Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 28., vasárnap 19:21

Áthoztam ide, mert ott off.
ziro4vr írta:
Kerlon írta: Kiforrott emberből sincs túl sok, akire rábólintanál szerintem, szóval annyira mindegy.
Te nem érzed aránytalanul soknak a fiatal tehetséget a keretben?
Nem.
23 év alattiak:
Llorrente
Asensio
Ceballos
Vallejo
Mayoral
Theo
Hakimi

Ami szerintem baj, hogy előre nincs minőségi alternatíva. Gyakorlatilag csak Mayoral, Asensio és Lucas, ebből Asensio tehetséges, de nincs rendben. Lucast és Mayoralt meg nem kell bemutatni, legjobb napjaikon tudnak csak kitűnni. A többi poszton meg teljesen arányosan vannak a fiatalok is idősek. Persze engem az sem zavar, ha nem fiatal tehetséget igazolunk, de szerintem az elmúl 7-8 évben volt ennél fiatalabb és sikeresebb keretünk is csak a húzóemberek nem voltak kiégve. Amúgy én nem ragaszkodom a fiatalokhoz, de a támadók között sem tudnék jelenleg maradéktalanul megfelelő embert igazolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 28., vasárnap 18:02

Solari írta:Kulcspasszra gondoltam. :D
Visszaneztem egy korabbi kommentem es csak a laligara ervenyes.
Azért eléggé nem mindegy. :lol:

Isco is visszaesett, de ki nem? Kell ő Madridba, de igazi, tartós húzóerő sosem lesz. Olyan Benzema típus, kell mellé pár könyörtelen gólgép, és akkor kidomborodnak az erősségei is.
Nem illik.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 28., vasárnap 16:51

Victorioo írta: neki mire megtalálta ancelotti a megfelelő posztot menni akart meg gondolom nem is marasztalták túlságosan
https://rangado.24.hu/tartalom/cikk/275 ... ni_a_realt

ez alapján nem olyan biztos ez.

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. január 28., vasárnap 16:40

illgner írta:Isco tényleg nagyon látványos dolgokat tud a labdával, de kapura nem elég veszélyes. Ezen feltétlenül javítania kéne, mert nagyon jó a rúgótechnikája. Lehetne a csapat vezére, de ahhoz több kell lényegesen, mint amit mostanában mutat.
nem elég veszélyes kapura? már megbocsáss, de sokkal veszélyesebb, mint bármelyik másik középpályásunk, sokkal gólerősebb bármelyiküknél, sőt szinte B. ármelyik csatárunknál.

Iscoval az a baj hogy következetlen, mintha nem tudna felnőni. mintha két énje és arca lenne egyszerre. van egy zseniális labdalevétel, majd kivezeti a vonalon. van egy zseniális csel, amivel helyzetelőnye van, aztán eltököli. nem tudok rajta kiigazodni. olyan mint Pierre Richard, a magas szőke férfi felemás cipőben.

ha ebből a szempontból szintet lépne, vagy komolyodna, tudatosabbá válna, akkor a világspíler

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. január 28., vasárnap 16:18

Özilt szerintem fölös elővenni. Egyetlen poszton volt képes jól játszani az pedig mou óta nincs. Di maria megint más, neki mire megtalálta ancelotti a megfelelő posztot menni akart meg gondolom nem is marasztalták túlságosan, az idő szerintem igazolta a döntés helyességét. A mostaninál minőségibb kp sort nehezen rakhatnánk össze viszont a támadók impotenciája miatt isco húzta a rövidebbet és muszáj volt váltani 3 támadóra.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 28., vasárnap 15:18

Kulcspasszra gondoltam. :D
Visszaneztem egy korabbi kommentem es csak a laligara ervenyes.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 28., vasárnap 15:00

Solari írta: Isconal tobb golpassza az elitbajnoksagokhoz viszonyitva csak messinek van.
Hasrautesszeruen rakerestem par nevre, akik jo osztogatok hireben allnak. Hazard es James akinek tobb golpassza van, Ozilnek ugyanannyi, de nem volt rossz erv

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 28., vasárnap 14:53

Solari írta:Gyorsan felejt az ember. Di mariaval ugyan az volt a gond mint ozillel.
Tavasztol voltak hajlandoak focizni addig meg csak kaptak a savat.
Félreértettél.
Én Di María eladása mellett voltam, az idő igazolta is a vezetőség döntését, de ne vegyük már el az érdemeit, hogy azzal más mellé kitalálhassunk egy érvet.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 28., vasárnap 14:27

Gyorsan felejt az ember. Di mariaval ugyan az volt a gond mint ozillel.
Tavasztol voltak hajlandoak focizni addig meg csak kaptak a savat.

Modric kiesesevel pedig Isco huzta hatan a csapatot es volt motm folyamatosan.
A gyengelkedes meg azert volt mert ancenal elfogyott a tudomany es neg cserelni se tudott.

Isconal tobb golpassza az elitbajnoksagokhoz viszonyitva csak messinek van. Amig nem volt bale addig senki se mozgott be uresbe mindenki vart mint egy kuki. Illetve kenyszeritore is sokszor adja le a labdat de vissza mar nem kapja.
Modric helyen elneznem de alapjaraton 433ban nem igazan van helye.

Vegul mindig a 433ra terunk vissza szoval tok feleslegesnek tartom itt tartani iscot. El kellett volna engedni mikor lehetoseg nyilt volna ra. Itt nem fog beteljesedni a karrierje.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 28., vasárnap 13:50

Nem érted te ennyire ezt a valós idejű stratégiai játékot, ugye? :D

Nem kértél tőlem nevet, azt hazudtad rólam, hogy nem írok senkit, csak kritizálok mindenkit. Teljesen más dolog a kettő.
Vissza lehet olvasni, a 4 posztra ahova szerintem igazolni kell, az idei szezonban egyedül jobbhátvéd posztra nem írtam játékost, de oda is írtam annyit, hogy először adnék lehetőséget Tejeronak.

Nem láttam a tegnapi meccset, de nem véletlenül küldeném el Zidanet és volt egy összefüggés a felállással kapcsolatban amit nem értettél.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 28., vasárnap 13:11

wxyz írta:
Kerlon írta: Te ennyit látsz bele és kész. Felesleges veled vitatkozni, tegnap sem voltál képes válaszolni, hanem magaslóról belekötöttél bármibe meg beállítottad, hogy neked van igazad. Isco bőven bizonyított már, több poszton is, Di Maria legnagyobb előnye a nagy teherbírása és, hogy gyorsan volt képes védekezésből támadásba váltani. Azonkívül meg mindig mindenki elküldte volna, mert 5ből 2-szer volt képes jó döntést hozni és többnyire ösztönből játszott.
Már 1 nap óta várom a cáfolatot, hogy a szétdarabolt középpálya Tkp Iscoval és egy csak védekezésre használt középpályással miért lenne annyira működőképes és kiegyensúlyozott, mint egy 4-3-3 normális, sokoldalú középpályásokkal. Ennxit arról, hogy kivel nem lehet vitatkoznk és ki terel.

Di Maríát nem küldte volna el mindenki. Sokan megtartották volna, voltak erről itt viták bőven.
Az meg, hogy agyatlan. Ha védőket versz meg, sokszor kerülsz éles játékhelyzetekbe, természetesek a hibák. Aki keveset hibázik az már a legszűkebb elit. Arról ne beszéljünk, hogy Isconak 1 jó kulcspasszara jut 4 rossz.
De nézhetjük onnan is, hogy te egy Martialt hoznál ide, akinek a legegyszerűbb kontrák lejátszása is sokszor problémát okoz, olyan helyzetekben vannak technikai hibái amik ki nem kényszerítettek és a meccsenként egy jó megmozdulásai sokaknál elfedik a hiányosságait.

Ancelotti második szezonja pont engem igazol. Modric kiesésével borult az egész csapat Iscoval és Jamessal az élen. Akkor jött ki legjobban, hogy kik jelentik a kreativitást és kik tartoznak a legfontosabb játékosok közé, Kroos és Modric.

DM a 2014es bl döntő egyik legjobbja volt. Ő bontotta meg folyamatosan az Atletico védelmét, a vezetés érő gólnak a helyzetét is ő teremtette.

Bayernek köze nem volt a sündisznózáshoz. Ne hazudjunk már. Guardiola volt az edzőjük, nem csinált ő még olyat soha egyik csapatával sem. Egyébként lehetett volna az a meccs több gólos győzelem, csak voltak kontrák amik Iscon elakadtak.
1 napja várom a koncepciódat, keretestül kit igazoljunkustól, írtál valamit? Nem bazd meg, okoskodsz, leszólsz mindent és ennyi. Mi az, hogy szétdarabolt középpálya? a mostani 433-unk normális volt? láttál meggyőző játékot? Szerintem se.
A többire meg már nincs is kedvem válaszolni. Meg nem is fogok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 28., vasárnap 12:24

Kerlon írta: Te ennyit látsz bele és kész. Felesleges veled vitatkozni, tegnap sem voltál képes válaszolni, hanem magaslóról belekötöttél bármibe meg beállítottad, hogy neked van igazad. Isco bőven bizonyított már, több poszton is, Di Maria legnagyobb előnye a nagy teherbírása és, hogy gyorsan volt képes védekezésből támadásba váltani. Azonkívül meg mindig mindenki elküldte volna, mert 5ből 2-szer volt képes jó döntést hozni és többnyire ösztönből játszott.
Már 1 nap óta várom a cáfolatot, hogy a szétdarabolt középpálya Tkp Iscoval és egy csak védekezésre használt középpályással miért lenne annyira működőképes és kiegyensúlyozott, mint egy 4-3-3 normális, sokoldalú középpályásokkal. Ennxit arról, hogy kivel nem lehet vitatkoznk és ki terel.

Di Maríát nem küldte volna el mindenki. Sokan megtartották volna, voltak erről itt viták bőven.
Az meg, hogy agyatlan. Ha védőket versz meg, sokszor kerülsz éles játékhelyzetekbe, természetesek a hibák. Aki keveset hibázik az már a legszűkebb elit. Arról ne beszéljünk, hogy Isconak 1 jó kulcspasszara jut 4 rossz.
De nézhetjük onnan is, hogy te egy Martialt hoznál ide, akinek a legegyszerűbb kontrák lejátszása is sokszor problémát okoz, olyan helyzetekben vannak technikai hibái amik ki nem kényszerítettek és a meccsenként egy jó megmozdulásai sokaknál elfedik a hiányosságait.

Ancelotti második szezonja pont engem igazol. Modric kiesésével borult az egész csapat Iscoval és Jamessal az élen. Akkor jött ki legjobban, hogy kik jelentik a kreativitást és kik tartoznak a legfontosabb játékosok közé, Kroos és Modric.

DM a 2014es bl döntő egyik legjobbja volt. Ő bontotta meg folyamatosan az Atletico védelmét, a vezetés érő gólnak a helyzetét is ő teremtette.

Bayernek köze nem volt a sündisznózáshoz. Ne hazudjunk már. Guardiola volt az edzőjük, nem csinált ő még olyat soha egyik csapatával sem. Egyébként lehetett volna az a meccs több gólos győzelem, csak voltak kontrák amik Iscon elakadtak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 28., vasárnap 11:41

Csodalkozom hogy van aki szerint DM jobb mint Isco, de nem ertem, hogy ki a francot erdekel DM. Evek ota mashol van, es ez igy van jol.
Telorol is lehet letiltani valaki hsz-ait? :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 28., vasárnap 11:35

wxyz írta:Ne vegyünk már el egyértelmű dolgokat egy játékostól, azért hogy a kedvenceket védjük.
Te ennyit látsz bele és kész. Felesleges veled vitatkozni, tegnap sem voltál képes válaszolni, hanem magaslóról belekötöttél bármibe meg beállítottad, hogy neked van igazad. Isco bőven bizonyított már, több poszton is, Di Maria legnagyobb előnye a nagy teherbírása és, hogy gyorsan volt képes védekezésből támadásba váltani. Azonkívül meg mindig mindenki elküldte volna, mert 5ből 2-szer volt képes jó döntést hozni és többnyire ösztönből játszott. Voltak szép megindulásai, védelmet bontó megoldásai, de attól függetlenül neki is jót tett, ha van területe. Isconak meg a sebessége miatt nincs is más választása, mint kicsiben megoldani. Az említett Bayern ellen is jól játszott (az egész csapat sündisznóban nyomta), de utána a BL döntőn is Marcelo és ő hozták meg a kellő lendületet a csapatba még, ha csak egy kései szöglet oldotta is meg a problémát. Ancelotti idején Modric kiesésekor is ő volt az egyetlen, aki akkor tavasszal még érdemben húzta a csapatot. Aztán kb. most idén kapott egyedül normális lehetőséget, amúgy meg csak dobálták ide oda.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 28., vasárnap 10:59

Ne vegyünk már el egyértelmű dolgokat egy játékostól, azért hogy a kedvenceket védjük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 28., vasárnap 9:45

wxyz írta:
numberone1 írta: Halkan jegyzem meg(ismet), h Isco mar jatszott 4-3-3-ban es nagyon jol. Bayern elleni idegenbeli BL meccsen Carlonal o volt a 3. tag a kp-n. Az az Alonso-Modric-Isco harmas nagyon stabil es labdatarto volt. Csak sajnos Carlo szerelmes volt DM-be. :-(
Münchenben a kispadon ült. A hazai meccsen kezdett, mert Bale csak csereként tudott játszani, és nem tűnt ki a csapatból.
DM vele ellentétben zavarba tudta hozni a felállt falat, nem csak pörgött előtte, mellette nagy munkabírású volt. De az a kp sem volt az igazi, Alonso öregedése miatt voltak problémák.

Támadónak például jó lenne Guedes. Egy agilisebb Asensio. PSG eladási kényszere miatt hozható lenne.
Di Maria pont akkor volt igazán jó, amikor kicsit szelősebb volt az ellenfél és volt területe futni.

Guedes ígéretes, de nekem eddig nem tűnik húde kiemelkedőnek, hogy rá kellene építeni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 28., vasárnap 7:32

numberone1 írta: Halkan jegyzem meg(ismet), h Isco mar jatszott 4-3-3-ban es nagyon jol. Bayern elleni idegenbeli BL meccsen Carlonal o volt a 3. tag a kp-n. Az az Alonso-Modric-Isco harmas nagyon stabil es labdatarto volt. Csak sajnos Carlo szerelmes volt DM-be. :-(
Münchenben a kispadon ült. A hazai meccsen kezdett, mert Bale csak csereként tudott játszani, és nem tűnt ki a csapatból.
DM vele ellentétben zavarba tudta hozni a felállt falat, nem csak pörgött előtte, mellette nagy munkabírású volt. De az a kp sem volt az igazi, Alonso öregedése miatt voltak problémák.

Támadónak például jó lenne Guedes. Egy agilisebb Asensio. PSG eladási kényszere miatt hozható lenne.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 28., vasárnap 1:45

ericco írta:
Biztos, hogy Mourinho idejen? Nekem mashogy remlik. Nala pont, hogy csak atrohantunk a kp-n minel harabb.
Ozil csak nala jatszott.
Khedira volt az aki ugy ment at a vedelmeken. :lol: Most Case ilyen. :-(
Nalam akit hoznek az hazard vagy neymar, mariano vissza, illetve meg egy kezdo szintu szelso kellene a masik oldalra, cr meg ha marad akkor egy evig elbohockodna meg 9-es pozicioban. Benzema, bale out.
Szerintem Benzema az akit inkabb lehetne rotalni vkivel...es meg az is benne lehet, h meg osszekapna magat CR es Bale nelkul egy gyorsabb csapatban. CR es Neymar? Azon veszekednenek, h ki rugja a tiziket es szabikat, inkabb ne.

Halkan jegyzem meg(ismet), h Isco mar jatszott 4-3-3-ban es nagyon jol. Bayern elleni idegenbeli BL meccsen Carlonal o volt a 3. tag a kp-n. Az az Alonso-Modric-Isco harmas nagyon stabil es labdatarto volt. Csak sajnos Carlo szerelmes volt DM-be. :-(
En eltudnam kepzelni mint alap jatekost a jovo Realjaba, de ahhoz kellene egy jobb vkp Casenal es Kroos v Kova lenne a B-t-B es elolso harmas gyors es mozgekony jatekosokbol kellene allnia.

Viszont ezt a Kroos mint hatso ember a kp-n mar volt probalba nem egyszer, nagyon nem jott be Kroosnak. Most, h elegjol tamadhat inkabb ne fokozzzuk le ennyire, szerintem jelenleg ezt erzi a legjobban, csak ne torne el a labdat folyton a kapu elott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. január 28., vasárnap 1:32

Tamadot kit hoznatok? Es ki menne nalatok? Az egesz bbc egy nyar alatt nem fog sajnos menni valamiert azt erzem..

Nalam akit hoznek az hazard vagy neymar, mariano vissza, illetve meg egy kezdo szintu szelso kellene a masik oldalra, cr meg ha marad akkor egy evig elbohockodna meg 9-es pozicioban. Benzema, bale out.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 28., vasárnap 1:29

Jim írta:Iscora kéne építeni a középpályát nem elzavarni...
atya ég :roll:

Modricot már le lehet építeni ennyi idősen
ne az egyik legjobb spanyolt dobjuk ki
Te miről beszélsz?

Jópofa, egyedi, menő, figyelem felkeltő ez a spanyol buzulás..de most erre mit lehet mondani?

Mindegy te valami magyar gyerek Magyarországról vagy a spanyol hazafiasság megtestesítője, de amúgy értem én az érveket. Ez a te imázsod, jó is az, lett egy státusz a fórumon. :D :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég