Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 20:54

miVida írta:
___Samy___ írta:Keylor meglepoen sokat uti kozepre a labdat. Az eloszezonban is volt vagy harom alkalom, mikor a vedonek kellett egy ilyen utan takaritania. Viszont Casillat meg nem lattam vedeni. Szal nem tudom.
meglepően? :ozil: még mielőtt megvettük volna már sokan mondtuk h ez a baja!! a promó videoján is ez ment h ott vannak azok a hiperszuper bravurok amiből minden helyzetnél 3-4et be kellett mutatnia... miért? mert mintha kidobózna az ellenféllel... és én akkor még azt mondtam h ha lenne egy jó kapusedzőnk aki ezt ki tudná gyógyítani belőle akkor a következő évre (ami most van) simán átvehetné Casillas helyét... erre meg itt az előszezonban is ugyanúgy középreboccolja a labdát :/ El kell mennie... hadd küzdjön Casilla és DDG a kezdőért...
szerk.: már ha jön DeGea - bár akkor gondolom ő lesz a kezdő attól függetlenül h ki a jobb, ő vagy Casilla (először vasilla-t írtam véletlenül... nehogy rákapjon itt vki a Vasvilla elnevezésre) :mrgreen:

Ez a baja,ja,más kapusnak meg más a baja......attól még nagyon jó kapus,csak miven nem szimpatikus,igy nem igy nagyon jó....és speciel eléggé elismerem,jogosan lett a liga és a vb legjobbja....és az nem piskóta. Ha arról szólna a sztori nála,hogy üt mindent amerre lát,akkor ezeket a címeket nem szedte volna össze,ezek mellett számolatlan bravúrt mutatott be,olyanokat,amiket a többség nyel mint kacsa a nokedlit.....

Casilla is jó kapus,láttam párszor,képzettebb és megfontoltabb mint navas,de összeségében nem jobb....de tartom,hogy mindkét kapus nagyon jó. Csodálkoztam is casillán hogy eljött ide(persze ez a fő célja tudom) mivel mindig is elsőligás alapkezdőnek tartottam,vagyis bármelyik csapatban a real és a barca kivételével sima kezdő......itt meg tökk necces lesz hogy védeni fog-e ,főleg ha jön DDg.

DDG, 25 ért jöhet,ha 35 akkor ajtót kell mutatni a MUnak,az sok...az túlzás. Jövőre ingyen jöhet,meg kell egyezni vele és az ügynökével és pont,a MU meg beveheti a vezérfaxt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 17:04

besteve7 írta:A gólnál nem volt a helyzet magaslatán, ha azt Casillas kapta volna, jöttek volna rendesen az ívek.
Na igen, lehetett volna határozottabb. De nem volt egy egyszerű labda, elég keményen volt belőve, meg kellemetlen, mikor térdmagasságban ér eléd, arra nem olyan egyszerű kijönni. Nacho is szépen lemaradt, mondjuk ebben jó Lewa.
besteve7 írta:Bravúrok jönnek, de valahogy vele sem érzem biztonságba magam szögleteknél, beíveléseknél.
Ha nem jön DDG akkor nálam egyértelműen Kiko az 1-s.
Igen, ez vele is megmarad továbbra. Igazából nekem tök mindegy melyikük véd, ha ne adj Isten nem jön De Gea, mert kb egy kategória mindkettő.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. augusztus 8., szombat 16:55

M1Ö írta:Amúgy meg nagyon jól védett és nekem határozottnak tűnt és azt sem éreztem,
A gólnál nem volt a helyzet magaslatán, ha azt Casillas kapta volna, jöttek volna rendesen az ívek.
Navassal nem sokkal, sőt lehet semmivel nem lépünk előbbre, mint anno Ikerrel. Bravúrok jönnek, de valahogy vele sem érzem biztonságba magam szögleteknél, beíveléseknél.
Ha nem jön DDG akkor nálam egyértelműen Kiko az 1-s.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 15:37

Elég meglepő a szavazás állása. Navas 2 Casilla meg 7? Mit mutatott eddig Casilla? Vagy úgy vagytok vele, hogy hátha jobb lesz? Tényleg rossz tulajdonsága Keylornak, hogy kijönnek róla a labdák. De a Bayern ellen védhető, az az Alaba lövés azért elég kemény volt. A Müller (?) lövés meg teljesen a kapufa tövéhhez ment, csoda, hogy oda ért. Amúgy meg nagyon jól védett és nekem határozottnak tűnt és azt sem éreztem, hogy ne lenne összhangban a védelemmel. Persze nem egy Neuer szinten irányít hátul, de nem hinném, hogy jobban menne Casillanak.

Amúgy meg egyértelműen De Gea!!! :) :rock:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. augusztus 8., szombat 13:41

___Samy___ írta:Keylor meglepoen sokat uti kozepre a labdat. Az eloszezonban is volt vagy harom alkalom, mikor a vedonek kellett egy ilyen utan takaritania. Viszont Casillat meg nem lattam vedeni. Szal nem tudom.
meglepően? :ozil: még mielőtt megvettük volna már sokan mondtuk h ez a baja!! a promó videoján is ez ment h ott vannak azok a hiperszuper bravurok amiből minden helyzetnél 3-4et be kellett mutatnia... miért? mert mintha kidobózna az ellenféllel... és én akkor még azt mondtam h ha lenne egy jó kapusedzőnk aki ezt ki tudná gyógyítani belőle akkor a következő évre (ami most van) simán átvehetné Casillas helyét... erre meg itt az előszezonban is ugyanúgy középreboccolja a labdát :/ El kell mennie... hadd küzdjön Casilla és DDG a kezdőért...
szerk.: már ha jön DeGea - bár akkor gondolom ő lesz a kezdő attól függetlenül h ki a jobb, ő vagy Casilla (először vasilla-t írtam véletlenül... nehogy rákapjon itt vki a Vasvilla elnevezésre) :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 7., péntek 22:43

LvG: “Of course we have problems still with the goalkeeper, so we need maybe two more players.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 7., péntek 22:37

Teljesen jogos oda De Gea. Az MU ezzel h nem nevezi a keretbe minket akar szivatni. DDG vagy üldögél 1 évet és jön ingyen, esetleg hosszabbít és játszhat, vagy leigazoljuk 40-45-ért. Szóval mind1 hogy idén vagy jövőre fizetünk érte az összeg nem változik, mert mindannyian tisztában vagyunk vele, ha nem jön idén, hosszabbítani fog. Szóval DDG az 1-es nálam, ha már hozzuk játszatni kell.
Az eredeti kérdésre válaszolva, Casillaból én is keveset láttam még, de eddig biztosabbnak tűnik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 7., péntek 22:30

Szavazásba ne kössetek bele De Gea miatt, köszipuszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 7., péntek 22:26

En most nem ellene akarok beszelni, csak megjegyeztem, mert feltunt. Es valo igaz, hogy a vedelmet sem tudja meg megfelelo szinten iranyitani, de ez megfelelo mennyisegu jatekperccel korrigalhato. De en szivesen adnek neki egy teljes evet, csak kikot meg nem lattam iden, igy nem akarok hulyeseget sem irni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 7., péntek 22:23

Annak örülnék a legjobban, ha nem jönne most DDG. Casilla szerintem beválna. Ellenünk is nagyon jól védett általában. Emlékszem volt az egyik szezonban 3 meccsünk is rövid időn belül az Espanyol ellen és kivédte Ronaldo(és a csapat) szemét. Ha jól emlékszem mindhárom meccset 1-0-ra nyertük meg. Ha meg nem válik be, akkor jövőre még lehet, hogy jönne DDG, bár ez lutri.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 7., péntek 21:53

besteve7 írta:Valahogy nem értem ezt a hirtelen Navas ellenességet, vagyis igen, csak fura, hogy tavaly sokan a kezdőbe követelték, mert hogy a La Liga legjobb kapusa, gyorsabb, ügyesebb, megbízhatóbb, mint a Iker. Erre most már pár edző meccs után bizonytalan a beívelt labdáknál, össze-vissza ugrál, rossz helyre üti a labdákat, mintha nem is ugyanarról a játékosról lenne szó. Csak nekem fura ez? :hmmm:
A középre ütögetése már évek óta probléma, ahogy a bizonytalansága is, és az is, hogy - szerintem - rosszul irányítja a védelmet, nincs meg az összhang, a megfelelő kommunikáció.
Ő tipikusan a közép csapatok nagy kapusa lehetne. Casillában viszont valamiért érzem az erőt, de úgyis DDG lesz az egyes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 7., péntek 21:50

___Samy___ írta:Keylor meglepoen sokat uti kozepre a labdat. Az eloszezonban is volt vagy harom alkalom, mikor a vedonek kellett egy ilyen utan takaritania. Viszont Casillat meg nem lattam vedeni. Szal nem tudom.

ja,de mellette voltak nagy bravúrjai is.....védetni kell,megkell adni neki a bizalmat,lendüljön formába......nagyon jó kapus.
Ha mi elpotyázzuk,majd más lecsap rá,és nagyon jó vételt csinál,navas meg kivédi a szemünket is....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. augusztus 7., péntek 20:53

besteve7 írta:Valahogy nem értem ezt a hirtelen Navas ellenességet, vagyis igen, csak fura, hogy tavaly sokan a kezdőbe követelték, mert hogy a La Liga legjobb kapusa, gyorsabb, ügyesebb, megbízhatóbb, mint a Iker. Erre most már pár edző meccs után bizonytalan a beívelt labdáknál, össze-vissza ugrál, rossz helyre üti a labdákat, mintha nem is ugyanarról a játékosról lenne szó. Csak nekem fura ez? :hmmm:
Sokan voltak tavaly is már akik nem akarták a kezdőbe mivel ezeket a hibákat látták már.Véleményem szerint nem rossz kapus de egyáltalán nem egy Real Madrid kezdőjébe való mivel ahhoz nem elég jó.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. augusztus 7., péntek 20:49

Valahogy nem értem ezt a hirtelen Navas ellenességet, vagyis igen, csak fura, hogy tavaly sokan a kezdőbe követelték, mert hogy a La Liga legjobb kapusa, gyorsabb, ügyesebb, megbízhatóbb, mint a Iker. Erre most már pár edző meccs után bizonytalan a beívelt labdáknál, össze-vissza ugrál, rossz helyre üti a labdákat, mintha nem is ugyanarról a játékosról lenne szó. Csak nekem fura ez? :hmmm:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 7., péntek 19:14

Keylor meglepoen sokat uti kozepre a labdat. Az eloszezonban is volt vagy harom alkalom, mikor a vedonek kellett egy ilyen utan takaritania. Viszont Casillat meg nem lattam vedeni. Szal nem tudom.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 7., péntek 17:51

Bale :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 7., péntek 17:49

Mondjuk a Bayern ellen nekem tetszett Navas is, de valamiért én is Casillaval a kezdőben vagyok nyugodtabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 7., péntek 17:46

Casilla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. augusztus 7., péntek 17:41

Biztos sokszor ki lett targyalva, de nálatok ki lenne a kezdő Casilla vagy Navas?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 30., csütörtök 11:54

442-ben nálam James a jobb szélen játszana. CR-Benzema csatár duó menne...de még a Jesé-Benzema kettőst is hamarabb nevezném a kezdőbe mint Bale-t. Teljesen megvan lőve Benitez azzal, hogy két játékosa nem védekezik, mindkettő csatárban szerepeltetése B megoldás. Várom a mai kezdőt, ami szerintem így fog kinézni:
Casilla-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Modric,Illarra-James,Bale,CR-Jesé


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég