Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 8:45

A spanyoloknál nagyjából kiesett a képből Bale. Kíváncsi vagyok itt mi a vélemény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. november 4., kedd 18:15

Kerlon írta:üdvözlünk az arrogancia és undokság fórumán :mrgreen: lényeg a lényeg, Illarramendit nyugodtan be lehetne dobni ilyen Granada elleni meccseken, mert túl nagy probléma nem származhat belőle.
Ezzel egyetértek egyébként :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 13:25

Victor írta:
Amúgy otthon nem várok nagy tartalékolást egy Pool ellen. Telt ház lesz, 60-70 percig a legjobb összeállítást várom.
detto, azzal a kis helyesbítéssel, hogy Ancelottit ismerve 89 percig várom a legjobb kezdőt, utána jönni fog úgyis a frissítés :mrgreen:
Igen,de kivel frissít,ha sztárjaink,úgy mint Khedira,vagy Illarra nincs 100%-os állapotban? :lol:
A régi szép idők,mikor még be lehetett dobni egy Casemirot...







. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. november 4., kedd 13:22

Sztem annyi az egész, hogy idén végre Carlo nem gondolja túl a dolgokat, minden meccsre felteszi a legjobbakat Khedira meg egyéb hülyeségek nélkül és játszhatjuk a saját játékunkat. Ez a Barca ellen látszott a kezdőnél és a kapott gól után is. Nem idegeskedtünk, játszottunk, ott az eredmény.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Berti » 2014. november 4., kedd 13:04

Géci írta:A lényeg az, hogy a csapat tavasszal legyen csùcsformában, nem az, hogy most legyen mindenkiből kihajtva a sz*r is...
Sok embertől hallom, hogy most nyomjuk 110%-al, aztán decemberre elfárad a csapat és lesznek a botlások..Ilyenkor felmerül az, hogy hány "nagycsapat" képes volt úgy lehozni szezont, hogy alig volt botlás (pl. pár évvel ezelőtti Barca vagy a Juve 2 éve folyamatosan), akkor pont mi ne bírjuk ki? Ne vicceljünk már..mikor vannak olyan fizikummal rendelkező játékosaink, mint Ronaldo, Kroos, vagy Ramos, aki a tavalyi fullmindentbeleadunk szezon "fárasztó" végén hozta élete eddig legjobb formáját. Szerintem simán képesek rá a fiúk, hogy lehozzanak egy olyan szezont, amibe MÉG egy-két X maximum elfér. A másik dolog, hogy attól még, hogy kbsztt eredményesek vagyunk most, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy a szrt is kihajtja a csapat..egyszerűen szervezett játtékkal játszanak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 12:33

A Real-Pool kombinált legjobb csapata. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 11:30

dannen írta:
Realista24 írta:Illarra padon sem lesz, ahogy Khedira sem.
khedirat leszarom húzzon a vérbe télen. :lol: illarra sérült? lemaradtam.
Bale: “Bale rendben van. Coentrao, Carvajal, Illarra és Khedira viszont nincsenek játékra készen.
Csak annyit olvastam én is, hogy edzőteremben dolgozott Khedirával együtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. november 4., kedd 11:23

Amúgy otthon nem várok nagy tartalékolást egy Pool ellen. Telt ház lesz, 60-70 percig a legjobb összeállítást várom.
detto, azzal a kis helyesbítéssel, hogy Ancelottit ismerve 89 percig várom a legjobb kezdőt, utána jönni fog úgyis a frissítés :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 11:17

dannen írta:én ma egy jó meccset várok, bár ehhez kell a pool is, hogy merjenek támadni. simán tartalékolnék, nem nagyon érdekel a végeredmény. varane-nacho védőpárost kipróbálnám. bale játsszon, ha egészséges, ahogy illarrat is bedobám. benzemat is pihentetném. valahogy így: iker-arbe-varane-nacho-marci-illara-kroos-isco-bale-chicha-cr. játszanánk egy jó meccset és még pihentetni is tudnánk. de a realitások talaján maradva ilyen úgysem lesz, valszeg carlo úgy gondolja verjünk inkább megint 3at aztán majd pihenünk ha biztos a győzelem.
Illarra padon sem lesz, ahogy Khedira sem.
Amúgy otthon nem várok nagy tartalékolást egy Pool ellen. Telt ház lesz, 60-70 percig a legjobb összeállítást várom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 4., kedd 0:07

üdvözlünk az arrogancia és undokság fórumán :mrgreen: lényeg a lényeg, Illarramendit nyugodtan be lehetne dobni ilyen Granada elleni meccseken, mert túl nagy probléma nem származhat belőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. november 3., hétfő 23:57

Még jó, hogy leírtam, h tisztában vagyok, h nem egyenértékű az éles meccsel.
De nembaj legalább növeltétek a hozzászólás számotokat :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 23:46

Fuentealbilla írta:
CS0ki írta:
Szóval a kezdők miatt nem, de a cserék miatt mondjuk tényleg nem bánnám, ha Ancelotti nem a 75-85 perc között ejtené meg a 2-3 cseréjét, mert egy Kross/Modric sérülés esetén jobb lenne, ha olyan játékost lehetne betenni, aki értékelhető meccsperccel rendelkezik, és a többiek sem csodálkoznak rá, hogy ki ez a gyerek fehérben, akit még sosem láttunk.

Enyhe túlzásnak hat ez azért :D
Edzésre csak benéznek a cserék is... :D Ott meg csak játszanak meccseket is nem csak körbe körbe futkosnak... :D
(még ha nem is egyenértékű az éles meccsel...)
ha fociztál egy kicsit komolyabban, akkor tudnád, hogy az edzés fel sem ér egy meccsel, csak élesben tud minden jól rögzülni, még az erőnlét is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 3., hétfő 23:12

Fuentealbilla írta: Enyhe túlzásnak hat ez azért :D
Edzésre csak benéznek a cserék is... :D Ott meg csak játszanak meccseket is nem csak körbe körbe futkosnak... :D
(még ha nem is egyenértékű az éles meccsel...)
inkább ez az enyhe túlzás :D

az edzés az edzés..érted, ott még lehet Khedira se egy világtalan gyökkettő..mondjuk ez sok mindent meg is magyarázna :hmmm:
Nem illik.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. november 3., hétfő 23:09

CS0ki írta:
Szóval a kezdők miatt nem, de a cserék miatt mondjuk tényleg nem bánnám, ha Ancelotti nem a 75-85 perc között ejtené meg a 2-3 cseréjét, mert egy Kross/Modric sérülés esetén jobb lenne, ha olyan játékost lehetne betenni, aki értékelhető meccsperccel rendelkezik, és a többiek sem csodálkoznak rá, hogy ki ez a gyerek fehérben, akit még sosem láttunk.

Enyhe túlzásnak hat ez azért :D
Edzésre csak benéznek a cserék is... :D Ott meg csak játszanak meccseket is nem csak körbe körbe futkosnak... :D
(még ha nem is egyenértékű az éles meccsel...)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 3., hétfő 22:56

Nem értek hozzá, hogy mennyire fárasztó ez a heti két meccs, mennyitől égnek ki a játékosok. Én alapból nem szoktam érteni, hogy heti kétszer 90 perc foci miatt miért fáradnak le a játékosok! :lol: De ez van. Azért talán a mentális fáradság jellemzőbb. Viszont mind a fizikai, mind a mentális fáradságot a kemény meccsektől várnám, amikor küzdeni kell, koncentrálni keményen, stb. Újabban a meccseink egy részén kb jutalomjáték van, gyakorlatilag a pályán pihennek a játékosok, például a liverpool elleni második félidő kb egy átmozgató edzésnek tűnt intenzitásban.

Szóval a kezdők miatt nem, de a cserék miatt mondjuk tényleg nem bánnám, ha Ancelotti nem a 75-85 perc között ejtené meg a 2-3 cseréjét, mert egy Kross/Modric sérülés esetén jobb lenne, ha olyan játékost lehetne betenni, aki értékelhető meccsperccel rendelkezik, és a többiek sem csodálkoznak rá, hogy ki ez a gyerek fehérben, akit még sosem láttunk.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. november 3., hétfő 22:40

Géci írta:

Egy szóval se mondtam, hogy erőlküdtek volna. Én csak arra utaltam, hogy van aki nem érti miért rotálunk. Igy se valami bő a keret. Jó lenne, ha elkerülnének bennünket a sérülések...
Elég ciki lenne, ha novemberben már a túlterheltség miatt kellene aggódni 12 meccs lejátszása után...
És attól, h nem a 70. percben hanem az 55.-ben kapja le Carlo az embereket még nem lesz kevésbé sok sérült...
Amikor lehetett a kupában tartalékolt Carlo... hova ennél jobban....

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 3., hétfő 22:08

R.M.C.F írta:
Géci írta:A lényeg az, hogy a csapat tavasszal legyen csùcsformában, nem az, hogy most legyen mindenkiből kihajtva a sz*r is...

Szerintem nem nagyon erőlködtek eddig....legalábbis nekem úgy tűnt.
Egy szóval se mondtam, hogy erőlküdtek volna. Én csak arra utaltam, hogy van aki nem érti miért rotálunk. Igy se valami bő a keret. Jó lenne, ha elkerülnének bennünket a sérülések...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 3., hétfő 21:59

Géci írta:A lényeg az, hogy a csapat tavasszal legyen csùcsformában, nem az, hogy most legyen mindenkiből kihajtva a sz*r is...

Szerintem nem nagyon erőlködtek eddig....legalábbis nekem úgy tűnt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. november 3., hétfő 21:55

szerintem nem szabad, hogy a lendület megtörjön, ami most benne van a csapatban. megvan a henger, használjuk ki, decemberig ki kell húzni aztán jön majd a karácsonyi pihenő, ahonnan híresen szarul tér vissza a brigád.
ha most kikapnánk fejben lehet megfogná a csapatot és nem lenne meg az a nagy önbizalom, amivel kiállnak már tényleg bárki ellen. elég lesz 1-2 embert pihentetni maximum, nem kockáztatni a sérüléseket.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 3., hétfő 21:38

A lényeg az, hogy a csapat tavasszal legyen csùcsformában, nem az, hogy most legyen mindenkiből kihajtva a sz*r is...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég