Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 11., szerda 12:38

Hagyjuk már ezt a videós tájékozódást. Kp-soknál meg pláne, nem mutat semmit a tényleges tudásból, szerepből, hasznosságból. Maximum első szűrőnek jók ezek.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 11., szerda 12:33

Carlo nem tud létezni középpálya nélkül, neki az a legfontosabb, az adja azt a szájbakúrt egyensúlyt.
Akkora lyuk van a középpálya és a támadók között hónapok óta, hogy rossz nézni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 11., szerda 11:55

hát ezek igazából ilyen álmodozások a részemről, szóval nem számít de én kipróbálnám isco helyén. Isco meg bél helyén. 4-3-3 meg mehet a pcsába. ^^
Néztem Medránról pár tub videót, meg emlékszem ahogy játszott. Benne van technika, több mint Lucasban, khedirában, és illaraban együtt. Kérdés az hogy mennyire jó labdaszerző mellé. Én nem úgy vagyok vele hogy azért nem játszik mert szar, hanem azért mert lehetőséget se adnak nekik. Küldjék az ilyen nagyobb neveket szépen kölcsönbe..Jesét, Medránt, talán nácsót, aztán helyükre meg felhozni pár játékost Castillából, ezáltal lehetőség nyilna hogy lássák mennyit is ér a 3 spanyol valójában, aztán ha tényleg jók beépítik a csapatba úgy mint Carvajalt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 11., szerda 11:20

Norbii írta:Medrán nem lenne rossz. Újra a kezdőben akarom látni. :vivo:
Kinek a helyén?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 11., szerda 10:44

Medrán nem lenne rossz. Újra a kezdőben akarom látni. :vivo:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 11., szerda 10:42

A fenyegetetteket mindenképpen pihentetni kell (Illara, Isco, Kroos)...ez alap...valamint Casillas és Bale is padra...
De, mint mindannyian tudjuk a gálakezdő lesz felküldve megint...itt már csak akkor lesznek komoly változások, ha a Barcától is kikapunk...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 10., kedd 23:49

h3x0r írta:Na de hetvegere milyen kezdot kuldenetek fel?
Modric nem bir egy teljes meccset, Kroost es Iscot meg eltiltas fenyegeti, raadasul kene nekik egy kis piheno is.

Marad a Khedira, Silva, Illarra beton kozeppalya. :mrgreen:
(na meg a bíbíszí)
Navas-Carvajal-Pepe-Varane-Marcelo-Illarra-Medran-Silva-Ödegór'-Cé-Fantomas

:lol:
Nem illik.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. március 10., kedd 23:48

Carvajal-Ramos-Pepe-Marcelo-Modric-Silva-Illarra-Jesé-Benzema-CR.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 10., kedd 23:47

Na de hetvegere milyen kezdot kuldenetek fel?
Modric nem bir egy teljes meccset, Kroost es Iscot meg eltiltas fenyegeti, raadasul kene nekik egy kis piheno is.

Marad a Khedira, Silva, Illarra beton kozeppalya. :mrgreen:
(na meg a bíbíszí)

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 10., kedd 17:23

Én meg pont attol leszek pipa hogy nem elég nekünk a BBC szenvedését nézni nehogy Kroos vagy Marcelo pihenjen...
Komolyan ha lessz akkora zseni Ancelotti hogy 2 hullafaradt jatekost meg fog kockáztatni egy olyan meccsen sárga lapokkal lejatszatni ahol már tét nincs...hat nem tudom. Akkor még csak 2 ember kell kiessen ebbol a csodaszép 433 rendszerből es mehetünk a piiii... :-(
Mindig vedem ancelottit mert nyugalmat teremtett de az hogy orr vérzésig erőlteti az első 3ast es megkockaztatja jatszatni azokat akik nagyon fontos lanc szemek hogy esetleges sárga lappal el legyenek tiltva...hát ha ezt a két ászt sikerül meglepnie akkor felőlem tényleg tok mind1 ki lessz az edző attol a perctől :-(
Szomorú vagyok hogy nem akar szerkezetet változtatni mintha folyamatosan mindenkinek be akarná bizonyítani hogy a 433 működik és zseniális...ami ebben az évben alig alig működött es a zseniális játéktól annyira messze volt mint en a Bernabeu tol!!! Tényleg van egy jobb lehetőség és ő mégis egysze ki nem próbálja.
Őszintén volt olyan idén hogy ha bale egészséges volt akkor a padon volt es ment nélküle a 442?
Vagy hatalmasat kerdezek: volt olyan hogy Bale játszott 442 rendszerben?
Tényleg kíváncsi lennék hogy volt ilyen az idén?
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 10., kedd 15:46

apti írta:
h3x0r írta:
szerk.: Azert az megfigyelheto, hogy 6 bajnokin buktunk pontot, amibol 5x a BBC palyan volt es elvileg a Sociedad ellen is 433-at jatszottunk, csak Ronaldo helyett James volt.

azt nem nagyon tartom mervadonak, hogy a bukott bajnokikon (döntetlen+vereseg) BBC jatszott eppen vagy nem. Mert a meccsek 90 %-an jatszott, igy hasonlo az összehasonlitas, mintha az alapjan követelnenk a kapuba Navast, hogy vele kevesebb pontot veszitettünk a bajnoksagban mint Casillassal. En nem nagyon latom hogy ebben lenne vmi különös..
26 bajnoki meccs (100%)
BBC: 19 meccs (73%), 14 gyozelem , 5 pontvesztes
mas: 7 meccs (27%), 6 gyozelem, 1 pontvesztes

De amugy oke, ertem mit akarsz mondani.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 10., kedd 14:05

Toti írta: nekem egyébként már esküszöm mindegy milyen játékoskeringő lesz, csak bale menjen.
Helyére visszajön Özil. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 10., kedd 14:03

nmate írta:
Toti írta:100 milla, játszatni kell.
Ez van. De ahogy írta R24, nyáron a jön a United 60+De Gea, DM 70-ért vált a PSG-hez, Pogbinho 80-ért meg repül hozzánk vagy most vagy jövőre. Vagy valahogy így. Win-win :D
deal :mrgreen: :agree:
nekem egyébként már esküszöm mindegy milyen játékoskeringő lesz, csak bale menjen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 10., kedd 13:55

Toti írta:100 milla, játszatni kell.
Ez van. De ahogy írta R24, nyáron a jön a United 60+De Gea, DM 70-ért vált a PSG-hez, Pogbinho 80-ért meg repül hozzánk vagy most vagy jövőre. Vagy valahogy így. Win-win :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 10., kedd 13:47

nmate írta:Alázat kérdése minden. De ha visszajön mindenki akkor leültetném az nem kérdés. Addig azonban hasznosíthatná magát.
na így már igen, ültetni kell le. :)

de hiába alázatos, ha egész egyszerűen gyenge és rossz és kritikán aluli. lefuthatna 100kmt/meccs, nem tud emberhez passzolni, kicsiben képtelen játszani, szélen elmennie 10ből 1x ha sikerül, lőni kapura akkor lő mikor nem kellene, passzolni mikor lenne nem teszi, távolról el sem vállalja, befelé húzni/tolni nem tud, csak le alapvonalig lesütőtt fejjel aztán átívelni a hosszúra és bedobás.

nincs pozitív a játékában, akármennyire is lehet alázatos, képtelen jó teljesítményt nyújtani. de mit tudunk csinálni? 100 milla, játszatni kell. :-(

komolyan mióta visszatért volt már, h padon kezdett meccset? bajnoki/bl ?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 10., kedd 13:44

Alázat kérdése minden. De ha visszajön mindenki akkor leültetném az nem kérdés. Addig azonban hasznosíthatná magát.

apti
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:19
Kedvenc játékosaid: Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: apti » 2015. március 10., kedd 13:43

h3x0r írta:
szerk.: Azert az megfigyelheto, hogy 6 bajnokin buktunk pontot, amibol 5x a BBC palyan volt es elvileg a Sociedad ellen is 433-at jatszottunk, csak Ronaldo helyett James volt.

azt nem nagyon tartom mervadonak, hogy a bukott bajnokikon (döntetlen+vereseg) BBC jatszott eppen vagy nem. Mert a meccsek 90 %-an jatszott, igy hasonlo az összehasonlitas, mintha az alapjan követelnenk a kapuba Navast, hogy vele kevesebb pontot veszitettünk a bajnoksagban mint Casillassal. En nem nagyon latom hogy ebben lenne vmi különös..

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 10., kedd 13:42

nmate írta:Bale rég középpályán kéne legyen (442-ben a jobboson mondjuk), fusson melózzon, kaparjon ahhoz értene is ha nem lenne nagy az arc. El is viselném szerintem, minden csapatban elfér egy vízhordó, csak a miénk 100 millás.
de hiába futna, kaparna, hogyha 5labdájából 1 (jó esetben 2) megy emberhez.. 442-be nem fér be bale és gyenge is ott, ezért erőlteti a 433at ugyanolyan "sikerrel", ha ő ott van. képtelen védelmet megbontani.

amit leírtál az előbb az tökéletesen illik a tavalyi di mariara.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. március 10., kedd 13:44-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. március 10., kedd 13:42

Latjuk, hogy nem megy neki a kp-n, plusz nem is igazan akarja azt a szerepkort. Elol sokkal inkabb ki tudna hasznalni az erenyeit, mogotte meg lenne egy beton kp.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 10., kedd 13:39

Bale rég középpályán kéne legyen (442-ben a jobboson mondjuk), fusson melózzon, kaparjon ahhoz értene is ha nem lenne nagy az arc. El is viselném szerintem, minden csapatban elfér egy vízhordó, csak a miénk 100 millás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég