Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. szeptember 18., péntek 13:47

Keylor - Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo - Kroos, Modric, Isco - Jesé, Benzema, Ronaldo

A cserék pedig időben, Marcelo-Nacho, Modric/Kroos-Casemiro, és Benzema/Ronaldo-Lucas/Cheryshev, így is lehet pihentetni. Ha félidőben már 2-3 van közte, akkor 2 csere jöhet is.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 18., péntek 13:22

Ursus írta:Persze ész nélkül nem szabad kicserélni a fél csapatot meccsenként, de ilyen Granada elleni meccseken be kell dobni 1-2 olyan arcot akik bár fontosak de telítettség miatt eddig jobbára a padon voltak.
Arra ott lesznek azok, akik a sérülteket pótolják. Ugye nem lesz Ramos, Danilo, James, Bale. 4 ember a kezdőből (Danilo mondjuk kérdéses, hogy stabil lesz-e, vagy nem) kapásból, én nem bonyolítanám még tovább.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 18., péntek 12:57

Én nem a sérülésveszély miatt tartom fontosnak hogy egy-két poszton változtassunk. Az elmúlt idényben tavaszra egy épkézláb emberünk nem volt aki a padról beállva tudott volna valami lökést adni a csapatnak, egyrészt ennek minőségi okai is voltak de a csereembereink nagy része meccshiányos volt. Muszáj élesen tartani valamilyen szinten ezeket az embereket mert mikor jönnek az igazán fontos meccsek ahol mondjuk nem nekünk áll a zászló akkor jól jön egy éles Jesé vagy Kovacic akik nem alapkezdők de ha tavasszal beállnak egy ilyen meccsre akkor nem hót vakon lézengenek a pályán.

Persze ész nélkül nem szabad kicserélni a fél csapatot meccsenként, de ilyen Granada elleni meccseken be kell dobni 1-2 olyan arcot akik bár fontosak de telítettség miatt eddig jobbára a padon voltak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 18., péntek 12:34

wZoLee7 írta:Ha megsérül ki fog játszani helyette? Szerintem egy kisebb ellenfél ellen nyugodtan mehet a padra, Danilo egy darabig meg nem lesz
Kell a játèkrutin,utánna ugy is Danilot fogja nyomni a mester ha felèpul.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 18., péntek 12:17

:fpalm:
Ennyiből cseréljünk le mindenkit, mert megsérülhet... Nincs túlterhelve, az eszetlen cserelgetésnek még épp úgy nincs értelme, mintha csak 11en játszanának egész évben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 18., péntek 12:14

Ha megsérül ki fog játszani helyette? Szerintem egy kisebb ellenfél ellen nyugodtan mehet a padra, Danilo egy darabig meg nem lesz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 18., péntek 12:12

wZoLee7 írta:Semmi ertelme most hirtelen valtani 433-ra. Legalább az egyik szelso védőt pihentetni kellene
Carvajal játszott két meccset.... Eltelt 1 hónap, még a legjobb forma sincs meg mindenkinél, ti meg már rotalnatok ezerrel...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 18., péntek 11:59

Semmi ertelme most hirtelen valtani 433-ra. Legalább az egyik szelso védőt pihentetni kellene

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 18., péntek 11:35

Ursus írta:ez által Isco és Modric kezdhetne a padon
Isco játszon csak amíg lehet, mert ha felépül Bale meg James, akkor nem sűrűn lesz kezdő.
A nagyobb rotálással ráérünk még, egyelőre úgy is muszáj változtatni a sérültek miatt. Nem kell mindenáron folyamatosan forgatni a csapatot. Egyrészt még szezon eleje van, baj lenne ha már fáradtak lennének. Másrészt meg álljon össze rendesen, szokja az új taktikát felállást a "gála" csapat.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 18., péntek 9:12

A holnapi meccsre Kovacic és Jesé kezdetésének örülnék, ez által Isco és Modric kezdhetne a padon, valamint Casemiro lehetne a harmadik kp-s, és akkor egy 4-3-3-mal futhatnánk ki a pályára.

----------------------Navas-----------------
Carvajal----Varane-----Pepe----Marcelo
-------------------Casemiro----------------
----------Kovacic--------Kroos-------------
Jesé----------------------------------Ronaldo
-------------------Benzema-------------------

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 17., csütörtök 9:47

sonic írta:
wZoLee7 írta:Hétvégén szerintem lesz némi pihentetés. Navas-Nacho,Pepe,Varane,Arbeloa-Casemiro,Kroos-Isco,Kovacic,CR-Jesé...ezt eltudnám képzelni. Nacho már játszott azon a poszton, még gólt is lőtt, Danilo kiesésével nem szabad túlhajszolni Carvajalt, nem hiányzik az ő kiesése is. Ugyan ez a helyzet Marceloval is. A mérkőzés alakulásától függően előre meg simán beállhat Lucas és Cheryshev is.
Tamadasban eleg karcsunak erzem azt a Nacho-Arbeloa parost. A szelen semmi atuto ero nem lenne, csak a szenvedes. Kell pihentetni Marcelot es Carvajalt is, de talan nem egyszerre.

Cheryshev mehet balbekkbe :D :rock:
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 17., csütörtök 9:35

Az ellenféltől függ, ha hamar megadják magukat akkor beleférhet.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 17., csütörtök 4:45

wZoLee7 írta:Hétvégén szerintem lesz némi pihentetés. Navas-Nacho,Pepe,Varane,Arbeloa-Casemiro,Kroos-Isco,Kovacic,CR-Jesé...ezt eltudnám képzelni. Nacho már játszott azon a poszton, még gólt is lőtt, Danilo kiesésével nem szabad túlhajszolni Carvajalt, nem hiányzik az ő kiesése is. Ugyan ez a helyzet Marceloval is. A mérkőzés alakulásától függően előre meg simán beállhat Lucas és Cheryshev is.
Tamadasban eleg karcsunak erzem azt a Nacho-Arbeloa parost. A szelen semmi atuto ero nem lenne, csak a szenvedes. Kell pihentetni Marcelot es Carvajalt is, de talan nem egyszerre.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 16., szerda 19:52

És én még Kroost is láttam párszor fent...nyugodtan kijelenthetjük, durva nagy szabadságban játszanak azok akik nem védőként mennek fel a pályára. Amikor meg egy Marcelo, Kroos, Modric, Carvajal, Isco, Bale, CR, Benzema támad és szállja meg az ellenfél térfelét akkor ott nincs okunk a panaszra.

Hétvégén szerintem lesz némi pihentetés. Navas-Nacho,Pepe,Varane,Arbeloa-Casemiro,Kroos-Isco,Kovacic,CR-Jesé...ezt eltudnám képzelni. Nacho már játszott azon a poszton, még gólt is lőtt, Danilo kiesésével nem szabad túlhajszolni Carvajalt, nem hiányzik az ő kiesése is. Ugyan ez a helyzet Marceloval is. A mérkőzés alakulásától függően előre meg simán beállhat Lucas és Cheryshev is.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 16., szerda 19:26

Én úgy látom hogy az első hármas rengeteg szabadságot kap,de általában a posztok így vannak:

-----------Bale---------
----Benzema----Ronaldo

Itt forog a hármas a lehetőségek szerint mindenhogy.
Viszont ha a Bale-Ronaldo van fönt,és mögöttük Benzema,akkor pillanat alatt széthúzzák,és Benzema megy be középre aztán Ők a két szellőn.

A középpálya is érdekes!
Van hogy 1-2-be állnak föl.
----Kroos---
Isco-----Modric

Meglepő hogy gyémántot probálgatja Rafa,de sokszor állnak át 4-2-3-1be is.. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 15., kedd 15:51

Kíváncsi leszek a mai kezdőre. Ha tippelnem kellene semmi változás nem lesz, Varane visszakerül a védelembe, Modric-Kroos kp, előttük Isco, Bale, CR, Benzema meg csatárban. Egyedül Casillat várom a kapuba változásnak. Első bl meccs, lendületben vannak, jól kell kezdeni. Hétvégén meg mehetne Nacho, Kovacic, Casemiro, Jesé, Lucas...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 2., szerda 14:41

Ha már Zidane, a Decima movie-ban amikor beáll edzésre és úgy mozog, mint egy 20 éves....besírtam. :'(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 2., szerda 14:38

Realista24 írta:
nmate írta:Az a baj még le vagytok ragadva a 3 évvel ezelőtti világklasszis Pepénél.

Varane nem tökéletes, de most a legfontosabb neki a játék, mert szerintem a legtehetségesebb védő akit valaha láttam. Pedig Nestán, Maldinin, Desaillyn és Hierron nőttem fel.
+1 és ez nem csak Pepére igaz.
Még Mou alatt ahogy berobbant Varane (persze ő is csak kényszerből kezdett ha jól emlékszem) az elképesztő volt. Olyan volt mintha a Zidane beállna a kicsikhez, oktatni, megmutatni, hogy gyerekek ez a szint így kell ezt csinálni. Olyan higgadtan játszott mintha 20 éve ezt csinálná profi szinten, egy toronydaru volt, meg egy villám mellette, mert hátrányból úgy lefutotta a támadókat, hogy öröm volt nézni, ahogy kb megalázza őket. :lol:

Ha azt a szintet hozná vala egy éven át, akkor lehet leesne még egy aranylabda is CR/Messi ide vagy oda.
Az embertelen teljesítmény volt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 2., szerda 14:20

nmate írta:Az a baj még le vagytok ragadva a 3 évvel ezelőtti világklasszis Pepénél.

Varane nem tökéletes, de most a legfontosabb neki a játék, mert szerintem a legtehetségesebb védő akit valaha láttam. Pedig Nestán, Maldinin, Desaillyn és Hierron nőttem fel.
Nem vagyok nála leragadva,csak RMCF taktikai fejtegetèsèt respektáltam.
Nálam Varane mèg nem klasszis,Pepe meg már nem...szal mindegy melyik játszik Gyulavitèz mellett :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. szeptember 2., szerda 14:13

Benítez néhány pozítiv hozadéka között van,hogy Pepe helyett Varane nála a kezdő. Komoly meccsen nem bír a csapat el egy Ramos-Pepe agyatlan duót. Ha ott a francia, akkor nincs habzószájú partnere Ramosnak vagy Pepének.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég