Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 27., szerda 19:00

Jim írta:
SzB írta: Amíg Militao vissza nem jön, teljesen mindegy ki játszik hátul, mindig benne lesz a gól. És szerintem is kínosak a szélsővédőink, de belül is nagy a baj, mert Rüdiger meg Alaba felváltva irányítja a védelmet, és egyik sutább mint a másik.
Nacho kéne középre, mert igaz hogy nem Ramos és Hierro vezetői képességű, de talán jobban összefogná a védelmet mint Alaba vagy Rüdiger :hmmm:
Mondjuk Rüdigernél sztem semmivel nem gyengébb Nacho. De legalább Lucas helyett végre ő van.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 27., szerda 18:01

SzB írta: Amíg Militao vissza nem jön, teljesen mindegy ki játszik hátul, mindig benne lesz a gól. És szerintem is kínosak a szélsővédőink, de belül is nagy a baj, mert Rüdiger meg Alaba felváltva irányítja a védelmet, és egyik sutább mint a másik.
Nacho kéne középre, mert igaz hogy nem Ramos és Hierro vezetői képességű, de talán jobban összefogná a védelmet mint Alaba vagy Rüdiger :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 27., szerda 17:59

hehetheoriginal írta: de ne basszál már fel igy nyár végén, én elhiszem, hogy mind a szerelmed, de regulion, migel, fran, meg meg ki tudja kik, mind ugyanaz a tudas es teljesitmeny, nem hiszem el, hogy nem latod.... :coffee:
nem idegeskedj, nem mondtam hogy Marcelo vagy Roby Carlos szintjén vannak/lesznek :D

de Miguel jó volt Zizunál és Carlonál is, aztán padra került stb
de téma lezárva részemről

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. szeptember 27., szerda 17:52

Amíg Militao vissza nem jön, teljesen mindegy ki játszik hátul, mindig benne lesz a gól. És szerintem is kínosak a szélsővédőink, de belül is nagy a baj, mert Rüdiger meg Alaba felváltva irányítja a védelmet, és egyik sutább mint a másik. Előttük Csuaméni sem Real-szintű játékos, még az a legbiztosabb, mikor Kroos megy be oda labdaszerzőnek, csakhogy ő már ezerszer elmondta, hogy utál ott játszani. Egy spanyol bajnokság meglehet, és a BL 16 is, de többre Lucassal, Mendyvel, Frannal, Csuaménivel, Joseluval nem fogunk menni. Bosszant ez a faszariság, amivel a játékospiacon ügyködünk. Közben meg két csapatnyi védőt eresztettünk világgá az elmúlt 5-6 évben, Hakimitől Hermoson át Hernandezig. Szarügy.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 27., szerda 17:28

Igazán komoly széljáték várható :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 27., szerda 17:27

akkor ezt a frant is el lehet felejteni, hiszen lord mendi ujra egeszseges. :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 27., szerda 17:25

Kinn a kezdő R.

Kezd Brahim Belli helyén.

Kepa, Nacho, Rüdiger, Alaba, Mendy, Tchouameni, Camavinga, Valverde, Brahim, Rodrygo, Joselu.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 27., szerda 17:04

Jim írta:
ateeemadrid írta: Mindegy, mert én sztem fix, hogy Davies jönni fog, és bár ő sem hozta az utóbbi időben a legjobb formáját, de fiatal, és benne van az extra. A piacon nincs jobb nála sztem. Fran gyerek max a padra lesz ok, de nekem Reguilon meg Miguel is jobban adta azon a pár meccsen, amikor játszottak.
Miguel mintha jobban védekezett volna :hmmm:
szerintem sem kellett volna eladni :D

de ha itt lenne, úgyanúgy kapná a savat sokaktól, már csak megszokásból :roll:
de ne basszál már fel igy nyár végén, én elhiszem, hogy mind a szerelmed, de regulion, migel, fran, meg meg ki tudja kik, mind ugyanaz a tudas es teljesitmeny, nem hiszem el, hogy nem latod.... :coffee:


amugy nem tudom kikkel jatszunk ma, de kurvára el lesznek verve :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 27., szerda 16:48

ateeemadrid írta: Mindegy, mert én sztem fix, hogy Davies jönni fog, és bár ő sem hozta az utóbbi időben a legjobb formáját, de fiatal, és benne van az extra. A piacon nincs jobb nála sztem. Fran gyerek max a padra lesz ok, de nekem Reguilon meg Miguel is jobban adta azon a pár meccsen, amikor játszottak.
Miguel mintha jobban védekezett volna :hmmm:
szerintem sem kellett volna eladni :D

de ha itt lenne, úgyanúgy kapná a savat sokaktól, már csak megszokásból :roll:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 27., szerda 15:49

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: en ma most mondom a fotelbú hogy lófasz, tipikus castillas se szine se szaga spanyol arc.
annyi pozitiv, hogy latom rajta, hogy hajt es akar, de nagyon korlatolt szegeny.
mendit meg hagyjuk is, többször a nevét se kellene leirni egy madrid fórumon.
csóró ember, biztos jo arc, csak a palyan ez mit sem ér.
Oké de neked csak Carlos van meg Marci, ők meg már sajna nem hadrafoghatóak. Láttam Daviest nagy duzzogva elfogadnád, nyáron rá is fogunk menni, de addig ki legyen a balhátvéd akkor?

Camavinga biztos nem lesz már, ezerszer elmondta, hogy nem szeret ott játszani. Nagy meccseken Mendy lesz ha egészséges, elég biztos vagyok benne. Szívunk is majd eleget.
ja hat iden nincs mas valasztas, fran
de en ezt a szezont nagyreszt elengedtem, egyszeruen nem latok eselyt barmilyen trofeara
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 27., szerda 15:32

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: en ma most mondom a fotelbú hogy lófasz, tipikus castillas se szine se szaga spanyol arc.
annyi pozitiv, hogy latom rajta, hogy hajt es akar, de nagyon korlatolt szegeny.
mendit meg hagyjuk is, többször a nevét se kellene leirni egy madrid fórumon.
csóró ember, biztos jo arc, csak a palyan ez mit sem ér.
Oké de neked csak Carlos van meg Marci, ők meg már sajna nem hadrafoghatóak. Láttam Daviest nagy duzzogva elfogadnád, nyáron rá is fogunk menni, de addig ki legyen a balhátvéd akkor?

Camavinga biztos nem lesz már, ezerszer elmondta, hogy nem szeret ott játszani. Nagy meccseken Mendy lesz ha egészséges, elég biztos vagyok benne. Szívunk is majd eleget.
Szerintem ha Mendy nem fog javulni,akkor kikell Camavinganak birnia azt a par meccset a szezonban.
Nem fogja ezt nezni Carlo,hogy lenne egy jatekos aki jol jatszik azon a poszton,de inkabb hagyja a ket masikt szerencsetlenkedni.
Arrol nem is beszelve,hogy a francianak meleg nagyon a kezdo.
Kroos a legjobb kozeppalyasa a realnak eddig.
Azon mulik,hogy csucsu vagy O.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. szeptember 27., szerda 15:31

miro. írta: Ez a hetvegen,hogy Morata goljanal ott maradt es fogta a hosszun az otos sarkat.
Ott total kikapcsolt es nezte a meccset.
Főleg Alaba reakicóján köszönhetően nagyon a nyakába lett varva a gól, de szerintem messze nem tehetett róla annyira. Főleg többször is megnézve az esetet.
Első hiba, h a Lino, Atletico balhátvéd, betört a 16 belülre, kp ról senki nem követte.
Rüdiger, mintha Griezmann-t figyelné, mire észleli a veszélyt már méterekkel lemaradt.
Beadás pillanatában(45:31) Alaba még Moratat fogja, majd hirtelen kivált Lino-ra, mire éeszreveszi, h a beadás nem oda jön, már késő(45:33).
Ideje sem lett volna, meg hát fizikai korlátok. Egy 1,70 es emberke nehezen fog megakadéjozni egy 1,90 embert a fejelésben :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára besteve7 2023. szeptember 27., szerda 15:33-kor.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 27., szerda 15:27

Én nagy AntiMendy vagyok, primejában is zavart, hogy előre fogalmatlan, mostanra pedig védekezni is elfelejtett, de az tény, hogy Fran gyerek se rakta túl magasra a lécet.

Mindegy, mert én sztem fix, hogy Davies jönni fog, és bár ő sem hozta az utóbbi időben a legjobb formáját, de fiatal, és benne van az extra. A piacon nincs jobb nála sztem. Fran gyerek max a padra lesz ok, de nekem Reguilon meg Miguel is jobban adta azon a pár meccsen, amikor játszottak.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 27., szerda 15:17

hehetheoriginal írta: en ma most mondom a fotelbú hogy lófasz, tipikus castillas se szine se szaga spanyol arc.
annyi pozitiv, hogy latom rajta, hogy hajt es akar, de nagyon korlatolt szegeny.
mendit meg hagyjuk is, többször a nevét se kellene leirni egy madrid fórumon.
csóró ember, biztos jo arc, csak a palyan ez mit sem ér.
Oké de neked csak Carlos van meg Marci, ők meg már sajna nem hadrafoghatóak. Láttam Daviest nagy duzzogva elfogadnád, nyáron rá is fogunk menni, de addig ki legyen a balhátvéd akkor?

Camavinga biztos nem lesz már, ezerszer elmondta, hogy nem szeret ott játszani. Nagy meccseken Mendy lesz ha egészséges, elég biztos vagyok benne. Szívunk is majd eleget.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 27., szerda 15:12

Szerintem a nagyobb meccseken Camavinga lesz megint a balhatved.

Realista24 írta:

Egyelore semmiben nem jobb, hogy lehetne, amikor lejatszott 5 meccset kb. Van ket golpassza, par jo beadasa es felfutasa, meg egy tucat hibaja.
Harom golpassza volt. :mrgreen:

Ez a hetvegen,hogy Morata goljanal ott maradt es fogta a hosszun az otos sarkat.
Ott total kikapcsolt es nezte a meccset.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 27., szerda 15:05

en ma most mondom a fotelbú hogy lófasz, tipikus castillas se szine se szaga spanyol arc.
annyi pozitiv, hogy latom rajta, hogy hajt es akar, de nagyon korlatolt szegeny.
mendit meg hagyjuk is, többször a nevét se kellene leirni egy madrid fórumon.
csóró ember, biztos jo arc, csak a palyan ez mit sem ér.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 27., szerda 14:45

Jim írta:
Realista24 írta: Mert aztan Fran olyan extra.
extrának nem extra, de Mendynél jobb

amúgy itt miért nem kaphat senki új játékos bizalmat? :hmmm:
Egyelore semmiben nem jobb, hogy lehetne, amikor lejatszott 5 meccset kb. Van ket golpassza, par jo beadasa es felfutasa, meg egy tucat hibaja.

Ez mind normalis ennyi ido utan. Majd szezon vegen gyere vissza az ertekelessel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 27., szerda 14:43

Realista24 írta: Mert aztan Fran olyan extra.
extrának nem extra, de Mendynél jobb

amúgy itt miért nem kaphat senki új játékos bizalmat? :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 27., szerda 14:41

___Samy___ írta: Divat lett buta Mendyzni mostanaban, meg nagyon nincs is meccsben a francia, de ha formaban van, boven jobb, mint Fran Garcia.
jó, de 3 éve volt formában :lol:

amúgy mi ez a nagy Fran ellenesség? :hmmm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 27., szerda 14:21

Fran jobban tamad,endy meg rutinosabb es jobb egyelore vedekezesbe. A csapatnal mindkettore szukseg van, de amig franban lehet meg fejlodesi lehetoseg foleg a rutin megszerzesevel addig szerintem mendyben nem. Meg hat az a labdakezeles.. a multkor beallasa hat az pusztito volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég