Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 8., kedd 19:48

nem rég olyan hírt olvastam hogy valverde fixen kezd a hétvégén
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 8., kedd 19:43

A hirek alapjan ket jatekos nem gyozte meg a vezetoseget az eloszezonban,
Valverde es Militao.

Több kell toluk, ha ott akarnak lenni a tuz kozeleben, bar a hirek szerint Militao lesz a fix kezdo Alabaval egyutt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 8., kedd 18:36

Luka Modrić and Toni Kroos will continue to have minutes and be protagonists but NOT together on the pitch.
@marca
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 3., csütörtök 10:36

Attól kérdezem, aki látta a négy felkészülési mérkőzésünket, milyen volt a csapat mire számítsunk? Különösen a Juventus elleni utolsó meccsen hogy néztek ki a dolgok. Az eredményekből nem lehet kiindulni, igaz azok szerintem nem túl kecsegtetőek. Lesz aki gólt lőjjön?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 2., szerda 23:20

Már kinn is van a kezdő, eltalálták a lentit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 2., szerda 23:11

Fél 2-től utolsó felkészülési meccs Juve ellen. Kroos-Modric kezd illetve Joselut ígérik. Plusz spéci mezben játszunk.

Expected XI:
Courtois; Vázquez, Rüdiger, Nacho, Fran García; Modric, Kroos, Camavinga, Bellingham; Joselu, Vini.

Diamond again.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 2., szerda 7:29

Pad'em írta: Nem komoly, játszhat holnap.
Most olvastam, hogy megrugtak labdaval a terdet :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 2., szerda 7:26

Nem komoly, játszhat holnap.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 2., szerda 7:24

Realista24 írta: Rudiger is leserult.
Mire kezdünk a fél keret lesérül :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 2., szerda 6:34

Rudiger is leserult.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

node
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 21:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Ronaldo (R9), Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: node » 2023. július 31., hétfő 14:58

Ha vki nem látta volna, most hozott le a Telex egy klassz cikket a Diniz-féle megreformált brazil taktikáról: https://telex.hu/sport/2023/07/30/ferna ... ia-elemzes

Maga a cikk kicsit terjengős, de a belinkelt videók miatt is érdemes átolvasni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 30., vasárnap 11:15

reeed_ati írta: Egyèbkènt az a poszt, amin tegnap Bellingham játszott, az a kèsőbbiekben lehet jobban feküdne Ardának.
Nem láttam mèg, csak vidikből, meg a török bajnokság sem feltètlen mèrvadò, de szerintem a kisgyereknek jobbak a támadò skilljei ès ez csak tovább javulhat majd, baromira sajnálom, hogy nem láthatjuk az előszezonban.. :x
Bellinghamet picit hátrèbb tudnám elkèpzelni, mostani teljesìtmènyek alapján, mondjuk Fede helyett..
Ezzel az a baj hogy eleg sok beadas erkezett Judera, ezekkel Arda semmit nem fog tudni kezdeni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. július 30., vasárnap 10:59

Egyèbkènt az a poszt, amin tegnap Bellingham játszott, az a kèsőbbiekben lehet jobban feküdne Ardának.
Nem láttam mèg, csak vidikből, meg a török bajnokság sem feltètlen mèrvadò, de szerintem a kisgyereknek jobbak a támadò skilljei ès ez csak tovább javulhat majd, baromira sajnálom, hogy nem láthatjuk az előszezonban.. :x
Bellinghamet picit hátrèbb tudnám elkèpzelni, mostani teljesìtmènyek alapján, mondjuk Fede helyett..

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 30., vasárnap 9:43

Dupla D írta: Álljunk át kontrákra, felejtsük el a labdabirtoklásra épülő játékot. Kontrázásra alkalmas a keret.

Miro azért erőlteti szerintem ezt, mert nem jön Mbappé. Ha jönne, akkor mehetne a 4-3-3.
Figyelj lehet.
De ha egy edzo,egy csapat ezt gyakorolja hetekig,igy epiti fel az edzeseket az eloszezonban,akkor nem hiszem,hogy egyszeruen csak valtoztatni fog.
Amugy meg mukodne vini mbappeval.
Rodrygo is mindenhol tegnap feltunt,ugyanugy ahogy vini is sokszor ment ki balra.
Igazabol ez nem az elol levok miatt lett nagyon mas,hanem a kp-s labdakihozatal es a labdaszerzesnel a kps mozgasok miatt.
Amugy nem volt ez rossz,csak kell egy eit csatar,es itt nem arra gondolok,hogy keveset keressen.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 30., vasárnap 9:36

Egy meccsen lattam eddig ezt a felallast, igy nagyon nem tudok kovetkeztetest levonni. Igazabol ha a kapufaj fele gol akkor nyerunk.
Szamomra amugy ugy tunik hogy a kp szelso embereitol elvesszuk a teruletet es a lehetoseget, hogy azt csinaljak amiben jok. Fedees Cama pl... A szelso vedok allandoan mellettuk vagy elottuk voltak, nem fellepniuk kellett hanem visszazarni a vedelembe... Azt erzem ez meg mukodhetne is, ha a kp rol lepnenek fel a tamadok melle, bar kitudja.
Egy ilyen rendszerben Joselu nelkul jatszani szinten erdekes dontes. Az egy kommentator az elso felidoben el is mondta a streamen amit neztem, higy draga Vini, mar nem setalgathat a szelen, be kell mennie a boxba, ott kell lennie a teruleten, kulonben az egesz nem fog mukodni. Mindenki dontse el maga, hogy Vini erre alkalmas e, szerintem nem az.
Tchua, Fran, Ballingham tetszettek. Harciasak voltak, feltuntek vedekezesben es tamadasban is. Remeljuk a tobbiek is felveszik a ritmust es ez a felallas elkezd mukodni, mert ha ezt toljuk egesz nyaron, fura lenne szeptemberre dobni a fenebe

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. július 30., vasárnap 8:52

Álljunk át kontrákra, felejtsük el a labdabirtoklásra épülő játékot. Kontrázásra alkalmas a keret.

Miro azért erőlteti szerintem ezt, mert nem jön Mbappé. Ha jönne, akkor mehetne a 4-3-3.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 30., vasárnap 8:39

Galacticos írta: Egyebkent en birom mbappe jatekat, orulni fogok neki nagyon ha erkezik de o szerintem nem tipikusan az a csatar akit ti vartok vagy aki 100%osan jo fit lenne vinicius es rodrygo koze.
Abba nem megyek bele hogy rodrygo at van kenyszerulve a jobbszelre vini miatt mert az mas lapra tartozik. De mbappe ugyanezekbol a teruletekbol szeret megindulni, es ugyanazokat a folyosokat fogja keresni amiket a ket brazil. Lesz elol 3emberunk akik mind harman hasonloak profilra es egyik sem a visszalepkedos, labdat megtarto, elosztogato karim fele csatar. Nyilvan a ket brazil fizikuma miatt nem is johetne szoba. Nem momdom hogy nem lesz jo mbappe, csak azt hogy szerintem ha jon akkor valakinek csiszolodnia kell es lehet az nem megy majd zokkenomentesen. Csunyan osszefoglalva lesz elol 3emberunk akik mind a harman a "balszelrol, bal oldali felteruletbol" szeretnenek indulni es keresni a folyosokat..
Ha nem erkezik iden, szerinrem a tokeletes csatar az harrykane lenne. magas, eros, jol latja a jatekos, goleros es tud osztogatni visszalepve. O visszamozogva es az o teruleteit a ket szelrol a ket brazil megtamadva az baromi veszelyes lenne. A masik nagy problema sztem azok a beadasok, tehat a vini rodygo csatar parosra konyorgom ne is adjunk be mert vaktaba eladott labda az osszes elore egy szezonra.

Gondolom azert eroltetjuk ezt a gyemantot,mert ezt akarja carlo a szezonba is jatszatni.
Ha itt lesz mbappe,azert nem fognak elol vini-mbappe-rodrygi harmassal lenni.
Vagy oriasi tokonszuras lenne,hogy amit egesz nyaron gyakoroltatott,azt egyik pillanatrol a masikra atallitani.
Itt elol vini-mbappe lesz. Es ennyi.
Kezdoszintu 9-es meg nincs a keretben,azert nem is erolteti. Teljesen jogosan.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 30., vasárnap 8:24

Egyebkent en birom mbappe jatekat, orulni fogok neki nagyon ha erkezik de o szerintem nem tipikusan az a csatar akit ti vartok vagy aki 100%osan jo fit lenne vinicius es rodrygo koze.
Abba nem megyek bele hogy rodrygo at van kenyszerulve a jobbszelre vini miatt mert az mas lapra tartozik. De mbappe ugyanezekbol a teruletekbol szeret megindulni, es ugyanazokat a folyosokat fogja keresni amiket a ket brazil. Lesz elol 3emberunk akik mind harman hasonloak profilra es egyik sem a visszalepkedos, labdat megtarto, elosztogato karim fele csatar. Nyilvan a ket brazil fizikuma miatt nem is johetne szoba. Nem momdom hogy nem lesz jo mbappe, csak azt hogy szerintem ha jon akkor valakinek csiszolodnia kell es lehet az nem megy majd zokkenomentesen. Csunyan osszefoglalva lesz elol 3emberunk akik mind a harman a "balszelrol, bal oldali felteruletbol" szeretnenek indulni es keresni a folyosokat..
Ha nem erkezik iden, szerinrem a tokeletes csatar az harrykane lenne. magas, eros, jol latja a jatekos, goleros es tud osztogatni visszalepve. O visszamozogva es az o teruleteit a ket szelrol a ket brazil megtamadva az baromi veszelyes lenne. A masik nagy problema sztem azok a beadasok, tehat a vini rodygo csatar parosra konyorgom ne is adjunk be mert vaktaba eladott labda az osszes elore egy szezonra.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 30., vasárnap 8:16

realmadrid95 írta: Erdemes lehetne kiprobalni Carlo regi nagy kedvencet, a
4-2-3-1, hogy az oregeket neha tehermentesitsek.

———————Tibo—————-
—Dani-Militao-Alaba-Fran-
——-Tchoua———Cama——
Valverde—Bellingham—Vini
———————Bappe—————-


Ha nem jo a francia, akkor:

———————Tibo—————-
—Dani-Militao-Alaba-Fran-
——-Tchoua———Cama——
Valverde—Bellingham—Vini
——————Rodrygo—————-
Semmi nem változtat a tényen, hogy 1/egy/uno/one/ein/1 csatárunk van. Bármennyit lehet itt játszani a számokkal/formákkal, amíg ez nem változik, szűkösek a lehetőségek. (Mondjuk az első variádat megnézném, a Tchouaméni és Cama a válogatottban így együtt volt már párszor és jók voltak, akár Joseluval is működhet még)

Perpill van 4 ember előre (Vini, Rodry, Joselu és Brahim), kicsiGülerből lehet az idei évben nem is látunk semmit. Nagyon kéne MBappi, ezzel a középpályával, hátul melós FranGarciával, jobboldalt bízva a csodában, ránk szakadhatna év végén a trófeapolc megint.

Perzse lehet még csak szokniuk kell és ha még sokat erőlteti Carlo működni fog, hogy 2 ilyen gyors ember "ül" elöl és beindul ez a csatár nélküli játék is, de inkább abban bízom, hogy felküldi valahogy a csapatot, amíg nincs MBappe, mert valahogy ki kell állni.

Nem látok működni hosszú távon semmi taktikát, ami 2-re végződik, de hátha. Mindegy, mostmár csak 1,5 nap, kapja meg a francia a hűségbónuszát, aztán cuccoljon át az égő városból, mert nagyon kéne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 30., vasárnap 7:54

Erdemes lehetne kiprobalni Carlo regi nagy kedvencet, a
4-2-3-1, hogy az oregeket neha tehermentesitsek.

———————Tibo—————-
—Dani-Militao-Alaba-Fran-
——-Tchoua———Cama——
Valverde—Bellingham—Vini
———————Bappe—————-


Ha nem jo a francia, akkor:

———————Tibo—————-
—Dani-Militao-Alaba-Fran-
——-Tchoua———Cama——
Valverde—Bellingham—Vini
——————Rodrygo—————-


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég