Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. április 5., szerda 15:56

Szerintem Morata, James, Danilo kezdeni fog. És csak egyet remélek, h Zizunak végre lesz annyi esze, h nem száműzi ki megint a jobb oldara Jamest, hanem tényleg szabadon hagyja játszani, mint nemrég Iscot, mert ha nem, akk mindegy ha nem is játszik.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 5., szerda 13:47

Tádám írta:Ja persze, én sem tiszteletlenségből írtam vagy ilyesmi. Nyilván tiszteljük őket meg stb., de ne vicceljünk. Így is bomba az utazó keret. James-Isco, Morata-Benz, Modric-Kova. Védelem is full, simának kell lennie.
Remélem Modricot a padon jegeljük és csak biztosítéknak vitte el Zidane, ráfér egy kis gondolkodás és felfrissülés a nagy meccsekre.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. április 5., szerda 13:37

Ja persze, én sem tiszteletlenségből írtam vagy ilyesmi. Nyilván tiszteljük őket meg stb., de ne vicceljünk. Így is bomba az utazó keret. James-Isco, Morata-Benz, Modric-Kova. Védelem is full, simának kell lennie.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. április 5., szerda 13:36

Tádám írta:Olyan nincs, hogy ezt a Leganest ne döngöljük a földbe még annak ellenére sem, hogy az elmúlt 4 meccsük biztató volt.
Én egy Eibar elleni meccshez hasonlót várok. Akkor 4-1-re nyertünk idegenben. Annyi a különbség, hogy itt szinte utazni sem kell, és a Leganes egyéni képességekben is sokkal gyengébb. Szóval ne kapjunk gólt és legyen 0-3.

nagyon adom, oké tisztelni kell az ellenfelet és stb, de ez a Leganes, csapjuk el őket, és készüljünk a hétvégére. Ja és remélem Kovacic szóhoz jut legalább, ha már Marianot nagy valószínűséggel ma se látom játszani :( :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. április 5., szerda 13:32

Olyan nincs, hogy ezt a Leganest ne döngöljük a földbe még annak ellenére sem, hogy az elmúlt 4 meccsük biztató volt.
Én egy Eibar elleni meccshez hasonlót várok. Akkor 4-1-re nyertünk idegenben. Annyi a különbség, hogy itt szinte utazni sem kell, és a Leganes egyéni képességekben is sokkal gyengébb. Szóval ne kapjunk gólt és legyen 0-3.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 5., szerda 12:33

leganes 3 meccse nem kapott gólt otthon. ez persze jelentheti azt is hogy otthon jól védekeznek de nálam inkbább azt hogy ez a sorozatnak vége van egyszer és az ma lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. április 5., szerda 12:27

Én ezt tenném fel:
-------------------Navas
Carvajal--- Pepe---- Ramos--- Nacho
-------Kova-----Casemiro----Isco
LV----------------------------------Asensio
-------------Benzema------


esetleg
-------------------Navas
Carvajal--- Pepe---- Ramos--- Nacho
------------Kova-----Casemiro
LV---------------Isco----------------Asensio
---------------Benzema------

elsö félidöben rúgunk kettöt, és jöhet is Morata v Mariano.
Ha ég a ház akkor meg Modric és James
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 5., szerda 12:22

Én 442-re gyanakszom :hmmm:
Navas
Danilo-Pepe-Ramos-Marcelo
James-Kova-Casemiro-Isco
Benzema-Morata

Vagy James feljebb lép és megvan a imádott 433 :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 5., szerda 12:10

Na ez így még érdekes is lehet. Gondolom James kezdeni fog. CR kihagyása érthető a sárgák miatt, Bale meg eléggé húzta a lábát hétvégén. Remélem Modric sem kezd, játsszon Kovacic meg Casemiro a pálya közepén, előttük meg James. A széleken Asensio és Lucas, centerben meg Benzema. Szombatra meg legyen egy olyan kezdőnk akik maximálisan felkészültek, és végig bírják nyomni a meccset.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 4., kedd 11:48

Ez nem működne. Egy szem csatárral sosem játszottunk igazán jó focit, CR meg pont nem az a fajta center lenne aki több védő között is képes levenni és megtartani a labdát, amíg a társak csatlakoznak. Túl sokat lenne a földön. Bale-t eladnám, Benzema-CR lenne a két támadóm, mögöttük Isco, akik mögött egy Modric-Kova-Kroos. Sokkal jobb lenne, teljesen felesleges a szélre annyi ember, ha Isco és a két támadó is ugyan úgy ki tud lépni. Danilo is hétvégén, állandóan húzódott be középre a 16-os vonalára...érthetetlen.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. április 4., kedd 11:37

rashidm írta:
Berti írta:Örülnék ha Theo nálunk kötne ki, engem meggyőzött a hétvégén. Lenyomna 2 évet közösen Marceloval, tanulna a braziltől, majd megint jópár évig nem lenne gondunk azzal a pozicióval.
Más.
Még mindig tartom, hogy rá kellene állni, hogy elfelejtsük ezt a 433 dolgot, mert látszólag nagyon döcög a BBC miatt. Egy 4213 vagy 4231 jobban működne, ahol ugye Isco lenne belül a mag. Ehhez viszont az kellene, hogy a szélső támadóknak ne legyen büdös a védekezés és legalább félpályáig visszazárjanak, amitől jobban működne a csapatvédekezés. Ezen kívül olyan játékosok kellenének, akik képesek egy-egy párharcot megnyerni, nem csak eltolni a védő mellett, aztán meg szaladni a labda után, mint egy etióp gyerek az oroszlán elől. A jelenlegi szélsők közül talán csak LV mer szélen egy két hatékony akciót bevállalni, Bale meg Ronaldo keresi a szélső hátvédeket és rohannak befele a 11es ponthoz, hogy várják a beadást. Ez nem jó, ez nem szép, nem ez kéne legyen a Real Madrid játéka. Voltak itt hírek Hazardról vagy Dembeleről (mondjuk őt inkább csak a fórumozók hozták szóba) de mind a kettő képes lenne ezen az ívelgetős szarságon változtatni. Úgy gondolom, hogy itt bármilyen változtatás legyen a jövő szezontól, ahoz az kell, hogy ujra ne nyerjünk semmit. :/
Hogy ebben változás legyen, Bale-t meg CR-t is el kéne adni a nyáron. Addig sztem marad ez.
Nem feltétlen, csak annyi kell, h CR legyen a csatár. Egy igazolás, szerintem kínálja magát ez a felállás;
------------------Kapus------------------
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
-------------Modric - Kroos-------------
Bale - Isco - Hazard/Dembele/akárki
--------------------CR--------------------


szerk.: bár jobban belegondolva, ez a középpálya nem biztos, hogy minden komolyabb csapat ellen megfelelő lenne.. de a baloson meglenne a joga bonito gondolom :)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 4., kedd 11:22

Berti írta:Örülnék ha Theo nálunk kötne ki, engem meggyőzött a hétvégén. Lenyomna 2 évet közösen Marceloval, tanulna a braziltől, majd megint jópár évig nem lenne gondunk azzal a pozicióval.
Más.
Még mindig tartom, hogy rá kellene állni, hogy elfelejtsük ezt a 433 dolgot, mert látszólag nagyon döcög a BBC miatt. Egy 4213 vagy 4231 jobban működne, ahol ugye Isco lenne belül a mag. Ehhez viszont az kellene, hogy a szélső támadóknak ne legyen büdös a védekezés és legalább félpályáig visszazárjanak, amitől jobban működne a csapatvédekezés. Ezen kívül olyan játékosok kellenének, akik képesek egy-egy párharcot megnyerni, nem csak eltolni a védő mellett, aztán meg szaladni a labda után, mint egy etióp gyerek az oroszlán elől. A jelenlegi szélsők közül talán csak LV mer szélen egy két hatékony akciót bevállalni, Bale meg Ronaldo keresi a szélső hátvédeket és rohannak befele a 11es ponthoz, hogy várják a beadást. Ez nem jó, ez nem szép, nem ez kéne legyen a Real Madrid játéka. Voltak itt hírek Hazardról vagy Dembeleről (mondjuk őt inkább csak a fórumozók hozták szóba) de mind a kettő képes lenne ezen az ívelgetős szarságon változtatni. Úgy gondolom, hogy itt bármilyen változtatás legyen a jövő szezontól, ahoz az kell, hogy ujra ne nyerjünk semmit. :/
Hogy ebben változás legyen, Bale-t meg CR-t is el kéne adni a nyáron. Addig sztem marad ez.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 4., kedd 11:10

Örülnék ha Theo nálunk kötne ki, engem meggyőzött a hétvégén. Lenyomna 2 évet közösen Marceloval, tanulna a braziltől, majd megint jópár évig nem lenne gondunk azzal a pozicióval.
Más.
Még mindig tartom, hogy rá kellene állni, hogy elfelejtsük ezt a 433 dolgot, mert látszólag nagyon döcög a BBC miatt. Egy 4213 vagy 4231 jobban működne, ahol ugye Isco lenne belül a mag. Ehhez viszont az kellene, hogy a szélső támadóknak ne legyen büdös a védekezés és legalább félpályáig visszazárjanak, amitől jobban működne a csapatvédekezés. Ezen kívül olyan játékosok kellenének, akik képesek egy-egy párharcot megnyerni, nem csak eltolni a védő mellett, aztán meg szaladni a labda után, mint egy etióp gyerek az oroszlán elől. A jelenlegi szélsők közül talán csak LV mer szélen egy két hatékony akciót bevállalni, Bale meg Ronaldo keresi a szélső hátvédeket és rohannak befele a 11es ponthoz, hogy várják a beadást. Ez nem jó, ez nem szép, nem ez kéne legyen a Real Madrid játéka. Voltak itt hírek Hazardról vagy Dembeleről (mondjuk őt inkább csak a fórumozók hozták szóba) de mind a kettő képes lenne ezen az ívelgetős szarságon változtatni. Úgy gondolom, hogy itt bármilyen változtatás legyen a jövő szezontól, ahoz az kell, hogy ujra ne nyerjünk semmit. :/

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 3., hétfő 3:27

Jo ez "velemeny" blog a tamado jatekrol. Kivancsian varom a velemenyek rola. :agree:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 24., péntek 13:49

Nálam mondjuk Karim sem az a vezérbika alkat.
Ő is egy jó rendszerben tud hatalmasat alkotni, de pár meccsre emlékszem csak ahol Ő intézte el az ellent főként, egyedül.

Most hitelen a City ugrik be, amikor bedobták csereként.


Kell előre valaki, akiben ott az "X"
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 24., péntek 13:38

Hát ez még így sem igaz. Griezmann lehetne egy tökéletes ék társ is. C is most miért jobb választás? 5 jó meccse volt. Mbappe Jesus még mindig csak tehetségek és nem lehetne rájuk építeni. Griezmann Benzema kettős együtt viszont működhetne, kar, hogy deechqmps nem hívta be Karimot. Antoine csak vezerbikanak keves, kicsit korlátolt, de egy jo két csataros felállásban simán remekelhetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. március 24., péntek 11:49

Kerlon írta:
kodo írta:Benzema, Gabriel Jesus, Mbappe, Cristiano... mind jobb választás Griezmann-nál.
Elég merész kijelentés. Két tehetség, egy kiégett vs pályája csúcsához érő játékos esetében.
Arról volt szó, hogy Griezmann helye hol lenne a csapatban egy esetleges ideigazolás esetén.
Előbb látnám a fent említettek helyét (közben eszembe jutott még Dybala, Sanchez is) a csapatban tegyuk azt a kovetkezo szezonban, mint Griezmannet. Vagyis persze be lehetne tuszkolni a kezdőbe, de nem biztos, hogy akkora pluszt adna mint kéne, vagy mint elvárnánk tőle. Ezzel csak azt akarom mondani, de ez már elhangzott korábban, hogy neki a teljesítményéhez nagyban hozzájárul, hogy rá van építve az Atletico játéka, ahogy rá volt a válogatott is más kérdés, hogy ott miért nem jött ki a lépés.Egy unitedet előbb el tudok neki képzelni, bár szerintem ő nem a világklasszis szint.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 24., péntek 6:34

kodo írta:Benzema, Gabriel Jesus, Mbappe, Cristiano... mind jobb választás Griezmann-nál.
Elég merész kijelentés. Két tehetség, egy kiégett vs pályája csúcsához érő játékos esetében.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. március 23., csütörtök 22:55

én sem mondtam hogy azt mondta. elmondtam a két verziót. viszont marianoért nagyon kár. sokkal többre hivatott. elpocsékolt tehetség.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. március 23., csütörtök 22:43

Szerintem egy szóval nem mondta Perez, hogy kezdőben lenne ez a duó. Nekem inkább az jön le, hogy ők lennének a két csatár, a Benzema-Morata-(Mariano) helyett. Aztán szépen lejátszanák (bár inkább Zidane saját maga belátása szerint elosztaná) a perceket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég