Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 8., csütörtök 14:25

Realista24 írta: Azt irjak, hogy kedvenc desszantosunk, Rüdiger keszen lesz szombatra. :coffee:
Vini is edzett ma, elvileg ő is.

Nacho viszont fixen off.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. február 8., csütörtök 13:46

Realista24 írta: Azt irjak, hogy kedvenc desszantosunk, Rüdiger keszen lesz szombatra. :coffee:
Akkor is én mar az xet is alaírom ugyanúgy mint az atletio ellen, ennyi sérülttel meg döcögős játékkal.

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 8., csütörtök 13:35

Realista24 írta: Azt irjak, hogy kedvenc desszantosunk, Rüdiger keszen lesz szombatra. :coffee:
Így azért a Tchou Rudi lehet erősebb is lesz, mint a Nacho Rudiger.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 8., csütörtök 13:29

Azt irjak, hogy kedvenc desszantosunk, Rüdiger keszen lesz szombatra. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. február 8., csütörtök 10:27

Carvajal- csuha- mendy- lv sor menne fel nalam
ZIDANE

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 8., csütörtök 10:19

Tjacks írta:
Realista24 írta:
Nekem nincs vele gondom, es jobban orulok annak, hogy Tchou megy hatra mondjuk, mint Rafa. Igy a kozeppalyasok kozul, akik padoznak, jatszhatnak, meccsben lesznek, amire kezdodik a tavasz.

Tchou-val szerintem senkinek nincs gondja a jelenlegi körülmények között, itt a Carvajal-Mendy páros mint középhátvéd alternatívák az ami "kiveri" a biztosítékot sokunknál.

Én személy szerint a lucas-carvajal-tchou-mendy négyesre voksolok ( és dobok egy keresztet), + Valverdének fixen kezdenie kell hogy segítse a jobb oldali védekezést.
Max Mendyt tolnám be középre, ez a mostani Carva többet ér szélen és nem meggyőző középen. Nálam Carva - Tchouaméni - Mendy - Fran a legkisebb rossz. Meg persze Fede játsszon vasárnapi formában :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 8., csütörtök 9:49

Realista24 írta:
Nekem nincs vele gondom, es jobban orulok annak, hogy Tchou megy hatra mondjuk, mint Rafa. Igy a kozeppalyasok kozul, akik padoznak, jatszhatnak, meccsben lesznek, amire kezdodik a tavasz.

Tchou-val szerintem senkinek nincs gondja a jelenlegi körülmények között, itt a Carvajal-Mendy páros mint középhátvéd alternatívák az ami "kiveri" a biztosítékot sokunknál.

Én személy szerint a lucas-carvajal-tchou-mendy négyesre voksolok ( és dobok egy keresztet), + Valverdének fixen kezdenie kell hogy segítse a jobb oldali védekezést.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 8., csütörtök 8:46

Pad'em írta: Azért a jó védelem jelzővel várjunk, most játszunk majd a liga legjobb támadósora ellen, és nem lesz középhátvédünk a pályán... de ha lehozzák hibátlanul akkor is felelőtlen volt a vezetőség hogy nem hoztak senkit úgy hogy Ancelotti kérte is állítólag.

Nem azzal van gond hogy nem eleve 6 db CB-vel indítottuk a szezont, annyi még tán Pepnek sincs, hanem hogy decemberre 2-en maradtak, úgy hogy tudtuk hogy Militao se lesz márciusig minimum (azt hogy sanszosan használhatatlan lesz idén egy ilyen sérülés után meg se említsük). Orosz rulett 2 emberrel lehozni a január február márciust úgy hogy egész január itt volt hogy orvosoljuk ezt a problémát. Ráadásul Nachonak krva rossz szezonja van. Ezen a döntésen simán elmehetnek címek.

Pánikigazolást én se akartam, de a már ezerszer említett Marint mindenképp vissza kellett volna rendelni.
De Martin eseteben ugye az van, hogy nem akartunk kicseszni a masik klubbal. Ez van, tudom magunkra kene gondolni, de Perez ilyen. Nem egy Laporta.
Hogy ez jo vagy sem, tetszik vagy sem, mindenki szive joga.

Nekem nincs vele gondom, es jobban orulok annak, hogy Tchou megy hatra mondjuk, mint Rafa. Igy a kozeppalyasok kozul, akik padoznak, jatszhatnak, meccsben lesznek, amire kezdodik a tavasz.

Probalom a jo oldalat nezni es megfogni, es latom is. Persze lehet sirni, hogy "csak" egy 70 millios szerzodest irt ala Perez Januarban es nem igazoltak minden posztra egy embert.

De ez az egesz keret ugy lett felepitve, hogy tele van tobbfunkcios jatekossal, es tobb formaciora is tudunk tamaszkodni.

Es meg mindig benne van, hogy nem nyerunk semmit, de a velemenyem akkor is ugyanez marad. Mert persze abban az esetben lehetne mondani, hogy bezzeg ha igazoltunk volna nem ez lett volna...de azt sokan elfelejtik itt, hogy a mar meglevo meccseken is buktunk pontokat boven, szoval egyertelmuen kijelenteni esetleg, hogy azert nem nyertunk semmit, mert nem igazoltunk januarban, nem allja meg nalam a helyet.

Akkor lehetne ez, ha 100%-osak lettunk volna januarig, nem igazolunk es kezdjuk eldobalni a pontokat a hianyzok es varialasok miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 8., csütörtök 8:38

Azért a jó védelem jelzővel várjunk, most játszunk majd a liga legjobb támadósora ellen, és nem lesz középhátvédünk a pályán... de ha lehozzák hibátlanul akkor is felelőtlen volt a vezetőség hogy nem hoztak senkit úgy hogy Ancelotti kérte is állítólag.

Nem azzal van gond hogy nem eleve 6 db CB-vel indítottuk a szezont, annyi még tán Pepnek sincs, hanem hogy decemberre 2-en maradtak, úgy hogy tudtuk hogy Militao se lesz márciusig minimum (azt hogy sanszosan használhatatlan lesz idén egy ilyen sérülés után meg se említsük). Orosz rulett 2 emberrel lehozni a január február márciust úgy hogy egész január itt volt hogy orvosoljuk ezt a problémát. Ráadásul Nachonak krva rossz szezonja van. Ezen a döntésen simán elmehetnek címek.

Pánikigazolást én se akartam, de a már ezerszer említett Marint mindenképp vissza kellett volna rendelni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 8., csütörtök 8:03

Anthony írta: Katasztrófa.

Ez 1000%-osan a vezetőség hibája.

Azt megint nem értem hogy nincs egyetlen Castillás sem akit be lehetne dobni 1-2 meccsen? A Barca legalább mer nyúlni az ifistákhoz, 18 évesekkel töltötték fel a keretet. Tudom, hogy más a gazdasági helyzet a két klubnál, na de akkor kellett volna igazolni, hmm?
Ott is serult az a ket jatekos, akit be lehetett volna vetni.

Amugy szerintem tovabbra sincs gond a keret menedzselesevel. Ez megint egy extrem eset, mint anno Zidane idejeben.
Szerencsere meg mindig ki tudnak allitani egy jo vedelmet ugy, hogy a kozeppalya sem gyengul.

40 embert meg nem lehet a keretben tartani, plane nem olyat, aki ha kiesik A, B, C es D opcio is, ugyanolyan minoseget rak le, amit itt a forum elvar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 8., csütörtök 8:02

Anthony írta: Katasztrófa.

Ez 1000%-osan a vezetőség hibája.

Azt megint nem értem hogy nincs egyetlen Castillás sem akit be lehetne dobni 1-2 meccsen? A Barca legalább mer nyúlni az ifistákhoz, 18 évesekkel töltötték fel a keretet. Tudom, hogy más a gazdasági helyzet a két klubnál, na de akkor kellett volna igazolni, hmm?
Lehet,hogy nem csak a hp-t kellett volna bejelenteniuk januarban.. :roll:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 8., csütörtök 7:47

Katasztrófa.

Ez 1000%-osan a vezetőség hibája.

Azt megint nem értem hogy nincs egyetlen Castillás sem akit be lehetne dobni 1-2 meccsen? A Barca legalább mer nyúlni az ifistákhoz, 18 évesekkel töltötték fel a keretet. Tudom, hogy más a gazdasági helyzet a két klubnál, na de akkor kellett volna igazolni, hmm?

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 8., csütörtök 7:20

Pad'em írta: JUST IN: Real Madrid's CB pairing vs Girona will be Tchouaméni-Carvajal. @ellarguero

Artem Dovbyk is expected to recover in time for the game vs Real Madrid. @COPE

Nem értem miért nem Mendyt tesszük középre. Beton & Tchoua páros fejpárbajokban csak stabilabb lenne Dovbyk ellen mint Carvajallal.
Ne zavarjuk össze mendy-t idegen posztokkal :D

Viccet félretéve, egyik sem ideális, az ifik közül felkell rakni valakit aki 10 éve a poszton játszik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 8., csütörtök 1:08

JUST IN: Real Madrid's CB pairing vs Girona will be Tchouaméni-Carvajal. @ellarguero

Artem Dovbyk is expected to recover in time for the game vs Real Madrid. @COPE

Nem értem miért nem Mendyt tesszük középre. Beton & Tchoua páros fejpárbajokban csak stabilabb lenne Dovbyk ellen mint Carvajallal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. február 7., szerda 21:26

Realista24 írta: És akkor Nacho ült volna a padon, amíg meg nem sérül valaki és akkor azért háborogtál volna heteken at.
jajj, ismersz, ne túlozz :lol:

ha a csapat érdeke az, üljön a padon
de annyi a meccs, hogy kapott volna bőven szerepet úgy is...

ha visszajött volna Rafa Marin, nem hiszem hogy Nacho elé került volna alapból

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2024. február 7., szerda 20:54

Galacticos írta: Az osszes hianyzo kozul szerintem pont nem o hianyzik. Akkor mar sokkal inkabb rudiger.
De amit az utobbi idoben lemuvel azt barmelyik beugros, pozicon kivuli lehozza minimum azon a szinten amin o.
Ha a hiányzókat nézed, ebben igazad van. Viszont az elkövetkezendő kb. 1,5 hónapban még nem számolhatunk Militaoval, Alaba szezonjának pedig vége. Rüdiger erősen kérdéses, Nacho így ahogy próbálom értelmezni a dolgokat kevésbé. Ha választanom kellene, hogy ez a mostani Nacho vagy nincs igazi középhátvédünk, akkor inkább az előbbit választanám.

Carvajal is a posztján tudna akkor játszani, Lucast kihagyhatnánk és jöhetne középre Tchouaméni ismét. A bal oldalt meg a megújult Mendy lehetne.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. február 7., szerda 20:38

Az osszes hianyzo kozul szerintem pont nem o hianyzik. Akkor mar sokkal inkabb rudiger.
De amit az utobbi idoben lemuvel azt barmelyik beugros, pozicon kivuli lehozza minimum azon a szinten amin o.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2024. február 7., szerda 20:37

Nacho kiesése érzékeny lenne a bajnokság talán legfontosabb meccsén. Érdekes lenne, ha a csapat egy igazi középhátvéd nélkül állna ki. Reménykedek még azért a spanyol felépülésében... bármilyen gyatra is idén.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 7., szerda 19:22

Jim írta: írni kellett volna a vezetőknek, hogy igazoljunk
cb-t januárban, mert ezt rajtuk kívül mindenki így gondolta… :mrgreen:

nem is értem, nincs rá normális magyarázat…
És akkor Nacho ült volna a padon, amíg meg nem sérül valaki és akkor azért háborogtál volna heteken at.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. február 7., szerda 19:08

írni kellett volna a vezetőknek, hogy igazoljunk
cb-t januárban, mert ezt rajtuk kívül mindenki így gondolta… :mrgreen:

nem is értem, nincs rá normális magyarázat…


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég