Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 18:43

R.M.C.F írta:Ezen mindenki megsértődik,és kikéri magának. Nem is arra gondoltam,hogy mindenkinek,hanem nagy részének. Természetesen Te nem vagy ebben benne.
Nem támadólag írtam, teljesen egyet értek veled. Sokakat befolyásol a média. Csak amióta Te ezt felhoztad, sokan jönnek ezzel Hazardnál (is). Mint most wxyz. Pedig én nem azért tartom nagyra Hazard-t, ezért írtam azt, amit. Látom amit látok. Nekem nem csak egy forgolódó, semmit hasznot nem hozó játékos, hanem a mai mezőnyben igenis top játékos. Aztán kinek mi, nekem tetszik a játéka még így is, hogy amúgy szerintem több van benne ennél.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 17., vasárnap 18:30

Azért mert RMCF folyamatosan hangoztatja, hogy a média mossa mindenki agyát, még nem feltétlen befolyásol engem is
Ezen mindenki megsértődik,és kikéri magának. Nem is arra gondoltam,hogy mindenkinek,hanem nagy részének. Természetesen Te nem vagy ebben benne. :D

meg itt senki sem. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 18:04

wxyz írta:
wxyz írta:Kik a kreatív támadók, milyen szinttől jelented ezt ki? Nálam mondjuk Benzemánál kezdődik. A belga top szinten nálam nem az
Igaz, hogy teljes más stílus, poszt, de igen... szerintem van olyan kreatív Hazard mint Benzema.
De Neymarhoz hasonlítanám, csak benne nincs annyi skill. Kicsit a hozzá állásán kéne csiszolni, akkor lenne igazán jó. Nálunk szerintem kihozhatná magából a maxot. De hát ez csak egy szimpla beszélgetés, mert nem mernék rá nagyobb összegben fogadni, hogy Bale-t lepasszoljuk és pont Őt hoznánk a helyére.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. május 17., vasárnap 18:02

Egyértelműen hozni kéne, Verratti-val együtt. Bale meg mehet amerre lát. Plusz De Gea-Casillas csere, illetve kéne egy játékos, aki a védelem előtt képes jó munkát végezni, így alkalmanként meg lehet vele combosítani a középpályás védekezést, hogy ne legyen hatalmas üres tér a védelem és a középpálya között. Javi Martinez jó lehet erre, legalább +1 spanyol. És akkor már csak 1 cserecsatár kell, vagy Hernandez-t itt tartani.
De Gea, Keylor Navas
Carvajal, Danilo, Ramos, Varane, Pepe, Nacho, Marcelo
Modric, Kroos, Verratti, Javi Martinez, Casemiro, James, Isco, Hazard, Odegaard
Ronaldo, Benzema, Lacazette

Kölcsönbe: Illarramendi, Lucas Silva, Jesé, Asensio
Mindenki más mehet.

Ezzel a kerettel kiegyeznék, 4-4-2-ben nagyrészt, de Javi Martinez bedobásával könnyen át lehetne állni 4-3-3-ra, 4-1-4-1-re, 4-5-1-re...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 17., vasárnap 17:42

Kik a kreatív támadók, milyen szinttől jelented ezt ki? Nálam mondjuk Benzemánál kezdődik. A belga top szinten nálam nem az

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 17:21

morientes írta:Hozzák akkor Fernandinhot,Fernandot,Paulinhot,Cambiassot,Banegat,Kondogbiat,kiegészítőnek,azok legalább nem szarják össze magukat
És az jó lenne, ha hoznánk padra megint 30 millióért valakit padra, mikor már itt van egy? Ráadásul nem vennék rá mérget, hogy bármelyik erősítés lenne Illarra helyett. Bármennyire tutyi-mutyinak van beállítva, gyenge csapatok ellen nem vallott kudarcot. Én sem vagyok teljesen megelégedve vele, csak nálam az lenne a lényeg, hogy nem cserélnék le vagy 6-7 embert, mert elviekben Isco és James így is padon fogja találni magát. Khedira helyett tegyük fel vissza jön Casemiro és még mindig ott van Lucas is. Akkor minek Illarrat is lecserélni?
wxyz írta:Annyira kegyetlen, hogy ezeknek a nagy része kimerül abban, hogy össze-vissza forgolódik, 2 méterenként iránytválta
Amivel még nem is lenne baj, ha ezzel sok támadást előrébb vinne, de ez ritkán sikerül
Attól mert gyorsan, látványosan forgolódik még nem lesz komoly játékos

Ha angol lenne és nem sztárolná a média 17 éves korától, ő is egy futóbolond lenne, mint Bale
Akármilyen hihetetlen, én nem a média után megyek. Azért mert RMCF folyamatosan hangoztatja, hogy a média mossa mindenki agyát, még nem feltétlen befolyásol engem is. Hazard-t itt senki nem kedveli, mert tényleg túl van fújva, már top 3 ként kezelik. De nagyon jó játékos, az meg hülyeség (már bocs) hogy csak összevissza forgolódik. Írtam én is, hogy vele is az a baj, hogy sokszor eltűnik, de mikor igazán játékban van, akkor nem lehet megállítani csak sárgával.
Az meg megint enyhe túlzás, hogy ha nem lenne felkapva, akkor mindenki csak egy hülye futóbolondnak nevezné. Te lehet (úgy látom így is úgy is) de kreatív, technikás játékos, nem csak egy szimpla futó bolond.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. május 17., vasárnap 16:25

wxyz írta:
M1Ö írta: Na igen, őt én is hoznám, ha menne Bale. Csak hát...
Mondjuk Ő is képes eltűnni fél órákra, de 1 az 1ben kegyetlen az ember, kb nem lehet megállítani. Nagyon sok 11est és sárgát harcolt ki az ütemváltásaival.
Annyira kegyetlen, hogy ezeknek a nagy része kimerül abban, hogy össze-vissza forgolódik, 2 méterenként iránytválta
Amivel még nem is lenne baj, ha ezzel sok támadást előrébb vinne, de ez ritkán sikerül
Attól mert gyorsan, látványosan forgolódik még nem lesz komoly játékos

Ha angol lenne és nem sztárolná a média 17 éves korától, ő is egy futóbolond lenne, mint Bale
Ha meg sárga lenne, és kerekei lennének... :D
Tény, hogy nem CR vagy Messi kategória, de több szezonon keresztül kiemelkedik a Cselziből, sok olyan erénye van, ami miatt lényegesen jobb és ami még fontos, hasznosabb játékosnak tartom mint Bale-t de sok szélső megirigyelheti a tudását. Szerintem ő sokkal jobban illene ebbe a technikásabb ligába, viszont Angliából elhozni? Nem biztos, hogy sikerülne, most lettek bajnokok, nem tudom, hogy mennyire pénzéhes, de gondolom nem éhezik :D. Szerintem az lenne neki a legnagyobb motiváció, hogy Ronaldoval dolgozhatna nap, mint nap.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 17., vasárnap 16:00

M1Ö írta:
gólvonal írta:Hazard nagyon jó lenne. Nem értem miért nem szeretik itt a fórmumon. Cselei lenyűgözőek, passzai nagyon jók, okosan használja képességeit. Itt pedig nem csinálhatja meg azt, hogy túl sokat cselez és önzőzik.
Na igen, őt én is hoznám, ha menne Bale. Csak hát...
Mondjuk Ő is képes eltűnni fél órákra, de 1 az 1ben kegyetlen az ember, kb nem lehet megállítani. Nagyon sok 11est és sárgát harcolt ki az ütemváltásaival.
Annyira kegyetlen, hogy ezeknek a nagy része kimerül abban, hogy össze-vissza forgolódik, 2 méterenként iránytválta
Amivel még nem is lenne baj, ha ezzel sok támadást előrébb vinne, de ez ritkán sikerül
Attól mert gyorsan, látványosan forgolódik még nem lesz komoly játékos

Ha angol lenne és nem sztárolná a média 17 éves korától, ő is egy futóbolond lenne, mint Bale

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11201
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 17., vasárnap 14:59

Steve írta:Na beindulhat a a Madridom legfontosabb topicjának pörgése a FIfa16-igazolósdi.

Semmiképpen nem zavarnám el Ancelottit. -egyelöre.

Hiába nem akarjátok ezt itt sokan felfogni és el sem jut egyes ember füléig, tudatáig. De nem csak a cserék és nem csak a keret egy edzö dolga Madridban. A taktika majdnem a legkevesebb feladat.

Tudni kell bánni a sajtóval, Perezzel, a túlfizetett dáma focistákkal. Folyamatos hisztéria keltés van, ha már egyszer nem nyer a csapat és erre reagálni kell, nyugodtnak kell maradni.

Ezekben Ancelotti a király. Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen edzö, aki bírta idegileg ezt a sok szart, ami Madridban megy. Undorító sokszor a Real körüli élet és ezt bírni kell.

Garantálom, hogy ilyen Klopp-féle ideg emberek max egy szezont bírnának, ha már nem menne a csapatnak, ki lenne idegelve és szétkapná a sajtó. Mourinho is ilyen típus, de messze értelmesebb. Mégis szét lett bombázva minden körülötte. Pedig neki neve is volt, hatalma is.

Ezt vagy megértitek vagy nem. De lehet itt különbözö nevekkel dobálózni, nem biztos, hogy jól sül el. Itt próbálkoznak pára(szerencsére nem a többség) megint edzöt buktatni, káoszt akarnak és belekeveredve a saját magas röptü érveléseikbe dobálóznak edzö nevekkel.

Èn is azt mondom, idén nyáron Pereznek kellene dolgoznia egy kicsit. ÈPÌTENI a csapatot, nem agyatlanul shoppingolni. Ha ez megvalósul és az olasz nem tud egyröl, a kettöre lépni, akkor lehet jövöre váltani.
Egyetértek. Nincs itt nagy baj, keretkialakítási hiba volt és sok pech a sérültekkel. 1-2 igazolással a kezdőbe+ néhány erősítés a padra és jövőre rendbe leszünk. Semmi szükség most szétbombázni mindent és igen Pereznek kéne már kezdenie magával valamit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 14:38

Garantálom, hogy ilyen Klopp-féle ideg emberek max egy szezont bírnának, ha már nem menne a csapatnak, ki lenne idegelve és szétkapná a sajtó. Mourinho is ilyen típus, de messze értelmesebb. Mégis szét lett bombázva minden körülötte. Pedig neki neve is volt, hatalma is.
Ja,valahogy így.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 17., vasárnap 14:37

Out: Iker, Arbeloa, Khedira, Lucas Silva, Illarramendi, Jesé, Chicarito, Bale

In: De Gea, Danilo, Verratti, Reus, Casemiro meg valami erőcsatár, hogy még több varációs lehetőségünk legyen.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 17., vasárnap 14:26

Na beindulhat a a Madridom legfontosabb topicjának pörgése a FIfa16-igazolósdi.

Semmiképpen nem zavarnám el Ancelottit. -egyelöre.

Hiába nem akarjátok ezt itt sokan felfogni és el sem jut egyes ember füléig, tudatáig. De nem csak a cserék és nem csak a keret egy edzö dolga Madridban. A taktika majdnem a legkevesebb feladat.

Tudni kell bánni a sajtóval, Perezzel, a túlfizetett dáma focistákkal. Folyamatos hisztéria keltés van, ha már egyszer nem nyer a csapat és erre reagálni kell, nyugodtnak kell maradni.

Ezekben Ancelotti a király. Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen edzö, aki bírta idegileg ezt a sok szart, ami Madridban megy. Undorító sokszor a Real körüli élet és ezt bírni kell.

Garantálom, hogy ilyen Klopp-féle ideg emberek max egy szezont bírnának, ha már nem menne a csapatnak, ki lenne idegelve és szétkapná a sajtó. Mourinho is ilyen típus, de messze értelmesebb. Mégis szét lett bombázva minden körülötte. Pedig neki neve is volt, hatalma is.

Ezt vagy megértitek vagy nem. De lehet itt különbözö nevekkel dobálózni, nem biztos, hogy jól sül el. Itt próbálkoznak pára(szerencsére nem a többség) megint edzöt buktatni, káoszt akarnak és belekeveredve a saját magas röptü érveléseikbe dobálóznak edzö nevekkel.

Èn is azt mondom, idén nyáron Pereznek kellene dolgoznia egy kicsit. ÈPÌTENI a csapatot, nem agyatlanul shoppingolni. Ha ez megvalósul és az olasz nem tud egyröl, a kettöre lépni, akkor lehet jövöre váltani.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 14:01

M1Ö írta:
morientes írta:De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
Jó, hát akkor szerinted nem elegek. :)
Csak akkor kit hoznál például kiegészítő embernek? Ha szerinted Illarra nem elég egy Levante ellen sem. Vagy egy Elche, Almeria, Cordoba stb stb ellen. Olyat aki tudja, hogy csak tartalék és el is fogadja, de mégis jobb mint Illarra.
Nem nekem kell ezen gondolkodni,hanem a szakmai stábnak,de ha már basztatva lett Khedira,(jogosan),ez a két úriember sem tett le többet az asztalra.Milyen már az hogy egy 30+millios játékos padozik,mert a kulcs kp-s kiesik,és az edző nem mer hozzányúlni,ahhelyett inkább felrak a kp-ra egy belső védőt....nyilván,akár hogy is van oltva Ancelotti,annyira csak nem hülye hogy ne látná edzésen,hogy ezek a srácok még tölteléknek sem az igaziak...
Azért vannak a játékos megfigyelők,hogy kiszúrják ki alkalmas...vagy jobban mondva lennének.Nem használja őket...hát gondolom nem ütik meg a szintet.A PD-ben meg nem elég hogy "majd lehozzák valahogy",mert elég egy botlás oszt oda a liga...
Hozzák akkor Fernandinhot,Fernandot,Paulinhot,Cambiassot,Banegat,Kondogbiat,kiegészítőnek,azok legalább nem szarják össze magukat :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 17., vasárnap 13:17

Navas - Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao - Illara, Silva - Jesé, Isco, Ronaldo - Benzema.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 17., vasárnap 12:44

M1Ö írta:Én nem nyílvánítottam bűnbaknak. Csak annyit írtam, hogy neki kell változnia és nem a keretnek.
Jó páran megteszik helyetted is :)

Én továbbra is azt tartom, hogy nem várnék a sült galambra, hogy majd magától megoldódik, megváltozik Ancelotti és Bale, meg a többiek, inkább cselekedni kellene egy normális keret kialakítással. A kezdőt amúgy sem nagyon érintené, csak két helyen (aztán, hogy ebből mennyi lesz, az már más kérdés, gondolok itt Bale-re, ez csak az én vágyam), szóval nagy felfordulás nem lenne, a cserék meg amúgy sem voltak használva nagyon, leváltásuk túl sok vizet nem zavarna..
M1Ö írta:
morientes írta:De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
Jó, hát akkor szerinted nem elegek. :)
Csak akkor kit hoznál például kiegészítő embernek? Ha szerinted Illarra nem elég egy Levante ellen sem. Vagy egy Elche, Almeria, Cordoba stb stb ellen. Olyat aki tudja, hogy csak tartalék és el is fogadja, de mégis jobb mint Illarra.
Nem is az, hogy elegek, vagy nem elegek egy levante ellen, inkább az számít, hogy Ancelotti nem használta őket... hiába maradnának itt, ez nem változna jövőre sem.. Olyan keretet kell kialakítani, hogy egyrészt nincsenek kimondott cserék, csak néhány kiegészítő, másrészt Ancelotti igénye szerint, akiket bátran használ, mert anélkül hiába ül itt....

Vagy leváltani az olaszt, d eki tudja kire, és az a valaki, hogy teljesítene, illetve, hogy mi lesz belőle. Sportszakmailag még mindig jobb szerintem leváltani 3-4 cserejátékost valaki másra, mint egy esetleges edzőkeringőbe belemenni...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 12:38

morientes írta:De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
Jó, hát akkor szerinted nem elegek. :)
Csak akkor kit hoznál például kiegészítő embernek? Ha szerinted Illarra nem elég egy Levante ellen sem. Vagy egy Elche, Almeria, Cordoba stb stb ellen. Olyat aki tudja, hogy csak tartalék és el is fogadja, de mégis jobb mint Illarra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 12:29

A spanyol csapatok 60%-a ellen elegek Ők is. Kupa meccseken is játszhatnak, BL-ben is gyengébb csapat ellen, meg ha már megvan a továbbjutás. Pihentetés céljára jók. Úgy se nagyon játszana az egyik közülük, mert remélhetőleg jövőre nem lesz ennyi és súlyos sérültünk. 
De nem elegek mert nyuszi módon nem lehet felmenni egy levante ellen sem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 17., vasárnap 12:17

gólvonal írta:Hazard nagyon jó lenne. Nem értem miért nem szeretik itt a fórmumon. Cselei lenyűgözőek, passzai nagyon jók, okosan használja képességeit. Itt pedig nem csinálhatja meg azt, hogy túl sokat cselez és önzőzik.
Na igen, őt én is hoznám, ha menne Bale. Csak hát...
Mondjuk Ő is képes eltűnni fél órákra, de 1 az 1ben kegyetlen az ember, kb nem lehet megállítani. Nagyon sok 11est és sárgát harcolt ki az ütemváltásaival. Ráadásul nálunk lenne értelmes játszó társa is, nem csak egy Fabregas.
morientes írta:Mondjuk velük nem tudom mit lehetne kezdeni
A spanyol csapatok 60%-a ellen elegek Ők is. Kupa meccseken is játszhatnak, BL-ben is gyengébb csapat ellen, meg ha már megvan a továbbjutás. Pihentetés céljára jók. Úgy se nagyon játszana az egyik közülük, mert remélhetőleg jövőre nem lesz ennyi és súlyos sérültünk.
morientes írta:Jesé nagyon vissza esett,csak a pofa van már
Jesét én sem tartanám meg. Hoznám fel a helyére Ödegaardot. Őt vagy kölcsön adnám, vagy opciós joggal valakinek. Hátha kinőné magát egy év alatt valahol rendzeres játéklehetőséggel egy megbízható csere embernek. De ha nem akar nálunk a padon ülni, akkor sincs baj, Őt gond nélkül tudnánk pótolni.
morientes írta:Csicsarito meg harcos,meg kisebb csapatok ellen hozza is a gólokat,Benzema mögé tán jó is lenne,csakhogy ő meg játszani akar folyamatosan.Az meg itt az ő tudásával aligha menne.
Na igen... Vele ez a gond. De hátha meggyőzhető azzal, hogy jövőre valamennyivel többet lesz rotálva. A hírek alapján kisebb csapatba nem menne. Ugye vissza utasította Amerikát. Meg nem vagyok benne biztos, hogy egy közepesen erős csapat fizetne érte 20 milliót. De mindegy, ha nem marad, őt is lehet pótolni. Ezek apróságok kis túlzással.
RealRaúl77 írta:Szerintem nem csak ANcelottinak kell változnia, hanem Perez felfogásának is
Persze neki is kéne, de nem fog. Meg alapból a mostani keretről írtam, hogy csak csiszolni kéne rajta és nem eladni boldog, boldogtalant.
RealRaúl77 írta:Szóval Ancelotti is benne van az idei szezonban vastagon, de egyedüli bűnbaknak nem nevezném ki csak őt, nem elég, ha csak ő változik, az egész vezetésnek kell...
Én nem nyílvánítottam bűnbaknak. Csak annyit írtam, hogy neki kell változnia és nem a keretnek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 17., vasárnap 12:02

M1Ö írta:Szerintem csak felfogásban kéne változtatni. Legfőképp Ancelottinak.
Persze lehet többet is változtatni, de én úgy számolok, hogy Bale marad még minimum egy évet.
Akkor meg nem tehetjük meg, hogy jöjjön még valaki középre és előre is, mert ha csak középre hozunk valakit, akkor is padra szorul Isco meg James. Ha előre is jönne még valaki, akkor több mint valószínű, hogy egy egy "nagytól" búcsút vennék, elvileg Iscotól. Az meg nekem nagyon nem hiányozna.

Tartom azt, hogy egész jó ez a keret. Csak Ancelottinak jobban kéne kezelje. Ha ezen nem tud változtatni, vagy úgy látja, hogy nem elég, akkor persze menjen Illarra, Lucas, Jesé meg Chicha is. De szerintem velük is lehetne mit kezdeni. Az sem jó, ha túl erős a keret, akkor hamar jönnek a panaszok. Lásd Jesé, pedig Ő nem is akkora kaliber, mint egy Isco/James duó.
Szerintem nem csak ANcelottinak kell változnia, hanem Perez felfogásának is, és közösen egy koncepció alapján kitalálni egy átigazolási stratégiát. Mert amíg nem lesz normális keretépítés, hanem csak médiasztárok kupaca, addig nem lesz fejlődés.
Szóval Ancelotti is benne van az idei szezonban vastagon, de egyedüli bűnbaknak nem nevezném ki csak őt, nem elég, ha csak ő változik, az egész vezetésnek kell...

Egyébként magával a """"gála11""""-gyel még nincs is sok probléma. Bale-t kell leváltani egy 4. kp-sra, vagy egy melósabb támadóra. (egyébként azt sem bánnám, ha maradna, de történne vele valami nyáron, és elkezdene normálisan teljesíteni, normálisan visszazárni stb. de ez túl sültgalambos, szóval inkább cselekednék, és eladnám, mint hogy várjam, hogy majd megváltozik).

Főként a "nagyobb változás", amit írtam, inkább a cserepadra értendő +Iker&Bale. És az lenne nálam fontos, hogy ne gála11 legyen,, aki akkor is végigtolja a szezont, ha a seggénveszi a levegőt, hanem inkább gála14(15,16) legyen, akiket folyamatosan forgatva, ellenfélhez alakított taktikával, meccseken belül is több repertoárral lehetne variálni normálisan, mindenkinek elegendő játékperccel ahhoz, hogy ne fulladjon ki senki tavaszra, de ne is kezdjenek el picsogni, hogy meccsenkénti 3 perc nem elég nekik. Ez az utóbbihoz kell Ancelotti pozitív irányú fejlődése, az előbbiekhez pedig Perez apó feje lágyának benövése végre....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 17., vasárnap 11:59

De szerintem velük is lehetne mit kezdeni. Az sem jó, ha túl erős a keret, akkor hamar jönnek a panaszok. Lásd Jesé, pedig Ő nem is akkora kaliber, mint egy Isco/James duó.
Mondjuk velük nem tudom mit lehetne kezdeni,főleg Illarraval meg Silvával,mert az rendben van hogy nem akkora spillerek mint Modric vagy Kroos,de legalább ne legyenek már beszarva ha pályán vannak.Lekvár mind a kettő,semmi spiritusz.Jesé nagyon vissza esett,csak a pofa van már,Csicsarito meg harcos,meg kisebb csapatok ellen hozza is a gólokat,Benzema mögé tán jó is lenne,csakhogy ő meg játszani akar folyamatosan.Az meg itt az ő tudásával aligha menne.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 115 regisztrált és 0 vendég