Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 5., vasárnap 11:00

Azért na.. Látszik rajta, hogy egy ösztönös, klasszikus "zseni", nem csak kislányhaj, meg görbeláb, mint a Grilisnél :mrgreen:

Levárnám, jövőre mi lesz a napolival, az idei szezonjuk lehet csak anomália, pont jókor - jó helyen van mindenki. Ha konstans tud magas szinten focizni, akkor esetleg lehet bankot robbantani.. Mert most még lehet úgy járni vele, mint a VanDerMeyde-vel..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. március 5., vasárnap 10:26

golrick írta: Nézegetem ezt a videót, de valahogy azt érzem, ez az ösztönös tehetség abból jön, hogy a rövid sportszár miatt kilóg a mezőnyből, abban cselezget :ike:
Ha szerinted a rovid sportszar miatt log ki, akkor van baj.
Egyszeruen latszik a csavon hogy mindenfele erolkodes meg sablon nelkul csinalja a dolgat.
12gol 13 assist is gondolom amiatt jott ossze.

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 5., vasárnap 10:22

Nézegetem ezt a videót, de valahogy azt érzem, ez az ösztönös tehetség abból jön, hogy a rövid sportszár miatt kilóg a mezőnyből, abban cselezget :ike:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. március 5., vasárnap 9:58

----------------Courtois----------------------
-------Militao-----------Alaba---------------
??????--------------------------------Fran Garcia
----------Tchouameni--Camavinga---------
----Valverde-------Kvara-------------Vini---
------------------?????????-----------------------

:mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. március 5., vasárnap 9:42

nagyon durvan osztonos tehetseg a pali. de a videoban is latszik hogy konkretan egyszer sem a jobbszelrol indul. En orulnek neki ha tenyleg erdeklodnenk de bele eroltetni egy masik pozicioba hulyeseg lenne.
Tovabbra is azt mondom vinit megkene nezni a jobbszelen, vagy atallni 4231re es csatar mogott jatszhatna akar rodrygo, vagy kvara.

U.i. es a pali teljesen mas mint a mai focistak, nem tunik egy influenszer buzinak, konkretan ranezel es ugy nez ki mint egy gyrosos a keletibol.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 4., szombat 21:35

wZoLee7 írta: Sokmindent, amivel egyetértek :D
Érdekes lenne, ha tényleg 442-t próbálnánk meg valamikor, ahogy Carlo nyilatkozta meccs előtt..
Gondolom inkább 4231 lenne az, szabad Benzemával a kisgyerek mögött. Bizonyos ellenfelek ellen működhetne akár..

Amúgy mindegy mit játszunk, amíg jobbszélsőnk nincs. Az nagyon kéne.. Nálam Nacho+Fede lenne innentől. Nem túl látványos, de legalább megbízható..

Viszont azt külön kiemelem, hogy tényleg mennyire nem adja ez most ki Fedével, ami jelenleg van semmi erősségére nem játszik rá, abszolút így gondolom én is.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 3., péntek 9:15

Egy alvás után rájöttem, hogy nem is a vereség basz fel hanem az, hogy egy paródia amit művelünk. Nem hiszem el, hogy senki nincs aki szóljon Carvajalnak, hogy a beadásaid szarok, vagy a többieknek, hogy gyerekek, minek akartok beadni, ha ott csak az ellenfél védői vannak? Valverde is leszegett fejjel erőből küldi be, ha megnézte volna, hogy Benzema még a 16-osban sincs talán eszébe jut a 2. vonalba visszatenni azt a rohadt labdát, de nem. Fizikai fájdalmat érzek már minden beadásnál, a rögzített szitukról már nem is beszélve. Jobban járnánk ha a szögleteket egyenesen TBO-nak passzolnánk vissza akkor legalább nálunk marad a labda. Egy ilyen szintű klubnál ezek a hiányosságok szerintem elfogadhatatlanok és ez nem a játékosok sara sajnos.
Mostanra világos lehet mindenkinek, hogy ninc sjobb szélső támadónk, nincs széle a védelmünknek. Vinit kell kiidegelni a meccsből és végünk, csak passzolgatjuk körbe az ellenfelet. Itt-ott villant Rodrygo vagy Benzema, de ez is egyre kevesebb. Valverde 2 poszt között a semmiben rekedt, teljesen visszaesett a teljesítménye. Kényszerből toljuk a szélen őt ami pazarlas, de nincs más.
Nem értem a késői cseréket sem, meg a kezdőket sem néha. Imádom Kroos-t és Modricot, de kevesek együtt, ha az öreg ezt nem látja be akkor bajban vagyunk Ő meg nyáron mehet a brazil csapat élére.
Benzema is árnyéke önmagának, visszakell lépnie a kp-ra, szélre, ha labdát akar kapni, ez a stílusa, én megértem, csak akkor miért játszunk olyan játékot amibe egy center illene? A támadásainkkal sem ér fel senki. Érdemes megnézni, mennyi olyan szitu van ahol mi támadunk 3 emberrel 5-6 ellen és mennyi olyan van ahol 3-4-el védekezünk 5 ellen. Érthetetlen a számomra, hogy ezt miért nem látja senki ott madridban.

Szenvedős év lesz ezt az igazolások után is tudtuk, de ennyire nem szar ez a keret, hogy néha ennyire siralmasan toljuk. Még egy nulla nyarat nem engedhetünk meg magunknak, és ez főleg a vezetőség feladata. Én tényleg félek attól, hogy nem lesz itt edzőcserén kívül semmi más, kinevezik Rault vagy valakit és megmondják h ezzel a kerettel kell még egyet villantani, de ez lehetetlen már.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 24., péntek 17:59

Remélem holnap adunk az atletico szajára is

https://youtu.be/hJeVt-JGe0k
3.04 rüdiger :mrgreen:
Ott sasol hazard is, mikor kap mar vagy 10percet

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 24., péntek 17:49

Realista24 írta: Gondolom ugy erti Jim - bar csak feltetelezes - hogy ha mindenki egeszseges, akkor miert kell padoznia.
így van :D

mondjuk nem tudom miért kérdezték erről most Carlot
az elmúlt időszakban sokat játszik Nacho :hmmm:
a szezon első felében lett volna ez érdekesebb, amikor ritkán került a pályára

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 24., péntek 16:44

lordgabi írta:
Jim írta:amit Nachoról mondott:
igaza van, de ha Nacho jó formában van
miért nem kezdhet középen? :hmmm:
Mert a középpályán számol a kényszerbalhátvéddel (Camavinga), a másik kényszerbalhátvéd sérült (Alaba), az alap/egyetlen balhátvédünk (Mendy) sérült és borzasztó formában volt előtte is...
Gondolom ugy erti Jim - bar csak feltetelezes - hogy ha mindenki egeszseges, akkor miert kell padoznia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. február 24., péntek 16:42

Jim írta:amit Nachoról mondott:
igaza van, de ha Nacho jó formában van
miért nem kezdhet középen? :hmmm:
Mert a középpályán számol a kényszerbalhátvéddel (Camavinga), a másik kényszerbalhátvéd sérült (Alaba), az alap/egyetlen balhátvédünk (Mendy) sérült és borzasztó formában volt előtte is...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 24., péntek 16:16

nem semmi a mester
még a madridom fórum kérdéseire is válaszol :mrgreen:

amit Nachoról mondott:
igaza van, de ha Nacho jó formában van
miért nem kezdhet középen? :hmmm:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. február 24., péntek 16:04

ANDS írta:
Pad'em írta: …..

Ancelotti: "I will be here next season, I have a contract. All I have to do is win games."

….
Igaza is van, ilyen egyszerű. Már Pele is megmondta, nem nehéz gólt rúgni, csak elég közel kell menni a kapuhoz.
Ha neki is összejön a Bl címvédés, szerintem szobrot kapnak a stadion előtt Zidane- al együtt.

Nekem akkor biztosan nem hiányozna a bajnoki cím.
Te jo eg, akkor nekem sem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 24., péntek 15:07

lordgabi írta:
Csabi írta: alaba nem sérült?
Alaba sérült így Nacho lesz a balhátvéd, a 9 meccs óta sárgát nem kapó Camavinga pedig marad a középpályán, így értette szerintem a kolléga. :D
Így-így, gracias.

Ancelotti: "I will be here next season, I have a contract. All I have to do is win games."

Tchouameni és Alvaro Rodriguez a keretben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. február 24., péntek 14:27

Csabi írta: alaba nem sérült?
Alaba sérült így Nacho lesz a balhátvéd, a 9 meccs óta sárgát nem kapó Camavinga pedig marad a középpályán, így értette szerintem a kolléga. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. február 24., péntek 14:22

alaba nem sérült?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 24., péntek 13:35

Camavinga 9 meccse nem kapott sárgát. Alaba sérülésével is marad középen holnap. Nacho lesz a balhátvéd.

Ancelotti: "Nacho unhappy? I understand him but I'm not here to make the players happy. I'm here to make Real Madrid win. I'm sorry to say this. I just want Real Madrid to be satisfied."

Kegyetlen a fater.

Jim kérdésére hogy miért nem használja többet az ifiket azt mondta, hogy használja őket ha eleg jók. Aktuális példát említett: Buffon 100 éve :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 23., csütörtök 14:17

Rodrygo 10 napra kb off.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 21., kedd 9:37

Cafu szerint a Liverpool - Real parharcbol egyetlen egy Real kozeppalyas sem ferne be a kezdocsapatba. Hendersont meg minden idok egyik legjobb kozeppalyasanak nevezte. Hehe, szerinted is elkokozta az agyat a ven brazilunk?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 21., kedd 0:31

Realista24 írta:
RealAsensio írta:

Elmult evek leggyengebb liverpoolja a mostani, elnezest kerek az itteni pool szurkoloktol, de igy erzem. Megfogyatkozva is illene nem kikapni holnap. Minimum egy szint a ket csapat a jelenlegi helyzetben.
Ez a Realrol is elmondhato.
Igaz. De akkor is elfogult vagyok :D kurvára nem kapunk ma ki, sőt, a győzelemért megyünk! Remélem jó napot fogunk ki. Minden nagyobb meccs előtt megnézem instán a játékosok képeit, azokból már lehet sejteni, mire kell számítani. Jó kedv van az öltözőben, nyugodt és mosolygós a csapat, úgyhogy szerintem rendben leszünk. Pintus meg elvégezte a melót, ideje megnyomni azt a gombot :D
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég