Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

miért
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. július 19., péntek 20:43

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miért » 2013. július 23., kedd 18:25

Értelem szerűen iscoval küzdenének a helyért bár kicsit sajnálom mert hiába nem sokszor nem játszik jól 1-2 gólpasz csak leesik neki de ha csapat védekezést akarunk akkor özil kevés hozzá bár iscobol is csak 1 félidőt láttunk

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 23., kedd 18:24

én nagyon úgy veszem le h Carlo egyszerre akarja játszatni Iscot és Özilt. Egyszerűen nem tudom elképzelni h verdesi Perez asztalát h hozd már el Bale-t. Amit meg akar valósítani játékot, teljesen más mint amibe a wales-i beleillik. Ez csak szeretett elnökünk beütése lehet... :kivagyhe:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 23., kedd 18:20

miért írta:Ên egy ilyen kezdot kepzelek el ha jon bale
Casillas/Lopez
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
Khedira
Modric-Isco
Bale-Benzema-Ronalfo

Hiába sok a kp-ás mivel kaká kuka xabi max 1 éve van az se alap kezdőként dimaria küzdhet balel ha eltud számolni kettőig illara mellet meg csak az szól szerintem hohy drága volt amúgy meg senki nem sajnálná hogy padon van jesé benz cseréje vagy ronaldonak de én moratana nem sok azerepet adnék ja és casemiro küzdhet khedirával bár itt sokanúgy látják hogy a nagyanyjuk is jobb nála
Özilt kihagytad.. Én ugyanezt képzelem el.. csak Isco helyén Özillel.. :)

miért
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. július 19., péntek 20:43

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miért » 2013. július 23., kedd 18:05

Ên egy ilyen kezdot kepzelek el ha jon bale
Casillas/Lopez
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
Khedira
Modric-Isco
Bale-Benzema-Ronalfo

Hiába sok a kp-ás mivel kaká kuka xabi max 1 éve van az se alap kezdőként dimaria küzdhet balel ha eltud számolni kettőig illara mellet meg csak az szól szerintem hohy drága volt amúgy meg senki nem sajnálná hogy padon van jesé benz cseréje vagy ronaldonak de én moratana nem sok azerepet adnék ja és casemiro küzdhet khedirával bár itt sokanúgy látják hogy a nagyanyjuk is jobb nála

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 23., kedd 17:58

Ok tegyuk fel, h Bale erkezik. Mi lesz Iscoval?
Szerintem minden Iscon fog mulni. Ha oda teszi magat vedekezesben, akkor kozepen szerepet kaphat. Legalabb annyira mint Modric, neki is hajtania kell, vissza tamadni, csuszni, maszni. Ettol nem tartok meg fiatal alakithato vmennyire.
Viszont, szerintem Bale erkezesevel nem csak DM-nek kapaltak, hanem Ozilnek is. Nem is bannam, nem egy kuzdo tipusu Ozil. A kerdes a fent marado kp 3. helyet ki foglalja el a Xabi, Illara, Casemiro, Khedira negyesbol hosszabb tavon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 23., kedd 16:25

Nem tudom eldönteni,h örülnék-e Bale érkezésének vagy nem. Egyrészt ha belegondolok,h mekkora játékos a srác akkor örömmel hoznám de viszont ott van bennem,h akkor hol fog elférni Isco és Jesé, de inkább Isco. Előbbi játéka nekem már a Malagában is nagyon tetszett, majd megvettük ami nagyszerű döntés volt 27milláért. Ha jönne Bale akkor az első támadóhármas-nak bérelt helye lenne. Viszont a mögöttük lévő sort tele kellene tömni védekezőbb felfogású kp-sal. Ha felállunk egy:
védő négyes
Isco-Illara-Modric
Bale-Benz-CR

11-el akkor átfutnak rajtunk.

Az én idei állandó kezdőmben ott van Isco,Modric,Illara is.
Iker
Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo
Modric-Illara-Khedira
Isco-Benz-CR

Persze igy jobbszélről nem tudom ki indulna mivel Isco is mélységből ill. balról szeret kevergetni. Ha kivennénk Khedirát akkor lehetne berakni Özilt vagy mariskát de akkor két védekező kp? Azis Modric aki inkább szervező játékos és Illara aki szintént nem vkp. Nehéz dolga van már igy is Carlo mesternek főleg ha jön Bale, persze akkor valszeg távozna DM.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 23., kedd 15:47

Szerintem eleg egyszeru a helyzet
- Higuain mindenfele keppen megy
- Kaka-nak is mennie kene, de 99%-ig biztos vagyok benne, hogy meg 2 evig itt marad es kitolti a szerzodeset
- Ha Coentrao megy, akkor jon helyere valaki
- Ha Bale jon, akkor Di Maria lelep
ebben az esetben viszont CR, Bale, Benz alap kezdo, a maradek 3 helyre pedig marad Illarra/Xabi, Modric/Khedira/Casemiro, Isco/Ozil (es meg Kaka is)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 23., kedd 15:29

Cobra11 írta:Ha jön Bale akkor Di María és Kaká is mehetnek ahova akarnak(Kaká egyébként is, már azzal is jól járnánk ha nem kéne kifizetni azt a 8-9 milkát amiért itt padozik).
Egy másik dolog az hogy szerintem Xabi Alonso az utolsó évét tölti itt, de ez csak egy feltevés.
Kaká innen megy nyugdíjba,tessék csak belenyugodni :coffee:
DM,nemtom de nem nagyon van hír róla mostanában,hogy nagyon kellene valakinek...Alonso,vele netom mi lesz,hisz vettek a helyére,tulajdonképpen,egy 39 milliós fiatalt,annak játszani kell,nincs mese....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 23., kedd 13:29

Ha jön Bale akkor Di María és Kaká is mehetnek ahova akarnak(Kaká egyébként is, már azzal is jól járnánk ha nem kéne kifizetni azt a 8-9 milkát amiért itt padozik).
Egy másik dolog az hogy szerintem Xabi Alonso az utolsó évét tölti itt, de ez csak egy feltevés.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. július 23., kedd 13:08

4-3-3-ban:
------------------Illarra/Xabi
---------Case/herceg-----Modric
Bale-------------------------------Roni
-------------Benz
Viszont így Özil, Isco, Kaká posztja kiesik. Özil szar a szélen, Isco is középen jó, Kaká már régen leves, szóval róla nem beszélek. Azt meg ne gondoljuk, hogy Özil 4-3-3-ban a középső hármasban alkalmazható, rengeteg védekező szereppel ellátva. Akkor már inkább Isco, de ő se lenne jó oda. Ebben az esetben vettük feleslegesen egy Iscot.
Ezzel nem teljesen értek egyet, én a 4-3-3-t úgy tudnám elképzelni, ahogy a Barcánál...

Valahogy így:

-----------------Illara/Xabi/Khedira----------------
---------Modric----------------------------------------
---------------------------------Özil/Isco---------------
Bale------------------------------------------CR---------
---------------------Benzema----------------------------

Így jutna hely, egy Özil/ISco típusú ktk-nak is.
Most biztos az jön, h de így átjáró ház lenne a védekezésünk....stb., de igazságszerint a Barca Busquets -Xavi - Ini 3asa se sokkal védekezőbb....ami egy rendes csapatvédekezés mellett müködőtt rendesen....persze, én is inkább egy Pogba/Kondogbia féle játékost képzelnék el Modric mögé, az tökély lenne....de nem jött.

Bale védekezésben oda teszi magát, visszazárna mint ahogy eddig Di Maria...ill. egy meccs alapján nem lehetett megitélni, de úgy tűnt h Isconak se büdős a meló.....szal szerintem müködhetne a buli...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 23., kedd 12:01

Nekem bőven vannak kételyeim Bale-lel kapcsolatban. Kezdetben azt akartam, hogy jöjjön, de jelenleg amellett vagyok, hogy nincs rá szükség. Egyrészt a 100 millió körüli ár (lehet, hogy lejjebb fog menni mondjuk 70-80-ra, de nálam ez még mindig sok). Másrészt nincs már hely, és ezáltal nem lesz itt semmi 4-3-3, amit a legtöbben látni szeretnénk.

Akik nálam alapkezdők lennénk - a védelemtől eltekintve: Ronaldo, Modric, Bale.
Modric viszont posztját tekintve középső középpályás. Se nem támadó, se nem védekező. Ezt pedig csak 4-3-3-ban tudnánk kamatoztatni. Ez az első gond.
Isco, Özil, Kaká, Di Maria, Jesé, (Modric). Ha 4-2-3-1-gyel számolunk, akkor a kezdőben 1 hely van számukra. Ha jönne Bale, akkor Di Maria majdnem biztos, hogy megy, viszont Kaká marad (10. esélyét megkapva), Özil meg mindenki kedvence, ezért kezdőben kellene, hogy helyet kapjon. (Remélem nem fog, és tökös lesz Ancellotti. Semmi szükség arra, hogy megint meglegyen egy alapkezdő, és azon ne változtasson évekig.) Jesé meg marad Cé, Bale és Benzema cseréjének. Ezzel nem lenne problémám. Viszont Ronaldo még jó pár évig kezdő lesz, Bale még csak 24, ezért ő is évekig kezdő, csatár meg szerintem legkésőbb jövőre érkezik, ha Benzema gyenge lesz, viszont ha menni fog neki, akkor az a poszt is megoldva,így Jesének esélye se lesz valaha is a Real kezdőjébe kerülni huzamosabb ideig, pedig van benne potenciál. Kaká egy percet nem fog játszani.
Illarramendi, Xabi, Khedira, Casemiro, (Modric). 2 poszt. Abból az egyiken Xabi és Illarra fog küzdeni egymással, a másikon Khedira és Case. 4-2-3-1-ben nem akarok meglátni egy Modricot és egy Illarrát vagy Xabit egymás mellett 3. ember nélkül. Modricnak ismét nincs helye.
+1: Bale érkezésével Khedira továbbra is tűzközelben lesz, egyedül Casemiroban bízhatunk, hogy kiszorítja a kezdőből.

Szerintem Bale érkezése esetén ez a felállás lesz:
-----------Khedira-----Illarra/Xabi
Bale---------Isco/Özil------------Ronaldo
---------------Benz
Ez volt a Bournemouth ellen is, csak ott Bale helyén Özil nyomta, és Modric játszott még a baszkok helyén.

4-3-3-ban:
------------------Illarra/Xabi
---------Case/herceg-----Modric
Bale-------------------------------Roni
-------------Benz
Viszont így Özil, Isco, Kaká posztja kiesik. Özil szar a szélen, Isco is középen jó, Kaká már régen leves, szóval róla nem beszélek. Azt meg ne gondoljuk, hogy Özil 4-3-3-ban a középső hármasban alkalmazható, rengeteg védekező szereppel ellátva. Akkor már inkább Isco, de ő se lenne jó oda. Ebben az esetben vettük feleslegesen egy Iscot.

Van még egy csatár nélküli felállás, amitől én tartok, és szerintem nem válna be, de mindenképp kipróbálnám Ancellotti helyében pár meccs erejéig.
--------------Illarra/Xabi
------Case/aduász-------Modric
-----------------Özil/Isco
---Bale-------------------------Cé
Szerintem kell előre egy csatár, de ki kell próbálni.
Az utóbbi két esetben lenne Modric alapkezdő, minden más esetben az lenne, mint tavaly, amitől tartok.

Lényeg a lényeg. Sehogysejóbasszátokmeg.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 23., kedd 9:38

Helyzeti előnyben van bárkivel, aki esetleg jön és Higu megy. Itt van a felkészülés kezdete óta, nem volt a válogatottal, ismeri a környezetet, nem kell beilleszkedni, stb. Ezt csak ő szabhatja el, ha az edző korrekt módon áll a játékosokhoz.
Az El Economista szépen el is kezdte temetni, ami vicc kategória 1 hét és 1 meccs után; bár azzal nehéz lenne vitatkozni velük, hogy az angolok ellen is inkább a tavalyi, mintsem a tavaly előtti formáját mutatta! :roll: Nagyon remélem, hogy összekapja magát és a Lyon ellen már jobban muzsikál majd, mert nagyon nagy szükségünk lenne rá!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 23., kedd 9:31

Na tényleg, a brazilunkat kifelejtettem :) Így már majdnem jó a dolog. A támadó oldalon még sokan vagyunk, de hátha Kaka lelépik, bár sajnos nem látom azt a klubot, aki megvenné. Sajnos már az arabsejkek/oroszmilliárdárosok is kezdenek épkézláb játékosokat vásárolgatni. 1-2 évvel ezelőtt egy Citynek vagy PSG-nek még nagy fogás lett volna ő :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 23., kedd 8:59

és mondjuk tartósan egy 4-3-3-at játszani szerintem nem lehet ennyi emberrel: Alonso, Khedira, Illara, Modric, ebből a 4-esből 3-nak kellene alkotni a középső sort, marad 1 csere ami borzasztóan kevés.
Casemiróval is komolyan számolnak szerintem.
Suarez meg jön annak örülnék, de attól még ott lenne a probléma, hogy csak egyikük fér a kezdőbe.
Ez maximum annak probléma, aki a padon ül. Igazából itt megint csak Karimon áll a dolog. Helyzeti előnyben van bárkivel, aki esetleg jön és Higu megy. Itt van a felkészülés kezdete óta, nem volt a válogatottal, ismeri a környezetet, nem kell beilleszkedni, stb. Ezt csak ő szabhatja el, ha az edző korrekt módon áll a játékosokhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 23., kedd 8:50

Nem tudom gyerekek, én továbbra is azt érzem, hogy minőségileg nagyjából rendben lenne ez a keret, csak baromira kiegyensúlyozatlan.
Egyrészt nincsen igazi befejező csatárunk: Benzema nem az, Higu a helyzetkihasználása miatt nem az, és ha Higu elmegy, Suarez meg jön annak örülnék, de attól még ott lenne a probléma, hogy csak egyikük fér a kezdőbe.

Másrészt: túl sok a támadó középpályás a keretben, és mondjuk tartósan egy 4-3-3-at játszani szerintem nem lehet ennyi emberrel: Alonso, Khedira, Illara, Modric, ebből a 4-esből 3-nak kellene alkotni a középső sort, marad 1 csere ami borzasztóan kevés. Valószínűleg csak 2-en fognak kezdeni, lesz egy támadóbb 3-ik, mint az első felk. meccsen Isco, de az a felállás nagy csapatok ellen kérdéses mennyire lesz elég.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 22., hétfő 19:58

morientes írta:abüdösúristenitby Mészöly Kálmán.... :lol:
Így már vágom :mrgreen: :mrgreen:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 22., hétfő 19:53

EnzoZidane89 írta:
morientes írta: bdsrstnt
Ez mi az isten? :mrgreen: Már nem először látom :D
abüdösúristenitby Mészöly Kálmán.... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 22., hétfő 19:47

Szerintem tegnap ez volt a taktik:
-------------------------López
---------------Pepe----------------Nacho
Carvajal-------------------------------------Coentrao
-------------------------Khedira
---------------Modric
-------------------------------------Isco
Özil-------------------------------------------Ronaldo
-------------------------Benzema
433. Szerepkiosztás meg: Khedira rombol, Modric és Isco szabadon, de ahogy az ábra is mutatja inkább a spanyolnak volt több szabadsága a középpályán... Özil többnyire befelé mozgott és nyitott Carjalnak, aki szerintem jól be is játszotta az oldalt, viszont középen sokszor Modric, Özil és Isco, de talán meg Sami is tömörült, amivel a saját dolgunk nehezítettük... CR felesleges beindulásaival meg labdavezetéseivel még inkább... Vele kemény lesz megértetni, hogy csorogjon a labda lábról lábra... Bár lehet csak showt akart a bari meccsre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 22., hétfő 19:41

morientes írta: bdsrstnt
Ez mi az isten? :mrgreen: Már nem először látom :D
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 22., hétfő 19:01

Özilnek és Karimnak is vízválasztó év következik, és ha marad DM, akkor neki is.
Na ebbe egyetértünk.... :coffee:
A motiváció meg....nàlam az,hogy nem érdekel,hogy van,vagy mint van,de szét :cens: om ez a világot a bdsrstnt neki,és nem számít mennyit keresek,vagy milyen a rendszer,de megmutatom a kva életbe...ja igen,és ez valóban fejben dől el...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég