Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. október 25., vasárnap 21:01

Nacho viszont nincs
megsérült? :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 25., vasárnap 20:59

Hazard a keretben! :luck:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 22., csütörtök 12:06

Cou; Militao, Varane, Ramos, Mendy; Casemiro, Kroos, Valverde, ?, Vini Jr, Benzema

Így állnék fel katalánék ellen. A kérdőjel helyén gondolom Isco vagy LV lesz :lol: Alapesetben Modricot tenném oda, de már tegnap is hulla volt, nem hiszem, hogy bírná.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. október 22., csütörtök 7:00

Nincs kérdés, menteni kell ami menthető. A BL-ből lehet korán fogunk búcsúzni, viszont a bajnokságot hozni kellene valahogy. Gyakorlatilag évek óta a leggyengébb az Atletico és a Barca is... erre mi is kidurranunk. Télen valamit tenni kell, mert ez így hatalmas szégyen lesz, gyakorlatilag attól félek, hogy spanyol középcsapatok felőrölnek minket és BL-t érő helyen se leszünk ott.

Marcelot el kell engedni és Reguilónt hozni.

Iscot, Asensiot, Lucast, Marianot és Jovicot örökre el kell engedni a nyáron, de amíg itt vannak sem nagyon kellene erőltetni őket. Ez vicc, hogy ilyen játékosok még mindig itt evickélhetnek és évek óta semmit se tesznek le az asztalra.

Odriozolát is el kell adni és hozni egy normális jobbhátvédet. Carvajal hiányában, Mendyvel meg Nachoval erőlködünk ott holott nem is azaz igazi posztjuk.

Meg kell oldani Modric pótlását. Az egyetlen jó formában játszó játékosunk a horvát, de ezt 35 évesen nem lehet sokáig bírni. Valverde sem az igazi amióta a szünet óta visszatért. Casemironak meg nincs cseréje.

Haaland vagy Mbappé megszerzése kötelező a nyáron. Egy Real Madrid egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy évekig egy támadóval játsszon, mellette pedig két tinédzser legyen az akiktől a megváltást várjuk. Hazardnak sajnos lefőtt, ez nem a vezetőség hibája, de őt is ezzel a sérüléssel el kell engedni, mert gyakorlatilag ott tartunk, hogy 2 szezon alatt fog 30 meccset játszani...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. október 20., kedd 21:45

kiserik írta: Sajnos ZZ a haverokban bízik. Ez tény. Velük hozott 3 BL-t, bennük látja a focit. Ezt tudta Regu és Hakimi is. Ezért nem maradtak. Nem véletlen, hogy a vezetőség is rászólt, hogy a fiatalokat nem a padon kellene megrohasztani, aztán mutogatni, ha meccshiányosan szarok.
így van
sok szó esik a fiatalokról, de főleg a 2 brazilról lehet szó
mert a fiatalok nagy része elment kölcsönbe vagy végleg
így nehéz lesz a jövő csapatát építeni, ha nem nagyon bízik Zizu az utánpótlásban

tudom erre az a válasz, hogy tucatok, Reguilón is tucat volt, míg nem kapott bizalmat
és élt vele :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 20., kedd 20:23

Kerlon írta:
kiserik írta: Hát igen. Abban van azért valami, hogy a kopasznak van egy kis köze ahhoz, hogy a LV, Odri, Isco pakk helyett most nem egy Hakimi, Regu, Kubo pakk van a keretben. Mindegy, tökéletes ember úgy sincs, az eredmények meg őt igazolják eddig. Meglátjuk második korszakában mire megy, eddig 1 bajnokság már megvan.
És mi van, ha ZZ őket akarta, de egyiknek sem tudtuk azt adni, amit akarnak? LV-t leszámítva, mert ő ennél jobbat sehol se kapna. Regu, Hakimi kapott jobbat a csere/verseny helyzet helyett. Kubo meg egyelőre egy Villarrealban sem bír még néha a kezdőbe se kerülni. Vannak ZZ-nek érdekes döntései, de azért kár mindent tisztában a nyakába verni.

Az biztos, hogy a generáció váltás nem zökkenő mentes, de az sehol sem volt az és mi sem ússzuk csak úgy meg.
Senki nem akar tisztán a nyakába varrni semmit. Van köze hozzá, hogy így alakult. Regu/Hakimi, ha garantált játékperceket kaptak volna, maradtak volna (a hírek szerint), de ZZ inkább a régi cimbikben bízik. Regu esetében Marcelo, Hakimi esetében Carvajal, Asensio és LV. Simán itt lehetett volna tartani mindkettőt, ha az említett emberek nem lettek volna előttük. Kubo meg a tipikus kölcsön áldozat: nem fogod más játékosát játszatni, ha van neked sajátod, nálunk meg nincs helye, mert például Isco ZZ egyik cimbije és benne bízik. Amíg ezeket az embereket rendre meccsben tartja, addig nem fognak akarni elmenni és nem tudunk beépíteni hasznosabb játékosokat, mert nehogy azt mondja nekem valaki, hogy Kubo nem hozná Isco szintjét (vagy a nagy sztár Asensioét...).
Sajnos ZZ a haverokban bízik. Ez tény. Velük hozott 3 BL-t, bennük látja a focit. Ezt tudta Regu és Hakimi is. Ezért nem maradtak. Nem véletlen, hogy a vezetőség is rászólt, hogy a fiatalokat nem a padon kellene megrohasztani, aztán mutogatni, ha meccshiányosan szarok.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. október 20., kedd 19:25

Kerlon írta: Kubo meg egyelőre egy Villarrealban sem bír még néha a kezdőbe se kerülni.
pedig van Kubóban fantázia, direkt néztem múltkor a Villareal meccs végét
de ez igaz Brahimra is
egyik sincs itt :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 20., kedd 19:02

kiserik írta: Hát igen. Abban van azért valami, hogy a kopasznak van egy kis köze ahhoz, hogy a LV, Odri, Isco pakk helyett most nem egy Hakimi, Regu, Kubo pakk van a keretben. Mindegy, tökéletes ember úgy sincs, az eredmények meg őt igazolják eddig. Meglátjuk második korszakában mire megy, eddig 1 bajnokság már megvan.
És mi van, ha ZZ őket akarta, de egyiknek sem tudtuk azt adni, amit akarnak? LV-t leszámítva, mert ő ennél jobbat sehol se kapna. Regu, Hakimi kapott jobbat a csere/verseny helyzet helyett. Kubo meg egyelőre egy Villarrealban sem bír még néha a kezdőbe se kerülni. Vannak ZZ-nek érdekes döntései, de azért kár mindent tisztában a nyakába verni.

Az biztos, hogy a generáció váltás nem zökkenő mentes, de az sehol sem volt az és mi sem ússzuk csak úgy meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 20., kedd 15:27

Hát igen. Abban van azért valami, hogy a kopasznak van egy kis köze ahhoz, hogy a LV, Odri, Isco pakk helyett most nem egy Hakimi, Regu, Kubo pakk van a keretben. Mindegy, tökéletes ember úgy sincs, az eredmények meg őt igazolják eddig. Meglátjuk második korszakában mire megy, eddig 1 bajnokság már megvan.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 20., kedd 14:54

füst írta: Őszintén nem tudom hogy lehetne jobban menedzselni ezt a csapatot. A védelem és kp rendben van, a támadóink olyanok amilyenek. A szezon hosszú lesz, a csapatunk motorjai öregek. Mikor játszhatna Isco, Lucas és a többi, ha nem egy Cadiz ellen októberben?
Én csak ott tudok belekötni, hogy Iscónak, Lucasnak már senki ellen nem kéne pályára lépnie, nyugodtan lehetne a helyükön pl. Kubo meg Brahim a keretben. Évek óta haszontalanok, csak a helyet foglalják. Ha nem lennének folyamat Zizou alatt az aktív rotáció tagjai, akkor talán meggondolták volna, hogy szerencsét próbálnak máshol. Ezzel csak magunkat hátráltatjuk, hogy kiégett, vagy eleve kevés játékosokat újra és újra bedobál. Marcit még megértem, ő klublegenda, bár már neki se lenne keresnivalója a kezdőben. Ezen a téren azért tudna fejlődni ZZ bőven, elküldeni azt aki totál 0, mintahogy James és Bale esetében ezt keresztül is vitte tűzzel-vassal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 20., kedd 14:26

ZZ-nek szerintem nagyon kis mozgástere maradt azáltal, hogy a drága támadóik besültek, a koloncok pedig nem voltak hajlandóak elhagyni a klubot.

Őszintén nem tudom hogy lehetne jobban menedzselni ezt a csapatot. A védelem és kp rendben van, a támadóink olyanok amilyenek. A szezon hosszú lesz, a csapatunk motorjai öregek. Mikor játszhatna Isco, Lucas és a többi, ha nem egy Cadiz ellen októberben?

Én úgy látom, hogy az egész szezonunk azon fog múlni, hogy milyen ütemben fejlődnek a fiatal braziljaink, és mennyire képesesk újra előhúzni a nyuszit a kalapból az öregjeink. Ramos, Modric, Benzema, sokadjára. Ha előbbiek ihletet kapnak, utóbbiak újra meg tudják magukat rázni mint tavaly, akkor jó idényünk lehet. A többiek hozzák amit tudnak, Hazard meg bármit is csinál idén, az nem várt meglepetésként fogadom.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 20., kedd 13:52

kiserik írta:
Pad'em írta:

ZIDANE: "I don’t have any doubts about Isco.”
:)

Lefőtt rendesen :lol:
Mondjuk igaz, kétségtelen, hogy dupla nulla 2 éve. Solari halálra volt ítélve, de, hogy kibaszta Iscót a pcsába azt nagyon jól csinálta.
Asensiot is parkoltatta. Én nagyon sajnáltam Solarit, szerintem szakmailag hiba volt leváltani (és itt most nem ZZ ellen beszélek, csak Solari mellett).
Plusz nyomatta Regut Marci helyett. Kitette a golfost. Azt csinálta amit kellett, én is sajnáltam. Nem volt meg a karizmája, hogy végigcsinálja a generációváltást, meg a bajnokainkat motiválni se tudta. All in all, ZZ a tökéletes edző nekünk, de lehetne egy fokkal tökösebb.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 20., kedd 13:43

Pad'em írta:
Anthony írta: Azt írják Isconak és Marcelonak lefőtt a kávé a hétvégi meccs után.
ZIDANE: "I don’t have any doubts about Isco.”
:)

Lefőtt rendesen :lol:
Mondjuk igaz, kétségtelen, hogy dupla nulla 2 éve. Solari halálra volt ítélve, de, hogy kibaszta Iscót a pcsába azt nagyon jól csinálta.
Asensiot is parkoltatta. Én nagyon sajnáltam Solarit, szerintem szakmailag hiba volt leváltani (és itt most nem ZZ ellen beszélek, csak Solari mellett).

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 20., kedd 13:39

Anthony írta: Azt írják Isconak és Marcelonak lefőtt a kávé a hétvégi meccs után.
ZIDANE: "I don’t have any doubts about Isco.”
:)

Lefőtt rendesen :lol:
Mondjuk igaz, kétségtelen, hogy dupla nulla 2 éve. Solari halálra volt ítélve, de, hogy kibaszta Iscót a pcsába azt nagyon jól csinálta.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 20., kedd 11:47

KAG írta: Egyébként még a támadó-szélső poszt is érdekes lesz.
A két brazilból nem tudom, hogy mi lesz (van egy félelemem, hogy sok nem), de jelenleg egyételműen kevesek.
Martin és Kubo kitolható oda, de egyértelműen nem ez a posztjuk és utóbbi még nem szint, de úgy tűnik, hogy előbbi sem tudja idáig azt a játékot mutatni, amit a Soci-ban letett.
Remélhetőleg a 4 fiatal közül legalább az 1ik berobban és ténylegesen sztár lesz.


Én annyira nem látom fényesen a jövőt.
Sajnos sok pozira kéne berántani már KLASSZIS formát és nem igen látom, hogy erre honnan lesz meg a pénz.
Hitelből. CR-ék is abból jöttek (ha jól rémlik), a stadion is abból épül és a sztárokat is abból lehet egyszerre berántani. A nagy kiadásokra egy ilyen klubnak (ami nem országok pénzéből él) hitelt kell felvenni. Ha megnézzük a számokat, akkor évente max 50 milliós plusz kiadást tudunk kigazdálkodni... ha nincs COVID. Ezért ez a sok fiatal, és ezért ez a taktika. Ha egy 10-50 milliós kölyök bejön, akkor nem kell hitelt felvenni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. október 20., kedd 11:34

Egyébként még a támadó-szélső poszt is érdekes lesz.
A két brazilból nem tudom, hogy mi lesz (van egy félelemem, hogy sok nem), de jelenleg egyételműen kevesek.
Martin és Kubo kitolható oda, de egyértelműen nem ez a posztjuk és utóbbi még nem szint, de úgy tűnik, hogy előbbi sem tudja idáig azt a játékot mutatni, amit a Soci-ban letett.
Remélhetőleg a 4 fiatal közül legalább az 1ik berobban és ténylegesen sztár lesz.


Én annyira nem látom fényesen a jövőt.
Sajnos sok pozira kéne berántani már KLASSZIS formát és nem igen látom, hogy erre honnan lesz meg a pénz.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 20., kedd 7:03

R. Carlos írta:
Marianot és Jovicot, egy Cavanira 1+1 éves szerződéssel bármikor elcseréltem volna. Nem értem miért nem mentek bele, amikor kínálta magát...
Miért nem mentek bele? Mert Mariano és Jovic együttes fizetése több, mint amit kért volna Cavani, és szemmel láthatóan egyik sem távozott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. október 20., kedd 6:59

KAG írta: Nacho;Marcelo;Isco;Asensio;LV;Mariano;Jovic

Ezektől a játékosoktól kéne szabadulni és pótolni nagyrészét jobb játékosokkal.
Jelenlegi gazdasági helyzet mellet (és az elmúlt évekből kiindulva) kúúúúrva nehéz dolgunk lesz.

Mindezek mellett, jó lenne értelmes szélsőt/szélsőket szerződtetni és a Vini&Rodri párosból az idén gyengébbet futót kölcsön adni.
Igen itt sajnos ezeknek az embereknek lefőtt. Nachoban amúgy nekem még van egy kis hitem, mivel hosszú volt a sérülése és most tért vissza, egy kis időt még adnék neki.

A többiek viszont már tényleg kevesek. El kell engedni a haverokat és új arcokat hozni.

Reguilónt vissza kell vásárolni minél hamarabb, Mendy sérülései mellett szükség lehet rá. Marcelo teljesen megkopott, sajnos itt az idő elengedni.

Isco posztja elveszett az évek alatt, nem hiába tette ki Jamest is a kopasz, sajnos ebben a rendszerben nincsen helyük és amúgy is látványosan elfogyott minden kraft a srácból.

Asensio és LV és is a haveri kör részre, de ők se lesznek sohasem elegek. Évek óta nincs előrelépés, ami mondjuk LV-től nem baj, de Asensioban több kraft volt, legalábbis úgy tűnt... gyorsan lemerült.

Marianot és Jovicot, egy Cavanira 1+1 éves szerződéssel bármikor elcseréltem volna. Nem értem miért nem mentek bele, amikor kínálta magát...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: flori » 2020. október 19., hétfő 23:16

Annyira nem aggódom most, szar és kilátástalan a játék, de nem is lehetett sokat várni a nyár után. Ezek intő jelek lesznek a vezetésnek, és remélhetőleg ZZ-nek is. Érdekes ez a helyzet, ugyanis a 2000-es évek végén meg azért könyörögtünk, hogy legyen már állandóság, és ne b.sszunk ki mindenkit egy rosszabb szezon után. Hát tessék. :mrgreen: ZZ emocionális ember, óriási dolgokat éltek meg együtt, biztosan nehéz lehet megválni Marcelóéktól.

Sokatmondóak a meccsek, a tavalyi után ismét megkapta mindenki az esélyt, nem tudnak élni vele. Jövőre már lefő a kávé annak, akinek nincs itt a helye. Látja Perez és a Zizou is. Pénz van, okosan kell elkölteni. Őszintén, lehetett volna még húzni ezt a csúcsteljesítményt, Mbappé előbbi leigazolásával, CR maradásával, Hazard 2018-as igazolásával, stb... de minden csapat életében eljön ez az idő, három év múlva megint csúcson leszünk, ebben majdnem biztos vagyok.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. október 19., hétfő 22:20

Jim írta:
KAG írta: Nacho;Marcelo;Isco;Asensio;LV;Mariano;Jovic
Nachot nem értem :hmmm:
tartaléknak még mindig megfelelő

a többit szódával el lehet fogadni.. (Asensio :'( )

ennyi spanyolt nem szórhatsz ki, mert alig maradnak :lol:
Egyertelmuen gyengult, jobb pedig mar nem nagyon lesz.
Johetne valami fiatalabb castillas arc a helyere.
Ezt a szintet sztem mar mar hozna.
1 2 szezonon belul pedig lehet mar tobbet is.

Remelem igy már világos a gondolatmenet.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég