Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 28., csütörtök 22:39

miVida írta:Ráadásul még egy szigetországit ide akar hozni... Sterling... ki helyett? mert ha Bale repül akkor nem bánom, de a kezdőbe nem fog beférni, hacsak:

----------DeGea
Dani-Ramos-Varane-Marc
----------Modric
------Kroos---Sterling-----
CR7-------------------James
---------Benzema
Felejtsd el :D :D Modricnak nem az a posztja, a kulcsembere a labdakihozatalainknak ne a leghátsó kp-s legyen. Bale kezdő lesz. James balon CR jobbon? Miért? Sterlingnek sem az a posztja. Ez így ahogy van rossz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 28., csütörtök 22:38

----------DeGea
Dani-Ramos-Varane-Marc
----------Modric
------Kroos---Sterling-----
CR7-------------------James
---------Benzema
Ez mi a makkom? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 28., csütörtök 22:33

Ráadásul még egy szigetországit ide akar hozni... Sterling... ki helyett? mert ha Bale repül akkor nem bánom, de a kezdőbe nem fog beférni, hacsak:

----------DeGea
Dani-Ramos-Varane-Marc
----------Modric
------Kroos---Sterling-----
CR7-------------------James
---------Benzema
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. május 28., csütörtök 22:30

gólvonal írta:Nem rosszabb edző Benítez, mint Carlo.
.... Azért na.... Repülni fog itt lár tévé/monitor Benitez-nek köszönhetően... Bár elsősorban csak a Liverpool-nál töltött munkásságát ismerem, de ott eléggé lejáratta magát, főleg az idiióta nyilatkozataival, Fergie, Wenger, Mourinho teljesen hülyére vették.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 28., csütörtök 22:24

Mondjuk ezen már felesleges vitatkozni hogy ki legyen Pérez bábja, mert ... ja :kivagyhe:
Én csak azt szerettem volna kifejezni hogy mennyire nem értek egyet Benitez kinevezésével és hogy aggódok a csapat miatt... és hogy Zidane meg Klopp is jobb lett volna mint ez :(
Guardiola viszont nem irányított semmi egyéb csapatot a Barca B-n kívül ahogy Zizou se
Nem rosszabb edző Benítez, mint Carlo.
:ozil:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 28., csütörtök 22:19

Dupla D írta:tavaly egész tavasszal sírtam amiatt, hogy Ronaldo nem csatár. szélső, aki tud csatárt is játszani, de sokkal jobb kint. Benzemának nálam nem változna jelentősen a szerepe. ugyanúgy kötetlenül mozoghatna, mint eddig. de védekezésben akár vissza lehetne állni 4-4-2-re is.
Ez így van. De 4-4-2-ben kötetlenül mozgott. 4-2-3-1-ben ezt nem tehetné meg, mert a csapatmozgások megkövetelik, hogy valaki bejátssza a szélt. De a szélső hátvédek ezt kevésbé tehetik meg, hiszen akkor meggyengül a védelem.
Ahogy lehet, hogy nem szeretnéd, ha változna Benzema feladata, de ez a felállás sajnos megköveteli.
Dupla D írta:én olyan játékot akarok látni, amiben megvan a kontra is, és az Ancelotti-féle labdajáratás is. ez közel sem lehetetlen.
Az, hogy 1-1 szöglet után kontrázunk, az Ancelottinál is megvolt. Csak folyton elakadt a labda, mert James lassú volt, Isco kicsit tovább cipelte, és mert Bale... Bale.
De ha általában mi szorítjuk be az ellenfelet, vagy ők állnak vissza, akkor nehezebb kontrázni.
Dupla D írta:tavaly az első pár meccsen 4-2-3-1-et játszottunk inkább, ahol Isco a támadók mögött volt, és 7-8 meccs alatt lőtt 5 gólt. szerintem pont, hogy előrébb van a helye, mint ahol idén kellett játszania
Akkor is 4-3-3 volt, csak támadásnál Isco előrébb mehetett, Marcelo maradt hátrébb. Aztán ez lassan megváltozott. Modric kidőlésével meg még mélyebben játszott. És szerintem az sem baj, ha Isco nem lövöldöz annyi gólt. Azt úgyis megteszi más.
Dupla D írta:egyértelmű, hogy rosszabb Kroos védőmunkája, mint Alonsoé. de ki mondta, hogy csak Modric-csal kéne védekeznie? Isco vagy James védekezésben visszazárna, ha nem is teljesen közéjük, de szorosan eléjük. be lenne szűkítve így annyira a tér, hogy ne lehessen kigurigázni középen senkit.
4-2-3-1-ben Kroos és Modric állnak mélyebben, és Bale és CR feladata lenne zárni a széleket. Ezt már ugye írtam, hogy nem nyerő. Ahogy azt is, hogy hiába hajlandó visszazárni James és Isco, középen védekezni nem az ő műfajuk. Kb. annyit érnek, mint Ramos vagy Pepe a középpályán.
Dupla D írta:Benitez szerintem nem a barátja akar majd lenni a srácoknak. én kinézem belőle, hogy leülteti Ronaldot akkor is, ha ezzel ellentétbe kerül vele.
És az kinek jó, ha ellenségesség üti fel a fejét a csapaton belül. Különösen úgy, hogy tudjuk, hogy CR-nek nagy szava van az öltözőben? Másrészről láttuk, hogy milyen teljesítményre képes CR, ha fejben nincs rendben.
Dupla D írta:és ki akarja betenni őket vkpnak? :D támadásban Kroos maradna a helyén, Modric meg kicsit kötetlenebben mehetne előrébb (ahogy a tuniszi herceg is rendszeresen szeretett). védekezésben meg mindenki védekezik.
4-2-3-1-ben csak akkor mehet előre valaki a Kroos-Modric duóból, ha valaki a 3-ból visszalép, különben nem mi kontrázunk, hanem minket kontráznak szét. Márpedig, ha folyton visszalép valaki, akkor az máris 4-3-3. Szóval tudat alatt Te is azt akarsz, csak még nem hagytad magad meggyőzni róla. :D
Amúgy nem hiszem, hogy mindenki védekezne. CR nem szokott a kisebb csapatok ellen ilyesmire gondolni, Bale meg... Nem ér sokat.
gólvonal írta:Nem rosszabb edző Benítez, mint Carlo.
Ezt miből gondolod?

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 28., csütörtök 22:13

Azért LE volt a Roma edzoje is, es a Celta Vigoé is. Ez 2 év, az olasz es spanyol első osztályban. Zidane hol szerepelt eddig? 1 evet az RM Castillánál a harmadosztalyban. Szerintem hulyeseg a ketto kozott barmilyen parhuzamot is levonni, Zidane eloszor menjen akár egy kozepcsapathoz is, de nehogy mar a harmadosztalyban eltoltott Castillás egy évével legyen a Real edzoje. Az ott szerzett tapasztalat édeskevés neki barmelyik csapathoz, nem hogy egy Realhoz, ahol nala sokkal tapasztaltabb edzoket penderitenek ki ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 28., csütörtök 21:54

miVida írta:
Eredményességről, volt csapatokról, kupákról beszélsz, aztán bedobod Zidane-t. Remélem érted mi a probléma.
Jó, ezt megértem miért írod, világos hogy Zidane nem volt még edző, de ő érti az itteni szisztémát, Ancelottit ő tette eredményessé, a játékosok is sokat emlegették... de világos hogy nem ő legideálisabb, bár Guardiola meg LE is nagycsapat edzési mult nélkül vette át a Barcát aztán mégis tripláztak/tripláznak... szerintem Zizou is képes lenne hasonló eredményességre.

Milyen szisztémát ért? Kevesen szerették nálam jobban, de edzőként egyelőre még semmit sem mutatott. Színtiszta lutri.Mint sokan mások.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 28., csütörtök 21:41

Én sem örülök majd neki, de igazából nem kell nagy alkotás ide. A kp-n megkell lennie a minőségnek, kell egy Pogba vagy egy Verratti. Kell egy jó támadó, a szélsőknek jobban vissza kell zárniuk, és hatalmas gondjaink nem lesznek. Benitez szigorú, és ha lesz töke bárkit padra ültetni, és a teljesítmény dönt a kezdőkről, akkor csak nyerhetünk vele. Ha meg Perez lesz a főnök akkor teljesen mind1 ki ül a padra

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 28., csütörtök 21:06

Realista24 írta:A keret, a felfogás, a klub alkalmatlan a triplazasra.
Sajnos ez igaz... :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 28., csütörtök 20:56

A keret, a felfogás, a klub alkalmatlan a triplazasra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 28., csütörtök 20:47

Eredményességről, volt csapatokról, kupákról beszélsz, aztán bedobod Zidane-t. Remélem érted mi a probléma.
Jó, ezt megértem miért írod, világos hogy Zidane nem volt még edző, de ő érti az itteni szisztémát, Ancelottit ő tette eredményessé, a játékosok is sokat emlegették... de világos hogy nem ő legideálisabb, bár Guardiola meg LE is nagycsapat edzési mult nélkül vette át a Barcát aztán mégis tripláztak/tripláznak... szerintem Zizou is képes lenne hasonló eredményességre.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. május 28., csütörtök 19:36

Tetszik a topic neve :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 28., csütörtök 19:29

miVida írta:Nem tudom milyen fantaziat latsz Benitezben es hogy szerinted mire képes az öreg, de semmi jót nem látok eddig ebben az igazolásban...
Én sem akarom hogy Ő legyen az edző, de a te hozzáállásodnak semmi értelme.
miVida írta: Amit meg a Napoli edzője mondott abba meg nézzél már bele egy kicsit... Ha olyan kiszabott jó edző lenne Benitez akkor minek árulja más csapatnak??? A csapat eredményessége miatt? ...oh wait! :agree:
Ha a Napoli elnökére gondolsz akkor elmondom:
Ő hozta el oda Benitezt egy 2 éves szerződéssel ami most fog lejárni. Ha a következő állomása a Real lesz akkor tudja mondogatni hogy mekkora istencsászár elnök, mert Ő olyan edzőt tudott elhozni aki még a Realnak is kell. Nem azért mert ki kell toloncolnia onnan.
miVida írta: milyen teljesítménye volt az elmúlt években? Milyen csapatokat irányított? Hány kupát húzott be? Mi a retkek látsz te benne ami miatt kiérdemli hogy a királyi gárdát irányítsa? a magaviselete? megfontoltsága? alázata? :x Nem lenne inkább megfelelőbb egy Löw, Zidane vagy még akár egy Klopp?
Eredményességről, volt csapatokról, kupákról beszélsz, aztán bedobod Zidane-t. Remélem érted mi a probléma.

Mike írta:Majd eldől hogy milyen lesz. Én sem őt választottam volna, de azért nem egy nyeretlen senki. Simán beválhat.

Ha egy Tito-Tata-LE hármas az elitben tudta tartani a Barcát, akkor egy Benitezt ne írjunk már le előre.
Ennyi. :agree:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 28., csütörtök 19:21

Majd eldől hogy milyen lesz. Én sem őt választottam volna, de azért nem egy nyeretlen senki. Simán beválhat.

Ha egy Tito-Tata-LE hármas az elitben tudta tartani a Barcát, akkor egy Benitezt ne írjunk már le előre.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 28., csütörtök 19:17

miVida írta: hát én benne vagyok :) csak nagyon el kell rugaszkodnom a valóságtól... :kivagyhe:
Mert az tényleg a nagy valóság, hogy mki esélyesebb lesz nálunk. Nem rosszabb edző Benítez, mint Carlo.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 28., csütörtök 19:15

gólvonal írta:
miVida írta:de hogy minden csapatnak több esélye lesz a győzelemre az biztos...
Ezt Te sem gondolod komolyan...top 5 baromság
Sztem mutatja a fukkot és nyer egy triplát első évében. :mrgreen:
hát én benne vagyok :) csak nagyon el kell rugaszkodnom a valóságtól... :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 28., csütörtök 19:09

miVida írta:de hogy minden csapatnak több esélye lesz a győzelemre az biztos...
Ezt Te sem gondolod komolyan...top 5 baromság
Sztem mutatja a fukkot és nyer egy triplát első évében. :mrgreen:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 28., csütörtök 19:05

Nagyon optimista vagy, Demes, de majd nehogy nagyot koppanjal :sly: Nem tudom milyen fantaziat latsz Benitezben es hogy szerinted mire képes az öreg, de semmi jót nem látok eddig ebben az igazolásban... :kivagyhe:
és nem azt mondtam hogy egy árva meccset se fogunk vele nyerni, de hogy minden csapatnak több esélye lesz a győzelemre az biztos... Ha a Liverpool, Inter Milan, AC Milan le tudott süllyedni olyan mély szintre akkor a Real is képes rá és én azt nem akarom... Ez nem garantált jövő a Real számára de egy erős potenciál...
Amit meg a Napoli edzője mondott abba meg nézzél már bele egy kicsit... Ha olyan kiszabott jó edző lenne Benitez akkor minek árulja más csapatnak??? A csapat eredményessége miatt? ...oh wait! :agree:
De persze izlések és pofonok, van aki azt reméli hogy szar évünk lesz, mert arcra nem tetszik neki az edző, van ilyen :shutup:
Pihenjél egy kicsit te is, ekkora hülyeségeket még nem láttam Benitezzel kapcsolatban.
kit érdekel az arca?? milyen teljesítménye volt az elmúlt években? Milyen csapatokat irányított? Hány kupát húzott be? Mi a retkek látsz te benne ami miatt kiérdemli hogy a királyi gárdát irányítsa? a magaviselete? megfontoltsága? alázata? :x Nem lenne inkább megfelelőbb egy Löw, Zidane vagy még akár egy Klopp?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. május 28., csütörtök 18:24

Toky írta:Meg Benzemának, meg Marcelonak, meg Ronaldonak, meg Kroosnak meg a védelemnek, és annak a játéknak, amit a többség látni szeretne.
tavaly egész tavasszal sírtam amiatt, hogy Ronaldo nem csatár. szélső, aki tud csatárt is játszani, de sokkal jobb kint. Benzemának nálam nem változna jelentősen a szerepe. ugyanúgy kötetlenül mozoghatna, mint eddig. de védekezésben akár vissza lehetne állni 4-4-2-re is.

én olyan játékot akarok látni, amiben megvan a kontra is, és az Ancelotti-féle labdajáratás is. ez közel sem lehetetlen.
Toky írta: Jamesnek teljesen jó volt a jobb oldalon, amíg Bale nem játszott. Isco is jobban tud varázsolni a szélen kicsit hátrébb, ahol van helye, mint bent a tömegnyomorban. Ödegaard meg hol van még. Messze nem akkora valaki, hogy azért építsük a felállást, hogy neki majd jó legyen.
James szerintem is jó volt jobb oldalon, de ott még mindig Bale van. tavaly az első pár meccsen 4-2-3-1-et játszottunk inkább, ahol Isco a támadók mögött volt, és 7-8 meccs alatt lőtt 5 gólt. szerintem pont, hogy előrébb van a helye, mint ahol idén kellett játszania. Ödegaardot meg megemlítettem csak. nyilván nem az ő kénye-kedve szerint lesz alakítva a felállás.
Toky írta: Alonso védő munkája a védelmi harmadban az eddigiek alapján jobb, mint Kroosé. Di Maria védekezését meg nem kell bemutatni. Khediránál jobb Modric, ez tény, de ketten Kroosszal édeskevesek. Bale védekezését meg mindennek nevezném, csak annak nem.
És igen, Isco meg James hajlandó védekezni. Isco egész jól is csinálja. Azonban teljesen más középen védekezni, mint a széleken. Ez utóbbi megy Isconak, és valamelyest Jamesnak is. De középen könnyedén kigurigázzák őket. Pláne, hogy a robbanékonyságuk nem nagyon van.
Ronaldoról meg lentebb.
egyértelmű, hogy rosszabb Kroos védőmunkája, mint Alonsoé. de ki mondta, hogy csak Modric-csal kéne védekeznie? Isco vagy James védekezésben visszazárna, ha nem is teljesen közéjük, de szorosan eléjük. be lenne szűkítve így annyira a tér, hogy ne lehessen kigurigázni középen senkit.
Toky írta:Ronaldo már idősebb, mint amikor szélsőként játszott. Már nem bírja el a szervezete, hogy folyamatosan visszazárjon, aztán meg sprinteljen fel a támadást befejezni. A védők is jobban fel vannak rá készülve. Arról meg ne is álmodj, hogy amíg Messivel versenyez az aranylabdáért, addig nem akarja végigjátszani szinte az összes mérkőzést.
Benitez szerintem nem a barátja akar majd lenni a srácoknak. én kinézem belőle, hogy leülteti Ronaldot akkor is, ha ezzel ellentétbe kerül vele.
cart írta:Szerintem nem lenne valami nagy húzás berakni Modricot meg Kroost vkp-nak...
és ki akarja betenni őket vkpnak? :D támadásban Kroos maradna a helyén, Modric meg kicsit kötetlenebben mehetne előrébb (ahogy a tuniszi herceg is rendszeresen szeretett). védekezésben meg mindenki védekezik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég