Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 17., vasárnap 14:26

Na beindulhat a a Madridom legfontosabb topicjának pörgése a FIfa16-igazolósdi.

Semmiképpen nem zavarnám el Ancelottit. -egyelöre.

Hiába nem akarjátok ezt itt sokan felfogni és el sem jut egyes ember füléig, tudatáig. De nem csak a cserék és nem csak a keret egy edzö dolga Madridban. A taktika majdnem a legkevesebb feladat.

Tudni kell bánni a sajtóval, Perezzel, a túlfizetett dáma focistákkal. Folyamatos hisztéria keltés van, ha már egyszer nem nyer a csapat és erre reagálni kell, nyugodtnak kell maradni.

Ezekben Ancelotti a király. Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen edzö, aki bírta idegileg ezt a sok szart, ami Madridban megy. Undorító sokszor a Real körüli élet és ezt bírni kell.

Garantálom, hogy ilyen Klopp-féle ideg emberek max egy szezont bírnának, ha már nem menne a csapatnak, ki lenne idegelve és szétkapná a sajtó. Mourinho is ilyen típus, de messze értelmesebb. Mégis szét lett bombázva minden körülötte. Pedig neki neve is volt, hatalma is.

Ezt vagy megértitek vagy nem. De lehet itt különbözö nevekkel dobálózni, nem biztos, hogy jól sül el. Itt próbálkoznak pára(szerencsére nem a többség) megint edzöt buktatni, káoszt akarnak és belekeveredve a saját magas röptü érveléseikbe dobálóznak edzö nevekkel.

Èn is azt mondom, idén nyáron Pereznek kellene dolgoznia egy kicsit. ÈPÌTENI a csapatot, nem agyatlanul shoppingolni. Ha ez megvalósul és az olasz nem tud egyröl, a kettöre lépni, akkor lehet jövöre váltani.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 14:01

M1Ö írta:
morientes írta:De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
Jó, hát akkor szerinted nem elegek. :)
Csak akkor kit hoznál például kiegészítő embernek? Ha szerinted Illarra nem elég egy Levante ellen sem. Vagy egy Elche, Almeria, Cordoba stb stb ellen. Olyat aki tudja, hogy csak tartalék és el is fogadja, de mégis jobb mint Illarra.
Nem nekem kell ezen gondolkodni,hanem a szakmai stábnak,de ha már basztatva lett Khedira,(jogosan),ez a két úriember sem tett le többet az asztalra.Milyen már az hogy egy 30+millios játékos padozik,mert a kulcs kp-s kiesik,és az edző nem mer hozzányúlni,ahhelyett inkább felrak a kp-ra egy belső védőt....nyilván,akár hogy is van oltva Ancelotti,annyira csak nem hülye hogy ne látná edzésen,hogy ezek a srácok még tölteléknek sem az igaziak...
Azért vannak a játékos megfigyelők,hogy kiszúrják ki alkalmas...vagy jobban mondva lennének.Nem használja őket...hát gondolom nem ütik meg a szintet.A PD-ben meg nem elég hogy "majd lehozzák valahogy",mert elég egy botlás oszt oda a liga...
Hozzák akkor Fernandinhot,Fernandot,Paulinhot,Cambiassot,Banegat,Kondogbiat,kiegészítőnek,azok legalább nem szarják össze magukat :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 17., vasárnap 13:17

Navas - Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao - Illara, Silva - Jesé, Isco, Ronaldo - Benzema.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 17., vasárnap 12:44

M1Ö írta:Én nem nyílvánítottam bűnbaknak. Csak annyit írtam, hogy neki kell változnia és nem a keretnek.
Jó páran megteszik helyetted is :)

Én továbbra is azt tartom, hogy nem várnék a sült galambra, hogy majd magától megoldódik, megváltozik Ancelotti és Bale, meg a többiek, inkább cselekedni kellene egy normális keret kialakítással. A kezdőt amúgy sem nagyon érintené, csak két helyen (aztán, hogy ebből mennyi lesz, az már más kérdés, gondolok itt Bale-re, ez csak az én vágyam), szóval nagy felfordulás nem lenne, a cserék meg amúgy sem voltak használva nagyon, leváltásuk túl sok vizet nem zavarna..
M1Ö írta:
morientes írta:De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
Jó, hát akkor szerinted nem elegek. :)
Csak akkor kit hoznál például kiegészítő embernek? Ha szerinted Illarra nem elég egy Levante ellen sem. Vagy egy Elche, Almeria, Cordoba stb stb ellen. Olyat aki tudja, hogy csak tartalék és el is fogadja, de mégis jobb mint Illarra.
Nem is az, hogy elegek, vagy nem elegek egy levante ellen, inkább az számít, hogy Ancelotti nem használta őket... hiába maradnának itt, ez nem változna jövőre sem.. Olyan keretet kell kialakítani, hogy egyrészt nincsenek kimondott cserék, csak néhány kiegészítő, másrészt Ancelotti igénye szerint, akiket bátran használ, mert anélkül hiába ül itt....

Vagy leváltani az olaszt, d eki tudja kire, és az a valaki, hogy teljesítene, illetve, hogy mi lesz belőle. Sportszakmailag még mindig jobb szerintem leváltani 3-4 cserejátékost valaki másra, mint egy esetleges edzőkeringőbe belemenni...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 12:38

morientes írta:De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
Jó, hát akkor szerinted nem elegek. :)
Csak akkor kit hoznál például kiegészítő embernek? Ha szerinted Illarra nem elég egy Levante ellen sem. Vagy egy Elche, Almeria, Cordoba stb stb ellen. Olyat aki tudja, hogy csak tartalék és el is fogadja, de mégis jobb mint Illarra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 12:29

A spanyol csapatok 60%-a ellen elegek Ők is. Kupa meccseken is játszhatnak, BL-ben is gyengébb csapat ellen, meg ha már megvan a továbbjutás. Pihentetés céljára jók. Úgy se nagyon játszana az egyik közülük, mert remélhetőleg jövőre nem lesz ennyi és súlyos sérültünk. 
De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 12:17

gólvonal írta:Hazard nagyon jó lenne. Nem értem miért nem szeretik itt a fórmumon. Cselei lenyűgözőek, passzai nagyon jók, okosan használja képességeit. Itt pedig nem csinálhatja meg azt, hogy túl sokat cselez és önzőzik.
Na igen, őt én is hoznám, ha menne Bale. Csak hát...
Mondjuk Ő is képes eltűnni fél órákra, de 1 az 1ben kegyetlen az ember, kb nem lehet megállítani. Nagyon sok 11est és sárgát harcolt ki az ütemváltásaival. Ráadásul nálunk lenne értelmes játszó társa is, nem csak egy Fabregas.
morientes írta:Mondjuk velük nem tudom mit lehetne kezdeni
A spanyol csapatok 60%-a ellen elegek Ők is. Kupa meccseken is játszhatnak, BL-ben is gyengébb csapat ellen, meg ha már megvan a továbbjutás. Pihentetés céljára jók. Úgy se nagyon játszana az egyik közülük, mert remélhetőleg jövőre nem lesz ennyi és súlyos sérültünk.
morientes írta:Jesé nagyon vissza esett,csak a pofa van már
Jesét én sem tartanám meg. Hoznám fel a helyére Ödegaardot. Őt vagy kölcsön adnám, vagy opciós joggal valakinek. Hátha kinőné magát egy év alatt valahol rendzeres játéklehetőséggel egy megbízható csere embernek. De ha nem akar nálunk a padon ülni, akkor sincs baj, Őt gond nélkül tudnánk pótolni.
morientes írta:Csicsarito meg harcos,meg kisebb csapatok ellen hozza is a gólokat,Benzema mögé tán jó is lenne,csakhogy ő meg játszani akar folyamatosan.Az meg itt az ő tudásával aligha menne.
Na igen... Vele ez a gond. De hátha meggyőzhető azzal, hogy jövőre valamennyivel többet lesz rotálva. A hírek alapján kisebb csapatba nem menne. Ugye vissza utasította Amerikát. Meg nem vagyok benne biztos, hogy egy közepesen erős csapat fizetne érte 20 milliót. De mindegy, ha nem marad, őt is lehet pótolni. Ezek apróságok kis túlzással.
RealRaúl77 írta:Szerintem nem csak ANcelottinak kell változnia, hanem Perez felfogásának is
Persze neki is kéne, de nem fog. Meg alapból a mostani keretről írtam, hogy csak csiszolni kéne rajta és nem eladni boldog, boldogtalant.
RealRaúl77 írta:Szóval Ancelotti is benne van az idei szezonban vastagon, de egyedüli bűnbaknak nem nevezném ki csak őt, nem elég, ha csak ő változik, az egész vezetésnek kell...
Én nem nyílvánítottam bűnbaknak. Csak annyit írtam, hogy neki kell változnia és nem a keretnek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 17., vasárnap 12:02

M1Ö írta:Szerintem csak felfogásban kéne változtatni. Legfőképp Ancelottinak.
Persze lehet többet is változtatni, de én úgy számolok, hogy Bale marad még minimum egy évet.
Akkor meg nem tehetjük meg, hogy jöjjön még valaki középre és előre is, mert ha csak középre hozunk valakit, akkor is padra szorul Isco meg James. Ha előre is jönne még valaki, akkor több mint valószínű, hogy egy egy "nagytól" búcsút vennék, elvileg Iscotól. Az meg nekem nagyon nem hiányozna.

Tartom azt, hogy egész jó ez a keret. Csak Ancelottinak jobban kéne kezelje. Ha ezen nem tud változtatni, vagy úgy látja, hogy nem elég, akkor persze menjen Illarra, Lucas, Jesé meg Chicha is. De szerintem velük is lehetne mit kezdeni. Az sem jó, ha túl erős a keret, akkor hamar jönnek a panaszok. Lásd Jesé, pedig Ő nem is akkora kaliber, mint egy Isco/James duó.
Szerintem nem csak ANcelottinak kell változnia, hanem Perez felfogásának is, és közösen egy koncepció alapján kitalálni egy átigazolási stratégiát. Mert amíg nem lesz normális keretépítés, hanem csak médiasztárok kupaca, addig nem lesz fejlődés.
Szóval Ancelotti is benne van az idei szezonban vastagon, de egyedüli bűnbaknak nem nevezném ki csak őt, nem elég, ha csak ő változik, az egész vezetésnek kell...

Egyébként magával a """"gála11""""-gyel még nincs is sok probléma. Bale-t kell leváltani egy 4. kp-sra, vagy egy melósabb támadóra. (egyébként azt sem bánnám, ha maradna, de történne vele valami nyáron, és elkezdene normálisan teljesíteni, normálisan visszazárni stb. de ez túl sültgalambos, szóval inkább cselekednék, és eladnám, mint hogy várjam, hogy majd megváltozik).

Főként a "nagyobb változás", amit írtam, inkább a cserepadra értendő +Iker&Bale. És az lenne nálam fontos, hogy ne gála11 legyen,, aki akkor is végigtolja a szezont, ha a seggénveszi a levegőt, hanem inkább gála14(15,16) legyen, akiket folyamatosan forgatva, ellenfélhez alakított taktikával, meccseken belül is több repertoárral lehetne variálni normálisan, mindenkinek elegendő játékperccel ahhoz, hogy ne fulladjon ki senki tavaszra, de ne is kezdjenek el picsogni, hogy meccsenkénti 3 perc nem elég nekik. Ez az utóbbihoz kell Ancelotti pozitív irányú fejlődése, az előbbiekhez pedig Perez apó feje lágyának benövése végre....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 11:59

De szerintem velük is lehetne mit kezdeni. Az sem jó, ha túl erős a keret, akkor hamar jönnek a panaszok. Lásd Jesé, pedig Ő nem is akkora kaliber, mint egy Isco/James duó.
Mondjuk velük nem tudom mit lehetne kezdeni,főleg Illarraval meg Silvával,mert az rendben van hogy nem akkora spillerek mint Modric vagy Kroos,de legalább ne legyenek már beszarva ha pályán vannak.Lekvár mind a kettő,semmi spiritusz.Jesé nagyon vissza esett,csak a pofa van már,Csicsarito meg harcos,meg kisebb csapatok ellen hozza is a gólokat,Benzema mögé tán jó is lenne,csakhogy ő meg játszani akar folyamatosan.Az meg itt az ő tudásával aligha menne.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 17., vasárnap 11:57

Szerintem számunkra már véget ért a szezon, hiába van még két meccs. El kell gondolkodni a jövő évi kereten.

Kezdeném az eddzővel, hiszen egy Real szintű csapatban a legfontosabb az eddző. A legjobb játékosok, megfelelő feltételek a munkára, a sok pénz, a motiváció mind adottak, így ( kb. 80%-ban ) a tráneren múlik, hogy a csapat hogy játszik. Két vonal körvonalazódott ki bennem.
Az első vonal egy öregebb, tapasztaltabb eddző, Ez adott a Ancelotti személyében, mást nem is tudnák elképzelni. Jó eddző az öreg, jól bánik a játékosaival, de nekem az az érzésem, hogy nem tudott mindent kihozni a keretből. Egyrészt a pad minősége nagyon gyenge, másrészt a jól védekező csapatok ellen nagyon nehez játszunk, és még ott van A Perezzel az ügy, amit véleményem szerint oldania kellett volna (gondolok itt a Bale-ügyre). Nem lennék csalódott, ha maradna, de nekem talán kicsit több kell...
És ezt pont egy fiatal, törekvő, de okos eddző tudná meghozni. A kockázat, hogy milyen jól tud bánni az ilyen eddző a sztárokkal, és hogy az általunk kivánt játékot oktatja-e le. Itt 4 eddzőt tudnék felhozni. Klopp szerintem egy jó választás lenne. Könnyen hozható. A csapataival kimondottan szép játékot játszott, és dolgozik sztárokkal is pl. Gotze, Reus, Lewa, Hummels, Gündogan. Elfogadnám őt. A második lehetőség Julen Lopetegui. Elvitte a csapatát a legjobb 8-ig, ahol az első meccsen megverte a Bayern-t. Szimpatikus ő is, és a csapata is, ráadásul Real nevelés. Sajna talán egy világklasszis játékossal sem dolgozott, de ettől még beválhat, lásd Enrique, egyértelműen az ő érdeme a Barca jó szereplése, hiszen olyan csapatból rakott össze egy BL győztest, amelyik MSN-ig béna, csak abban jók, hogy tudják tartani a labdát. Lupetegui-hoz hasonló kaliberű tréner Unai Emery. Sevillával jó eredményeket ért el, nem bekkelős focival, és azért játszottak a kezei alatt olyan játékosok, mint Bacca, Rakitic, ... Öket is elfogadnám, sztem leégés nem lenne belőle, mert mind okos, jó eddzők, talán jobbak is, mint Carlo.
És akkor direkt a végére Zizou. Még nem érett rá, de egyszer majd nagy eddző lehet, ezért nem szabad elengedni, legalábbis nagy csapathoz nem. De ha hoznánk egy fiatal trénert nem biztos, hogy itt maradna. Akár még ő is beválhat, de még nem annyira képzett. Kényes ügy.
Nem mondanám az egyik vonalat jobbnak vagy rosszabnak, így nem is tudok dönteni, de véleményem szerint Carlo-nál tektikailag képzettebb eddző kell, viszont olyan jó pszichológust, mint ő, nem nagyon találnánk.

A játékosok...
Csalódott lennék, ha nem jönne Gea, és ha Iker elmenne. Geát le kell igazolnunk, és a kezdőbe. Ikert megtartanám, de ez nagyon kényes ügy, és nem biztos, hogy jó lenne a csapatnak.
Csalódott lennék, ha Verratti helyett Pogba jönne. Az olasz nem olyen képzett, de nagy bunkabírású, jól lát a pályán, bátor, mer cselezni és fegyelmezett. Pogba nagy zsugás, de fejben nem elég, és ez nem is fog változni. Marco nagy előnye, hogy őt le lehet tenii a padra. Pogbát nem.
Szeretném, ha Casemiro visszajönne, Portóban nagyon nagyot nyújt. Jó lenne, ha Jese maradna több játéklehetőséggel, mert van benne valami, cserének sztem jó. Sami, Illarra, Lucas közül 2-nek menni kell, talán mind a 3-nak.
Védelem tuti, Arbeloa out, Danilo in.

És akkor elérkeztünk a támadósorhoz. Nem elég kreatív. Bale pad, vagy out. James jó, de akkor kicsit át kell tervezni a játékát. Több csel, megindulás kell tőle. Vagy Hazard, Reus. Reus jó, de sérülékeny, és nekünk ugye a Sanitas a klinikánk...
Hazard nagyon jó lenne. Nem értem miért nem szeretik itt a fórmumon. Cselei lenyűgözőek, passzai nagyon jók, okosan használja képességeit. Itt pedig nem csinálhatja meg azt, hogy túl sokat cselez és önzőzik.
Odegaard - Villareal. Kivéve, ha Bale out, és senki nem jön a helyére. Akkor ő lenne a legjobb választás csereembernek előre - persze elég lehetőséggel.

Összefoglalva:
Gea, Iker/Navas
Dani, -ló, Varane, Pepe, Ramos, Nacho, Marcelo, Coentrao
Modric, Verratti, Kroos, Casemiro, Isco, (James)*
(James), Bale, Benzema, CR, Jese, Chicha

vagy

Kapus ugyanaz
Védelem ugyanaz
Kp ugyanaz
(James), Hazard / Reus, Benzema, CR, Jese, Chicha

Vagy

Kapus - kp ugyanaz
James, Odegaard, Benzema, CR, Jese, Chicha

Eddző: Carlo vagy 1. Klopp 2. Emery/Lopetegui 3. Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 17., vasárnap 11:38

wxyz írta:Emlékszem 3 éve voltak olyanok akik őt akarták Modric helyett
Szerintem a tesóját akarták. Kevin Princet. :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 17., vasárnap 11:38

Igazából a padra kellenek alkalmasabb cserék, De Gea a kapuba, középpályára Pogba/Verratti/Gündogan, meg Bale nagy pénzért el, akinek a vételárából már lehet boldogulni.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 17., vasárnap 11:37

Ez a Boateng amúgy mi olyan nagyot csinált az eddigi pályafutása során, hogy még mindig van valaki aki itt szeretné látni?
Emlékszem 3 éve voltak olyanok akik őt akarták Modric helyett

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 11:25

mentamas írta:+ meg Ronaldo, es a bal oldalon a vedekezes egy halott fogalom )
Na igen, ott a másik oldala is a dolgoknak. :) Így is szerencsétlen Isco szívja meg. Kíváncsi lennék Pogbara, hogy ezt hogy és meddig tudná/akarná megoldani.
RealRaúl77 írta:de nagyobb változásokkal a keretben, felfogásban.
Szerintem csak felfogásban kéne változtatni. Legfőképp Ancelottinak.
Persze lehet többet is változtatni, de én úgy számolok, hogy Bale marad még minimum egy évet.
Akkor meg nem tehetjük meg, hogy jöjjön még valaki középre és előre is, mert ha csak középre hozunk valakit, akkor is padra szorul Isco meg James. Ha előre is jönne még valaki, akkor több mint valószínű, hogy egy egy "nagytól" búcsút vennék, elvileg Iscotól. Az meg nekem nagyon nem hiányozna.

Tartom azt, hogy egész jó ez a keret. Csak Ancelottinak jobban kéne kezelje. Ha ezen nem tud változtatni, vagy úgy látja, hogy nem elég, akkor persze menjen Illarra, Lucas, Jesé meg Chicha is. De szerintem velük is lehetne mit kezdeni. Az sem jó, ha túl erős a keret, akkor hamar jönnek a panaszok. Lásd Jesé, pedig Ő nem is akkora kaliber, mint egy Isco/James duó.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 17., vasárnap 11:18

M1Ö írta:Az utóbbi évek legfontosabb nyara lesz ez. Ki kell használni, hogy a Barca nem igazolhat. Ugyanezzel a kerettel (csak egy évvel idősebben) nem tudom elképzelni, hogy még egy ilyen szezont lehozzanak. Legalább is padjuk nem nagyon lesz, a szezon meg hosszú. Minden átigazolási szezon előtt reménykedek/reménykedünk, hogy na most idén tökéletesen igazolunk. Eddig nem nagyon jött össze, remélem idén rám cáfolnak. Először is maradjon Ancelotti, mert ha pont most kezdünk új projektbe, akkor hülyét kapok... Én egyébként csak két embert hoznék, mezőnybe csak egyet.
De Gea-t meg Verratti-t. Nem annyira rossz ez a keret, mint ahogy be van állítva, csak nem volt jól használva meg nem volt szerencsénk a sok sérültel. Ennyi sérültünk és komoly sérültünk remélhetőleg jövőre nem lesz.
Ha össze jönne egy:

De Gea/Navas
Carvajal/Danilo, Varane/Pepe, Ramos/Nacho, Marcelo/Coentrao
Modric/Lucas, Kroos/Illarra, Verratti/Isco
Bale/James, Benzema/Chicharito, CR/Ödegaard keret, akkor én már nyugodt lennék. Nem egy nagy elvárás, csak kicsit kéne csiszolni. Remélem össze is jön, mert akkor jövőre vissza térhetünk a helyes útra. :)
SZerintem nagyobb változások szükségesek.. Vagy maradjon ez a keret néhány apró változással, de akkor Ancelottit kell leváltani, vagy maradjon Ancelotti, de nagyobb változásokkal a keretben, felfogásban. Az előbbi gazdaságilag éri meg, viszont ki tudja, kit tudnánk hozni, lehet edzőkeringő lenne a vége, a második viszont pont az előbb írtak miatt talán sportszakmailag lenne jobb (vagyis stabilabb)..
Ez az alig változtatunk dolog kicsit olyan, mintha nem tanulnánk a hibákból, és ugyanazt erőltetnénk jövőre, mint idén, hogy majd talán most sikerül..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 17., vasárnap 11:16

Jó, de képzeld el, hogy milyen hozzáállása lehet, ha kivágják egy csapatból...
Ilyen embert még labdaszedőnek se vennék fel.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mentamas » 2015. május 17., vasárnap 11:13

cart írta:Boateng már kb 5 csapatban megbukott, de mindig van olyan, aki ettől függetlenül hozná :lol:
Ingyenes es csak egy vesztartalek lenne. Kellenek az uj arcok a kozeppalyara :)

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mentamas » 2015. május 17., vasárnap 11:10

M1Ö írta: Viszont Pogba mellett az szól, hogy ha elől minden marad így, akkor valaki kellene aki meg tudja bontani a védelmeket. Erre nagyon jó lenne, Marceloval bugizhatnának a baloson.
+ meg Ronaldo, es a bal oldalon a vedekezes egy halott fogalom :))

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 17., vasárnap 11:10

Pont egy ilyen segghülye, lelketlen zsoldosra van szükségünk igen... :lol:
Nem illik.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 17., vasárnap 11:05

Boateng már kb 5 csapatban megbukott, de mindig van olyan, aki ettől függetlenül hozná :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég