Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 11:31

szabadon mélységből a Spurban is itt ment neki jól, hátha!
El
kell
felejteni.

Tegnap meg előtte statokat böngésztem, amiket úgy alapjáraton semmibe se nézek, de elemezgettem a BBC-t és MSN-t a nagy Cristiano viadal közben.
Bajnokok Ligája...10 meccs, 826 perc, 2 gól, 1 gólpassz. Ez WTF? :lol: Ja, és ezt is a Basel meg a Ludogorets ellen hozta össze :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2015. május 19., kedd 11:21

RealRaúl77 írta:inkább az a fonto, hogy van még valaki ott elől, aki elvonja a figyelmet, többet bírkózik, megtartja a feltett labdákat.
Erre tökéletes Benzema.
Ez számomra is egyértelmű, CR súlytalan lenne egyedül és láthattuk Karimmal a játékot.
RealRaúl77 írta:Sajnos az utóbbi napokban valahogy az lett az érzésem, hogy bale nem megy sehova...
Ne adj isten így lesz, nyáron kipróbálhatná Carlo, hogy gyémánt kp-val Ő játszana a CR-Benzema duó mögött, szabadon mélységből a Spurban is itt ment neki jól, hátha!

Verratti
Modric/Isco/Kroos
Jemes/Bale
CR,Benzema

Úgy néz ki marad, de valamit ki kell próbálni, tudna egyik-másik szélre is mozogni lenne területe, persze hozzáállása megfelelő csak akkor tud működni!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 19., kedd 9:55

CS0ki írta:inkább az a fonto, hogy van még valaki ott elől, aki elvonja a figyelmet, többet bírkózik, megtartja a feltett labdákat.
Erre tökéletes Benzema.
CS0ki írta:Ami szerintem biztos, hogy a BBC-t kell elfelejteni, akármilyen módon.
:agree:

Több sebből vérzik már sajnos. Első évben hengereltek, de az már sehol sincs. CR is öregszik, Bale negatív irányba változott erősen.. Ha nem lesz nála Pálfordulás, könnyen ráfázhatunk egy jövőévi bbc-vel is...
CS0ki írta:Sajnos az utóbbi napokban valahogy az lett az érzésem, hogy bale nem megy sehova...
nekemis... :(
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 19., kedd 9:46

Ronaldo jelenlegi játékának is jobban kedvezne ez a pozíció, tökéletesen érkezik, jól fejel és így sokkal jobban megengedhető lenne, hogy alig védekezik.
Jól érkezni nem feltétlenül a centerek szoktak, azok már bent bírkóznak a 16-oson belül.
De CR egyedül szerintem feltolva nem élne olyan jól. Minimum 3 ember figyelne rá, nem lenne lendülete, helye, mert többnyire ő így dolgozik. Neki kell majd a felpasszolt labdákat begyűjteni, megtartani, majd a lendületből jövő társnak leadni szélre, aki eddig ugye ő volt. Szerintem romlana a hatékonysága.
Ez a bajom nekem is. A meccs 70%-ban CR hisztizve reklamálna, hogy rángatták, fogták meg nem tudom mit csináltak vele a védők. Elég sokszor játszott már csatár pozícióban, és véletlenül sem votl meggyőző szerintem. Szélen már nem él meg, az világos, de teljesen előre sem érdemes betenni, center mögötti poziciót jobbnak látom nála. Persze itt nem beszélhetünk óriási különbségekről a helyezkedésében, inkább az a fonto, hogy van még valaki ott elől, aki elvonja a figyelmet, többet bírkózik, megtartja a feltett labdákat.
Ami szerintem biztos, hogy a BBC-t kell elfelejteni, akármilyen módon.

Sajnos az utóbbi napokban valahogy az lett az érzésem, hogy bale nem megy sehova...
Silva:20
Azért azon meglepődnék. :) Egyébként ami Lucas Silvát illeti, eladni végleg szerintem nem fogjuk. Kölcsön az reális lehet, de azon sem lepődnék meg, ha ő maradna itt végül padra. Nem is hallani érdeklődésről vele kapcsolatban, Illarát azért 15 körül el lehet passzaolni, Khedira biztos lép...Max az útlevél miatt fogunk szabadulni Silvától.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 19., kedd 7:30

phys írta:---------------DDG-----------------
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
--------Kroos-----Verratti-------
-----------Modric-----------------
James--------------------Isco----
-----------Ronaldo-----------------
Továbbra sem értem, hogy mik az érvek (azon kívül, hogy nem bírják a franciát) amellett, hogy Benzemát ki kellene tenni a csapatból.. Nem csak rád gondolok most.

Ez egyébként jól néz ki, nagyon tetszik a kp, és James, Isco párosnak sem büdös a védekezés, ezt láthattuk tőlük, meglenne a visszazárás, a csapatvédekezés, CR meg valóban maradhatna fent, így már nem jelentene gondot a nemvédekezése. Ezt aláírom, és tetszene is.

De CR egyedül szerintem feltolva nem élne olyan jól. Minimum 3 ember figyelne rá, nem lenne lendülete, helye, mert többnyire ő így dolgozik. Neki kell majd a felpasszolt labdákat begyűjteni, megtartani, majd a lendületből jövő társnak leadni szélre, aki eddig ugye ő volt. Szerintem romlana a hatékonysága.
Vagy csinálni belőle egy erőcsatárt, akinek más dolga nincs, mint 3 ember közt várni a 16-oson belül a labdát, és begyötörni valamit..
Szerintem egyik sem jó megoldás.

Ezért gondolom, hogy CR-t fel kell ugyan tolni, de kell mellé a társ, aki ezen terhek egy részét leveszi róla. Tudja biztosítani, hogy ne egy darálóban várja a labdát, tudja hasonlóan játszani, amit eddig, csak nem szélről, hanem beljebbről. És aki szintén visszalép, hogy ne legyen védekezésben -2 ember. Erre szerintem Benzema a tökéletes, ezt éveken át bizonyította.

Egyébként az mindent elmond, hogy 442-ben sem őt raknád CR mellé.
Csak várom a sportszakmai érveket, hogy miért lenne jó CR úgymond egyedül ékben, és 442-ben miért lenne jobb társ CR-nek az, aki itt még semmit sem bizonyított, új neki a közeg, a társak, minden?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 18., hétfő 23:20

Ha már mindenki leírta, az én kezdőm/keretem jövőre, én elvetném a 433-at, nem erőltetnék két támadó felfogású játékost egy vonallal hátrébb csak azért, hogy maradjon a szokásos felállása Carlonak. 4231 vagy 442
ez a 4231 lenne. 442 ben Ronaldo és Vietto/Lacazette elől. A minőségi kp választékból pedig 4 ember.
---------------DDG-----------------
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
--------Kroos-----Verratti-------
-----------Modric-----------------
James--------------------Isco----
-----------Ronaldo-----------------

Nem sok értelme van Iscot és Jamest a kp-n erőltetni, mindketten gólerős játékosok voltak egy vonallal előrébb, ez a középpályás védekezésünk is nagyon megdobná. Isco is jóval több gólt szerzett malagaban. Ronaldo jelenlegi játékának is jobban kedvezne ez a pozíció, tökéletesen érkezik, jól fejel és így sokkal jobban megengedhető lenne, hogy alig védekezik. Összességében a csapat játékát nézve szerintem megérné ide átszoktatni, ennek egyébként is itt az ideje lassan.
maradék: Navas, Pacheco, Danilo, Coentrao, Nacho, Pepe, Casemiro, Gündogan, Lacazette/Vietto/Reus (3ból 1 értelemszerűen, mielőtt valaki még félreértené), Benzema

Igaz kicsit sok változtatás, de volt már ennél nagyobb is, de akire eddig nem volt szükség az ezután se maradjon koptatni a lelátót vagy a padot sok pénzért.
Vietto, DDG és Gündogan elég könnyen igazolható lenne szerintem, Lacazette (ugye vagy-vagy alapon Viettoval) és Verratti az akiért kicsit meg kéne küzdeni.
Mindenhol megvan a kellő minőség, bárki bármikor bevethető, jó alapanyag egy hosszú szezonra.
(egy kis gyors kalkuláció itt a számokkal:
Bale: 90
Silva:20
Arbeloa:5
Casillas: elengedi a klub ingyen
Khedira: free
Jese: kölcsön/opció
Illarra:20
+130 millió (ezeket elég alsó hangon vettem, ha van egy kis szerencsénk Bale-ért még ennél is több lehúzható az angoloktól)

DDG:30
Verratti:55
Vietto/Lacazette/Reus : 25/50/40
Gündogan: 25
Casemiro: ingyen vissza
-135/-160/-150 millió)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 18., hétfő 23:02

Realista24 írta:
Csak ne változtassák őt is gigacombú erőemelővé...
Csak a bicepsz :shifty:
amúgy ma is lazázott, Párizsban vásárolgatott.
future cr :lol:
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 18., hétfő 23:02

Amúgy szerintem meglepődnének páran milyen szezont hozna le vezérbikaként, de valószínűleg ez sosem fog kiderülni Madridban.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 23:00

Csak ne változtassák őt is gigacombú erőemelővé...
Csak a bicepsz :shifty:
amúgy ma is lazázott, Párizsban vásárolgatott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 18., hétfő 22:59

csabi* írta:szvsz swagzema korrekt kis befejező is lehetne amennyiben nem kéne cé és béci mögé beállnia és mindig őket keresni a bogyóval.
vb-n láthattuk milyen jól tolta mikor végre ő lehetett a vezér a csapatban
Csak ne változtassák őt is gigacombú erőemelővé...
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 18., hétfő 22:55

szvsz swagzema korrekt kis befejező is lehetne amennyiben nem kéne cé és béci mögé beállnia és mindig őket keresni a bogyóval.
vb-n láthattuk milyen jól tolta mikor végre ő lehetett a vezér a csapatban
Kép

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 18., hétfő 21:43

numberone1 írta: Szerinted nem lenne eselye legalabb 2 fronton a Realnak?
Ugye Te 3 támadós felállást gondoltál (megjegyzem a CR-es gyémánt felállásod teljesen ok, sőt megoldja a pótlás kérdés lényegi részét, ugyanis a csapatok 99%-ában a csatárokra van kihegyezve a játék, így egyszerűbb lenne CR-t később pótolni egy csatárral, mint egy gólvágó szélsővel). Ebből tudjuk, hogy Benzema nem az a tökéletes bejezező 9-es. Lenne mellette egy Reus (ha jó éve van, nem az ápoló csajokat szédíti a sanitasnál :D ), akiben van potenciál, meg egy Lucas, akit annyira nem ismerek, ügyes ügyes, de ugye a PSG-ben is vannak előtte, plusz a két mostani inkább irányító vénájú figura. Szóval az 5 támadóból többen inkább irányítanak, kiszolgálnak (Benzema, Isco, James, de Lucas sem a nagy góljairól híres), mint kegyetlenül beverik. Itt érzem a gyenge pontot. Erre írtam, hogy ha idén nyáron megy CR, akkor rengeteg dologhoz hozzá kell nyúlni (kapus, kp, Bale szerepe, Benzema szerepe, pad, változtatások a játékszisztémában, stb). Ez elsülhetne nagyon balul is.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 18., hétfő 21:25

kiserik írta:
miro írta: Az volt a kérdés hogy ha mindkettő menne.
Ezután robbantani kéne,az nem kérdés.
A kérdés inkább az volt, hogy Ronaldo eladása után mit csinálna az, aki az idei eladásra nyomott és érvelt is mellette elég keményen (Te, R24, Zsombor, Matt, stb). Írtatok 3 kezdőt CR nélkül, amiben egy szem Benzema lenne a csatár. A könyörtelen befejező ember :D
Szerinted nem lenne eselye legalabb 2 fronton a Realnak?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2015. május 18., hétfő 19:47

miro írta:4-3-3,csak itt a két széle nem elöl drukkolna a többieknek védekezésnél.
Hazard úgy érkezne, hogy CR utódja óriási átigazolási díjjal és fizetéssel, kétlem, hogy ő védekezne körülbelül mint Bale, legalábbis én így gondolom :hmmm:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 18., hétfő 19:03

miro írta: Az volt a kérdés hogy ha mindkettő menne.
Ezután robbantani kéne,az nem kérdés.
A kérdés inkább az volt, hogy Ronaldo eladása után mit csinálna az, aki az idei eladásra nyomott és érvelt is mellette elég keményen (Te, R24, Zsombor, Matt, stb). Írtatok 3 kezdőt CR nélkül, amiben egy szem Benzema lenne a csatár. A könyörtelen befejező ember :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 18., hétfő 18:45

Eloszor is azt kell eldonteni, h Pogba vagy Veratti lenne fontosabb. Nalam Pogba, ez nem szimpatia(bar abban biztos vagyok sokak ezert nem valasztanak), nekunk kell olyan ember akiben van varatlan, a legtobb csapat bekkel ellenunk es a Veratti-Modric-Kroos tul statikus egy bunker csapat ellen. Ez a harmas jo lett volna meg a csucsbarca ellen 4-5 evvel ezelott, de mar a barca is vedekezesre szorul. Szoval kell Pogba, lathattuk fegyelmezetten is tud jatszani, vele is eleg stabil lenne a kp.
De Gea egyertelmuen. Azert nagy biztosag tudatot jelent a vedoknek, ha van mogottuk egy magas(abb) kapus aki levegoben ur.
En is a nem adnam elre nyomtam, de az biztos, h ha jonne ajanlat akkor el kell adni(mar ha Cr is menne..ettol inkabb fuggne). Akkor ugy alakitanam a tamado harmast, h oda 2 hasonlo kaliberu(Benzivel egyutt egyenrangu is) kell akiket megfeleloen rotalni lehetne. Hoztam volna Depayt, sajnos nem volt nalunk teriteken. Reus/Lucas/Hazard -bol 2, Reus abbol szempontbol lehetne elsodleges, h jatszott mar kozepen es meglehetne vele oldani Benzema rotalasat, akkor a francia is pihenhetne es minosegi jatekos helyettesitene. Abbol a szempontbol viszont nem, h Reus eleg serulekeny es a nemetekenek altalaban nem izlik az ilyen fajta stilus. Nalam Reus-Lucas-Benzema-Isco-James lenne 3 helyre.
Jobbhatved mar erkezett, meg kellene vki Marcelo moge is.
Ja es en megtartanam Casemirot, kell egy olyan kozeppalyas aki tud brusztolni, verekedni ha kell...Tudom, h nem egy nagy szam, de inkabb mint Lucas v Illara(ok mehetnek) Ha nagyon kell akkor meg az Isco es James kozul az egyiket vissza lehet tennia kp-ra.

Gea,Navas, 3. kapus
Carvajal,Danilo,Varane,Pepe,Ramos,Nacho,Marcelo,?
Modric,Pogba,Kroos,Casemiro,Jose Rodriguez
Isco,James,Benzema,Reus,Lucas
Meg 2 kiegeszito.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 18., hétfő 18:09

miro írta: Az volt a kérdés hogy ha mindkettő menne.
Ezután robbantani kéne,az nem kérdés.
Végül is jogos. A kezdőnek sincs sokkal kevesebb esélye mint annak, hogy CR és Bale is távozik..
De ha mindkettőnek mennie kellene nekem is tetszene a felállás annyi különbséggel, hogy Carvajal maradna Danilo helyett nálam...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 18., hétfő 17:58

OutSider írta:
miro írta:
ddg-danilo,ramos,varane,marci-kroos,modric,verratti-reus(james),hazard(isco),benzema.
4-3-3,csak itt a két széle nem elöl drukkolna a többieknek védekezésnél. :roll:
5 új kezdő játékossal ez már tényleg eléggé FM-es. No offense..
Persze akár működhetne is ez a felállás. Meg az is lehet, hogy nem...
Az volt a kérdés hogy ha mindkettő menne.
Ezután robbantani kéne,az nem kérdés.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 18., hétfő 17:55

miro írta:
ddg-danilo,ramos,varane,marci-kroos,modric,verratti-reus(james),hazard(isco),benzema.
4-3-3,csak itt a két széle nem elöl drukkolna a többieknek védekezésnél. :roll:
5 új kezdő játékossal ez már tényleg eléggé FM-es. No offense..
Persze akár működhetne is ez a felállás. Meg az is lehet, hogy nem...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 18., hétfő 17:50

h3x0r írta:Téma: Cristiano Ronaldo - 7
numberone1 írta:A kerdes az lett volna, ha befut Balert 80-90 m-s es CR-t egy 120m -s ajanlat, akkor csak Balet vagy mindekettot adnatok el?
Erre gondoltam, ha "valaszthatnek" , az egyik oldalon van teljesitmeny viszont tobbert lehetne eladni es CR magas fizeteset sem kellene finanszirozni + benne lesz a korban, vagy Balet akinek volt egy fos szezonja viszont kevesebbert lehetne eladni.
Bale nelkuli kezdot mar szinte mindenki irt az utobbi par honapban, viszont aki eladna ezen a nyaron Ronaldot (elvileg 31 egy ilyen ember mar van a forumon) vagy a Ronaldo - Bale parost, azoktol szivesen meghallgatnek egy kezdo 11-et a kovetkezo szezonra.
ddg-danilo,ramos,varane,marci-kroos,modric,verratti-reus(james),hazard(isco),benzema.
4-3-3,csak itt a két széle nem elöl drukkolna a többieknek védekezésnél. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég