Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:24

RealMiki írta:Azt nem értem, hogy nálunk miért nem tudnak szinte(ke)t lépni a fiatalok (Illarra, Isco). A rivális ebben sajnos sokkal jobb nálunk.
Mert mindketten kaptak annyi lehetőséget a POSZTJUKON, hogy szintet tudjanak lépni? Ahogy itt olvastam Illara folyton Xabival játszott együtt, akivel nem tudott, és kioltották egymást a pályán, Isconak meg még mindig nincs meg a helye Carlo csapatában, pedig az elején emlékeim szerint eléggé bekezdett nálatok, csak aztán jött a változtatás.

Ha olyan elbánásban részesültek volna, mint Carvajal, akkor még az is lehet, hogy tudtak volna szintet lépni, de így azért nehéz - mondom ezt laikus külső szemlélőként, ha nem így van akkor javítsatok.
Nálunk is ott van Montoya és Bartra pl, akik LEHET, hogy képesek lennének szintet lépni, de nem kapják meg rá a lehetőséget úgy tűnik, így meg sanszos, hogy megmaradnak örök ígéretnek - pedig Montoya tegnap is jól tolta.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:09

RealMiki írta:Azt nem értem, hogy nálunk miért nem tudnak szinte(ke)t lépni a fiatalok (Illarra, Isco). A rivális ebben sajnos sokkal jobb nálunk.
Talán, mert ennyi van bennük csak

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:03

Szerintem Perez még büszke is magára, mert az első regnálásához képest most rászánta a védekező középpályásra a nagy pénzt ( 2009 Xabi, 2013 Illarra ).

Azt nem értem, hogy nálunk miért nem tudnak szinte(ke)t lépni a fiatalok (Illarra, Isco). A rivális ebben sajnos sokkal jobb nálunk.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. szeptember 14., vasárnap 5:58

El Unico írta:Továbbra is tartom,hogy James leigazolása idővel jó húzásnak lesz elkönyvelve,és meg fog térülni az ára szakmailag is. Most még sok a kérdőjel,de idővel bizonyítja,miért van Madridban. Én hiszek benne.
James jó játékos, de egy olyan játékosért, aki "nincsen kész", illetve posztja sincs az aktuális csapatban, azért elég meredek 80 millát kipengetni. Afelől nincs kétségem, hogy fog majd villantani, meg az is igaz, hogy nem rajta úsznak el a meccsek sem. Nem is Jamessel, mint focistával van nekem a bajom, és nem is amiatt szoktam felhozni az igazolását, mint az igazolási időszakunk erős kérdőjelét, hanem az első mondatban leírtak miatt. Perez megint kezdi a galaktikus érára emlékeztető, az éppen aktuális sztárok agyatlan igazolgatását, és nagyon jól tudjuk, hogy ez 10-11 éve hova vezetett.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6598
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 14., vasárnap 0:53

Továbbra is tartom,hogy James leigazolása idővel jó húzásnak lesz elkönyvelve,és meg fog térülni az ára szakmailag is. Most még sok a kérdőjel,de idővel bizonyítja,miért van Madridban. Én hiszek benne.

Ja,és nem ő rajta mennek el a meccsek,nem ő jelenti a problémát,a jelenlegi körülményeket tekintve. Ugyanis,ha lenne egy Pogbánk aki a padon ülne,azért,mert Jamesnek kell játszania,akkor joggal lehetne tüntetni. De nincs. Illarramendi ül a padon,aki úgy tűnik,nem tud felnőni a feladathoz,és Ancelottiék nem bíznak benne. Ugyanez vonatkozik Iscora is. Nem bíznak benne.

Tudod,kinek kellene kikerülnie a kezdőből? Például Casillasnak. Aki egyszerűen olyan a mi kapunkban,mintha ott sem lenne. Láttátok Moyát? Na ő kapus. A tizenhatoson belül ő volt az úr. Casillas meg a tőle 10 centiméterre álló Ramosra mutogat,hogy öreg,miért nem fejeled el a labdát... vicc.

Vagy Bale... aki gyakorlatilag olyan messze van a tavaszi formájától mint ide Banglades.

És akkor Benzema?! Te jó Isten... ez az ember... egyre kevésbé kedvelem,fogy a türelmem vele kapcsolatban is. Egyszerűen egy labdát sem tud már átvenni,úgy hogy ne pattanjon el tőle... forintos zsugát kap CR-től,erre elpattan tőle 10 méterre a labda,a közelében sehol nem volt Atleticos...
:goat:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 14., vasárnap 0:18

Valtoztatni kell es meg kemenyebben kell dolgoznunk kulonben fejek fognak hullani.
továbbra sem atomfizika, hogy a képeden lévő forma teljesen felesleges és nem fér be a csapatba sehova.
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6598
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 14., vasárnap 0:12

Hozzuk vissza Mourinhot...

:lol:

Jol elbasztuk. Nincs senki aki vedekezzen a KP-n,kozvetlenul tamadhatjak a vedosorunkat,mert elotte nincs ellenallas. Ha tanadunk,Kroos es Modric is felzarkozik a tamadokhoz (masodik hullamban),James pedig eleve fent van,igy labdavesztesnel azonnal rohanhatnak Iker kapujaig. Pont a mi fegyverunket hasznaljak ellenunk. Siman lekontraznak minket barmikor.

Valtoztatni kell es meg kemenyebben kell dolgoznunk kulonben fejek fognak hullani.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62697
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 0:06

Csabi írta:keylor-carvajal-pepe-varane-coentrao-illarra-kroos-modric-isco/james-ronaldo-benzema (utolsónál majdnem ráütöttem a saját kezemre, de törpe még nem bizonyított semmit.).

a többiek (iker, ramos, bale) tanuljanak.

vagy

szopóág cont'd.

jóéjt.
HA ezek után nem lesz padon Karim, akkor nyalják meg a bokámat
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10050
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 14., vasárnap 0:05

keylor-carvajal-pepe-varane-coentrao-illarra-kroos-modric-isco/james-ronaldo-benzema (utolsónál majdnem ráütöttem a saját kezemre, de törpe még nem bizonyított semmit.).

a többiek (iker, ramos, bale) tanuljanak.

vagy

szopóág cont'd.

jóéjt.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. szeptember 13., szombat 23:52

Váltani kell. Középpályán nagyon kevés a csapat, Modric és Kroos sem tud igazán élni, ha nincs egy ember mögöttük, muszáj odatenni valakit. Végső esetben még a herceg is több mint a semmi. Modric-ot letenném viszont 1-2 meccs erejéig a padra, jelenleg a tudása 50%-át nem hozza. Benzema tragédia amit művel, de sajnos jól ismerem Hernandez-t, a 16-oson belül nagyon jó, de a mezőnyben 0, sőt mínusz 1. Kissebb rossz elv miatt utóbbinak kéne kezdenie. Ronaldo nagyon jó, aktív volt ma, Bale viszont gyenge, egyetlen szerencséje hogy nincs alternatíva. Casillas :shutup: ... Nem is tudok mit írni, nevetséges amit művel. A Ramos-Pepe duó is erősen maga alatt teljesít, Varane mindenképpen kell a kedzőbe Pepe helyett, illetve 1-2 meccset adnék most Nacho-nak is Ramos helyén, de csak hogy észbekapjon Sergio, nameg Nacho is érdemel 1-2 lehetőséget. Balhátvédben van 2 magasan jegyzett játékosunk, de mindketten nagyon gyengén teljesítenek eddig. Ezek alapján éz ezt a kezdőt küldeném ki a következő 2-3 meccsre, aztán majd meglátjuk: Navas - Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo - Illarramendi - Kroos, Isco - Bale, Hernandez, Ronaldo
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62697
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 13., szombat 14:16

DJ96 írta:Valaki tud írni egy várható felállást mára? Kicsit összezavarodtam ki sérült most, és ki nem? :hmmm: Speciel CR ott van a keretben?
Az Európai szuperkupa kezdő várható, azt írják az okosak.

Porteros: Casillas, Keylor Navas y Pacheco.
Defensas: Varane, Pepe, Ramos, Coentrão, Marcelo, Arbeloa y Nacho.
Centrocampistas: Bale, Kroos, James Rodríguez, Modric, Isco e Illarra.
Delanteros: Cristiano Ronaldo, Benzema y Chicharito
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

DJ96
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 22:55

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: DJ96 » 2014. szeptember 13., szombat 14:14

Valaki tud írni egy várható felállást mára? Kicsit összezavarodtam ki sérült most, és ki nem? :hmmm: Speciel CR ott van a keretben?

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. szeptember 12., péntek 22:41

Nagyon fontos meccs lesz holnap, nem kellene rendszert csinálni az Atletico elleni szenvedésből, bár talán a világon bármelyik csapat megszenvedne ellenük.
Védelembe Carvajal helyére talán Arbeloa lenne a jobb választás, bár Ramos ha odafigyelne és nem arcoskodna letudná hozni azt amit a spártai, és így középen még erősebbek lehetünk Varane beállításával.
Középpályán mindenképp Modric-Illara-Kroos hármast nyomatnám, aztán ha túl defenzívek lennénk, és kellene a váltás, akkor egy támadóbb arcot behozni második félidőben.
Ha CR nem egészséges, 4-2-3-1-ben állnék fel Ancelotti helyében:
Illara-Kroos
Modric-Isco-Bale
Benzema
Ha játszhatna a portugál akkor valószínű 4-3-3. (BBC)
Nagyon várom már a meccset, már igazi focit akarok látni tőlünk, bár a válogatott meccsek miatt valószínű csalódni fogok... nah de cáfoljanak rám!! Hala Madrid :rock:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 12., péntek 22:36

Pár dolgot írnék.

A kp-a személyi változásai miatt egy szerkezet változást gondoltam még a szezon első meccse előtt,mivel Dm és Alonso elment,alonso posztja pedig már korábban is kérdéses volt a számomra,pontosabban az hogy "tartható-e" tovább ez a poszt,megfelelő pótlás nélkül,egy teljes szezonra vetítve.....azt gondoltam nem. Ekkor még CA azt nyilatkozta mindig 3 kp-as fog kiállni,én viszont úgy gondoltam ezt elhamarkodottan mondta,mivel a keret struktúrája másra mutat....

Első körben egy 4-2-3-1 vagy 4-2-1-3 ban gondolkodtam,mert ezek még most megfelelő felfogások.....de falcao nem jött(mivel a MUba akart menni,ami a legnagyobb klub :lol: :lol: :lol: :lol: és ezt meg is eszik,hogy ezt nem csak hasalásból nyilatkozta,mivel ha esélye lett volna ide jönni,100% hogy idejön,nem a MUba).
A kettő szerkezet között elég nagy a különbség,egyik egy poziciós játékra hivatott,centerjátékkal,kötöttebb feladatokkal és helyekkel,erősebb szélső felmozgással,míg a másik egy elmozgó rendszer,változóbb poziciókkal,és szabadabb felfogással,sok oldalirányú ellépéssel,és kényszerítővel....ez nekünk talán jobb.
Mivel csicseri előtt klasszikus centerünk nem volt,igy maradt volna a 3 támadó.....elmozgóba.
A 3 kp-ás , amiből egy irányitó-mindenes jellegű,kettő szűrő-védekező jellegű....ez szerintem egy járható felfogás lenne.
----------------------Navas
Carv----------Pepe----------------Ramos--------Coentrao
----------Modric----------------Kroos
---------------------Isco/james
-----Bale-------------Benz------------------CR

ez felfogásra maradt 4-3-3 de felállás szempontjából 4 vonalban helyezkednek el,ami jobb védekezést tesz lehetővé ha a szélső támadók vissza tudnak lépni(CR nél lehet gond,mert ő annyira nem lép vissza mindig,illetve neki az lenne a jó,ha lehetőleg csak támadó feladata lenne,mert abban ő a legjobb,de erre a megoldás az,hogy carvajal lép fel többet coentrao helyett).
Ezen felállásnál a két szélső védő feltud lépni,váltva is,együtt is ha gyengébb az ellenfél.A kp-a labdabiztonsága jó,terület elosztása jó,védekezési képessége sem rossz(itt azt jelezném,hogy ha egy csapat uralja a játékot,mint pl a csúcson lévő barca,akkor olyan szalámik is jól megoldották ezt mint iniesta és xavi,akik nem a történelem legjobb ütőnégerei),nyilván ott egy más rendszerű védekezés volt,letámadással,amiben a csapat minden eleme részt vett,megfelelő ütemben,nálunk erre nem képesek,és ne is tegyék,legyen impulziv támadás,ne labdatoszogatás),szóval,sokan azt mondják,kell a néger,kell az ütköző.....szerintem nem kell,ez már a múlt,a jövő nem ez,majd meglátjátok idővel.....ha posztokra bontjuk,és visszamegyünk 10-20-30 éveket,látjuk hogy a szerepek,a posztok mennyire dominánsak voltak,ma már ezek mosódnak el,mert kevesek,nem elegek ha valaki kitűnő ütköző,mert ha valaki kitűnő ütköző,akkor 100% hogy nem elég előre játékban,és itt buknak meg sorra és meg is szűnnek szépen lassan.........korábban már írtam,a jövő azoké,akik mindent tudnak jól,de semmit sem(vagy keveset) tudnak a legjobban....
Ha valaki pl egy isco tipus,aki brutál játékügyes,de lassú a hosszú kifutásoknál,esetleg alacsony,nem tud jól fejelni,nem tud jól szerelni,nem tud nagyobb területet bejátszani,nincsen lövőereje akkor bajban lehet....és lesz is,mert lejátsszák azok,akik nem tudják ugyan a labdát a fülükön megállitani,de gyorsak,erőszakosak,jól lőnek,fejelnek,mozognak,mutatják magukat,erős jellemek vagy koncentráltabbak. Jamest ezért nem sorolom ide,mert benne sokkal több van és lesz is,ha egy isco lett volna a kolumbiai válogatottban ott,nem lett volna se gólkirály,se kiemelkedő játékos....jamesben ott van az,ami csak kevesekben.....de ez eddig nem jött ki nálunk....majd,talán.
Nem akarom iscot lehúzni,mert semmi bajom vele,sőt bírom a tagot,mindössze leírom amit gondolok,ez csak egy példa volt.

Na,kicsit elkanyarodtam....szóval,4 vonalban védekezni hatékonyabb mint 3ban,alaphelyzetben,ebből indultam ki.
Most ezt hogy láttam egy meccset,átértékeltem és tovább jár az agyam....még a 4-4-2 is szóba jöhet nálam,ami alaphelyzetben nem tudna.Mert egy korszerűtlen felállás,eléggé hullámzó,nyugtalan stilus,széleken erősen zárt,sok "önakadályozás"rossz területi elhelyezkedés,..és a két erős egyénünket,a két felmozgó szélsővédőt alapvetően zavarná,és a területét lefedné,ezen felül klasszikus ékjátékra van felépítve ami ma már eléggé fáradt szerkezet,de.....alig használják,és a kényszer nagy úr....ez egy fontos elv.
Szóba jöhet,de ma már ez nem működik,viszont meg lehetne próbálni.....ki tudja.
----------------------Navas
Carv---------Pepe---------------Ramos------------Coe
---Bale----modric-----Kroos------James
-------Benz/javier--------------CR
A két szélső védő felmozoghat,a két szélső kp-s beljebb mozog és feljebb is,a két ék meg megy oldalra amerre a játék van mint állat,a túlsó oldalon támadásnál a szélső kp-a meg lép fel 3. támadónak.....átállva 3 támadóra.
Ez eléggé viccesnek tűnik(az is),de abból főzöl amid van.....most ez van.
Ha megnézem,akkor a 4 vonalas szerkezetek jobbak,korszerűbbek és látványosabbak,de ez is egy alternatíva lehet.

Azzal hogy ramos vagy pepe lép fel a kp-ra nem kísérleteznék,csak tök kényszerből,és CA nem ez a tipus,JM ilyen volt,ő képes volt arra is hogy lehoz egy éket és behoz egy szélső védőt....majd 8 perc múlva behozza a szélső védő cseréjét,és visszavált az alapra,és a 8 perc alatt összezavarja az ellenfél pozicióit.

Két dolgot gondolok,egyik,hogy két szűrő lenne,és 4 támadó jellegű,akik közül bale és vagy james visszalép védekezni is.......vagy a másik,hogy illarra többet lesz fenn és ekkor 3 kp-ás lesz.
-------------------Navas
Carv------pepe-------------ramos----Coe

------modric---Illarra-----Kroos
--bale------Benz----------------Cr

Ez egy érdekes lépés lesz,és döntő. Ugye tudjuk,hogy CA nem bízik benne,de most más a laposztás,és MUSZÁJ lesz gondolkodni másban is. DM -et megoldotta,okos volt,meg is lepődtem,mert én pl nem is gondoltam erre,persze edzést nem láttam :D . Igy azért neki könnyű volt velem szemben :lol: :lol: :lol: .

Szóval....azt mondta 3 kpás lesz.....én ebben nem vagyok biztos,vagyis nem alapvető 4-3-3ban lenne ez.

Ha télen igazolnak,akkor beismerik,hogy elbaszták,mivel egy alapvető honi elvet adnak fel.

Azok akik most pirosló fejjel szitkozódnak,azok hűtsék le magukat,a real madrid,az real madrid....nem holmi mu vagy barca....akik ugyan remek galerik,de nem azok mint mi. Most húztuk be a 10et.....mások még álmodni sem tudnak erről,mert olyan messze vannak ettől,mint csiga a london-New York útvonal leküzdésében.

Kicsit italos vagyok....lehet zagyvaság amit írok és érthetetlen. Bocs.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mrtwelvetrees
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. szeptember 9., kedd 8:36
Kedvenc játékosaid: Xabi, Modric, Pepe, Di María, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mrtwelvetrees » 2014. szeptember 9., kedd 11:17

fiore írta:Szerintem a borsócska meg pont, hogy klasszikus 9-es, aki feltolva várja a labdát, hogy lábbal, fejjel, háttal, kézzel, bármivel a kapuba juttassa azt (legalábbis ez lenne a fő feladata).
borsócska tavaly az angol hetedik helyhez nem sokat tudott hozzátenni, itt meg bl címvédés és spanyol bajnok a tét.
igazi 9-es Ibra :D
Vedd figyelembe azonban azt is, hogy nem kezdőcsatárnak hoztuk el
sajnos rosszul gondolkoztak :-@ benzema elé kellett volna igazolni (Falcao) borsócska csak tűzoltás volt hogy kilegyen a létszám nem véletlen hogy csak kölcsön, kicsit Faubert féle story...
------Ronaldo----Jesé-------Bale-------
Marcelo----Kroos----Modric---Carvajal
------Ramos----Varane-----Pepe-------
------------------Navas------------------

mrtwelvetrees
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. szeptember 9., kedd 8:36
Kedvenc játékosaid: Xabi, Modric, Pepe, Di María, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mrtwelvetrees » 2014. szeptember 9., kedd 11:03

Vedd figyelembe, hogy mr egy ultimate Karim hater és egy igazi provokátor :lol: :lol: emlékszem rá :shifty:
benzemát illetőleg ez így van, nem tehetek róla :lol: te pont az ellentétem vagy ebből a szempontból... a provokátort azt kikérem magamnak! de benzema fanként értem, hogy így éled meg... :D
én is emlékszem rád :hmmm:

de mind1 a lényeg a kp stabilitásán és Varane-on volt az előző hozzászólásomban, az hogy nincs klasszis csatárunk a kisebbik rossz...
------Ronaldo----Jesé-------Bale-------
Marcelo----Kroos----Modric---Carvajal
------Ramos----Varane-----Pepe-------
------------------Navas------------------

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62697
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 9., kedd 9:36

fiore írta:
mrtwelvetrees írta: Jesé nem klasszikus kilences de benzema sem meg csikarító sem, de legalább nem kellene benzema szerencsétlenkedését nézni... :S
Szerintem a borsócska meg pont, hogy klasszikus 9-es, aki feltolva várja a labdát, hogy lábbal, fejjel, háttal, kézzel, bármivel a kapuba juttassa azt (legalábbis ez lenne a fő feladata). Vedd figyelembe azonban azt is, hogy nem kezdőcsatárnak hoztuk el, csupán Benzema tehermentesítésére, ill. a taktikai repertoár bővítésére. Ezért szerintem max. akkor láthatjuk kezdőként a mexikóit, ha:
-Benz szégyenteljes teljesítményt hoz le hetekig
-olyan csapat ellen játszunk, akik ellen eredményesebb lehet egy célemberre játszani (atletico, bár nem hiszem, hogy Carlo meghúzná ezt hétvégén)
Vedd figyelembe, hogy mr egy ultimate Karim hater és egy igazi provokátor :lol: :lol: emlékszem rá :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
fiore
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. szeptember 9., kedd 9:34

mrtwelvetrees írta: Jesé nem klasszikus kilences de benzema sem meg csikarító sem, de legalább nem kellene benzema szerencsétlenkedését nézni... :S
Szerintem a borsócska meg pont, hogy klasszikus 9-es, aki feltolva várja a labdát, hogy lábbal, fejjel, háttal, kézzel, bármivel a kapuba juttassa azt (legalábbis ez lenne a fő feladata). Vedd figyelembe azonban azt is, hogy nem kezdőcsatárnak hoztuk el, csupán Benzema tehermentesítésére, ill. a taktikai repertoár bővítésére. Ezért szerintem max. akkor láthatjuk kezdőként a mexikóit, ha:
-Benz szégyenteljes teljesítményt hoz le hetekig
-olyan csapat ellen játszunk, akik ellen eredményesebb lehet egy célemberre játszani (atletico, bár nem hiszem, hogy Carlo meghúzná ezt hétvégén)
.

mrtwelvetrees
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. szeptember 9., kedd 8:36
Kedvenc játékosaid: Xabi, Modric, Pepe, Di María, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mrtwelvetrees » 2014. szeptember 9., kedd 9:23

Mivel nincs csatárunk meg egy jó verőemberünk a középpályán (ráadásul khedira is 2 hónap off) szerintem ezt a felállást ki lehetne próbálni majd alkalomadtán...


------------------Jesé------------------
CR----------------------------------Bale
----------Kroos--------Modric----------
------------------Pepe------------------
Marcelo-----------------------Carvajal
----------Ramos------Varane----------
-----------------Navas------------------


Jesé nem klasszikus kilences de benzema sem meg csikarító sem, de legalább nem kellene benzema szerencsétlenkedését nézni... :S Pepe nekem anno tetszett azon a poszton! Az igaz, hogy a reklám 80 milliós emberünk nem játszik, de ez a csapat teljesítményen nem látszana meg szvsz, és legalább Varane játszhatna, és talán stabil lenne a kp-is
------Ronaldo----Jesé-------Bale-------
Marcelo----Kroos----Modric---Carvajal
------Ramos----Varane-----Pepe-------
------------------Navas------------------

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 8., hétfő 17:37

Érdemes visszanézni egy Mou féle klasszikust, öröm nézni hogy "robotolt" CR.
Pozítiv dolgot JM val kapcsolatosan nem igazán dívik mondani. Ki leszel nevetve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég