Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 27., szerda 14:57

Pontezert eroltetnek oda egy Pogba/Vidalt.. Az elobbi a slager, meg talan tobb hir is volt, utobbi meg szerintem jobban illene Modric, Kroos duohoz. Nem tudom. Valaki kell. Masokrol meg csak szo sem volt, aki a szintet meguti, kettojuk johet szoba, de egyre kevesbe bizom bennuk.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 14:34

RealRaúl77 írta:Igen. Ez lenne a 433 ( szerintem. nem tudom Carlo akar-e valtani. ha nem erkezik kp-s, vagy pont hogy tamado erkezne, lehet erdemes lenne elgondolkodni 4231-en. talan jobban fekudne a keret osszetetelnek, tobbek kozt megszuletne Isco es James helye is, nem kellene kp-ra eroltetni oket. de ez csak elmelkedes, Carlo ugy is jobban tudja.) . Irtam is, hogy a masik ketto helyzettol, meccsallastol, ellenfeltol, rendelkezesre allo jatekostol fuggoen johet.
Az is igaz,hogy sok tisztázatlan kérdés van még....hogy pl mi lesz Xabi játékával,(mert a mester nyomni fogja,az elején mindenképp),az,hogy hogyan lesz Khediraval,hogy igazolunk e még a nyáron kp-t...szal képlékeny ez.Az viszont biztos,hogy a középpálya,hiába igazoltuk Kroost-aki az év fogása volt-még mindig kicsit lukas...hogy aztán Isco vagy James be tudja e tölteni azt a lukat...azt nem tudom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 27., szerda 14:14

Igen. Ez lenne a 433 ( szerintem. nem tudom Carlo akar-e valtani. ha nem erkezik kp-s, vagy pont hogy tamado erkezne, lehet erdemes lenne elgondolkodni 4231-en. talan jobban fekudne a keret osszetetelnek, tobbek kozt megszuletne Isco es James helye is, nem kellene kp-ra eroltetni oket. de ez csak elmelkedes, Carlo ugy is jobban tudja.) . Irtam is, hogy a masik ketto helyzettol, meccsallastol, ellenfeltol, rendelkezesre allo jatekostol fuggoen johet.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 13:43

Rengeteg a lehetoseg, nagy potencial van kb mindenre ebben a csapatban. De hogy eleg mely legyen, kell hogy valaki erkezzen meg.
Persze.De azért,szerintem,minden csapatnál van egy standard felállás,amit kb az esetek 80%-ban játszanak.Amit persze lehet variálni akár meccs közben is,de hogy mondjuk minden meccsen másfajta rendszerben,vagy az egyiken így,meg a másikon úgy játszanak,azt egy szezon alatt képtelenség begyakoroltatni...már úgyértem az összeset.Mert lehet hogy összezavarodnának maguk a játékosok is,aztán lenne az egészből egy nagy katyvasz...sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 27., szerda 10:29

Hogy en mit tudok elkepzelni, mit latnek szivesen, es hogy mi hozhato ki a keretbol.
(az elottem levo hozzaszolas is megerne egy probat, de felo hogy ott Bale es Cr egymastol venne el a teruletet.)

433:
Vedelem adott. Varanet kell folyamatosan beepíteni.
Kp: Modric, Kroos, Pogba (vagy valaki, aki dm potlasara erkezik, mindenkepp hoznek ilyet); allando csere: Isco, Xabi; kiegeszito ember: Illarra es James.
Elol: bbc+James folyamatosan rotalva; allando csere : Jese; kiegeszito ember: Isco

442 (kisebb periodusokra, nehany meccsen, ha a rendelkezesre allo emberek ezt engedik meg, ha Carlo ugy latja, ez a celravezeto)
Vedelem az elobbi.
KKp: Modric, Kroos, Pogba (vagy aki...) kozul ketto; csere: Xabi
Szelsok: Bale, James; csere:Isco
Elol: Cr, Benz; csere: Jese

4231(hasonloan a 442hoz)
Vedelem
Kkp: Akarcsak az elozo
Szelsok: Cr, Bale; cserek, kiegeszitok: James, Isco, Jese
„Iranyito”: James; csere, kieg: Isco, Kroos, Modric
Elol:Benz; csere: Jese

Alap nalam a 433 lenne, de adott helyzetben az utobbi ket felallasra is tokeletes a keretunk.

Felek, hogy nem jon kp-ra senki es James lesz ott eroltetve.

Ami meg jo lehet, hogy tenyleg tamado jon es visszaallunk 4231re. Akkor arra lesz bitang a keretunk.

Rengeteg a lehetoseg, nagy potencial van kb mindenre ebben a csapatban. De hogy eleg mely legyen, kell hogy valaki erkezzen meg.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2014. augusztus 26., kedd 22:27

ziro4vr írta:Érdekes dolog ez. Kroos érkezése nem feltétlenül segítette Bale helyzetét. Carlo a nagy százalékú labdabirtoklásra, dominanciára, passzolásra akarna építeni, ami ezzel a kp-val adott. Vagyis 2/3ad arányban, mert amit kitalált arra Modric és Kroos tökéletes, de a harmadik elem a kp-n még nincs meg. Xabi nem jó már, túl lassú, kiszámítható lesz a játékunk ha ők hárman együtt vannak fent. DM elment, vele nem foglalkoznék már. James és Isco megítéléséhez mint harmadik tag még nem telt el elég idő, majd ősz végére meg lehet mondani velük milyen a csapatrész. Mindenesetre a kp és a támadósor közt nincs meg a harmónia, lengéscsillapító van, Karim Benzema a neve, akit sokan ekéznek mert nem lő gólt, mert nem elég faszagyerek kilencesnek, ez részben igaz, de közben meg nagyon kell az ő játéka hogy összeálljunk mint a mama rétese. A két vadlónak nem fekszik alapjáraton a játékunk, nekik terület kell, direktebb foci. A különbség köztük, hogy CR egyrészt több gólt lő, így ő úgymond fel van mentve, másrészt meg egyszerűen jobb játékos mint a walesi, így azért jobban bele tud folyni a kp által kezdeményezett játékba. És akkor mi lesz a hajráfos fiúnkkal? Én továbbra is bízom benne, mert ugyan nem fogunk miatta koncepciót váltani, de szerintem igenis bele tudjuk illeszteni a rendszerbe, ha nem is maxosan, de mint a puzzle darabka amire rátapostak már kicsit kilógva de passzolni fog. Kellenek tőle a gólok, kellene több beindulás üresbe, jobb érkezés a kapu elé és több távoli lövés. Most abba nem mennék bele, hogy Falcao/Pogba érkezése kedvezne neki, James-é annyira nem kedvezett, de az még alakulhat.
Hala! Egyetértek a Karimos résszel ,de remélem jön még egy csatár pl Mitrovic szerintem egy olyan szerepre mint Moratta volt tökéletes,néha jól jön egy erő csatár. viszont amiért írok az-az,hogy a Bale kölköt ki lehetne próbálni Di Maria helyén,főleg ha Coentrao lesz a balbekk, végre baloldalra kerülne,területe is lenne hogy szaladgáljon és mivel ott nem igazán szabad labdát veszteni,hátha kicsit összekapná magát mert a 10/5 paszmutató ezen a szinten nagyon kevés. Ezáltal jobb oladra kerülne James aki szerintem a fizikumon kívül klasszisokkal jobb játékos,mint Csita :) ,és gól erősebb is,ha csak a támadásokkal kell foglalkozni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 15:25

Érdekes dolog ez. Kroos érkezése nem feltétlenül segítette Bale helyzetét. Carlo a nagy százalékú labdabirtoklásra, dominanciára, passzolásra akarna építeni, ami ezzel a kp-val adott. Vagyis 2/3ad arányban, mert amit kitalált arra Modric és Kroos tökéletes, de a harmadik elem a kp-n még nincs meg. Xabi nem jó már, túl lassú, kiszámítható lesz a játékunk ha ők hárman együtt vannak fent. DM elment, vele nem foglalkoznék már. James és Isco megítéléséhez mint harmadik tag még nem telt el elég idő, majd ősz végére meg lehet mondani velük milyen a csapatrész. Mindenesetre a kp és a támadósor közt nincs meg a harmónia, lengéscsillapító van, Karim Benzema a neve, akit sokan ekéznek mert nem lő gólt, mert nem elég faszagyerek kilencesnek, ez részben igaz, de közben meg nagyon kell az ő játéka hogy összeálljunk mint a mama rétese. A két vadlónak nem fekszik alapjáraton a játékunk, nekik terület kell, direktebb foci. A különbség köztük, hogy CR egyrészt több gólt lő, így ő úgymond fel van mentve, másrészt meg egyszerűen jobb játékos mint a walesi, így azért jobban bele tud folyni a kp által kezdeményezett játékba. És akkor mi lesz a hajráfos fiúnkkal? Én továbbra is bízom benne, mert ugyan nem fogunk miatta koncepciót váltani, de szerintem igenis bele tudjuk illeszteni a rendszerbe, ha nem is maxosan, de mint a puzzle darabka amire rátapostak már kicsit kilógva de passzolni fog. Kellenek tőle a gólok, kellene több beindulás üresbe, jobb érkezés a kapu elé és több távoli lövés. Most abba nem mennék bele, hogy Falcao/Pogba érkezése kedvezne neki, James-é annyira nem kedvezett, de az még alakulhat.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 26., kedd 13:57

most, hogy sok a kakas a szemétdombon valahogy erőlködik, aztán elbújik, nem az igazi. ennek változnia kell ez tény
Megváltozott a játék,jött néhány kreatívabb játékos,főleg gondolok itt Kroosra,akinek nem az az elsőszámú tendencia hogy megküldje Balenek az meg hadd fusson,hanem a kombinativ játék,evvel a walesi meg nem nagyon tud egyenlőre mit kezdeni.
Kroos meg letudja Modrical,meg Benzemaval,esetleg a két krativabb szélső védővel...(Marcelo,Carvajal. )Balet meg kihagyják belőle.Megjegyzem Ronaldot csak azért nem,mert abból cirkusz lenne...:D Különben is,benne azért mindig benne van a gól.
Bale meg nem paszol bele az új stílusba.Megmondtam tavaly is,úgyhogy nem csodálkozom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 13:05

szívesen látnék pár tehetséget a castillában akik ha kell fel tudnak menni és nem csak plusz embernek mint az ilyen vasquez meg de tomas félék
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 26., kedd 12:53

Realista24 írta:Amúgy nem 17+1 fő a keret a mezőnyjátékosok tekintetében, hanem 19+1.
Iscot és Jamest Carlo két helyre számolja, támadóként és középpályásként is. Egyrészt ezért nem fog jönni pl. Falcao. Illetve formációtól függően Karimot is vissza lehet vonni egy sorral, vagy ki lehet toszni a szélére.
Elkap minket egy olyan sérülés hullám, mint a tavasszal aztán már éppen, hogy marad 11 játékosunk...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 12:52

Amúgy nem 17+1 fő a keret a mezőnyjátékosok tekintetében, hanem 19+1.
Iscot és Jamest Carlo két helyre számolja, támadóként és középpályásként is. Egyrészt ezért nem fog jönni pl. Falcao. Illetve formációtól függően Karimot is vissza lehet vonni egy sorral, vagy ki lehet toszni a szélére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 11:08

Kerlon írta: Adok neki még egy max két meccset, de már a következő meccs is az 5. tét meccs és, akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a felkészülés során is volt 4-5 meccse Bale-nek. Tavaly volt mikor remekelt, de közelében sincs annak. Inkább visszafejlődött.
felkészülési meccsen mikor csak ő volt a jani akkor fasza volt

most, hogy sok a kakas a szemétdombon valahogy erőlködik, aztán elbújik, nem az igazi. ennek változnia kell ez tény
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 26., kedd 11:06

morientes írta:
Kerlon írta: Ne gyere már ezzel, itt játszik fél éve. Tavasszal jobban játszott, mint most pedig most már alapozása is volt. Továbbra is bánt a számomra, mikor (CR-nél is!!!) átveszik a labdát dajkálgatják, aztán szépen tolnak egy alibit hátra. Ez idő alatt meg az egész védelem rendeződni tud és nehezebb feladatunk van. Ráadásul idén még olyat se láttam tőle, hogy levitte volna az alapvonal felé és beadott volna. CR dettó. Lassítják a támadásainkat, aztán még Alonsot is el kell bírnia a csapatnak.
Nekem meccshiánynak tűnik ez.Neki nem volt VB,a felkészülési meccseket meg hagyjuk.Ha mondjuk 5 bajnoki után is ilyen gyenge lesz,megkövetlek...:)
Adok neki még egy max két meccset, de már a következő meccs is az 5. tét meccs és, akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a felkészülés során is volt 4-5 meccse Bale-nek. Tavaly volt mikor remekelt, de közelében sincs annak. Inkább visszafejlődött.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 11:03

Jó, szerintem így a nyár végéhez közeledve játszatunk olyat, kinél hogy alakult volna az átigazolási szezon.

kapu:
Iker out
Navas in

védelem:
változatlan

kp:
khedira out
casemiro out
dm out (sajnos de sok a síás és kevés a hely a csapatban)
kroos in
pogba in

támadók:
morata out
falcao in

navas, dl
arbeloa, carvajal, varane, pepe, nacho, ramos, coentrao, marcelo
xabi, illarra, kroos, modric, isco, pogba
falcao, benzema, ronaldo, bale, jesé

ez 21 fő, vmi 3. számú kapus még meg a castillába hoztam volna egy tehetséges szélsőt
falcao azért mert jesé sérült még ki tudja meddig, el lehetett volna hozni normális áron szerintem, karimmal együtt is játszhattak volna, jól ékezik a belőtt labdákra
felállás 433


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!esetleg még a védelembe badstuber cr helyére meg altintop
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 26., kedd 11:00

CR helye a balszélen van és nem középen Benzema nyakán. Ez egy ótvar nagy hülyeség, remélem gyorsan változtatnak rajta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 10:39

Nem tetszik, ami megy a csapat körül jelenleg.

Cristiano. Csak a terelés. Rákérdeztek tegnap is, hogy mi van vele, jött a bullshit.

Karim bal futót játszik.

Bale a szögletzászlónál tölti az idejének 80%-át. Rengeteg hiányossága van, egy hajpántja, meg egy bal lába, amitől jobb ha rettegnek a nézők. Továbbra is egylábas - mondjuk nem is vártam, hogy megtanulja használni a jobbost - , megtolom és beadom focista. Tegnap remekül kijöttek a hiányosságai, amik soha nem fognak eltűnni. 91 millió.

Illarramendi mintha nem is létezne, egy kikúrt szellem. Tegnap is lapított a kispadon hátul, hogy "jaj, csak be ne kelljen állnom" :lol: Ellenben Khedira beáll... :|

Jamesnek nincs helye, de majd keresnek neki :lol: :lol: OK :x 80 millió.

És akkor sokan azt írják, hogy nem lenne hely egy Pogbának...ok. :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 25., hétfő 12:32

Kerlon írta:
R.M.C.F írta:Azért egy meccs után már le lehet írni valakit,főleg azt,aki alapból sem szimpatikus.....nem kell ahhoz két meccs sem,ezt láttuk már rengetegszer....egyszer erre fúj a szél,egyszer arra.....
Ne gyere már ezzel, itt játszik fél éve. Tavasszal jobban játszott, mint most pedig most már alapozása is volt. Továbbra is bánt a számomra, mikor (CR-nél is!!!) átveszik a labdát dajkálgatják, aztán szépen tolnak egy alibit hátra. Ez idő alatt meg az egész védelem rendeződni tud és nehezebb feladatunk van. Ráadásul idén még olyat se láttam tőle, hogy levitte volna az alapvonal felé és beadott volna. CR dettó. Lassítják a támadásainkat, aztán még Alonsot is el kell bírnia a csapatnak.
Nekem meccshiánynak tűnik ez.Neki nem volt VB,a felkészülési meccseket meg hagyjuk.Ha mondjuk 5 bajnoki után is ilyen gyenge lesz,megkövetlek...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 25., hétfő 12:26

Na, ahogy látom Alonso lesz CR mellett az érinthetetlen játékos a kezdőben...orrba-szájba nyomatva lesz az öreg a meccseken...ami nem is lenne baj, ha fiatalabb és gyorsabb lenne...de már kezd kiégni az apó...Barca, Bayern szintű csapatok ellen elég lehet, mikor védekezésre-kontrázásra vagyunk kényszerítve, de mikor nekünk kell nyomni a bunker ellen, akkor hatalmas öngól a kezdetése Ancellotti-tól...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 25., hétfő 10:45

R.M.C.F írta:Azért egy meccs után már le lehet írni valakit,főleg azt,aki alapból sem szimpatikus.....nem kell ahhoz két meccs sem,ezt láttuk már rengetegszer....egyszer erre fúj a szél,egyszer arra.....
Ne gyere már ezzel, itt játszik fél éve. Tavasszal jobban játszott, mint most pedig most már alapozása is volt. Továbbra is bánt a számomra, mikor (CR-nél is!!!) átveszik a labdát dajkálgatják, aztán szépen tolnak egy alibit hátra. Ez idő alatt meg az egész védelem rendeződni tud és nehezebb feladatunk van. Ráadásul idén még olyat se láttam tőle, hogy levitte volna az alapvonal felé és beadott volna. CR dettó. Lassítják a támadásainkat, aztán még Alonsot is el kell bírnia a csapatnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 25., hétfő 10:39

Ronaldo pihenhetne, max majd megint cserélhetik le...

Az meg hogy Alonso full kezdő ha kell Kroos vagy Modric kárára picit erős. Csípem az öreget de nem erre van már ő.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég