Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 25., szerda 21:32

Remy írta:Sokan abba a hibába esnek bele, mint a katalán drukkerek. Azt hiszik az a normális, ha minden évben a tűz közelében van a csapat. A BL-nek le kell esnie, a bajnokságnak és a kupának is. Az összes meccset 3-4 góllal kell nyerni bekapott gól nélkül, mert csak akkor lehet csettinteni.

Minden más esetben bukásról van szó és szar minden.
Megint ez a blikk stílusú beírás... Vagy érdemben te is leírod a véleményed mint mondjuk R24..de ez az általánosítás meg túlzó bulvár stílus. Ehh.

R24: Én a fejeseknél a Kroos-Ramos kombóra gondoltam. :mrgreen:

Azért pici szívemnek fáj, hogyha nem is rám gondolsz, de engem beidézve beszélsz rinyálókról. Ezt a múltkori benzemáért kaphattam.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. október 25., szerda 21:24

a hátvédek tekintetében nincs igaza RMFC-nek
még Pepe esetében sem gondolom, szélen pedig egyértelmű az előrelépés

Pepe nem Vallejora lett lecserélve, hanem Nachora aki nem rosszabb nála
hanem lassan jobb megérdemli a lehetőséget :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. október 25., szerda 21:10

Sokan abba a hibába esnek bele, mint a katalán drukkerek. Azt hiszik az a normális, ha minden évben a tűz közelében van a csapat. A BL-nek le kell esnie, a bajnokságnak és a kupának is. Az összes meccset 3-4 góllal kell nyerni bekapott gól nélkül, mert csak akkor lehet csettinteni.

Minden más esetben bukásról van szó és szar minden.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 21:04

ziro4vr írta:Mondjuk gólokban és nyert meccsekben is el vagyunk maradva az optimálistól/elvárttól.

A kp az tényleg bomba, és én a BL miatt nem aggódom, mert ott össze fog állni az alapcsapat, jó állapotban, és úgy nagyon nehéz megverni minket.

Viszont a bajnokságban hiányozhatnak majd azok a nüanszok, minthogy nincs egy Morata aki megdolgozza a fáradt védelmet, vagy hogy az első hármas tagjai nem éppen tündökölnek.

De amúgy az is érdekes amit egyik nap beraktál, hogy a pontrúgások hogy elmaradnak idén. Már gólpontosságban.
A BBC meg Morata sem azért volt überfasza, mert überfaszák. Hanem azért, mert zseniálisak voltak a szélső védők. A fejesek is ebből jöttek nagyon sok esetben, ők ketten bontották meg a védelmeket, ők jelentették a plusz embert a támadásban. Idén eddig ez nincs meg, Marci off szezonban tolja, de hétvégén megmutatta, hogy mit is jelent, Dani meg nem egészséges. Theo meg Achraf be lettek dobva a mély vízbe, és eddig nem vallottak szégyent. Ja, hogy 18 meg 19 évesen nem hoznak top Marcelo, meg top Carvajal szintet? Hát valóban a k.anyjukat :lol: Bezzeg a jó öreg Danilo zseniális keresztpasszai, öngóljai, Coentrao öt perces pályára lépései megoldást jelentenének mindenre.

A gyors fiatal, a nagy szakértő által semmibe nézett spanyol kölykök meg olyan focit tolnak, ami nem fekszik Cének, ellenben Iscónak, Asensiónak nagyon, Ceballos is keni vágja, és Mayoral sem volt megszeppenve. Cé akkor fog feljavulni, ha hátulról megkapja majd azt a támogatást, amire szüksége van. Ellenben addig is védekezik, és csinálja, amit a teste enged.

Karim az Karim, évek óta ilyen, Morata meg Mariano elment, ki nem szarja már le így novemberhez közeledve? Lehet rinyálni, meg okoskodni, ahogy csinálja itt sok ember minden évben, aztán júniusban eltűnnek, miután a BL trófeára kiverték. Akkor Zidane a minden, most meg egy noname szar, mert csak a 70. percben cserél, bezzeg minden edző már a félidőben kettőt, minden meccsen, aztán az 55. percben a harmadikat.

Kérdezem én, mi a jobb? Téli vagy tavaszi bajnoknak lenni? Télen hengerelni, vagy télen lőtávolban maradni, minimálisan vezetni, és tavasszal a toppon lenni?
Láthattuk az elmúlt három évben mind a kettőt. Carlóval micsoda őszt toltunk, ilyen meg olyan sikerszéria, aztán olyan szopórollerre került a csapat, hogy rossz volt nézni.

Tavaly hogy kezdtük a szezont? Először mindenki örült Pintusnak, majd ő volt az ördög, és minden sérülés okozója, aztán pár hónappal később meg mindenki eldurrant attól, hogy a második félidőben hatszor fittebb volt a csapat, mint bármelyik ellenfél, akivel szembekerültünk. Akkor már Pintus volt a zseni, meg Zidane.

Még november sincs, de már temetitek a csapatot...ahogy tavaly, és előtte...még ha Benítez lenne az edző, azt mondom oké, de itt van egy edző, aki közel annyi kupát nyert, mint ahány veresége van edzőként a csapattal, és akkor okosabbnak hiszitek magatokat, meg Péreznél is. Agyam eldobom. Október végén...

Akármi történik, akárhogy lesz, ha véletlen úgy alakul, hogy kiesünk a BL-ből, akkor ugye nem történt volna meg, ha itt van Morata, vagy eladjuk Karimot, vagy elzavarjuk Bale-t, stb.stb.stb. Vagy ha eladjuk Bale-t...stb.stb. Sose jó semmi, ha ki is esünk, menni fog a kuaanyázás ezerrel, mert pont olyan gyorsan elfelejtitek, hogy BL címet védtünk, mint a katalán sajtó. Ha meg megnyerjük, akkor lehet bujkálni megint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 25., szerda 20:44

Mondjuk gólokban és nyert meccsekben is el vagyunk maradva az optimálistól/elvárttól.

A kp az tényleg bomba, és én a BL miatt nem aggódom, mert ott össze fog állni az alapcsapat, jó állapotban, és úgy nagyon nehéz megverni minket.

Viszont a bajnokságban hiányozhatnak majd azok a nüanszok, minthogy nincs egy Morata aki megdolgozza a fáradt védelmet, vagy hogy az első hármas tagjai nem éppen tündökölnek.

De amúgy az is érdekes amit egyik nap beraktál, hogy a pontrúgások hogy elmaradnak idén. Már gólpontosságban.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 20:31

Kerlon írta:
Realista24 írta:Ugy írod mintha a BBC 15 meccsen játszott volna. Ehhez képest?
5-5-5, 1-2-1 a gólok eloszlása. Ha neked így jobb.
Igy jobb, mert ahogy irtam, a BBC nem létezik. A csapat kozeppalyaja kapta a hangsúlyt, es a szélsők, mint pl Asensio. Meg is látszik, mert ők hozzák a meccseket es a gólokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 20:29

Realista24 írta:Ugy írod mintha a BBC 15 meccsen játszott volna. Ehhez képest?
5-5-5, 1-2-1 a gólok eloszlása. Ha neked így jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 20:09

Ugy írod mintha a BBC 15 meccsen játszott volna. Ehhez képest?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 20:04

Realista24 írta:
Kerlon írta:Nevessetek ezen is: BBC összesen 15 meccs 4 gól a bajnokságban.
A BBC nem létezik mar, csak észre kene venni.

Offnak itt vege.
Az egy dolog, de mint 3 gól felelős ez nagyon gyenge. Nem az van, hogy rendre becsúszott 1-1 rossz meccs, hanem becsúszott 1-1 jó...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. október 25., szerda 15:35

ziro4vr írta:ebben igaza volt az öregnek.
Több mindenben is igaza van, csak gondolom egy kis szörpözés után ragadott billentyűzetet, ezért néha költői túlzásokba esett.
Az kétségtelen, hogy a sérüléseink és az eltiltások szerencsétlen együttállása sem segített, de a bajnokság kezdete óta egy jobbacska meccsünkre emlékszem talán, de kb. minden meccsen szenvedtünk, és rengeteg pontot hullattunk, eddig ez a tény.
Az is tény, hogy a nyarunk egy rakás kaki volt így.
Persze jöhet a duma, hogy majd májusban, de jelenleg az állás hogy szarok vagyunk.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 25., szerda 14:56

ziro4vr írta:mint fosi a cserpes tejivóban.
Hatalmas :mrgreen: Ezekre a hasonlataidra van valamilyen weboldal? Kétlem, hogy a fem3-ról tanulod :D
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 25., szerda 14:46

Védelem széle nálam rendben van, és sok évre rendben is lesz. Theo meg Hakimi ígéretesek, nyilván még nem RM szintek, de a potenciál ott van, és egyik poszt sem annyira telített, hogy lehetne bőven válogatni a klasszisok közül. A Bayern párosa ér fel nálam a Madridi szinthez, viszont nálunk meg a jövő is biztosítva van.

Vallejo kapcsán vannak problémáim, pl hogy még nem láttam játszani, valami mindig van vele. De remélem majd bizonyít. Varane egy meccsen volt gyengébb idén, Nacho meg egy csendes klasszis, a miénken kívül talán ha 2 csapat van ahova nem férne be alapkezdőnek.

A kp az valami brutális, egyetlen problémám Kovacic, ebben igaza volt az öregnek. Neki többet kéne játszania. Kroos kapná nálam a legtöbb meccset, aztán Modric-Kovacic-Casemiro és Ceballos-Llorrente valahogy így osztanám el. De Ceballos hamar előrébb juthat.

James örülök hogy elment, nem is hiányzik.

Elöl vannak bajok, de ezt mindenki látja. Azok a kis nüanszok hiányoznak idén eddig, amit tavaly megkaptunk Moratatól, Marianotól, vagy amikor még valaki megvette, hogy Lucas nem megtolja izomból a szélen aztán beadja. A fegyverarzenálunk csökkent, kiismerhetőek lettünk elöl, tudják mit várhatnak a kezdőktől és a padról is. De ha egy Kane lesz nyártól az új puskánk..az be fog sülni, mint fosi a cserpes tejivóban.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 14:33

BlancoMark írta:Abban egyetertek, hogy amig a ket szelsohatved dupla extra teljesitmenyen all vagy bukik a taktika, addig Hakimi teljesitmenye bizony tenyleg keves. Viszont legalabb vedekezesben nem csinal akkora maflasagokat mint Danilo csinalt egykoron. Epp ezert is kell szurkolnunk Daninak a mielobbi visszateresben, mind egeszsegben mind formaban. A marokkoi meg 19 evesen nyilvan nem fogja az elso ot meccsen megvaltani a vilagot, es nem is egy Tottenham ellen, de amikor a felkeszulesi meccseken nyomta teher nelkul na az foci volt, ott latszott hogy mire lesz kesobb meg kepes ez a srac.
Mondjuk a Spurs ellen sem verték meg vagy valami, soha nem csinált kalamajkát, míg Marcelot alázta Aurier. Támadásban volt kicsit egyhangú és ennyi.

Sok helyen lehetne ezt a szép monológot támadni, de felesleges, mert úgyis neki van igaza meg már úgy sincs esélye válaszolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 25., szerda 14:30

Abban egyetertek, hogy amig a ket szelsohatved dupla extra teljesitmenyen all vagy bukik a taktika, addig Hakimi teljesitmenye bizony tenyleg keves. Viszont legalabb vedekezesben nem csinal akkora maflasagokat mint Danilo csinalt egykoron. Epp ezert is kell szurkolnunk Daninak a mielobbi visszateresben, mind egeszsegben mind formaban. A marokkoi meg 19 evesen nyilvan nem fogja az elso ot meccsen megvaltani a vilagot, es nem is egy Tottenham ellen, de amikor a felkeszulesi meccseken nyomta teher nelkul na az foci volt, ott latszott hogy mire lesz kesobb meg kepes ez a srac.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. október 25., szerda 14:25

egyetlen helyen hiányos a mélység az pedig Morata helye. Hakimi igenis jól játszott a meccsein sokkal jobban mint Danilo nem is értem hogy lehet Danilot elé tenni. Theo-Coentrao csere is teljesen jó. Coentrao egy rozzant soha nem bevethető ember volt Theo meg tud játszani ez már minőségi javulás. középen James elment előlépett Asensio és jött Ceballos 2 ember aki sokkal jobban beleillik az itteni játékba bár James góljai fontosak voltak de ez a 2is tud termelni. Pepének adtak egy szerződést nem kellett neki mégis meddig kapjon szerződést 46 éves koráig. már tavaly is látszott hogy kopnak ott a dolgok 1+1 év tisztességes ajánlat volt nem kellett neki. nagyon jó volt itt de azért nem dőltem a kardomba. a csatár kérdéssel meg szerintem mindenki egyet ért ott lyukas a keret amit korrigálni kell minden mást jól csináltak. nem is értem ez a hatalmas lehúzás honnan jön.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 14:18

Realista24 írta:Na, most vettem egy nagy levegőt, dobtam az elveimet, és elolvastam ezt a monster postot, hát nem kellett volna. Ennyi sületlenséget a korábbi években összesen nem írtál. Reagálni egyesével ezekre, nem fogok, most jöhet az, hogy te sosem tévedsz, én rád hagyom, és akkor spóroltunk pár hozzászólást, meg izmozást.
Én csak beleolvastam, de annyi is elég volt. Elvesztettük a mélységet, ami annyit tesz, valójában, hogy James szerepét átvette Asensio, akinek a szerepét átvette Ceballos. Mayoral átvette Mariano szerepét (igaz sokkal gyengébb). Coentrao-The, Danilo-Hakimi, Pepe-Vallejó. Milyen mélység veszett el? Maximum minőség veszett el, de az is tehetségre cserélődött. Egy hiba volt a nyáron az pedig a nem megfelelően felbólygatott támadó szekció.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. október 25., szerda 14:15

Nekem nem kell igazat adni, leírtam én hogy látom,Ti másképpen, ez így volt kb 10 éven át szinte mindig.....nincsen ezzel probléma. Ilyen a foci, mindenki másképp látja.
Röhej a két szélső védő egyelőre, Danilo és coentrao fél lábbal is több minőség volt. A fiatalalítást eltúloztuk, átestünk a ló túlsó oldalára.
Ha valakinek elég volt Hakimi játéka a TH ellen akkor legyen elég, nekem egy nagy 0 volt, főleg előre játékban, ami a RM egyik fő erőssége volt , még a sokszor félvak Danilo is többet tudott előre játszani /adni, akkor is ha hiba volt sokszor, inkább az mint a semmi. Ráadásul simán ot volt fogható a TH. Erre semmit sem tettünk érte.
A lényeg nagyjából az, hogy a kiebrudalt csere- bere emberek, inkább adtak minőséget ha egy BM ellen vagy egy Barca ellen kellene játszani egy Bl negyeddöntőben, ha Hakimi és Theo lesz ott,(mert vallejo épp sérült) akkor a szememet becsukom azért majd. Na de innen szép felállni és a Real Madrid sokszor igazolta, hogy vert helyeztből is fel tud állni, ha inne feláll, akkor én nagyot fogok táncolni az biztos. Egyelőre siralmas a helyzet, az egész csapat visszaesett, egyénieg is csapat szinten is, alul múljuk magunkat két hónapja. A keret szét lett jól barmolva.
Maradjunk annyiban, hogy egyelőre tökéletesen látszik a nyári meló az eredményeinken és a mutatott játékunkon.

Realista,
neked sületlenség, másnak nem az. Nyilván mivel a focihoz keveset értesz így sok dolog nem világos ezekből, de ez nem baj.
Gennyezd a fórumozókat tovább, abban meg Te vagy a legjobb. A lényeg, hogy rólam szállj le, nem vagyok a játszótársad, van belőle alég akivel szórakozhatsz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. október 25., szerda 13:57

Azért nehogy már visszasírjuk Danilot. Ílyen gyorsan felejt egy-két ember ? Hakimi legalább nem ijed meg a labdától, át tudja venni, meg nem kezdett el hatalmas gyertyákat rúgdosni egyszer sem, mint az említett brazil a BL döntőn, ami elképesztő gáz volt. A "muszlim" igenis jó lesz, van benne kraft, nem beszari, ahhoz képest, hogy tejfogas, jól muzsikált eddig. Jobb lett volna neki egy év kölcsön valahol, de most az élet ezt hozta, itt kell fejlődnie és lopni a játékperceket. Theo előéletét ha nem ismerném, én is a búsba kívánnám, mert eddig nulla. Ő viszont jó lesz, ha megérzi a ritmust itt is, és jó adottságú kölyök is. Jamest szerettem, de ő sem kellene, mert Cebával, Asensioval többre fogunk menni hosszútávon, és (relatív) fillérekbe kerültek.
A nagy kifakadás csatáros részével értek egyet. Nem hosszabbítani kellett volna, hanem végre évenként egy-egy emberrel kivezetni már ezt a qrva BBCt a rendszerből, természetesen Bélával, a nagy "kedvencemmel" kezdve. És nem, természetesen nem kell helyette a másik lófejű beharangozott angol. Saját hatáskörben meg tudtuk volna oldani a csatárkérdést rövid távon, ez tényleg el lett cseszve, most várni kell egy új Mbappéra. De minden évben lesznek tehetséges kölykök, csak észre kell venni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. október 25., szerda 13:32

Talán annyit, hogy James elengedése nem csak szakmai dolog volt, de ZZ úgy vette észre, hogy neki a pad nem ízlik, a kezdőbe még nem fér be. Ráadásul posztja sincs.
Tavol alljon tolem James visszahozatala soha nem volt a kedvencem, de amig 4-3-3-t jatszott a csapat akkor nem is volt posztja, de most a 4-3-1-2-t azt ra szabtak ki.

Azert ne menjunk el amellett, h azok az "U-20"-s fiatalok az elozo klubjaikban meghatarozoak voltak, kiveve Mayoralt. Azert Llorente es Theo az Alavesben, Vallejo a Frankfurtban es a Zaragozaban(mar amikor egeszseges volt), Ceballosrol nem is beszelve aki 3. felnott idenyet jatszotta kezdokent a Betisben nagyon fiatal kora ellenere is. Hakimi akinek meg nem volt felnot meccse, de egyelore rendesen helyt all, mert legalabb Danilohoz kepest nem okoz gondot a labda atvetele es tudja, h kell helyezkednie, de meg messze nincs Carvajal csurformajahoz kepest...feljodhet. Hakimi jatszatasaban volt nemi kockazat, de azert meg ott van Nacho aki beugorhat arra a posztra.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 13:09

Na, most vettem egy nagy levegőt, dobtam az elveimet, és elolvastam ezt a monster postot, hát nem kellett volna. Ennyi sületlenséget a korábbi években összesen nem írtál. Reagálni egyesével ezekre, nem fogok, most jöhet az, hogy te sosem tévedsz, én rád hagyom, és akkor spóroltunk pár hozzászólást, meg izmozást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég