Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 6., szerda 21:36

Pár dolgot összefoglalnék,csak röviden,ne legyen unalmas. A tegnapi meccsről,az esélyeinkről,a taktikánkról,hibáinkról....

A tegnapi meccs előzményei,

A mérkőzés előtti héten mondtam,hogy a realt kevésbé tartom esélyesnek a bl megnyerésére,páran kérték hogy indokoljam meg,de időm nem volt rá. Hogy mitől esélyes,vagy mitől nem esélyes egy csapat az ugye sok tényezőtől függ,mint pl maga a tudás-felkészültség,pillanatnyi forma és állapot,sérültek helyzete,szerencse,hozzáállás stb.....sok dolgon.
A real megnyerte a 10.et,ezzel akarva akaratlanul egy mentális esés következett be a keretben,ezt láttuk is,ez alatt azt értem,egy ember,vagy egy csapat ha egy ekkora álmot elér,utána kicsit "elengedi" magát,nem teszi oda magát 100%on hanem valamennyire kevesebbet ad ki a tudásából. Ezen okból sincsen annyi egymás utáni győztes.....duplázó....Sérültek,pl modric kiesése,9 hónapos szezonban 6 hónapot kiesik egy ennyire fontos játékos akit nem tudsz pótolni,vagy a kapufák,ugye 2x annyi kapufánk volt mint a második "legszerencsétlenebb " sevillának,ha ezeknek a fele bemegy,mint a többieknek(mert a többiek fele ennyi kapufát nem értek el) akkor több ponttal jobban állunk. Aztán CA szerkezete,felfogása,és bizonyos emberek fix helye is hozzájárult ahhoz hogy azt írjam,a real idén nem esélyes. De ez nem jelenti azt,hogy nem nyeri meg. Abszolut nem. Megnyerheti,sőt. A 4ből bárki nyerheti,itt már meleg a pite.
Innen továbblépek a tippekre,hogy sokan leírták a juvét,és biztos továbbjutást mondtak be a meccs előtt. Intettem,hátrébb az agarakkal,mert ez a meccs nehezebb lesz mint sokan elképzelnék,ugyanis egy olasz csapat az ellenfél,akik fegyelemben,taktikában jobb mint egy spanyol....és jobbak is voltak. Taktikailag megvertek minket.

A meccs,

A vereséget kizárólag CA nyakába varrom,nálam ezt ő vesztette el,taktikailag megverte allegri,ezen felül a juve fegyelmezettebb és céltudatosabb volt. HA egy öreg pirlo ennyit fut,akkor a mi 20....éveseink miért nem?
A felállásunk már ott problémás volt,hogy a rossz előjelű marcelot kezdette,bale alig épült fel és rossz a formája de kezdett,a mexicio meg formában volt és padozott,ramos ritka rossz meccse amit nem reagált le,bale pályán tartása amit nem reagált le,majd pedig a sorsdöntő taktikai tévedés,és hogy ezt nem korrigálta,vagyis az,hogy a juve meglepetésszerűen egy gyémánt kp-a alakzatban állt fel,mi pedig vonalban védekező kp-át állitottunk fel,kroos és ramos személyében.
A juve nem előrevágott labdákból kontrázott,hanem a kpán (középen!!) felpasszolt labdákból szépen és gyorsan hozta fel a labdát,mivel egy eltolt kp-a állt a rendelkezésükre,mélyen pirlo,jobbról balról marcisio és az új gyerek,előrébb meg vidal....nálunk ramos és kroos vonalban védekezett,elosztva a kpa szélességet,szélen isco és jamessel kiegészülve. A juve eltolt kp-ája lehetőséget adott a felpasszokra,mivel találhattak üres sávokat,területeket,és könnyen játszották át a mi vonalban helyezkedő védekező vonalunkat.....itt folyamatosan mentek a felfelé átjátszások,amiket CA nem vett észre,és nem reagálta le,itt taktikai hibát vétett,ebből tudott a juve felépiteni támadásokat és önbizalmat merített.....vissza kellett volna húzni kroost vagy ramost mélyre,és az eltolt vonalú kp-ra szintúgy egy több vonalas védekező terület fogást alakitani......és nem tudtak volna felpasszolni üresbe mozgó embereknek semmit.
Lásd az első gólunk. Isco helyén jött a felpassz,tevez üresen még rá is fordult a kapu felé,varane későn lépett ki(túl nagy táv a védők és a kp-a között) és tevez kitűnően lőtte el....sajnos iker pont morata elé paskolta,akinek még talán lőni sem kellett,csak beletenni a lábát.
Lehet ott pepézni,de köze nem volt hozzá,jól helyezkedett,morata kivülről vonalban állt,semmit sem tehetett ilyen kis idő alatt.
Összességében két dolgot emelek ki,egyik ez a taktikai probléma, a másik a mi rossz hozzáállásunk.AZ is edzői felelősség.
A juve nem lepett meg,ez annak aki látott már 2-3 meccset életében annak ez tiszta volt,hogy odateszik magukat még nálunk is jobban.

Ha egy védő(carvajal) egy kifelé labdát vezető,nem 100% ziccerben lévő támadót(tevez) odacsúszva,igy akar szerelni,az nagy hiba,mint ramos a sevilla ellen,és itt carvajal,hát mi a francnak tette oda magát ennyire? Szoritotta volna még kifelé....lehet el tudta volna lőni,de kiszorítva bal lábbal.....iker fogja.
Ezen túl sok múlik. Ugyanis a juve ezzel az eredménnyel nem lesz rákényszeritve hogy az alaptaktikájából kimozduljon....ez az odavisszavágós meccsek első meccseinek a LÉNYEGE,hogy olyan eredményt KELL elérned,hogy az ellenfél,ne tudja a játékát,az erősségeit alkalmazni,hanem ki kelljen mozdulni a megszokott felfogásából. Itt ez nem jött össze,ezen múlhat sok minden,mivel a juve madridban játszhatja a maga megszokott és begyakorolt sémáit. Esélyünk akkor lesz,ha az első 25 percben gólt tudunk lőni,mégpedig azért ennyi idő,mert a mi csapatunk ha egy felidő fele ideje alatt nem tud elérni valamilyen eredményt,akkor kezd ideges lenni,nem nyugodt és akkor jönnek elő a hibák.Valamint ha gólt szerzünk,akkor a juve ki kell hogy mozduljon a szokásaiból....ez a döntő.

Lehet szidni szokás szerint balet,de felesleges,nem ő tehet róla,hogy ennyibe került,és arról sem hogy mindig játszatják. Ezek vezetőségi,edzői hibák. Nem a játékost kell basztatni,hanem azokat akik ezt biztosítják a számára,és nyugodtan ülhet a babérjain teljesitmény nélkül. CA nyilatkozatai amit skandallum.

Lehet pepét ekézni,hogy lassú,meg hibázik....de még mindig a legjobb védőnk,a legmeghatározóbb biztos pont a védekezésünkben.
Lehet jamest basztatni,egylábasozni,meg lassúzni,de a kölyök stabil,higgadt,megbízható pont,rengeteg gól,gólpassz,és fejlődés jellemzi.
Ezt CA baxta el,ezt 100% ra állítom.

A csapat idei szereplése,

A keret kialakítása,vezetőségi és edzői hiba volt. Megnyerték a 10-et....és elültek a babérokon,holott a labdarúgásban ez tudhatóan hiba.
A kapus poszt inkorrekt mivolta. Szakmailag és morálisan is hiba.
A védők rendben vannak,a cserék is,minőségi játékosok.
A kp-a viszont probléma,khedira helyzetét rendezni kellett volna,egy játékos,aki direkt felkurja a fizetési igényeit,hogy még egy PL csapat(arsenal) sem tudja azt megfizeetni,akkor az azért van,mert el sem akar menni,hanem a Bossman szabályra apellált. Ez a játékos vagy sérült,vagy ül a padon,haszna nincsen,akkor minek van még itt? Fizetése,vételára jól jött volna tavaly,igen is van eszköz eladni egy játékost.
Alonso 3 nappal az átigazolási szezon vége előtt ENGEDÉLLYEL eligazol,úgy hogy pótlása nincsen! Mi szeretetszolgálat vagyunk? Nekünk teljesíteni kell,mert ezt várják a drukkerek és a szponzorok,nem engedhetünk meg ilyen könnyelmű dolgokat. Elmehet ha akar,ha tudjuk 3 nap alatt pótolni. Pont.
Bale,ugye még előtte évben,miért veszünk meg 91 milláért bárkit is? Itt nem bale a lényeg,hanem ennyi pénzért két klasszis kp-st lehetett volna hozni,vagy egy kp-s és egy támadót.
Jesé,miért gondolta bárki is,hogy majd októberre felépül,és minden olyan lesz mint egy évvel előtte? Pfffffff. Szánalmas hiba.
Illarra,akit egy bl döntőre nem mer az edzője beállítani egy kiesett ember miatt,az mit akar a továbbiakban? Aki helyett berak egy nullkilóméteres 7 hónapja sérült khedirát. Pfff.
Az ősszel,ha CA idézőjelben kap instrukciót pereztől,hogy ezt és ezt mindig játszasd,akkor is eldőlt meccseken rotálhatott volna....talán modric megússza a sérülést....talán,fitttebb,talán abban a szituban másképpen megy bele,máskép mozdul...stb....hiba....hiba....hiba....

Ezek edzői,vezetőségi hibák,a csapatunk idei mutatványa jelentősen esett ezen problémák miatt.

Ja,hogy 10 bl? Igen,legyünk rá a legbüszkébb drukkerek....a többi csapat kanyarba sincsen,ne húzzuk be a farkunkat ha kivernek minket.....oké,megnyertük a várva várt 10.....et....de már kéne a 11.... :lol: nekem is. Ez a Real Madrid. De azért fogadjuk el,hogy a mi csapatunk nem nyer mindig.....CSAK A LEGTÖBBSZÖR.

Elnézést ha sok volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 6., szerda 19:00

kiserik írta:
Kerlon írta:4312

Benzema tkp Isco-James-Kroos előtt és CR meg Chicha robotol fenn. KP-s védekezés felesleges, mert átívelgetik és csak kontra lesz a részükről, szóval Ramos szerintem tök felesleges
Viszont az Atma ellen pont ez volt a kp-s Ramos erőssége, hogy a felívelgetett labdákat elfejelte a csatárok elől. Előre tudom, hogy mindenki hülyének fog nézni, de én így állnék fel:

Ramos-Kroos-Silva
--------James
---Chicha--CR7

Melós meccs lesz, ahol uralnunk kell majd a kp-t, még pedig fizikálisan. Láttuk a Zebrák nem mennek a szomszédba egy kis keménységért, így szerintem a James-Kroos-Isco kp súlytalan lenne.
És ami tegnap a legfontosabb volt szerintem, az hogy a játékosok közt is volt, aki lenézte az ellenfelet (pl Ramos) és ahogy wZoLee7 írja, miután bekezdett a Juve, csak néztek ki a fejükből, hogy kaka van. Ilyen telibesz@rok hozzáállással felállhat bárki, akkor sem megyünk semmire.
Ennyibol Isco is lehetne a ket ek mogott. Ha be lesznek tomorulve akkor oda gyorsabb es mozgekonyabb jatekos kell, foleg ezzel a taktival nem lesznek szelsok akik szethuznak a vedelmet. A te felallasod tul statikus lenne, nem lenne benne aki tudna egy varatlant huzni. Ja es ha Benzema bevetheto lesz, akkor nem is kerdeses, h inkabb a francia mint Csicsa. A mexikoinak hajtos hozza allasan kivul nincs semmi erzeke ehhez a jatekhoz....de ezt a hajtast is mar 30-40 percig birja max.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 6., szerda 18:15

wZoLee7 írta:Nincs baj azzal ha Ramos a kp-n van, csak azt csinálja amiért ő ott van...védekezzen, tegye le a mellette állónak és kész. Ezekkel a hosszú magas passzokkal kikészítenek. De Marcelo beadásai is annyit érnek mintha én rugdosnám őket. Olyan volt a tegnapi meccs mintha beszartunk volna a Juvetól...ezen rohadt gyorsan változtatni kell, mert ha tegnap egy bayer-barca kaliberű csapat ellen hibáztak volna ennyit Pepéék, már az első meccsen eldőlt volna.
Ezzel az a baj, hogy Ramos pont hogy nem azt csinálja. Meg, hogy állandóan átívelte Marcelo-nak, persze szarul... amikor mellette ott volt Carvajal...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 6., szerda 18:07

adamzz írta:Visszatértünk kis hagyományunkhoz, miszerint szarul kezdjük az elődöntőt. Egy 2-1 nyilván nem egy rossz eredmény idegenben de amúgy csupa kíváncsiságból visszakerestem,hogy legutóbb elődöntőben ki ment tovább miután kikapott az első meccsen.

2007-ben a Milan egy 3-2-es Old traffordi vereség után hazai pályán lesimázta a MU-t. A vége 3-0. Nem ma volt.

Ráadásul ha nézzük a játék képét és azt,hogy a csapat milyen állapotban van..
Az ember reménykedik és bízik, aztán..
Én ebből csak annyit vettem ki,hogy Ancelotti második bl győzelméhez a Milannal egy idegenbeli elődöntős vereségen át vezetett az út. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 6., szerda 18:02

Visszatértünk kis hagyományunkhoz, miszerint szarul kezdjük az elődöntőt. Egy 2-1 nyilván nem egy rossz eredmény idegenben de amúgy csupa kíváncsiságból visszakerestem,hogy legutóbb elődöntőben ki ment tovább miután kikapott az első meccsen.

2007-ben a Milan egy 3-2-es Old traffordi vereség után hazai pályán lesimázta a MU-t. A vége 3-0. Nem ma volt.

Ráadásul ha nézzük a játék képét és azt,hogy a csapat milyen állapotban van..
Az ember reménykedik és bízik, aztán..

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 6., szerda 17:58

Kerlon írta:4312

Benzema tkp Isco-James-Kroos előtt és CR meg Chicha robotol fenn. KP-s védekezés felesleges, mert átívelgetik és csak kontra lesz a részükről, szóval Ramos szerintem tök felesleges
Viszont az Atma ellen pont ez volt a kp-s Ramos erőssége, hogy a felívelgetett labdákat elfejelte a csatárok elől. Előre tudom, hogy mindenki hülyének fog nézni, de én így állnék fel:

Ramos-Kroos-Silva
--------James
---Chicha--CR7

Melós meccs lesz, ahol uralnunk kell majd a kp-t, még pedig fizikálisan. Láttuk a Zebrák nem mennek a szomszédba egy kis keménységért, így szerintem a James-Kroos-Isco kp súlytalan lenne.
És ami tegnap a legfontosabb volt szerintem, az hogy a játékosok közt is volt, aki lenézte az ellenfelet (pl Ramos) és ahogy wZoLee7 írja, miután bekezdett a Juve, csak néztek ki a fejükből, hogy kaka van. Ilyen telibesz@rok hozzáállással felállhat bárki, akkor sem megyünk semmire.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 6., szerda 17:50

Nincs baj azzal ha Ramos a kp-n van, csak azt csinálja amiért ő ott van...védekezzen, tegye le a mellette állónak és kész. Ezekkel a hosszú magas passzokkal kikészítenek. De Marcelo beadásai is annyit érnek mintha én rugdosnám őket. Olyan volt a tegnapi meccs mintha beszartunk volna a Juvetól...ezen rohadt gyorsan változtatni kell, mert ha tegnap egy bayer-barca kaliberű csapat ellen hibáztak volna ennyit Pepéék, már az első meccsen eldőlt volna.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. május 6., szerda 17:48

A visszavágón teljesen egyértelmű, hogy kit kell kihagyni a csapatból. Coentraot mindenképpen kezdőbe kell neveznünk, valamint fejben helyre kell raknunk mindenképp a Pepe-Varane kettőst. Bale kevés még mindig, csak a 60. perctől állítanám be, amikor friss lábakra van szükség.

Nálam a következő a kezdő: Casillas - Carvajal, Pepe, Varane, Coentrao - James, Kroos, Ramos, Isco - Chicharito, CR .

Remélem Carlo amúgy végre hamarabb is meglépi a cseréket, én nagyon nagy hibának találom, hogy a 60. perc környékén nem cserélte be Jesét, szerintem bármennyire is rossz formában van, hamarabb van szükség a frissítésre, a taktikai változtatásokra. Én a spanyolt, Pepe vagy Varane helyére vittem volna be és Ramost visszatettem volna a helyére.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 6., szerda 17:33

4312

Benzema tkp Isco-James-Kroos előtt és CR meg Chicha robotol fenn. KP-s védekezés felesleges, mert átívelgetik és csak kontra lesz a részükről, szóval Ramos szerintem tök felesleges
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 6., szerda 14:52

Én szintén a Misztik féle "gyáva" felfogást preferálnám, nem kell itt eszetlenül nekik menni, hasonlóan kéne nyomni szerintem mint az Atletico ellen. Illarrat mondjuk hagynám, de egy Kroos Silva Isco James 4-est eltudnék képzelni, elől meg Cé és Benz.
Aztán ha baj van jöhet Bale meg Chicharito esetleg.
Lucas szerintem már akkor bevizelne, mikor meglátja Vidalt meg a baltásgyilkos fejű Marchisiot a játékoskijáróban. :lol: A pályán meg csak simán elszórná a lasztit. Egy spanyol kiscsapat ellen sem bírt rendes passzokkal operálni, illetve játékban lenni, a juve kp-ja ellen aztán meg pláne halott lenne.
Lehet, de Illarránál még feltűnőbb szerintem, hogy mennyire be tud szarni. Ramost meg mégegyszer nem akarom ott látni a kpn. Úgyhogy igazából meg vagyunk lőve, maximum Carlo matekozhat megint valamit, esetleg Varanet kipróbálhatja középen vagy ilyesmi, de szerintem ugyanúgy 4-4-2 lesz, Ramossal a kpn.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 6., szerda 14:51

Lucas szerintem már akkor bevizelne, mikor meglátja Vidalt meg a baltásgyilkos fejű Marchisiot a játékoskijáróban. :lol: A pályán meg csak simán elszórná a lasztit. Egy spanyol kiscsapat ellen sem bírt rendes passzokkal operálni, illetve játékban lenni, a juve kp-ja ellen aztán meg pláne halott lenne.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 6., szerda 14:46

Carvajal-Ramos-Varane-Coentrao; Lucas-Kroos-James-Ronaldo; Chicha-Benzema

Marcelo, Isco csak csere, akkor legalább lesz kit betenni.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 6., szerda 14:26

Én is R24 csapatát tenném fel, Marcelo ha kell előre a lendület jöhet, Csicsa ha kell előre a makkos gól jöhet. Isco-tól kéne valami javulás varázsütésre, a melót elvégzi majd, de előre fele is kéne a plusz. Mondjuk most így belegondolva, a formákat tekintve a szélek nem lesznek valami ütősek. De ha megint ennyi emberünk fog rossz napot kifogni egyszerre, akkor elmehet mindegyik a pébe.
Nem illik.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2015. május 6., szerda 14:19

A visszavágóra
Dani, Ramos, Varane, Coentrao, James, Kroos, Isco, BBC.
Én a Casillas - Marcelo, Pepe, Ramos, Arbeloa - Isco, Kroos, Illarramendi - C. Ronaldo, Chicharito, James kezdővel támadnék, aztán jöhet a megfáradt Juve ellen csodaKarim meg csodaBale az 55.-60. perc körül, ha nagyon kell. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 14:09

Chicha teljesítménye - a tegnapi - is csak azért volt feltűnő, mert a többiek hurkák voltak.
Egyébként csupa rossz megoldás jellemezte, rossz átvételek és megoldások és fizikailag is kevés volt szerintem köszönhetően annak is részben, hogy az elmúlt hetekben keményen igénybe lett véve. A hozzáállása példamutató volt, de ennyi.

A visszavágóra
Dani, Ramos, Varane, Coentrao, James, Kroos, Isco, BBC.

A védelembe ha hentelni kell, akkor jöhet Arbeloa és Nacho, ha a játék képén kell változtatni, akkor jöhet Marci.
Középpálya adott, ott nincs variációs lehetőség, elől meg csak azért is ezt a hármast tolnám ki. Évente egyszer ki kell jönni a lépésnek, még a legnagyobb lúzereknek is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 6., szerda 13:28

Valamiért megint úgy érzem, hogy Chicharito lesz a megmentő emberünk...neki fekszenek a betömörülős csapatok...Benzemának és Bale-nek nem annyira...
Akik viszont nagyon gyengék az utóbbi hetekben az Marcelo és Pepe...helyettük kéne a visszavágón Varane és Coentrao...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 6., szerda 11:22

Galacticos írta:szerintem nem csak ramos volt rossz, pepe is nagyon pontatlan volt és varane se tolta god modeba.
visszavágón ramos-pepét akarok, aztán mivel bale basszus úgyis játszani fog:
------------------iker-----------
carva---varane---ramos--marcelo
---------james--kroos--isco---
--bale---------borsó----cr------
marcelot már nem venném ki, támadnunk kell abba meg jobb mint coentrao. ugyanez carvajal-spártainál.
szerintem továbbjutunk. :)
+1

Juve nem fog így fölénk nőni, nem fognak így nyomni, nem fogják szétfutni a pályát, mint odahaza, be fognak állni 0-0-ra, aztán megpróbálnak egy gól összehozni kontrából, erre nagyon kell figyelni. Összeszedjük magunkat és jobbak leszünk. Mivel nekünk kell nyerni maradjon Marcelo, de a két kh-nek nagyon kell figyelni a kontrákra.
Elől Bale helyett jó lenne, ha felépülne Benz, Chichaval meg Cével, de ha felépül, akkor BBC lesz.....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 6., szerda 11:18

Én meg egy olyat húznék meg, hogy

----------------------Iker----------------------
Carvajal-------Ramos-----Varane---Coentrao
--------------------Kroos------------------------
-------James----------------------Marcelo------
---------------------Isco-------------------------
---------Karim/Chicha---------Cé-------------

Karimot abban az esetben, ha bevethető, de Chicha minden képen jobban kéne előre mint Bale, mert a kis borsócska ezerszer többet tett a pályán mostanság mint a walsei. Marcelot inkább nézném kp-n mint Ramost, mert Marci legalább hozzá van szokva ahhoz, hogy elől pörgetni kell a játékot, és hogy hogyan kell megbontani a védelmet. A baj az, hogy Bale úgy is játszani fog, pedig egy kalap kaka volt. Pont ezen agyaltam tegnap, hogy amikor legutóbb Torinóba 2-2-őt játszottunk különbül játszott mint most, pedig akkor még alig játszott nálunk pár percet... Nem tudom hova tenni az embert.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 6., szerda 11:17

Pluszegy Gala.
Ramos (az Atma ellenit leszámítva) középpályán öngyilkosság, mondtam én ezt már. Védőnek klasszis, Pepe helyett nagyon is elférne. Ezzel a középpályával birtokolni tudnánk eleget a labdát, a Juve úgyis átadja a területet. Viszont Kroosnak mélységit kell játszani most, a kontrák miatt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 6., szerda 11:02

szerintem nem csak ramos volt rossz, pepe is nagyon pontatlan volt és varane se tolta god modeba.
visszavágón ramos-pepét akarok, aztán mivel bale basszus úgyis játszani fog:
------------------iker-----------
carva---varane---ramos--marcelo
---------james--kroos--isco---
--bale---------borsó----cr------
marcelot már nem venném ki, támadnunk kell abba meg jobb mint coentrao. ugyanez carvajal-spártainál.
szerintem továbbjutunk. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég