Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 27., szerda 21:49

kecsu10 írta:Valaki nagy taktikus RMCF vagy Matt meg meg aki annak erzi magat leirhatna, hogy ha jon Benitez mit lehet varni tole, mert ha igaz a 4-2-3-1 arra a mostani CR-t mar nem, Balet meg soha nem is fogom alkalmasnak tartani. Plusz hol van a labda szerzőnk ehhez a rendszerhez? Vagy várható valami újítás ettol az embertől, valaki aki okosabb mondjon mar valamit.
Szerk.: plusz a nagy kedvencem Benzit nem lehet hagyni centerben birkózni ket Godinnal mert elveszítjük azt amiben o annyira nagyon jo, h kombinativ es okos.

A két rendszer nagyban különbözik egymástól....más felállás,más poziciók,más mozgások,más egyéni feladatok,más felfogás a fél csapatnál. Nem tudom mi lesz. Majd meglátjuk. Addig kár találgatni.

Gala: Cr lehet hogy ott is vert 50 gólt,de félig benzemával,aki nem tudta lemozogni a poziciót,mert nem alkalmas rá,ő FOCIZNI tud,nem feladatokat teljesíteni. Szóval,egy echte 4-2-31 ben Cr messzebb lenne a kaputól,más feladatokkal,illetve több ellenállással szemben. Nem menne a gólrekord...kérdés,hogy egy más feladatkörben ő mennyire alkalmazható...szerintem jól,ha azt kapja,hogy zárjon ki szélre,mozgassa ki a védelmet oldalra,jusson mögéjük,szerintem megoldja azt jól....de ez az én véleményem,
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. május 27., szerda 21:35

BarçaNorbi írta:a legnagyobb probléma az lehet, ha olyat hoznak, akire az új edzőnek nincs szüksége.
Ilyen madridban mög sosem fordult elő..

p.s: nézzetek az EL-döntőt. Kiváló mérkőzés.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 27., szerda 17:54

Nem panikolok csak rosszat erzek, Mija les gólja ota vagyok madridista, lattam mar mindent es annak az ellenkezojet is. Szeretnek pozitívan csalódni, de ma mar Sentrynek leirtam, hogy az elmult 16-7 evben en nem igazan lattam koncepciót a csapat haza táján.
Dettó és épp ebből kifolyólag abszolút megértem a nyugtalanságod, ugyanígy vagyok ezzel én is (másik topikban hasonlókat fogalmaztam meg szintén), csupán általánosságban jegyeztem meg, hogy várjuk ki a sztori a végét; hátha egyszer végre pozitívan is csalódunk, ha már újfent így alakult! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. május 27., szerda 17:26

madridronie írta:
Viszont a mai Barca kp. köszönőviszonyban sincs az öt évvel ezelőttivel, sőt láthattuk, h a mi hármasunk minőségben is megveri őket. Nem szeretnek visszalépni az időben azért mert pincér úr ragaszkodik az elképzeléseihez.
Ezzel az aggodalmaddal nem vagy egyedül; de előbb várjuk ki a végét + a nyarat, mielőtt fölöslegesen pánikolnánk!
Azért nálunk látni vélek egy következetes koncepciót ahonnan ha kiveszünk egy-egy puzzlet felülről (edző) nem változik nagyban a rendszer, maximum minimálisan, és az ő kis változtatásai alapján van pótolva az alulról kivett darabka. Remélem a ban után javulni fogunk minőségben és nem csak egy felhypolt névvel leszünk gazdagabbak, viszont teljesítmény nékül (legyen az Pogba,Verratti,Gündogan vagy bárki más).

A ti oldalatokon nem érzem azt, hogy közép középen akkora problémák lennének Modric-Kroos pakkot bármelyik csapat azonnal aláírná, mögéjük kellene egy romboló, aki küzd hajt és még a padot is bírná. Mikel ha mozdítható lenne egész korrekten robotolna, ennél minőségibb opció lenne Vidal, csak ő nem jönne a padotokra. Egyébként az eddigi pletykák egész korrekt játékosokról szóltak nálatok (is), szóval a legnagyobb probléma az lehet, ha olyat hoznak, akire az új edzőnek nincs szüksége.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. május 27., szerda 17:22

madridronie írta:
Viszont a mai Barca kp. köszönőviszonyban sincs az öt évvel ezelőttivel, sőt láthattuk, h a mi hármasunk minőségben is megveri őket. Nem szeretnek visszalépni az időben azért mert pincér úr ragaszkodik az elképzeléseihez.
Ezzel az aggodalmaddal nem vagy egyedül; de előbb várjuk ki a végét + a nyarat, mielőtt fölöslegesen pánikolnánk!
Nem panikolok csak rosszat erzek, Mija les gólja ota vagyok madridista, lattam mar mindent es annak az ellenkezojet is. Szeretnek pozitívan csalódni, de ma mar Sentrynek leirtam, hogy az elmult 16-7 evben en nem igazan lattam koncepciót a csapat haza táján. Plane nem az elso Perez érában. Kivetel talan Capello egy szezonja, ott látszott, h rend van es mit akar. Az most irrelevans, h nezni fajt amit muvelunk, de a keret (az akkori Barcahoz kepest foleg) nem volt többre hivatott. Jose megint csak tudta mit akar, latszott h valahonnan valahova el akar jutni, o eleg tökös is ahhoz, h Perezzel is szembement. S igy ennyi amikor latszott h mit akarunk magunkkal kezden. Ha nyertünk azert nyertünk mert minőségben olyan szintet kepviseltunk ami ellenállhatatlan volt. Aztan a minőség esett, tudatos építkezésnek nyoma sem volt, Perez (aki most is olyan ludas h gorbul az orra) hozott mindenkit, Diogotol kezdve Owenig, filmsztárokat csinalt akkor amikor a legjobban a tokukre kellett volna lepni, s evekig közünk nem volt nalunk szerényebb csapatokhoz sem. Ezert is ellentmondásos ez nekem, mert tegyuk fel, Beniteznek van koncepciója, legyunk pozitívak es kicsit naivak is, valoban vannak tervei az igazolások kapcsan is. (Ismet nem hiszem h nem jon 100 millaert valaki aki ki lesz kialtva valami olyannak ami nem is). De, ahhoz h egy total uj rendszer működjön is ahhoz be kell kb áldozni a kovetkezo evet, ez tovabbra is a valosag es nem a futball menedzser. Ido kell. S ha teszem azt, jovore megint 0 kupa esik le, akkor Perez mit fog tenni?! O maga megy el beismerve h bocsi hulye voltam, vagy hozza Lopez Carot es csapatát ismet. Évente harmat?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 27., szerda 16:53

Viszont a mai Barca kp. köszönőviszonyban sincs az öt évvel ezelőttivel, sőt láthattuk, h a mi hármasunk minőségben is megveri őket. Nem szeretnek visszalépni az időben azért mert pincér úr ragaszkodik az elképzeléseihez.
Ezzel az aggodalmaddal nem vagy egyedül; de előbb várjuk ki a végét + a nyarat, mielőtt fölöslegesen pánikolnánk!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. május 27., szerda 16:33

Galacticos írta:mourinhonál is hányszor álltunk fel 4231-ben.. rengetegszer.
dm a jobbszélen ozil kozepén és elol higu vagy benzema.
cr volt akkor is a balszélső, és ugyanúgy 50-60 gól kozt teljesített.
és ő már amúgy sem tipikus szélsőt játszik, szinte minden beadásnál ő van kozepén, jojjon az akár a bal akár a jobb oldalról..
úgyhogy szerintem ha valami miatt nem kell aggódni az az hogy ronaldonak megtalálja e benitez a helyét..kozéphátvédként is lőne 40et/idény.

és még valami, pogba nem védekező kozéppályás. ezt feldolgozhatnátok. :)
Oke, de a 4-2-3-1hez kell egy igazan jol védekező arc, ha jol ertem o lenne majd Pogba akit 100 millaert hozunk el, s o fog majd daralni ott közepén? Nem nagyon latom ezt a kepet magam elott. Ugyanakkor azt is latni kell, h mikor jott Capello o hozta ugye a ket veroembert középre, de amit o átvett az magyar valogatott szintu katyvasz volt. Jose szinten. Eseteben plusz meg kellett kuzdeni az elmult husz ev legjobb kozeppalyaja ellen, belátta, h ehhez minőségben nem vagyunk meg, (vilagon sem voltak olyanok akikkel le lehetett volna oket jatszani) ezert találta ki, h Xabi a kulcs es minel ha,arabb at kell jatszani a kp-t h mehessen a ket szele, alias kontraztunk. Viszont a mai Barca kp köszönőviszonyban sincs az ot evvel ezelottivel, sot láthattuk, h a mi harmasunk minőségben is megveri oket. Nem szeretnek visszalépni az idoben azert mert pincér ur ragaszkodik az elképzeléseihez.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 27., szerda 16:22

mourinhonál is hányszor álltunk fel 4231-ben.. rengetegszer.
dm a jobbszélen ozil kozepén és elol higu vagy benzema.
cr volt akkor is a balszélső, és ugyanúgy 50-60 gól kozt teljesített.
és ő már amúgy sem tipikus szélsőt játszik, szinte minden beadásnál ő van kozepén, jojjon az akár a bal akár a jobb oldalról..
úgyhogy szerintem ha valami miatt nem kell aggódni az az hogy ronaldonak megtalálja e benitez a helyét..kozéphátvédként is lőne 40et/idény.

és még valami, pogba nem védekező kozéppályás. ezt feldolgozhatnátok. :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. május 27., szerda 16:12

Valaki nagy taktikus RMCF vagy Matt meg meg aki annak erzi magat leirhatna, hogy ha jon Benitez mit lehet varni tole, mert ha igaz a 4-2-3-1 arra a mostani CR-t mar nem, Balet meg soha nem is fogom alkalmasnak tartani. Plusz hol van a labda szerzőnk ehhez a rendszerhez? Vagy várható valami újítás ettol az embertől, valaki aki okosabb mondjon mar valamit.
Szerk.: plusz a nagy kedvencem Benzit nem lehet hagyni centerben birkózni ket Godinnal mert elveszítjük azt amiben o annyira nagyon jo, h kombinativ es okos.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 27., szerda 13:53

tommy22 írta:
csabi* írta:nálam még mindig verratti lenne a legfontosabb akár 60-70 millerért is de hozzák, bár carlo nélkül az esélyeink jócskán megcsappantak de mivel ez még mindig a real madrid megvan rá az esély
ha ő nem akkor a gündi-reus pakk dortmundból mindenképp
sziasztok soksok ideje nézelődöm itt! ugy döntöttem hozzászólok:lehetséges távozók:navas,pacheco,arbeloa/coentrao,khedira ,lucas , illara, chicarito, benzema.Érkezők: de gea, battalla? danilo,casemiro,pogba,medran , odegaard, aguero. lehetséges kezdő:DE GEA, DANILO,VARANE,RAMOS,MARCELO, KROOS,MODRIC ,JAMES, POGBA, C. RONALDO, AGUERO nem rossz! második csapat:CASILLAS, CARVAJAL,NACHO,PEPE,CONETRAO/ARBELOA, CASEMIRO MEDRAN, BALE, ODEGAARD, ISCO, JESE. szerintetek?
Neha rakjal 1-2 entert is, ugy atlathatobb a hsz.

Benzema arabol nem tudunk egy Pogba - Aguero parost venni. Ha Bale is tavozna, akkor anyagilag talan megoldhato.

Maga a kezdo: a vedelem rendben van, a James - Pogba - Isco harmast lehetne rotalni, viszont VKP posztra megint egy szem Casemiro maradna Kroos es Modric moge. Lehetne mondani, hogy majd Pogba hatra megy, de a gond az, hogy egy 100 millios jatekost nem fogunk berakni VKP posztra, mikor a csatarok mogott "lubickol". (ezt regebben CS0ki hosszabban is kifejtette) Bale meg.. Elvileg egy 100 millios jatekost is parszor le lehetne rakni a padra nevelo celzattal vagy pihenteteskent, de stabil cserekent szamitani ra.. hulyeseg.

szerk.: Na meg Odegaard mehet kolcsonbe, neki most jatszania kell, nem a padot koptatnia.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 13:35

csabi* írta:és kiből csinálsz pénzt agüerora, de geara meg a többire? karimból?
FM topikba akart menni a hsz, csak elnézte. Keep calm.
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 13:34

és kiből csinálsz pénzt agüerora, de geara meg a többire? karimból?
Kép

tommy22
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. május 27., szerda 12:34
Kedvenc játékosaid: ronaldo
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: tommy22 » 2015. május 27., szerda 12:46

csabi* írta:nálam még mindig verratti lenne a legfontosabb akár 60-70 millerért is de hozzák, bár carlo nélkül az esélyeink jócskán megcsappantak de mivel ez még mindig a real madrid megvan rá az esély
ha ő nem akkor a gündi-reus pakk dortmundból mindenképp
sziasztok soksok ideje nézelődöm itt! ugy döntöttem hozzászólok:lehetséges távozók:navas,pacheco,arbeloa/coentrao,khedira ,lucas , illara, chicarito, benzema.Érkezők: de gea, battalla? danilo,casemiro,pogba,medran , odegaard, aguero. lehetséges kezdő:DE GEA, DANILO,VARANE,RAMOS,MARCELO, KROOS,MODRIC ,JAMES, POGBA, C. RONALDO, AGUERO nem rossz! második csapat:CASILLAS, CARVAJAL,NACHO,PEPE,CONETRAO/ARBELOA, CASEMIRO MEDRAN, BALE, ODEGAARD, ISCO, JESE. szerintetek?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 12:19

nálam még mindig verratti lenne a legfontosabb akár 60-70 millerért is de hozzák, bár carlo nélkül az esélyeink jócskán megcsappantak de mivel ez még mindig a real madrid megvan rá az esély
ha ő nem akkor a gündi-reus pakk dortmundból mindenképp
Kép

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. május 27., szerda 12:08

Nagyon örülnék neki, ha elhoznánk Reust. Legalább Bale-nek is lenne egy minőségi vetélytársa, ha már úgyis a nyakunkon marad az a csődtömeg... Ha már úgyis jön Benítez, akkor legalább bízok benne, hogy lesz némi beleszólása az igazolásainkba, és lesz annyira tökös, hogy leülteti Bélát a padra, ha szarul fog játszani.

Az elmúlt 2 átigazolási szezonban két kívánságom volt, Modric és Kroos, mindkettőt hozták. Idén ez a játékos Reus lenne, remélem megint bejön. A középpályát mindenképp erősíteni kellene valakivel, de nálam valamiért mégis Reus élvez prioritást jelenleg. Hozzuk el, amíg tudjuk, nehogy elvigye a Barca vagy akármelyik nagy rivális. Aztán lehet szépen menni Verratti meg De Gea után. A tölteléket meg elpasszolni valahova...

Álmodozás vége... :(

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 26., kedd 18:28

En most mar leszarom hogy ki lesz az edző.
Viszont a keret csunyan legyen rendbe rakva. De Gea, Pogba es vagy Verratti, minimum.
Másik topikból való; de abszolút így vagyok ezzel én is. Ezek után minimum elvárás, hogy a piacon minőségileg és kegyetlenül, egyben ellentmondást nem tűrő módon pirítsunk oda ahová aztán igazán kell! :sly: Hozzáteszem, hogy nem lesz egyszerű egyik fenti emberke megszerzése sem, sőt :coffee: : 1) De Gea ugye még hezitál, a MU. pedig nem csóró és sértett legény módjára keménykedik; 2) Verratti-ra Carlo távozásával véleményem szerint jelentősen csökkentek az esélyeink, míg 3) Pogba aláírásáért a Barcával kell újfent megküzdeni, akik olasz hírek szerint már most masszírozzák Marotta és Raiola pici szívét, lelkét annak érdekében, hogy tartsák csak meg a gyereket még 1 további évre és akkor ennek fejében annyit fizetnek majd érte, amennyit nem szégyellnek, arról már nem is beszélve, hogy a francia ügynökével finoman szólva sem ápol jó kapcsolatot az együttesünk!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 18:28

Amit nagyon kipróbálnék még az a kapus, védelem, Kroos-Verratti-Pogba, előttük a Modric-James vagy Modric-Isco vagy Isco-James, Modric meg az első hármas egyikének helyére, eléjük meg Benzema :mrgreen:
3 igazolás kellene, De Gea, Verratti, Pogba. Utána csak pótolni azt aki elmegy pl Coentrao. Pénz van, Pereznek sok dobása nincs, ez kb a most vagy soha alkalom.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 26., kedd 17:55

wZoLee7 írta: Ahhoz viszont nincs meg a keret. Nincs meg a csatár, Ronaldo és Bale nullát védekezik, és az Isco-James duónak sem lenne feladata a védekezés többé. Nincs igazi vkp sem a csapatban, csak Illarra :mrgreen: Ebből mi fog kisülni...
Lesznek itt még meglepetések szerintem...sok távozóra számítok...köztük egy nagy névre...aki szerintem CR7 lesz...de ne legyen igazam...

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. május 26., kedd 17:21

hunmadridista írta:hasonló játékra számítok, mint Mou idejében, csak rosszabb kivitelben...
mondjuk azért egy modric/kroos/pogba?/james/ronaldo/bale/benzema fogat jobban néz ki, mint a mou idejében állandóan játszatott gálakezdő, ugye a khedira/xabi/özil/dm/cr/benzema sor..annyira még nem vagyok borúlátó, egy esély kijár beníteznek is, ne temessük előre :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 17:20

hunmadridista írta:Amúgy nagy valószínűséggel visszatért a 4-2-3-1-es felállás és a kontrafoci+ívelgetés Benitezzel...szinte minden eddigi csapatával ezt nyomta, szerintem nálunk sem lesz ez másképp...hasonló játékra számítok, mint Mou idejében, csak rosszabb kivitelben...
Ahhoz viszont nincs meg a keret. Nincs meg a csatár, Ronaldo és Bale nullát védekezik, és az Isco-James duónak sem lenne feladata a védekezés többé. Nincs igazi vkp sem a csapatban, csak Illarra :mrgreen: Ebből mi fog kisülni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 290 regisztrált és 0 vendég