Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 2., csütörtök 9:45

Szerintem meg az az oka a két szélső hozatalának, hogy Carló nagyon sok munkát vár el tőlük, és ezt nem lehet birni folyamatosan. Coentrao meg Arbeloa viszont kevesek támadásban. Többek között Carvajal ezért is van kifacsarva szerintem, és azért Marcelonak is vannak gyengébb meccsei. A másik, hogy Carlonak szokása betenni kp-ra a meccsek vége fele egy cserével meghùzva Marcelót, és az is lehet, hogy Daniló is és Marcelo is lesz olyan, hogy a kp-n lesz tételezzük fel egy 4-4-2-es felállásnál... :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 9:44

Ó ne :'( :ike:
BL-t is húztuk :D
teljesen statikus, sablonos, erőlködésre gondolsz?
Ez hozzátartozik a Bale marad opcióhoz, kiegészítve azzal, hogy érkezni nem fog senki, még egy Reus sem.
Így a középpályára nem középpályásokat fogunk cserélgetni, hanem bejön Gayá, Marcelo fellép, stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 2., csütörtök 9:42

Most már azt hiszem mi is mehetnénk bosszúból.
nincs és sosem volt meg a vér ehhez bennünk, ebben a gárdában.

nem fogsz itt olyat látni, mint amikor ronaldo, zidane, robicarlos és a többiek még utoljára megrázták magukat és szétcsapkodták idegből a ronaldinhos-etós barcát...

Ó ne :'( :ike:

Danilot azért (is) hoztuk el, hogy ne menjen a Barcába.

Tavaly kellett volna hozni a kazettás csávót (26 meccs 23 gól, Ibra who?), Benzema mehetne a szélre és a kazettás csatárba.
benzema olyan a szélen, mint hamesz.
semmi.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 2., csütörtök 9:36

Realista24 írta:Hogy jó vagy rossz ómen, de ott leszek a visszavágón :shifty:
Ó ne :'( :ike:

Danilot azért (is) hoztuk el, hogy ne menjen a Barcába.

Tavaly kellett volna hozni a kazettás csávót (26 meccs 23 gól, Ibra who?), Benzema mehetne a szélre és a kazettás csatárba.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 2., csütörtök 9:35

hehe írta:
a mocskos atmát ki kell csapkodni, nincs más út, itt már nem 3 pontokról szól a dolog, ők bosszúra vágynak, azonkívül nagyon jól tudják, hogy mit és hogy kell játszani.
Most már azt hiszem mi is mehetnénk bosszúból.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 2., csütörtök 9:35

ON:
Danilo és Gayá szerintem azért kell, hogy a középpályás játékot teljesen újrafogalmazzuk.
ezt nem értem.
teljesen statikus, sablonos, erőlködésre gondolsz?
én maradok a brazil válogatott féle felfutó, létszámtöbbletet kialakító szélsővédőknél, amikor mi nyertünk vmit, az mindig a szélsőhátvédek miatt volt, oké, a többiek szépen teszik a dolgukat, de egy marcelo a kulcsember, a mélyről érkezéssel senki nem tud mit kezdeni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 9:30

a mocskos atmát ki kell csapkodni, nincs más út, itt már nem 3 pontokról szól a dolog, ők bosszúra vágynak, azonkívül nagyon jól tudják, hogy mit és hogy kell játszani.
odavisszaseggbőlszájba :vivo:
Hogy jó vagy rossz ómen, de ott leszek a visszavágón :shifty:

ON:
Danilo és Gayá szerintem azért kell, hogy a középpályás játékot teljesen újrafogalmazzuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 2., csütörtök 9:28

a béellben annyi a kérdés, hogy tudjuk-e fél óra helyett 60-70 percig nyomni az alapcsapattal azt, amit a barca ellen az első félidőben. ha igen, akkor van rá esély (monnyuk egy 60%), hogy elsőként ismételjünk, de jelenleg 40%-ra adom.
a mocskos atmát ki kell csapkodni, nincs más út, itt már nem 3 pontokról szól a dolog, ők bosszúra vágynak, azonkívül nagyon jól tudják, hogy mit és hogy kell játszani.

én monnyuk még azt se értem, hogy minek kellett danilo meg ez a gálya gyerek, oké hogy sok meccset játszunk, de carvajal frusztrált lesz, hogy hoztak elé vkit, marcelo mögött meg nem hiszem hogy sokáig tűrné a padot a valenciai gyerek, játszani akarna, főleg ilyen fiatalon. ebből sztem lesz probléma.

az nyilvánvaló, hogy 2 kp-sunk van, a többi lófasz, tehát egyértelmű, hogy pogba lenne az ideális, verratti túl kicsi, nem épp az ütköző-labdaszerző típus, ami kéne a másik kettő mellé. namost akkor ha jön új ember, pláne nagy név, az játszani fog, tehát a 433-at akár el is könyvelhetjük.

előre akkor céronaldo, benzema alap, az utolsó helyre kell dönteni, isco tűnik most kézenfekvőnek, viszont bélen ott az árcédula, hameszt meg még meg se említettem.

kapusposzton hoznám degeát amint lehet, bár nálam navas is bőven jobb kapus, mint a jelenlegi, csak ugye az a fránya név a mezen..


most nem tudom ezt miért írtam le, de má mindegy :lol:
ja, igen, vki kellene karim mögé. de ki? jó tudom pato, de akkor meg az lenne a baj, h padozik. :lol:
erős agyalásban vok, h kinek kellene váltania a mexikóit, de nemtudom. :hmmm: :hmmm:
pato tökéletes lenne, benzema úgyse bírja végig a szezont, le kell kapni 60-70. percekben, mivel céronaldoék helyett is dolgozik.
fizuját tudnánk fizetni, aztán tehetségben meg pláne sima ügy a gyerek, legjobb korban van, sérülései a múlté, max danilo árában lehetne is hozni, ancelotti ismeri jól, tökéletes fit, benzemával nagyon durcásan lehoznák a szezont.

nem is értem mi a facért kell ezen gondolkozni. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. április 2., csütörtök 9:28

akkor maradjunk a harmadik variációnál.. :mrgreen:
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 2., csütörtök 9:27

Szerintem meg Bale távozására igenis jó esélyek vannak. Biztos, hogy amennyiben eladó a Chelsea és az MU is kicsengeti a nagy lóvét érte. Viszont nyilván csak akkor megy, ha jön helyette valami nagy durranás (marketing és sajtó szempontból). Viszont nem tudom ki lehetne az: Reus messze nem elég nagy név, Pogba sem az, nincs most olyan felcopott csatár/támadó, akire el lehetne szórni a sok lóvét.
Én azért reménykedem, hogy egy Pogba/Veratti, Reus pakk azért elégségesen hangzik Perez számára is (bár Pogbát nem bírom, csak szólok).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 9:25

Te kötsög :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 2., csütörtök 9:25

Vázolom, bár a kutya nem kíváncsi rá
el sem olvastam. :lol:
aki ugyan csak bírja a padot..
szalai? :hmmm: :hmmm:
:Đ :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 9:23

Toti írta:ja, igen, vki kellene karim mögé. de ki? jó tudom pato, de akkor meg az lenne a baj, h padozik. :lol:
erős agyalásban vok, h kinek kellene váltania a mexikóit, de nemtudom. :hmmm: :hmmm:
Két verzió van a fejemben, ami igazából három. Vázolom, bár a kutya nem kíváncsi rá :lol:

1. Bale elmegy, Jön Reus és/vagy Pogba, visszajön kölcsönből Denis, Jesé végre elhúz. Akkor nem jön kilences, mert egyrészt nincs szükségünk rá, másrészt leszünk annyian, hogy bőven lesz olyan, aki tud ott játszani meccseket. Vész esetén Martin koma beugrik.
Kroos, Pogba/Reus, Modric, James, Isco, CR, Karim, Denis + a töltelék, meg a 8 világklasszis védő :lol:

2. Nem megy el előröl senki, a saját nevelések mozognak, de jön Reus. A helyzet ugyanaz, mint az előbb.

3. Bale megint csak nem megy el, de Pérez igazolni akar. Karim elmegy Londonban Özil pajtás után, ahogy mondom lassan egy éve, és robbantunk :Đ Hogy kiért, azt a pöcsöm se tudja. Cavani eladó :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 2., csütörtök 9:22

Kíváncsi leszek hogy Coentaro-bol mennyit tudunk kivenni.
Jó lenne 20 fölött,de igazából már 10-15 között is reális lenne sajnos.
Toti írta:ja, igen, vki kellene karim mögé. de ki? jó tudom pato, de akkor meg az lenne a baj, h padozik. :lol:
erős agyalásban vok, h kinek kellene váltania a mexikóit, de nemtudom. :hmmm: :hmmm:
Most lehet hogy nem valami fiatal csikó jön mögé akire sokan vágyunk,hanem egy idősebb aki ugyan csak bírja a padot.. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 2., csütörtök 9:17

ja, igen, vki kellene karim mögé. de ki? jó tudom pato, de akkor meg az lenne a baj, h padozik. :lol:
erős agyalásban vok, h kinek kellene váltania a mexikóit, de nemtudom. :hmmm: :hmmm:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 9:13

Jól van hehe, negyed tíz, aztán rontsd el a kedvem :lol:

Amúgy Pérez, jó kérdés, hogy mit fog csinálni. Az egész attól függ, hogy mi lesz június 6-án. Piálás hányásig a BL trófeából vagy otthon a tv előtt a bánattól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 2., csütörtök 9:12

navas sosem lesz elsőszámú kapus ,mert akkor iker is marad még évekig, nem megy ő sehova.
ide olyan ütős név kellene, mint degea ahhoz, hogy megszabaduljunk a nevéből élő - és ha nem játszik, akkor csapatkémiát tönkretenni képes - kapusunktól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2015. április 2., csütörtök 9:13-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 2., csütörtök 9:11

Realista24 írta:
Toti írta:danilo után,
gaya, verratti / pogba, reus

nálam ez a nyári kívánságlista, meg h nyerjek jó sokat tipszmikszen. :mrgreen:
Akkor Casillasszal úgy látom végül elégedett vagy :mrgreen:
én sosem basztattam, felőlem jöhet de gea is, de azért nem írtam, mert keylort nem tartom szarnak, nem szarok be, ha ő maradna az elsőszámú kapusunk, mármint navas, és ezért nem írtam de geát fentre, mivel azt a pénzt én elsődlegesen mondjuk a verratti / pogba vmelyikébe fektetném, de ha a költségvetés úgy adja, akkor jöjjön degea
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 2., csütörtök 9:08

Realista24 írta:
bale távozásával meg ne nagyon számoljatok szerintem.
Ha jön Pogba vagy Verratti, akkor Bale távozik, nincs más út. Ha nem távozik, nem jön egy nagyágyú sem középre. Ez szerintem ilyen egyszerű. Bale és DM is csak azért voltak egy évet együtt Madridban, mert Di Maríáért akkor még senki nem fizetett volna ekkora összeget, és ahhoz képest nem került sokba.

Gazdag klub a Real Madrid, de évről évre látni a számokon, hogy szépen kozmetikázva vannak, hogy még mindig mi legyünk az elsők, a legnagyobbak, a satöbbi, de az még nálunk sem fér bele, hogy kettő, 80-100 millás játékos üljön a padon, gondolok itt Jamesre és Bale-re.

Jamest ráérünk rásózni valami olajos csapatra 2-3 év múlva, mikor már termelt elég marketingbevételt. Egyszerű srác ő, csinálja, amire kérik, tudja a korlátait, nem lesz belőle DM, szerintem.
ez oké, de még mindig ott van a probléma, hogy perez sosem fogja elismerni a hibáját, tehát már csakazértse fogja eladni se bélt, de hameszt.
innentől kezdve meg szép és jó lenne pogba érkezése, csak nem reális, mert az már egy újabb 80-100 millás ember, egyszerűen nem tudod hova pakolni őket.
én szeretném a legjobban, ha nem kéne hameszt és bélt elviselni egy real madridban, de nem lesz ilyen.
jön gálya a valenciából contrentráló helyére és ha potyillas megy, akkor degea a muból. bitcharitot lecseréljük valakire (alecsandre :mrgreen: ) és ennyi változás lesz sztem.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 9:07

Toti írta:danilo után,
gaya, verratti / pogba, reus

nálam ez a nyári kívánságlista, meg h nyerjek jó sokat tipszmikszen. :mrgreen:
Akkor Casillasszal úgy látom végül elégedett vagy :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég