Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 5., kedd 6:45

Csabi írta:fransz futball szerint mané zidane első igazolása lett volna, és már zsírozva volt, mert a kérésére jött volna. namármost, ha valaki igazolásokat tervez, amit már intéznek az nem nagyon passzol nekem össze azzal, hogy már rég eldöntötte, hogy lelép csak nem mondta.

továbbra is tartom, hogy történt valami közte meg perez között. sokan elfelejtik, mert amúgy nyugodtan nyilatkozik és viselkedik, de zz kurva heves vérmérsékletű volt, ha kibaszták nála a biztosítékot. simán elképzelem, hogy perez túltolta a szekeret és zz felrobbant és azonnal felmondott.
FF azt is írja hogy Mane igent mondott de a Pool meg nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 5., kedd 0:14

Csabi írta:fransz futball szerint mané zidane első igazolása lett volna, és már zsírozva volt, mert a kérésére jött volna. namármost, ha valaki igazolásokat tervez, amit már intéznek az nem nagyon passzol nekem össze azzal, hogy már rég eldöntötte, hogy lelép csak nem mondta.

továbbra is tartom, hogy történt valami közte meg perez között. sokan elfelejtik, mert amúgy nyugodtan nyilatkozik és viselkedik, de zz kurva heves vérmérsékletű volt, ha kibaszták nála a biztosítékot. simán elképzelem, hogy perez túltolta a szekeret és zz felrobbant és azonnal felmondott.
béla.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 5., kedd 0:06

fransz futball szerint mané zidane első igazolása lett volna, és már zsírozva volt, mert a kérésére jött volna. namármost, ha valaki igazolásokat tervez, amit már intéznek az nem nagyon passzol nekem össze azzal, hogy már rég eldöntötte, hogy lelép csak nem mondta.

továbbra is tartom, hogy történt valami közte meg perez között. sokan elfelejtik, mert amúgy nyugodtan nyilatkozik és viselkedik, de zz kurva heves vérmérsékletű volt, ha kibaszták nála a biztosítékot. simán elképzelem, hogy perez túltolta a szekeret és zz felrobbant és azonnal felmondott.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 2., szombat 15:19

hunmadridista írta:
dzsi91 írta:
Egyébként ha itt most CR megy,ZZ megy és jön Neymar én sztornózom a jóllakottság dolgot.Azért nem vártunk jövőre semmit mert ez a generáció kimaxolta magát.Ha viszont elengedjük Cr-t akkor gondolom azért ,hogy csúcson maradjunk.Szóval akkor hajrá jöhet jövőre a tripla vagy mindenki ki van rúgva.
A PSG Neymar, MBappe, CR támadó hármast akar...hamarabb engedik el Cavanit mint Neymart vagy MBappét...
Nem tartom kizártnak hogy mi Lewandowskival vagy Hazard-al fogjuk pótolni a portugált, főleg hogy marad Bale, aki az új vezérbika lesz majd nálunk...
Ezt elrakjuk..copy paste.
Ha így lesz, megy majd a harakiri !

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. június 2., szombat 15:15

hunmadridista írta:
dzsi91 írta:
Egyébként ha itt most CR megy,ZZ megy és jön Neymar én sztornózom a jóllakottság dolgot.Azért nem vártunk jövőre semmit mert ez a generáció kimaxolta magát.Ha viszont elengedjük Cr-t akkor gondolom azért ,hogy csúcson maradjunk.Szóval akkor hajrá jöhet jövőre a tripla vagy mindenki ki van rúgva.
A PSG Neymar, MBappe, CR támadó hármast akar...hamarabb engedik el Cavanit mint Neymart vagy MBappét...
Nem tartom kizártnak hogy mi Lewandowskival vagy Hazard-al fogjuk pótolni a portugált, főleg hogy marad Bale, aki az új vezérbika lesz majd nálunk...
Nem lehet ilyen hülye a real madrid/perez hogy ez megtörténjen

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 2., szombat 15:14

H.E.H.E. írta:
Szerintem CR tisztában van azzal, hogy mi mennyit adunk neki és, hogy még mindig velünk van a legtöbb esélye a kérőkkel szemben. Ergo nagyon nagy szarnak kell lennie, hogy ő innét lépjen másik európai él klubhoz.
sztem tökéletesen tisztában van vele, hogy pl egy psg-vel jövőre béellt nyerhet.
Szerintem a PSG szabályos keretek között igazolni nem tud idén, nemhogy CR kalibert. Illetve itt jön majd közbe Perez akarata, hogy biztosa nem engedi át csak úgy, hanem valamelyik játékost beszámítva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2018. június 2., szombat 15:15-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 15:09

hunmadridista írta:
dzsi91 írta:
Egyébként ha itt most CR megy,ZZ megy és jön Neymar én sztornózom a jóllakottság dolgot.Azért nem vártunk jövőre semmit mert ez a generáció kimaxolta magát.Ha viszont elengedjük Cr-t akkor gondolom azért ,hogy csúcson maradjunk.Szóval akkor hajrá jöhet jövőre a tripla vagy mindenki ki van rúgva.
A PSG Neymar, MBappe, CR támadó hármast akar...hamarabb engedik el Cavanit mint Neymart vagy MBappét...
Nem tartom kizártnak hogy mi Lewandowskival vagy Hazard-al fogjuk pótolni a portugált, főleg hogy marad Bale, aki az új vezérbika lesz majd nálunk...
hát az gyönyörű lesz :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 2., szombat 15:08

dzsi91 írta:
Egyébként ha itt most CR megy,ZZ megy és jön Neymar én sztornózom a jóllakottság dolgot.Azért nem vártunk jövőre semmit mert ez a generáció kimaxolta magát.Ha viszont elengedjük Cr-t akkor gondolom azért ,hogy csúcson maradjunk.Szóval akkor hajrá jöhet jövőre a tripla vagy mindenki ki van rúgva.
A PSG Neymar, MBappe, CR támadó hármast akar...hamarabb engedik el Cavanit mint Neymart vagy MBappét...
Nem tartom kizártnak hogy mi Lewandowskival vagy Hazard-al fogjuk pótolni a portugált, főleg hogy marad Bale, aki az új vezérbika lesz majd nálunk...

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 2., szombat 15:05

Szerintem CR tisztában van azzal, hogy mi mennyit adunk neki és, hogy még mindig velünk van a legtöbb esélye a kérőkkel szemben. Ergo nagyon nagy szarnak kell lennie, hogy ő innét lépjen másik európai él klubhoz.
sztem tökéletesen tisztában van vele, hogy pl egy psg-vel jövőre béellt nyerhet.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 2., szombat 15:03

dzsi91 írta:
Kerlon írta: Simán kinevezném Gutit amúgy. Ismeri a húzóarcokat, utánpótlásban nem volt rossz, ismeri a klubot. Pocsettínó fiatal és nem berögzött, ismeri a spanyol futballt. Wenger meg... nos, hát, ő tudja kezelni az eredménytelenséget és a kritikákat. :mrgreen:
Guti a régi edzői stábbal,Pintusékkal Cristianoval és 1-2 új igazolással. Most elindultunk valamerre Zizu-val szerintem ne váltsunk irányt.Inkább egy tapasztalatlanabb arc aki tisztában van a klub értékeivel, a várossal mint valami taktikai géniusz külsős...

Volt idő amikor egy Mourinho jó volt, most szerintem nem rendet kell rakni.Hanem hagyni lefolyni egy dicső generációt és megfelelően pótolni őket szép lassan.

Egyébként ha itt most CR megy,ZZ megy és jön Neymar én sztornózom a jóllakottság dolgot.Azért nem vártunk jövőre semmit mert ez a generáció kimaxolta magát.Ha viszont elengedjük Cr-t akkor gondolom azért ,hogy csúcson maradjunk.Szóval akkor hajrá jöhet jövőre a tripla vagy mindenki ki van rúgva.
Szerintem CR tisztában van azzal, hogy mi mennyit adunk neki és, hogy még mindig velünk van a legtöbb esélye a kérőkkel szemben. Ergo nagyon nagy szarnak kell lennie, hogy ő innét lépjen másik európai él klubhoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 14:54

Kerlon írta:
Csabi írta:az olaszokat hagyjuk, a németek nem jönnek, marad guti, wenger, pochettino. mindhárom zsákbamacska.

igazából pocsettinó és buktawenger között nem tudok dönteni. kifejezetten rosznak egyiket se tartom, de mindkettővel szemben vannak fenntartásaim. akármelyik is jön, annak örülnék a legjobban ha guti lenne a másodedző. aztán onnan meg tudjuk mi lesz. :mrgreen:
Simán kinevezném Gutit amúgy. Ismeri a húzóarcokat, utánpótlásban nem volt rossz, ismeri a klubot. Pocsettínó fiatal és nem berögzött, ismeri a spanyol futballt. Wenger meg... nos, hát, ő tudja kezelni az eredménytelenséget és a kritikákat. :mrgreen:
Guti a régi edzői stábbal,Pintusékkal Cristianoval és 1-2 új igazolással. Most elindultunk valamerre Zizu-val szerintem ne váltsunk irányt.Inkább egy tapasztalatlanabb arc aki tisztában van a klub értékeivel, a várossal mint valami taktikai géniusz külsős...

Volt idő amikor egy Mourinho jó volt, most szerintem nem rendet kell rakni.Hanem hagyni lefolyni egy dicső generációt és megfelelően pótolni őket szép lassan.

Egyébként ha itt most CR megy,ZZ megy és jön Neymar én sztornózom a jóllakottság dolgot.Azért nem vártunk jövőre semmit mert ez a generáció kimaxolta magát.Ha viszont elengedjük Cr-t akkor gondolom azért ,hogy csúcson maradjunk.Szóval akkor hajrá jöhet jövőre a tripla vagy mindenki ki van rúgva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 2., szombat 14:39

Csabi írta:az olaszokat hagyjuk, a németek nem jönnek, marad guti, wenger, pochettino. mindhárom zsákbamacska.

igazából pocsettinó és buktawenger között nem tudok dönteni. kifejezetten rosznak egyiket se tartom, de mindkettővel szemben vannak fenntartásaim. akármelyik is jön, annak örülnék a legjobban ha guti lenne a másodedző. aztán onnan meg tudjuk mi lesz. :mrgreen:
Simán kinevezném Gutit amúgy. Ismeri a húzóarcokat, utánpótlásban nem volt rossz, ismeri a klubot. Pocsettínó fiatal és nem berögzött, ismeri a spanyol futballt. Wenger meg... nos, hát, ő tudja kezelni az eredménytelenséget és a kritikákat. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 2., szombat 14:18

az olaszokat hagyjuk, a németek nem jönnek, marad guti, wenger, pochettino. mindhárom zsákbamacska.

igazából pocsettinó és buktawenger között nem tudok dönteni. kifejezetten rosznak egyiket se tartom, de mindkettővel szemben vannak fenntartásaim. akármelyik is jön, annak örülnék a legjobban ha guti lenne a másodedző. aztán onnan meg tudjuk mi lesz. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 2., szombat 13:53

V. Mester 77 írta:Olyan szomorú, h hamarosan ez itt már nem “ Legyél Zidane” lesz. :/
Pár ember lehetne most is Zidane, és elhagyhatna minket. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. június 2., szombat 10:40

Olyan szomorú, h hamarosan ez itt már nem “ Legyél Zidane” lesz. :/
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 31., csütörtök 18:45

Ez nagyon durva nyár lesz. Amint kiderül ki lesz az edző itt röpködni fognak a nevek. Ezek után nem lepődnék meg kapus igazoláson, jobb és balhétvéd poszton erősíthetünk, a kp-n elfog dőlni Isco, Kova és Ceba sorsa elég hamar. Casemiro könnyen lehet hogy kikerül a kezdőből és elgondolkodunk a psg-s ajánlaton, elöl meg a komplett BBC-nek megvannak számlálva a napjai, nem hiszem hogy mindenkit szélnek eresztünk, CR-nek ez saját döntés lesz, de Benzema és Bale maradásában én már nagyon nem bíznék. Valószínűleg az elsődleges prioritás az lesz, hogy hazai porondon nyerjünk meg mindent és verjük el a barcát, Bl-ben első évben meg majd ami összejön

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. május 31., csütörtök 14:24

kodo írta:Felvet néhány kérdést a mai nap most már.

Navas sorsa? Bale sorsa? Cristiano sorsa? Casemiro pozíciója? Egyből más megvilágításba került. Nem lesz unalmas nyarunk.
Modric továbbra is passzolhat külsővel?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 31., csütörtök 14:20

Dupla D írta:
kodo írta:Felvet néhány kérdést a mai nap most már.

Navas sorsa? Bale sorsa? Cristiano sorsa? Casemiro pozíciója? Egyből más megvilágításba került. Nem lesz unalmas nyarunk.
A legkézenfekvőbb kimaradt: Benzema sorsa. :mrgreen:

Kukazva sztem nem lesz, de a kezdoben se fogjuk latni
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. május 31., csütörtök 14:14

kodo írta:Felvet néhány kérdést a mai nap most már.

Navas sorsa? Bale sorsa? Cristiano sorsa? Casemiro pozíciója? Egyből más megvilágításba került. Nem lesz unalmas nyarunk.
A legkézenfekvőbb kimaradt: Benzema sorsa. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 31., csütörtök 13:57

Felvet néhány kérdést a mai nap most már.

Navas sorsa? Bale sorsa? Cristiano sorsa? Casemiro pozíciója? Egyből más megvilágításba került. Nem lesz unalmas nyarunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég