Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. május 27., szombat 21:58

Melyik top klubnal sikerult? Mas ugy fiatalokat kepezni, hogy adott a lepcsozetes terheles, meg az, hogy ugorj be a vilag legnagyobb klubjaba. Ezen a kolcsonok is csak enyhiteni tudnanak, de ha az az alapfelteves, hogy sehol nincs vilagklasszis szintre eselyes tamado tehetseg, akkor a kerdes meg inkabb ertelmetlen.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 27., szombat 21:50

Az milyen szakmai munka lehet evtizedek ota, hogy epkezlab tamadot meg nem sikerult kinevelni utanpotlasbol :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. május 27., szombat 21:45

Ilyenkor az ember mindig fm ezik, vagy fifazik gondolatban egy kicsit. Ennek hatasara nekem mindig a ratking ben yedder ugrik be, mint lighue1bol csatar, vagy helyettes. Az allandoan, minden evben meglovi a goljait kötelezően bappe mellett. Nyelv, liga rendben lenne, papa karim honfitárs mentornak rendben lenne.
Nem bánta a serdülőt és valoban Alvaronak a debütáláskor voltak clutch pillanatai a váratlan agilitása miatt, de igy jobban megnezve, plusz a mai, hát....olyan darabos botsáska.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. május 27., szombat 21:06

Nagy kockazatot nem vallaltal.
Egy tamadonak erkeznie kell, ezt szerintem erzik a vezetosegben is (Ancelotti nyilvan mar tavaly is tudta). Mas kerdes, hogy a felhozatal siralmas. Francia bajnoksagban kellene nezelodni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 27., szombat 21:04

Yazid írta: Én ezt vizionálom következő szezonra


courtois/lunin

carvajal/lucas_militao/rüdiger_alaba/nacho?/vallejo_mendy/fran

bellingham/modric/?ceba?_tchou/cama_kroos/fede

rodrygo/brahim_benzema/alvaro_vini/hazard

odri, mariano, asensio pápá

Edző carlo ofc

Ha ez bejön szeptemberben, akkor össze dobtok nekem egy rekesszel, persze normalis sört :mrgreen:
Vedd meg magadnak tarhálós kecseg. :mrgreen:

Ez aztán nem egy bevállalós keret jóslás, én a csatár posztra Mbappe/haaland-ot tenném. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 27., szombat 21:02

Én ezt vizionálom következő szezonra


courtois/lunin

carvajal/lucas_militao/rüdiger_alaba/nacho?/vallejo_mendy/fran

bellingham/modric/?ceba?_tchou/cama_kroos/fede

rodrygo/brahim_benzema/alvaro_vini/hazard

odri, mariano, asensio pápá

Edző carlo ofc

Ha ez bejön szeptemberben, akkor össze dobtok nekem egy rekesszel, persze normalis sört :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 27., szombat 8:41

Carlo kitalálhatna ma valamit csak a hecc kedvéért.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 27., szombat 6:46

Galacticos írta: Ha viszont 100+ millio es angol tamado, akkor nalam inkabb saka jonne szoba.

most írt alá új szerződést 2027ig.



nekem kérdésem az lenne hogy most az angolok mind EU-n kívüli játékosnak számítanak és abból meg 3 lehet max?

Mert akkor a Reece James, Kane, Bellingham, Chukwueze, Kubo 5ös nem jön ki sehogy, hiába spanyolok is már a braziljaink :mrgreen: Mert most papíron van 3 ilyen szabad helyünk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. május 26., péntek 21:40

Valoszinuleg nem lesznek europai kupaszereplok, egy ev van hatra a szerzodesebol, nem lenne 100milla mar az a hurrikan.

Sosem kedveltem a jatekstilusat, meg valahogy az egesz karakteret se, amiatt hogy angol meginkabb nem. De jelenlegi felhozatalbol a haaland mbappe paroson kivul messze a legjobb opcio.

Szerintem inkabb azert nem fog jonni mert maradni fog a plbe hogy meglegyen a golrekord, de ha eligazolna hogy vegre trofeat is nyerjen, em mar ott tartok hogy szivesen latnam csak jojjon mar valaki elore hohy felkavarja az allovizet, hozzon plusz motivaciot magaval stb.

Az is erdekes hogyha jon a harry, jude, reece james 3mas akkor 3 angol lesz a kezdonkbe. Bar ezek az uj generacios angolok mar reg nem a rugd-fuss focit toljak. Ha viszont 100+ millio es angol tamado, akkor nalam inkabb saka jonne szoba.

Nyarra akkor ami elerheto lehet es szerintem tokeletes lenne az chiesa. A juve a kialakult helyzet miatt biztos lesz akit elkell adniuk, o draga se lenne vagy chukwueze akit irtatok is.
fran garcia, reece james, hurrikan, chukwu/chiesa. De ha elmegy asensio es van ra opcionk akkor szerinten kubo jo kiegeszito lehetne, padrol tudna hozza tenni. Igy hogy elmegy asensio akit azert nem kedvelek tulsagosan, de a padunk megint gyengulni fog. Iden azert boven hasznos volt.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. május 26., péntek 21:29

Valag penzert kell a bajnak. A mai piacon 50 metert meg elviselnek erte, ha Lewynek ez keves, akkor adios.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 26., péntek 21:25

Öreg már a gorbehatu angolgyerek, legombolom magam, ha kiadunk erte egy valag dellat.

Normalis foci jovore se lesz bazmeg
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 21:20

Pad'em írta: BREAKING: Harry Kane has been offered to Real Madrid. The club are now studying a potential deal. @PacojoSER

Erősödnek valóban.
Harry Kane is Ancelotti’s favorite option to reinforce the #9 position. Real Madrid are currently studying this option in detail. @diarioas

Csak akkor látnék rá esélyt, ha Benzema nem hosszabbítana (amire kb 0,001% a sansz). Mögé padra nem fog jönni, elé meg Ancelotti nem fogja tenni. Úgyhogy egyelőre maradok a kacsavonaton, aztán meglátjuk eszkalálódik e a helyzet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 26., péntek 14:16

Pad'em írta: Benzema, Vinicius, Asensio és Mariano is offos holnapra. Eljött Álvaro ideje kezdőként?
Fede-Rodry-LV :mrgreen: :mrgreen: , vagy 4231 lesz 5 kkp-val Rodry mögött, de Hazard így se-úgy se
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 12:25

Benzema, Vinicius, Asensio és Mariano is offos holnapra. Eljött Álvaro ideje kezdőként?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 25., csütörtök 17:11

ateeemadrid írta: Én adnám, csak azok baszogatják, akik nem látták játszani, amúgy patent kis játékos. Mondjuk horribilis áron nem kéne nekem se, de ha ésszerű áron hozható, akkor nem kérdés.
Pont ezt akartam írni.
Mivel magas meg angol, ezert tok mas jatekot kepzelnek el neki, mint amit csinál.
Jol passzol, rendre visszajon. Nyilvan nem generacios tehetség, de a mai piacon kurva jó vétel lehet.
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. május 25., csütörtök 16:58

doncsontos írta: nagyon test idegen számomra kane, remélem nem is igazoljuk le, én számomra egyáltalán nem Real Madrid szintű labdarúgó. azt hiszem követem hehe-t, és "leadom" a mezem jelentsen ez bármit is :lol: viszont Nkunkunál csak rákérdeznék, hogy biztos akar e egy romhalmaz chelseabe igazolni..
Nkunku már fix Chelsea, ott senki ne reménykedjen. Kane viszont tényleg nagyon fasza csatár. Lövi a gólokat, de visszajár labdákért, mint Benz. Nem cövekeli le magát a 16-oson belülre.

Viszont eddig sem engedték el semmi áron, szerintem most se fogják. Maximum 120+-ért, annyit meg biztos nem adnék egy 30 éves csatárért.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. május 25., csütörtök 16:39

Én adnám, csak azok baszogatják, akik nem látták játszani, amúgy patent kis játékos. Mondjuk horribilis áron nem kéne nekem se, de ha ésszerű áron hozható, akkor nem kérdés.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. május 25., csütörtök 16:28

nagyon test idegen számomra kane, remélem nem is igazoljuk le, én számomra egyáltalán nem Real Madrid szintű labdarúgó. azt hiszem követem hehe-t, és "leadom" a mezem jelentsen ez bármit is :lol: viszont Nkunkunál csak rákérdeznék, hogy biztos akar e egy romhalmaz chelseabe igazolni..
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 25., csütörtök 16:07

Pad'em írta: BREAKING: Harry Kane has been offered to Real Madrid. The club are now studying a potential deal. @PacojoSER

Erősödnek valóban.
En tudnek orulni neki. Igaz, korban van, de sokkal profibb, mint Hazard, szerintem az angolban lehetne 3-4 jo ev is siman, utana meg Endrick.😁

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 25., csütörtök 15:35

BREAKING: Harry Kane has been offered to Real Madrid. The club are now studying a potential deal. @PacojoSER

Erősödnek valóban.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég