Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 31., szerda 15:50

untouchable írta:
Sierra írta:

Mármint melyik csapatokra gondolsz? A Millwall-ra, Norwich-ra, a Leyton Orient-re, vagy az akkor másodosztályú Leicester City-re? :D
Az elmúlt évek Spurs kereteire és a válogatottra gondolok.
Ha vicc volt, akkor jót nevettem. :)
En ertettem, de nem ertek egyet.
2017 es 2018-ban a legjobb angol jatekos lett.
Haromszoros golkiraly, iden is talan csak Haaland elozi meg? Es nekem a Spursben rugott 30 golja komolyabb eredmeny, mint Haaland 35-36 golja a Cityben.

Szoval a maga reszerol megtette, amit lehetett, marmint csatarkent, most hogy olyanokkal van korulveve, akik nem ugorjak meg a szintet, mas kerdes.

Viszont ezzel nem mellette kardoskodok, de a teljesitmenyet el lehet ismerni. Szerintem egyebkent nem fog jonni, tipikusan oda illo fazon, ahol van, marmint Angliaba.

Nem is zavar, ha nem jon, es egy evet elvagyok kupak nelkul is igazabol, mert B es C kategoriakra ne is verjuk el a nehezen megkeresett penzeket, de 2024 legyen olyan, mint 2009.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. május 31., szerda 15:45

Sierra írta:
untouchable írta: Kane-nel nekem csak annyi a problémám, hogy konkrétan egy tipikus vesztes játékos. Soha semmit nem nyert, pedig nem rossz csapatokban játszott
Mármint melyik csapatokra gondolsz? A Millwall-ra, Norwich-ra, a Leyton Orient-re, vagy az akkor másodosztályú Leicester City-re? :D
Az elmúlt évek Spurs kereteire és a válogatottra gondolok.
Ha vicc volt, akkor jót nevettem. :)
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 31., szerda 14:45

untouchable írta: Kane-nel nekem csak annyi a problémám, hogy konkrétan egy tipikus vesztes játékos. Soha semmit nem nyert, pedig nem rossz csapatokban játszott
Mármint melyik csapatokra gondolsz? A Millwall-ra, Norwich-ra, a Leyton Orient-re, vagy az akkor másodosztályú Leicester City-re? :D

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. május 31., szerda 13:43

Kane-nel nekem csak annyi a problémám, hogy konkrétan egy tipikus vesztes játékos. Soha semmit nem nyert, pedig nem rossz csapatokban játszott, örök második. Persze elfogadom, ha ő érkezik és szurkolni fogok neki és a csapatnak, de ebben az esetben felkészülhetünk a vesztes döntőkre.
Nekünk inkább a 2 brazil góljaira kellene építenünk a jövőben és ennek fényében választani középcsatárt.
Hala Madrid y nada más 🤍

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 31., szerda 13:17

Fenoo írta:
kiserik írta: Most ez magas labda lesz (főleg zironak), de én átvenném Félixet az Atmától jóárasítva. A hideg kiráz az ilyen Osimhen meg Kane féle botoktól. Mondjon bárki bármit, a portugálban van foci és ha valaki ki tudja belőle hozni, az Carlo.

Félix mellé/elé ugyanúgy kéne egy csatár a pályára nem?
Az én felfogásomban nem kell. Én nem azt akarom látni a Real Madridtól, hogy recece James adogatja be a labdákat hurrikán Kane fejére. Azt megtartanám az angoloknak. Egy Vini, Felix, Rodrygo hármas megtámogatva Bellinghammel szeritntem nem lenne rossz. Ha gáz van, Joselu jöhetne fejelni. Még kellene egy jó kis Nkunku olcsóért és meg is lennénk elől B-) Hátra kellene egy jobbbunkó és kész a csapat.

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 31., szerda 12:57

kiserik írta: Most ez magas labda lesz (főleg zironak), de én átvenném Félixet az Atmától jóárasítva. A hideg kiráz az ilyen Osimhen meg Kane féle botoktól. Mondjon bárki bármit, a portugálban van foci és ha valaki ki tudja belőle hozni, az Carlo.


Ugyan ezt irtam a masik topicban, szerintem tokeletes megoldas lehet, ha felno fejben.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. május 31., szerda 12:49

kiserik írta: Most ez magas labda lesz (főleg zironak), de én átvenném Félixet az Atmától jóárasítva. A hideg kiráz az ilyen Osimhen meg Kane féle botoktól. Mondjon bárki bármit, a portugálban van foci és ha valaki ki tudja belőle hozni, az Carlo.

Félix mellé/elé ugyanúgy kéne egy csatár a pályára nem?

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. május 31., szerda 12:48

Ha Benzi megy, akkor ra kell menni Kanere es melle leigazolni egy rutinos befejezoembert, akivel lehet rotalni.
Kane jo gollovo, eros, jol fejel, jol lep vissza a labdakert es jol is tudja leosztogatni. Kevesbe dinamikus, mint Benzi, de jelenleg nincs nala jobb csatar, aki elerheto. Haalandot lattuk mit tud, ha szuken fogjak es nem jutnak el hozza a labdak, Mbappe a francia ligaban vaganykodik, meg a valogatottban megtudja magat razni, de amugy tokre eleg neki az evi fix 2 kupa.
Alvarez lehetne meg jo opcio, de szerintem ot nem fogja olyan konnyen feladni Guardiola.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 31., szerda 12:42

Most ez magas labda lesz (főleg zironak), de én átvenném Félixet az Atmától jóárasítva. A hideg kiráz az ilyen Osimhen meg Kane féle botoktól. Mondjon bárki bármit, a portugálban van foci és ha valaki ki tudja belőle hozni, az Carlo.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. május 31., szerda 11:53

Faust írta:
Sierra írta:

Szégyen tényleg ami megy. :D Full tucat, színtelen szagtalan játékosok mindenfelé. Kezdhetünk hozzászokni, hogy ez lesz a következő időszakban. Szép világ. :'(

Amúgy vajon mi vezetett idáig? Régen tényleg minden nagy csapatra jutott legalább 2-3, inkább 4-5 posztján világklasszis játékos. Most meg nagyítóval se nagyon találsz ilyeneket. Mi az oka, hogy ennyire kihaltak ezek a játékosok? Edzésmódszer? Social media? Kíváncsi lennék az okokra.
Szerintem az, hogy egyreszt tul sok penz kerult a fociba, tobbet er a tetu kiscsapatoknak a nullnull, mintsem hogy megprobaljanak focizni (es mar kolyok koruktol fogva annyit keresnek, hogy kb ki van olve a jatek szeretete), mindenki a biztosra megy, a sablonra, semmi kockazatvallalas nincs, ha megcsinalsz egy lovocselt mar elfekszik egy teljes vedelem mert nincsenek hozzaszokva, megse csinalja meg senki, stb…masreszt annyira fizikalis lett a foci (is), hogy a teljes felkeszites ideje erre megy el. Legyel brutal izmos, fuss gyorsan, legyel eros, ezek mind az egyeni kepessegek rovasara mennek. Plane annak tukreben amit elobb irtam: szemmel lathato, hogy kis tulzassal mintha tiltva lenne barmifele kockazat vallalasa, csak az otlettelen korbepassz, csak hogy ne menjunk messze Madridtol.

plusz nagyon felgyorsult a jatek, egyszeruen nem fer bele sokszor, hogy ide-oda huzogatsd stb. egy sima keresztlabda mar ritkasag egy meccsen, ami meg emberhez is megy, aztan gondoljunk csak vissza pl Robi Carlos milyen pontos keresztlabdakar tudott adni, raadasul erobol meglove, nyilvan kurva sokat gyakorolta. ilyesmikre sincs mar ido edzesen gondolom en. bar elnezve par eve az edzesvideoinkat, hogy a csapat ket-harom brigadra szedve rohogcselve cicaznak… na hat abbol nem tudom mit lehet kisajtolni eveken keresztul. itt van amugy udito peldanak Vini, o probalja jatszani a nagy betus focit vagy legalabbis azt a fajtat amiert anno szerintem mindannyiunk beleszeretett ebbe a jatekba, de hat o is eleg egyedul van ezzel, es latsd ki is kezdik miatta.

nekem is hianyzik a 2000es evek focija, kurva sok jo csapat volt, es meg gyengebb csapatoknal is voltak klasszis jatekosok mert nemes egyszeruseggel annyi jo jatekos volt akkoriban, hogy nem fert el mindenki a nagy csapatokban.

aztan biztos az ido is sok dolgot megszepit, de hogy a jatek az elvezhetobb, szebb volt, az kurvaelet
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 31., szerda 11:51

realmadrid95 írta: Azert Bernardo Silva es Rodri is kifejezetten “ertenek” a focihoz.
Bocs, igaz. Silva sem az a csakasablon játékos, igen, de mondjuk Rodri nekem annyira nem. De lehet csak mert atmás volt, azért gondolom kevesebbnek, de róla nekem inkább a meló+stabilitás ugrik be, én nem kedvelem..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 31., szerda 11:37

raul 4 ever írta: 3.0 is loading :mrgreen:

Pedig (ha már felhoztam) cityben is csak KdB meg Gündi értenek a focihoz (meg talán Mahrez még).. Többi csapatnál kell jobbnak lenni, és szerintem a bm/city duón kívül másoktól nagyon nem kell tartani..

2, max 3 "zseni", meg 7-8 sprinter, ebbe az irányba megy a foci.. Akkor lesz baj, ha a péezzsénél rájönnek, hogy a kikopó Messi + Neymi helyett ilyeneket kell venni, hogy MBappe alá dolgozzanak..

Azert Bernardo Silva es Rodri is kifejezetten “ertenek” a focihoz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 31., szerda 11:26

Sierra írta:
hehetheoriginal írta:mind egy rakás szar.
Szégyen tényleg ami megy. :D Full tucat, színtelen szagtalan játékosok mindenfelé. Kezdhetünk hozzászokni, hogy ez lesz a következő időszakban. Szép világ. :'(

Amúgy vajon mi vezetett idáig? Régen tényleg minden nagy csapatra jutott legalább 2-3, inkább 4-5 posztján világklasszis játékos. Most meg nagyítóval se nagyon találsz ilyeneket. Mi az oka, hogy ennyire kihaltak ezek a játékosok? Edzésmódszer? Social media? Kíváncsi lennék az okokra.
Szerintem az, hogy egyreszt tul sok penz kerult a fociba, tobbet er a tetu kiscsapatoknak a nullnull, mintsem hogy megprobaljanak focizni (es mar kolyok koruktol fogva annyit keresnek, hogy kb ki van olve a jatek szeretete), mindenki a biztosra megy, a sablonra, semmi kockazatvallalas nincs, ha megcsinalsz egy lovocselt mar elfekszik egy teljes vedelem mert nincsenek hozzaszokva, megse csinalja meg senki, stb…masreszt annyira fizikalis lett a foci (is), hogy a teljes felkeszites ideje erre megy el. Legyel brutal izmos, fuss gyorsan, legyel eros, ezek mind az egyeni kepessegek rovasara mennek. Plane annak tukreben amit elobb irtam: szemmel lathato, hogy kis tulzassal mintha tiltva lenne barmifele kockazat vallalasa, csak az otlettelen korbepassz, csak hogy ne menjunk messze Madridtol.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 31., szerda 11:18

Asensio helyere is kell valaki, szoval szerintem ez így nem igaz.

Vini és Rodrygo keves lesz jovore.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 31., szerda 11:13

fran beli josi alvaro :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 31., szerda 11:13

Csabi írta: as szerint ancelotti kap 1 védőt, 1 kp-t és 2 támadót nyáron.

fran, bellingham, joselu, firmino :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
Fran, Bellingham, Joselu, Brahim
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. május 31., szerda 11:08

as szerint ancelotti kap 1 védőt, 1 kp-t és 2 támadót nyáron.

fran, bellingham, joselu, firmino :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 31., szerda 10:59

hehetheoriginal írta:mind egy rakás szar.
Szégyen tényleg ami megy. :D Full tucat, színtelen szagtalan játékosok mindenfelé. Kezdhetünk hozzászokni, hogy ez lesz a következő időszakban. Szép világ. :'(

Amúgy vajon mi vezetett idáig? Régen tényleg minden nagy csapatra jutott legalább 2-3, inkább 4-5 posztján világklasszis játékos. Most meg nagyítóval se nagyon találsz ilyeneket. Mi az oka, hogy ennyire kihaltak ezek a játékosok? Edzésmódszer? Social media? Kíváncsi lennék az okokra.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 31., szerda 10:54

3.0 is loading :mrgreen:

Pedig (ha már felhoztam) cityben is csak KdB meg Gündi értenek a focihoz (meg talán Mahrez még).. Többi csapatnál kell jobbnak lenni, és szerintem a bm/city duón kívül másoktól nagyon nem kell tartani..

2, max 3 "zseni", meg 7-8 sprinter, ebbe az irányba megy a foci.. Akkor lesz baj, ha a péezzsénél rájönnek, hogy a kikopó Messi + Neymi helyett ilyeneket kell venni, hogy MBappe alá dolgozzanak..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. május 31., szerda 10:44

Tbo, hakimi militao alaba davies, cama beli toni, vini kane :mrgreen: rodry


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég