Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. július 7., péntek 10:59

hehetheoriginal írta:
Ehhez kéne egy taktikai variációkra fogékony edző, ami mondjuk nem annyira Carlóra jellemző
nem ertek egyet.
Ahany csapata volt, mindig igyekezett a jatekosallomany minosege es kepessegei alapjan osszerakni a dolgokat.
Most a tavalyi, tavalyelotti csapattal mi a lofaszt lehetett volna meg jatszatni, ennyire impotens tamadokkal (nem ideertve a 2 embert, aki kulonbseget tudott jelenteni) ennyire tamadasban impotens kozeppalyaval, ennyire bekorlatolt szelsovedokkel?
Gondolom kerte/keri folyamatosan az oregektol, hogy mozduljatok mar, igazoljunk, mert baj lesz...
Hat hosszu evek ota nem volt annyira csapat lefocizva, mint amit mi kaptunk a citytol.
Hat baj lett.
Most meg mar ugye nyilna a penztarca.... :coffee:
Pont azon agyaltam, hogy miként fogalmaztam ezt meg. :agree:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 7., péntek 10:56

Ehhez kéne egy taktikai variációkra fogékony edző, ami mondjuk nem annyira Carlóra jellemző
nem ertek egyet.
Ahany csapata volt, mindig igyekezett a jatekosallomany minosege es kepessegei alapjan osszerakni a dolgokat.
Ezert jobb edzo, mint az ilyen klopp pep es hasonlo egyskatulya egy felfogas szemellenzo emberek, akik mindig mindenutt ugyanazt akarjak jatszatni, inkabb rakenyszeritve a csapatot, hogy a teljes keretet kicsereljek, csak hogy az edzo kedvebe jarjanak, meg hogy be tudja illeszteni a jatekosokat a sajat elkepzelesebe.
En nem tudom pl egy jatszo jatekos, aki nem sablonbol meg tankonyvbol tanulta a futballt, hogy a gecibe focizhat egy olyan embernek, mint pepperoni. En lehanynam. Nem veletlen, hogy pl debruyne folyamat ordit vele.

Most a tavalyi, tavalyelotti csapattal mi a lofaszt lehetett volna meg jatszatni, ennyire impotens tamadokkal (nem ideertve a 2 embert, aki kulonbseget tudott jelenteni) ennyire tamadasban impotens kozeppalyaval, ennyire bekorlatolt szelsovedokkel?
Gondolom kerte/keri folyamatosan az oregektol, hogy mozduljatok mar, igazoljunk, mert baj lesz...
Hat hosszu evek ota nem volt annyira csapat lefocizva, mint amit mi kaptunk a citytol.
Hat baj lett.
Most meg mar ugye nyilna a penztarca.... :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. július 7., péntek 10:59-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 7., péntek 10:40

Így van, ha jön Mbappé akkor aztán variációs lehetőség lesz ezer. Ehhez kéne egy taktikai variációkra fogékony edző, ami mondjuk nem annyira Carlóra jellemző :D

Rodrygo és Mbappé bárhol el van, egyedül Vini aki kb csak balszélen, rá kell állni, hogy ő is többet mozogjon át a túloldalra, mert ha ez a 3 folyamat cseréli a pozícióit, egyszer Vini balszél, Mbappé középen, aztán Vini át jobbra, Mbappé balra, Rodrygo középen etcetc, hát védelem legyen a talpán aki ezt megfogja. Pláne, hogy lesz egy Bellingham/Valverde aki fellép közéjük, meg egy Kroos (Ceballos) aki oda teszi nekik centire pontosan. Cseresornak a Brahim, Arda, Joselu meg bőven jó.

Ha megjön a teknős elég jóeséllyel indulunk minden címre.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 7., péntek 10:30

Ha jön Bappe lényegében milló módon tudunk felállni. Bappe és Rodrygo bárho llehet, bal, jobb, közép, mind1. Vininek sem kell minden meccset végig tolni. Joselu is itt lesz és Güler is jobbosra. Abban az esetben ha Bappe beesik Brahim lesz kissé felesleges nekünk.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 7., péntek 10:16

Dave22 írta:
Sierra írta:

Ez minőségben eléggé elmaradna attól, ha pl Rodry helyett Bappé kezdene. Én szeretem a brazil, de azért más szint a 2 játékos. Illetve Rodrygonak sem a csatár poszt az erőssége sztem.
A minőség kérdésében nyilván igazad van. De nem-e dobjuk ki a fürdővízzel együtt a gyereket is, ha leigazoljuk Mbappe-t?
Nem, mert kell egy klasszis csatár és jelenleg nincs.
Meg remélem egyik se hülye, szükségük van a másikra. Meg egyébként is, nem lehetnek nagyobbak, mint a csapat és a csapatérdek (gondolom majd Kroos, Alaba, Nacho elmagyarázzák hogy is van ez, ha esetleg szükség lenne rá).
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. július 7., péntek 10:05

Vininek vannak fejben hiányosságai, de pont abban erős, hogy bratyizós és aki nem rúgja szét, azzal qrva jól kijön.
egyáltalán nem féltem a kémiát, ha jön Bappé.

Rodrygonak is bőven lenne lehetősége, hosszú a következő szezon. Güli, Joselu nem a kezdőbe jött, de azért a Vini/Mbappé/Rodrygo/Joselu/Güler sor, forgatva rendben lenne


szerk:
KAK-kal, a "ne passzolj neki" beszólás után is milyen szerelem lett
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Dave22
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2023. június 16., péntek 10:33
Kedvenc játékosaid: R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dave22 » 2023. július 7., péntek 9:48

Sierra írta:
Dave22 írta: Én inkább Güler-t erőltetném a jobb szélen, Vinit a balon és Rodrygo meg játszana Benzema pozíciójában, ahogy tette ezt többször tavasszal.
Ez minőségben eléggé elmaradna attól, ha pl Rodry helyett Bappé kezdene. Én szeretem a brazil, de azért más szint a 2 játékos. Illetve Rodrygonak sem a csatár poszt az erőssége sztem.
A minőség kérdésében nyilván igazad van. De nem-e dobjuk ki a fürdővízzel együtt a gyereket is, ha leigazoljuk Mbappe-t?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 7., péntek 9:36

Igen, a cserecsatár neve Joselu, ha jön Mbappe. Szerintem középen nagyon kijön, hogy Rodry nem csatár, jobbon elvan, de Benzpótléknak nekem felejtős.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 7., péntek 9:28

Dave22 írta: Én inkább Güler-t erőltetném a jobb szélen, Vinit a balon és Rodrygo meg játszana Benzema pozíciójában, ahogy tette ezt többször tavasszal.
Ez minőségben eléggé elmaradna attól, ha pl Rodry helyett Bappé kezdene. Én szeretem a brazil, de azért más szint a 2 játékos. Illetve Rodrygonak sem a csatár poszt az erőssége sztem.

Dave22
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2023. június 16., péntek 10:33
Kedvenc játékosaid: R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dave22 » 2023. július 7., péntek 9:11

RealAsensio írta: Real Madrid squad 2023-24:

1 Courtois
2 Carvajal
3 Militão
4 Alaba
5 Bellingham
6 Nacho
7 Vinicius
8 Kroos
9 ❓
10 Modrić
11 Rodrygo
12 Camavinga
13 Lunin
14 Joselu
15 Valverde
16 Odriozola
17 Lucas V
18 Tchouaméni
19 Ceballos
20 Fran Garcia
21 Brahim
22 Rüdiger
23 Mendy
24 Güler
25 Vallejo

A kibebaszott hianyzo lancszem, hogy osszealljon egy europa es vilagvero csapat az uj Bernabeuban :-@ gyerunk Perez, hozd el a franciat kerul amibe kerul!
Ui: aztan 24-ben megerositjuk a jobb oldalt, es 2030-ig mar csak a padot kell finomhangolni es utantolteni.
Szerintem meg csapategység szempontjából inkább káros lenne Mbappe.
Nem csak a fizetési igénye, de a csapaton betöltött státusza miatt is.
Vini egy hisztis gyerek, nekem ezért mondjuk szimpatikusabb Rodrygo, de ez más lapra tartozik.
Azonban a transfermarkt szerint a világ 3 legértékesebb játékosa közül nálunk játszana 2. És pont Vini fölé hoznánk pozícióba egy még értékesebbet. Szerintem ez nem oké... Pláne fentállhat a két dudás egy csárdában esete.

Anno Kaká és CR más volt, mert Kaká nem volt dudás, nem voltak allürök. Azért egy a Vini-Mbappe duóról nem lehet elmondani.

Továbbá az is véleményes, hogy itt van a fél világ aki támadni tud és képes. Én inkább Güler-t erőltetném a jobb szélen, Vinit a balon és Rodrygo meg játszana Benzema pozíciójában, ahogy tette ezt többször tavasszal. Szerintem ez a csapategységre még jó hatással is lehetne, mint idehozni egy akkora egót mint a Barca adóságga a következő 3 évszázadra :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. július 7., péntek 2:46

Real Madrid squad 2023-24:

1 Courtois
2 Carvajal
3 Militão
4 Alaba
5 Bellingham
6 Nacho
7 Vinicius
8 Kroos
9 ❓
10 Modrić
11 Rodrygo
12 Camavinga
13 Lunin
14 Joselu
15 Valverde
16 Odriozola
17 Lucas V
18 Tchouaméni
19 Ceballos
20 Fran Garcia
21 Brahim
22 Rüdiger
23 Mendy
24 Güler
25 Vallejo

A kibebaszott hianyzo lancszem, hogy osszealljon egy europa es vilagvero csapat az uj Bernabeuban :-@ gyerunk Perez, hozd el a franciat kerul amibe kerul!
Ui: aztan 24-ben megerositjuk a jobb oldalt, es 2030-ig mar csak a padot kell finomhangolni es utantolteni.
:goat:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 7., péntek 1:43

CS0ki írta: Nem az alacsony kivasarlasi ár a gyanús, hanem hogy nem állnak sorba a csapatok, hogy kifizessek. Ha a szakemberek szerint akkora tehetség lenne, már régen kifizettek volna azt pénzt.
Az Arsenal mar telen vitte volna, de ugy gondolta, hogy az 55-60 millios Ben White mogott csak padozna, ezert inkabb maradt. A Dortmund es a Milan is bejelentkezett erte, majd ahogy jott a Barca, erkeztek is a hirek, hogy inkabb maradna Spanyolorszagban.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 6., csütörtök 19:01

Jude-Kroos-Camavinga
Guller-Mbappe-Vini jr.

?

Vagy Carlosan

Jude-Tchoumameni-Kroos
Valverde-Rodrygo-Vini jr.

:mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. július 6., csütörtök 18:53

a Dortmund és az Arsenal is érdeklődött Fresnedáért...

lehet ránk vár, ha senkinek nem mondtak igent :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: flori » 2023. július 6., csütörtök 18:48

Bocs, akkor sztornó. Igaz minden. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 6., csütörtök 18:47

Ezek a kisebb spanyol csapatok olyan csorok, hogy egy 10 milliós ajánlatra se nagyon mondhatnak nemet.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 6., csütörtök 18:45

flori írta:
CS0ki írta: Nem az alacsony kivasarlasi ár a gyanús, hanem hogy nem állnak sorba a csapatok, hogy kifizessek. Ha a szakemberek szerint akkora tehetség lenne, már régen kifizettek volna azt pénzt.
Hogy érted hogy régen? 18 éves. Csak Brazíliából hozunk 14 éveseket. :lol: Amúgy fél Európa vitte volna, nem véletlen utazott el Deco is. Jó áron megkaptuk, bukni nem tudunk ezen. A törökök megbolondultak konkrétan, 450k like van a twitter poszton ahol bejelentették. :lol:
Fresnedarol van szo.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 6., csütörtök 18:44

flori írta:
CS0ki írta: Nem az alacsony kivasarlasi ár a gyanús, hanem hogy nem állnak sorba a csapatok, hogy kifizessek. Ha a szakemberek szerint akkora tehetség lenne, már régen kifizettek volna azt pénzt.
Hogy érted hogy régen? 18 éves. Csak Brazíliából hozunk 14 éveseket. :lol: Amúgy fél Európa vitte volna, nem véletlen utazott el Deco is. Jó áron megkaptuk, bukni nem tudunk ezen. A törökök megbolondultak konkrétan, 450k like van a twitter poszton ahol bejelentették. :lol:
sztem fresnedáról van szó de javítsatok ki
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: flori » 2023. július 6., csütörtök 18:41

CS0ki írta: Nem az alacsony kivasarlasi ár a gyanús, hanem hogy nem állnak sorba a csapatok, hogy kifizessek. Ha a szakemberek szerint akkora tehetség lenne, már régen kifizettek volna azt pénzt.
Hogy érted hogy régen? 18 éves. Csak Brazíliából hozunk 14 éveseket. :lol: Amúgy fél Európa vitte volna, nem véletlen utazott el Deco is. Jó áron megkaptuk, bukni nem tudunk ezen. A törökök megbolondultak konkrétan, 450k like van a twitter poszton ahol bejelentették. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. július 6., csütörtök 18:38

Nem az alacsony kivasarlasi ár a gyanús, hanem hogy nem állnak sorba a csapatok, hogy kifizessek. Ha a szakemberek szerint akkora tehetség lenne, már régen kifizettek volna azt pénzt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég