Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 18., szombat 12:52

hehe írta:ez oké, de nem fog jönni.
Ez egy remek érv. :mrgreen: Btw. ez a baj, hogy szóba sem kerül velünk, pedig nem kis kontraszt van közte és Morata között. Arról nem is beszélve, hogy a Juvenak kéne Morata és simán lehetne boltolni, hogy őt hagyjuk, de akkor Dybalaról beszélgessünk már. Morata+30 millió (ami ugye nekik 60-at érhetne).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 18., szombat 12:48

ez oké, de nem fog jönni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 18., szombat 12:43

hehe írta:dybala kicsi és gyenge, iscohoz lehet hasonlítani, kevés ez ma már.
ráadásul sztem a szintet se üti meg, azontúl nem hiszem,hogy a juve 2 alapemberét elengedi egy nyáron
Tavaly is megtették, viszont a méretbeli dolgok számomra viccesek. Messi se nagy ember vagy Iniesta. Vagyvagyvagy... 1,76 a gyerek, nem tipikus csúcs, de azért nem olyan vészes. Földön rohadt ügyes, jól lép vissza, teszi-veszi szerintem Modric és Kroos is érezné vele a bugit. Bale-ra CR-re meg lehet ívelni nyugodtan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 18., szombat 12:41

dybala kicsi és gyenge, iscohoz lehet hasonlítani, kevés ez ma már.
ráadásul sztem a szintet se üti meg, azontúl nem hiszem,hogy a juve 2 alapemberét elengedi egy nyáron.





aki perezt szidja most, annak sztem nincs igaza.
kell a tűzerő a csapatba, kp-ra legfőképp, ha nem kizsigerelt, már lépni se képes játékosokat akarunk májusban.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 18., szombat 12:33

M1Ö írta: Miért lenne FM? A k.pályára hoznánk Pogbát. Lenne egy Modric, Kroos, Pogba, Isco, James (mert szerintem nem fog lépni) Casemiro sorunk. Az nem FM? Egy Benzema-Dybala duó miért lenne túlzás?
Szerintem túlzás az is-ez is. Papíron Pogba James helyett jönne,de tudjuk hogy ez igazából nem így van,mert Jamesnek nincs helye a kezdőben,azaz valakit onnan ki kell lökni.
Még mindig azt mondom hogy Casemiro meghozta az egyensúlyt,szerintem hülyeség lenne a Pogba-Modric-Kroos.
Vagyis lehet hogy nem hülyeség lenne,csak nem értem hogy miért kell ennyire megbontani megint a koncepciót. Jön a Perez betegség,nem lesz állandóság,hanem megint újat akarunk kitalálni..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 18., szombat 12:31

miro írta:BBC+Dybala?
Nem FM ez egy kicsit? Lehoz egy elég jó szezont a Juvéba és eljönne a Realba úgy hogy nem biztos a kezdőtagsága,sőt.. ?
Miért lenne FM? A k.pályára hoznánk Pogbát. Lenne egy Modric, Kroos, Pogba, Isco, James (mert szerintem nem fog lépni) Casemiro sorunk. Az nem FM? Egy Benzema-Dybala duó miért lenne túlzás?
Kerlon írta:Btw. Dybala sem jó mindenben, de ideilleszthető szerintem.
Nem jó mindenben, mert kicsi és nem fejel jól. :mrgreen: De egyébként ami a legfontosabb, a játékban jó. Játszó csatár, nem egy fa darab. Kéri, teszi-veszi, vissza jár, érkezik, kihúzódik szélre, akar, hajt. Én imádom a srácot. Ilyen játékosban kéne gondolkodjunk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 18., szombat 12:27

Kerlon írta:
Miért a Kroos+40 millió=Pogba az mi? FM? :lol: Vagy pl. Aubama, de akár Morata is, akiért sorban állnak az angolok. A Realt nem sok dolog választja el az FM-től. :lol: De amúgy mondhatsz egy koncepciót, ha már ennyire kötözködsz.

Btw. Dybala sem jó mindenben, de ideilleszthető szerintem.
Mit kötözködök? Kérdezem hogy ti hogy gondolnátok,érdekel az elképzelés Dybalaról.
Mert nekem tetszik nagyon a játéka,én örülnék neki.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 18., szombat 12:26

miro írta:
M1Ö írta:
Egyszer az, egyszer amaz.
BBC+Dybala?
Nem FM ez egy kicsit? Lehoz egy elég jó szezont a Juvéba és eljönne a Realba úgy hogy nem biztos a kezdőtagsága,sőt.. ?
Miért a Kroos+40 millió=Pogba az mi? FM? :lol: Vagy pl. Aubama, de akár Morata is, akiért sorban állnak az angolok. A Realt nem sok dolog választja el az FM-től. :lol: De amúgy mondhatsz egy koncepciót, ha már ennyire kötözködsz.

Btw. Dybala sem jó mindenben, de ideilleszthető szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 18., szombat 12:24

M1Ö írta:
Egyszer az, egyszer amaz.
BBC+Dybala?
Nem FM ez egy kicsit? Lehoz egy elég jó szezont a Juvéba és eljönne a Realba úgy hogy nem biztos a kezdőtagsága,sőt.. ?

Én adnám ha jönne,de szerintem pár meccs után a francia barátunk ülne le a padra.
Szerintem top csatár lesz Dybala.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2016. június 18., szombat 12:26-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 18., szombat 12:22

miro írta:
Kerlon írta:Szerintem meg a legjobb az lenne, ha Dybalat édesgetnénk Morata bevonásával. Tudom, hogy Messi seggéből lóg ki a nyelve, de abból a gyerekből lehetne profitálni.

Pogba nekem továbbra sem kéne, sőt rontott a helyzetén az elmúlt 2 meccsen. Oké, szép a haja, meg full technikás, de nekem statikus a játéka. Meg jó, hogy néha színezi, de pl. semmivel több hasznát nem láttam, mint a sokak által támadott Isconak. Ráadásul még a társak mellett sem lenne nehéz kitűnni, erre jön egy noname Payet és elnyomja. Mindezt úgy, hogy kérnek érte 80-120 milliót meg Kroost. :| :lol:
Dybala? Ki lenne akkor padon? Karim?
Nem, de Karim idei szezonját nézve lenne lehetősége bőven játszani. Mondjuk kár ilyenen gondolkozni, mert ő úgy sem fog szóba kerülni velünk. A legjobban az tetszik benne, hogy épp olyan szorgosan jár vissza labdáért, mint a francia barátunk, ami Bale és CR mellett elengedhetetlen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. június 18., szombat 12:20

miro írta:Dybala? Ki lenne akkor padon? Karim?
Egyszer az, egyszer amaz. De akár együtt is pályán lehetnének. Tudnám élvezni, ha valami csoda folytán hozzánk kerülne, mert ő focista. Ilyen egy fasza csatár, aki mindenben jó, nem az ilyen Morata félék. :shutup: :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 18., szombat 12:15

Kerlon írta:Szerintem meg a legjobb az lenne, ha Dybalat édesgetnénk Morata bevonásával. Tudom, hogy Messi seggéből lóg ki a nyelve, de abból a gyerekből lehetne profitálni.

Pogba nekem továbbra sem kéne, sőt rontott a helyzetén az elmúlt 2 meccsen. Oké, szép a haja, meg full technikás, de nekem statikus a játéka. Meg jó, hogy néha színezi, de pl. semmivel több hasznát nem láttam, mint a sokak által támadott Isconak. Ráadásul még a társak mellett sem lenne nehéz kitűnni, erre jön egy noname Payet és elnyomja. Mindezt úgy, hogy kérnek érte 80-120 milliót meg Kroost. :| :lol:
Dybala? Ki lenne akkor padon? Karim?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 18., szombat 12:05

Szerintem meg a legjobb az lenne, ha Dybalat édesgetnénk Morata bevonásával. Tudom, hogy Messi seggéből lóg ki a nyelve, de abból a gyerekből lehetne profitálni.

Pogba nekem továbbra sem kéne, sőt rontott a helyzetén az elmúlt 2 meccsen. Oké, szép a haja, meg full technikás, de nekem statikus a játéka. Meg jó, hogy néha színezi, de pl. semmivel több hasznát nem láttam, mint a sokak által támadott Isconak. Ráadásul még a társak mellett sem lenne nehéz kitűnni, erre jön egy noname Payet és elnyomja. Mindezt úgy, hogy kérnek érte 80-120 milliót meg Kroost. :| :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. június 18., szombat 11:59

Kerlon írta: Annyira nem vészes, ha marad, már többször leírtuk, hogy csere csatárnak nincs jobb ennyiért a piacon. Egyedül azért kéne gondolkozás nélkül eladni, mert 60 milliót is adnának érte. Illetve, mert nem tűri a padot és sír a szája.
Ezt is figyelmbe vettem, azért mondom hogy Perez megtartaná és nyomatná még akkor is, mikor nem kellene.
Nem rossz csatár, nem kell nagyon leírni, de mindenki jobban járna, ha egy 60-ért tovább állna.

Véleményem szerint a legjobb az lenne, ha bevonnánk a Pogba üzletbe. Morata szereti a Juventust, a Juventus szereti Moratat. :D
Én szeretném Pogbat.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 18., szombat 11:44

Keita came up through the FC Barcelona's youth academy. In 2010, Keita travelled with his Barcelona youth team to Qatar for a tournament, where he played a practical joke by placing an ice-cube in a team-mate's bed.[1]

As a punishment, Barcelona sent the 15-year-old Keita on loan to satellite club UE Cornellà, despite Keita's reputation as a future prospect for the first team. The loan meant Cornellà held the rights to a fraction of Keita's playing rights. After a season in which he scored 47 goals for Cornellà's youth side, Keita turned down the chance to return to Barcelona, attracting the interest of Real Madrid and Manchester United.
Nem fog nehezére esni hozzánk igazolnia a barcás múlt ellenére sem. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 18., szombat 11:43

Elég sok helyen lehozták, bár lehet mind a Mundora hivatkoznak. A Morata ügy nálam tiszta lenne :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 18., szombat 11:36

ez a keita baldé ügy bűzlik. egyrészt barca nevelés a gyerek. másrészt szerintem amig a morata ügy nem tisztázódik, ami az EB végéig biztos nem, addig nem is hozunk csatárt. valamint nem tudom hoyg került a képbe a gyerek. valszeg csak a mundonál tolták túl a bulit valamelyik nap.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 18., szombat 11:11

Berti írta:Ha Morata rúg még 2-3 gólt és esetleg ő lesz elkönyvelve az EB sztrájának, akkor Perez biztos nem adja tovább. :roll:
Annyira nem vészes, ha marad, már többször leírtuk, hogy csere csatárnak nincs jobb ennyiért a piacon. Egyedül azért kéne gondolkozás nélkül eladni, mert 60 milliót is adnának érte. Illetve, mert nem tűri a padot és sír a szája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 18., szombat 11:09

Lazio forward Keita Balde has agreed terms on a five-year contract with Real Madrid and the two clubs will now negotiate a fee for the 21-year-old.
Source: Mundo Deportivo
Életemben nem hallottam erről a csávóról, vajon igaz a hír, hova szánják, a nagy csapatba?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 18., szombat 11:01

Hát ha Morata nem akar csere lenni akkor nem fogják erőszakkal itt tartani


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég