Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 1., péntek 16:40

Carlo megerositette, hogy Jude 100%-os allapotban van, ahogy Joselu is keszen all, Rüdiger is keretben van.
Körte es Militao szerinte aprilis 14-ei meccs utan terhet vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 13:08

Joselu tovabbra sem edzett, igy jo esellyel kihagyja a Sevilla elleni meccset.
Optimista hangok azt mondjak, hogy Rudiger viszont ott lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 18., vasárnap 10:13

Szarkazmus volt galaktikus barátom..

Arra akartam csak utalni, hogy az ilyen hentes csapatok ellen lehet jobb lenne Joseluval kezdeni, akiről pattognak le az emberek.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. február 18., vasárnap 9:41

Azert az atmat le kiscsapatozni eleg eros szerintem. :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 18., vasárnap 9:18

Pad'em írta: Várható kezdők:

@marca: Lunin; Carvajal, Nacho, Tchouaméni, Fran; Valverde, Camavinga, Kroos; Rodrygo, Joselu, Vini.

@diarioas: Lunin; Carvajal, Nacho, Tchouaméni, Fran; Modric, Valverde, Camavinga, Brahim; Rodrygo, Vini.
Brahimot nem erőltetném, ha nem muszáj. Megnézném milyen egy:
Ceba
Józsi-Vini.

Kiscsapatok ellen (atma, stb..) kell egy birkózós ember középre, tavaly Iraolával még focizni akartak, idén már csak ütnek ezek is, első gól után mehet a flikk-flakk, addig szenvedős lesz. Hiába rém gyengék.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. február 18., vasárnap 8:56

Ehyetlen egy csapatnak nem lottunk meg golt iden
... Szal remelem ezbis megszakad ma.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 18., vasárnap 8:42

Várható kezdők:

@marca: Lunin; Carvajal, Nacho, Tchouaméni, Fran; Valverde, Camavinga, Kroos; Rodrygo, Joselu, Vini.

@diarioas: Lunin; Carvajal, Nacho, Tchouaméni, Fran; Modric, Valverde, Camavinga, Brahim; Rodrygo, Vini.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 16., péntek 15:13

Anthony írta:
RealMadridFanatic írta: Mikor volt olyan a Realban, hogy egy ennyire fiatal játékos idejött és azonnal mélyvíz, extra teljesítménnyel? Főleg Ancelottival.

Nincs ezzel baj, új környezet, nyelv, kultúra, más intenzitás, más elvárások. A sérülés is betett neki, de önmagában elmehet egy év az akklimatizálódásra. Én is kölcsönadnám első osztályba, játszon minél többet, itt nem sok lehetőséghez fog jutni valószínűleg.
Vinicius, Rodrygo, Camavinga, Tchuameni? Varane?
Na... Pont írni akartam én is ezeket a neveket. Nem kicsit jók vagyunk a fiatal tehetségek felkutatasaban az elmúlt években, szóval szerintem Gülerről sem kell letenni, csak mert az első évében nen játszik annyit. Ennyi sérülés mellett ez amúgy is eselytelen lett volna, mikorra visszatért, addigra pedig már vízválasztó van, a bajnoksagban mindenképpen, a BLben meg egyébként is mindig a legerosebb felállásban rohamozunk, de Lipcse után már itt sem lesz könnyebb meccs.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. február 16., péntek 14:39

Faust írta: Mi lenne? Tizenpar eves, nyilvan nem fogjak egybol bedobni a kezdobe egy ilyen fokon eredmenykenyszerben levo csapatnal, a serulesei mar csak teteztek a helyzetet. Az, hogy nem adjak kolcson, szerintem ertheto, ahogy az is, hogy inkabb a nagycsapatnal tartjak edzeni, minthogy elmenjen a castillaba a botlabuak melle. Majd eljon az ideje, ha tenyleg jo. Vagy akkor is, ha nem, lasd Rodrygot. :mrgreen:
Egyebkent Kroos nagyon jo velemennyel van rola, ha o lat benne fantaziat, akkor tenyleg nem lehet olyan rossz focista. A serulesek tuti, hogy odabasztak neki, szerintem tizszer annyi percnel jarna, ha vegig egeszseges lett volna, mint most.
Amugy videok alapjan is kifejezetten ugyes, amiket nezegetek az edzesrol, nagy hatranya, hogy elegge apronak, torekenynek tunik.
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 16., péntek 13:17

RealMadridFanatic írta: Mikor volt olyan a Realban, hogy egy ennyire fiatal játékos idejött és azonnal mélyvíz, extra teljesítménnyel? Főleg Ancelottival.

Nincs ezzel baj, új környezet, nyelv, kultúra, más intenzitás, más elvárások. A sérülés is betett neki, de önmagában elmehet egy év az akklimatizálódásra. Én is kölcsönadnám első osztályba, játszon minél többet, itt nem sok lehetőséghez fog jutni valószínűleg.
Vinicius, Rodrygo, Camavinga, Tchuameni? Varane?

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. február 16., péntek 13:15

RealMadridFanatic írta: De a media és törökországi hype-on kívül ki várta, mint a messiást? Tényleg kérdezem, nem rémlik ilyesmi 1-2 ilyenkor szokásosnak mondható kissé túlzó cikken kívül. Szurkolói szemmel meg főleg, ez a csapat soha nem az volt, ahol bármekkora gigatehetségnek beállított játékos robbant.

Személy szerint pont azt vártam, ami történik, leszámítva a sérülést. Edz a csapattal, néha-néha játszik, szokja a közeget, ritmust. Nem az első évében vártam, hogy kiderüljön, hogy valaha elég lesz-e ide.

Szerk.: egyébként Endrick sem hiszem, hogy jövőre alapkezdő lesz.


Szerintem en, de en mas okbol. Mar ket eve figyelem a kis torokot, szivemhez nott. :D
Kell neki egy nagyon porgos focit jatszo spanyol csapatnal eltoltott 2 ev, hogy fejlodhessen. Ha Mbappe jon, mindenkepp jo dontes.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 16., péntek 13:03

RealMadridFanatic írta: De a media és törökországi hype-on kívül ki várta, mint a messiást? Tényleg kérdezem, nem rémlik ilyesmi 1-2 ilyenkor szokásosnak mondható kissé túlzó cikken kívül. Szurkolói szemmel meg főleg, ez a csapat soha nem az volt, ahol bármekkora gigatehetségnek beállított játékos robbant.

Személy szerint pont azt vártam, ami történik, leszámítva a sérülést. Edz a csapattal, néha-néha játszik, szokja a közeget, ritmust. Nem az első évében vártam, hogy kiderüljön, hogy valaha elég lesz-e ide.

Szerk.: egyébként Endrick sem hiszem, hogy jövőre alapkezdő lesz.
Megegyszer leirom,en ezt egy szoval nem allitottam. :lol:
Se messias,se gigatehetseg.
A kolcson lehetosegen lepodtem meg,mert azt hittem van olyan jatekos mar,akire lehet szamitani.
Rodrygot latva, ehhez nem kell messiasnak lenni.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. február 16., péntek 12:56

De a media és törökországi hype-on kívül ki várta, mint a messiást? Tényleg kérdezem, nem rémlik ilyesmi 1-2 ilyenkor szokásosnak mondható kissé túlzó cikken kívül. Szurkolói szemmel meg főleg, ez a csapat soha nem az volt, ahol bármekkora gigatehetségnek beállított játékos robbant.

Személy szerint pont azt vártam, ami történik, leszámítva a sérülést. Edz a csapattal, néha-néha játszik, szokja a közeget, ritmust. Nem az első évében vártam, hogy kiderüljön, hogy valaha elég lesz-e ide.

Szerk.: egyébként Endrick sem hiszem, hogy jövőre alapkezdő lesz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 16., péntek 12:53

Igazából nem adnék senkit el / kölcsön, mert ha megint kifogunk 2-3 sérültet, mint idén, akkor is kell az erős cserepad. A City talán ezért van előttünk, hogy a padjuk is bika, szerencsere már nálunk sem Mariano / Asensio féle arcok ülnek, de maradjon mindenki csak a seggén. Kétlem, hogy ilyen f.s év után pl Rodrygo nem látná be, hogy még fejlődnie kell a kezdő 11-hez, és majd elegedetlenkedve tavozna. Ezekenek a jatekosoknak a csúcs a Real Madrid. Új stadion, Mbappe, gazdasagilag full stabil csapat. Mindenki maradni akar majd, és mutatni magát. Ha mégis ki kell valakit tenni, akkor nyilván azokat mondanám, akik mar itt vannak évek óta, de még sem tudtak hatalmas szintet lépni (Rodrygo), vagy akik megogeregedtek (Modric, Alaba), és akiknek már ideje lenne visszavonulni (Modric). Az új "szeleket" (Arda) most még nem engedném, nekik is jár az esély.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 16., péntek 12:50

Mi lenne? Tizenpar eves, nyilvan nem fogjak egybol bedobni a kezdobe egy ilyen fokon eredmenykenyszerben levo csapatnal, a serulesei mar csak teteztek a helyzetet. Az, hogy nem adjak kolcson, szerintem ertheto, ahogy az is, hogy inkabb a nagycsapatnal tartjak edzeni, minthogy elmenjen a castillaba a botlabuak melle. Majd eljon az ideje, ha tenyleg jo. Vagy akkor is, ha nem, lasd Rodrygot. :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 16., péntek 12:49

RealMadridFanatic írta: Mikor volt olyan a Realban, hogy egy ennyire fiatal játékos idejött és azonnal mélyvíz, extra teljesítménnyel? Főleg Ancelottival.

Nincs ezzel baj, új környezet, nyelv, kultúra, más intenzitás, más elvárások. A sérülés is betett neki, de önmagában elmehet egy év az akklimatizálódásra. Én is kölcsönadnám első osztályba, játszon minél többet, itt nem sok lehetőséghez fog jutni valószínűleg.
Ja baj abszolut nincs vele,csak amiket leirtam abbol adodoan azt hittem tenyleg ilyen 12.ember lesz. Meglepodtem,hogy akar meg kolcson is mehet.
Melyvizeket egy szoval nem irtam,se extra teljesitmenyt.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. február 16., péntek 12:46

Mikor volt olyan a Realban, hogy egy ennyire fiatal játékos idejött és azonnal mélyvíz, extra teljesítménnyel? Főleg Ancelottival.

Nincs ezzel baj, új környezet, nyelv, kultúra, más intenzitás, más elvárások. A sérülés is betett neki, de önmagában elmehet egy év az akklimatizálódásra. Én is kölcsönadnám első osztályba, játszon minél többet, itt nem sok lehetőséghez fog jutni valószínűleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 16., péntek 12:41

hehetheoriginal írta: Szinte mindegy.
Elvalik a szar a viztol, aki balfasz, nem fog beferni.
Es beli meg a listaban sincs, aki meg alapkezdo.

Ha gülinek es rodrigonak van esze, akkor mar most dolgoztatják az ugynokeiket, hogy uj csapatot talaljanak maguknak.
De amugy mi van ezzel a torok gyerekkel?
Ide jott,hogy oriasi tehetseg,leserult parszor,aztan utana jatszott kicsit.
Most nyartol lehet kolcson? Nem eleg meg ide?
Ugy varta mindenki,jottek az edzesekrol az extra megoldasok. Azt hittem rodrygonak is meleg lesz miatta pedig.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. február 16., péntek 12:27

Realista24 írta: Senkit, csapjunk oda :mrgreen:
Aztan majd az elegedetlenek maguk akarnak majd tavozni egy evvel kesobb.
Egyetértek, de ettől függetlenül azért Endricket elpasszolnám egy spanyol középcsapatba, hogy szokja a közeget. Szerintem nagy lesz neki a szintugrás, és Mbappe mogott Joselu tokeletes lesz kiegeszitonek, cserebe Brahimnak es Ceballosnak marad helye jatszani, es akkor meg Ardarol szo sem esett.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 16., péntek 12:25

Dupla D írta:
Realista24 írta: JUST IN: a loan for Arda Güler is an increasingly likely option. @relevo
Februárban? Menjen szerintem is nyártól egy Soci-szintű csapatba.
Gondolom nyartol :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég