Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 19., szerda 12:45

Csabi írta:pepe csak a legkiegyensúlyozottabb védőnk volt egész évben.
Egyetértek, Cristiano, Di Maria és Modric mellett a legjobbunk idén...vele szerintem nem lesz gond vasárnap, Ramosban előbb benne van a hiba a nagy meccseken...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 19., szerda 10:56

pepe csak a legkiegyensúlyozottabb védőnk volt egész évben.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 19., szerda 10:51

Kíváncsi vagyok Pepére, hogy fog muzsikálni...
Még is mire vagy vele kapcsolatosan kiváncsi? Nézted a meccseinket? Akkor láttad......alig hiba,alig szabálytalanság,kitűnő teljesitmény évek óta.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 19., szerda 10:50

Azért elég jó érzés, hogy nekünk az a problémánk, hogy a három tanár khv közül melyik kettő játsszon, míg a Barcánál az, hogy melyik kettő játékában van kevesebb hibalehetőség :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 19., szerda 10:25

tubatibi írta: Kíváncsi vagyok Pepére, hogy fog muzsikálni...én azt sem bánnám, ha Varane kezdene helyette...de, ha már végigtolta az idényt a Pepe-Ramos kettős akkor ne most változtassunk rajta.. :)
En nem aggodok miattuk, tanarok lesznek, mas kerdes hogy junior baratunk ra fog jarni pepere es lesz par oscaros alakitasa
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 19., szerda 10:21

--------------------Diego Lopez------------------------
-------Pepe---------------------------S.Ramos---------
Carvajal----------------------------------------Marcelo
----------------------Xabi Alonso-------------------------
----------Modric---------------------Di Maria------------
Bale------------------------------------------------C.Ronaldo
-----------------------Benzema------------------------------

Vs.

------------------------Cesc------------------------------------
Neymar---------------------------------------------------Messi
----------------Iniesta-------Xavi----------------------------------
----------------------Busquets-----------------------------------
Alba-------------------------------------------------------D.Alves
------------Piqué------------------Mascherano-------------------
------------------------Valdes--------------------------------------

Elvileg ezek lesznek a kezdőcsapatok...A Barcelona a játékba betudja dobni:
Pedrot,Sánchezt,Adrianot,Tellot....nálunk ez a névsor a következő:
Illarramendi, Isco, Morata.... :(
Egyedül Isco aki tud pluszt csempészni a támadójátékunkba.... :ike: Jesé bődületesen fog hiányozni... :'(
Kíváncsi vagyok Pepére, hogy fog muzsikálni...én azt sem bánnám, ha Varane kezdene helyette...de, ha már végigtolta az idényt a Pepe-Ramos kettős akkor ne most változtassunk rajta.. :)

Már most nem vagyok jó előjelekkel a vasárnap iránt, sajnos....
"If you don't like your destiny, don't accept it."

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 17., hétfő 15:55

A nyilatkozat alapján ilyesmi felállást képzelek el holnapra:
----------------Casillas------------
Carvajal-Nacho-Varane-Coentrao
----Modric-Illaramendi-Isco------
---Jesé-----------------CR---------
----------Morata------------------

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 17., hétfő 14:12

Matt009 írta:Bale belelendült? Két szar meccs után volt 2-3 értelmes megmozdulása, és belelendült? Ez erős kifejezés. Bale idén már nem lesz formában. Szerintem tök mindegy, hogy játszik-e holnap vagy sem.
Eddig az volt a baj, hogy mezőnyben kevés. Most viszont kezdi rendre megverni a védőit, pl a Malaga ellen is a gólpassz előtt gyönyörűen csinálta. Schalke ellen is nagy gólt rúgott. Szóval szerintem igen is belelendült. Persze, 90 millióért több kell ennél, de én jelenleg elégedett vagyok vele.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 17., hétfő 13:57

pheco írta:
Realista24 írta:Ancelotti: "Holnap biztos nem játszik Benzema, de vasárnapra jól lesz. Morata, Jesé és Cristiano lesz a kezdő támadótrió."
Nem tudom, hogy Balenek jót tesz-e a pihenés. Végre belendült, jönnek a jó megoldások is a gólpasszok és gólok mellé. Aztán lehet, hogy jót tesz neki, de remélem azért egy 30-45 percet fog játszani holnap.
Bale belelendült? Két szar meccs után volt 2-3 értelmes megmozdulása, és belelendült? Ez erős kifejezés. Bale idén már nem lesz formában. Szerintem tök mindegy, hogy játszik-e holnap vagy sem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 17., hétfő 13:54

Realista24 írta:Ancelotti: "Holnap biztos nem játszik Benzema, de vasárnapra jól lesz. Morata, Jesé és Cristiano lesz a kezdő támadótrió."
Nem tudom, hogy Balenek jót tesz-e a pihenés. Végre belendült, jönnek a jó megoldások is a gólpasszok és gólok mellé. Aztán lehet, hogy jót tesz neki, de remélem azért egy 30-45 percet fog játszani holnap.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 17., hétfő 13:44

Ancelotti: "Holnap biztos nem játszik Benzema, de vasárnapra jól lesz. Morata, Jesé és Cristiano lesz a kezdő támadótrió."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 15., szombat 22:08

Galacticos írta: okokat most ne firtassuk.
Megtaláltad a caps lockot meg a shiftet a billentyűzeten? :lol:

A Barcás dolgot adom, a többit is nagyjából.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. március 15., szombat 22:01

Húú.
Hát már jó régen írtam, az okokat most ne firtassuk. Viszont a fórumot olvasgatom épp eleget.
Ami szemet szúrt az isco. Nem értem miért találtátok be ennyire. Nálam ő az egyetlen fekete pont eddig ancelotti munkájában, mert az hogy itt van spanyolország egyik ha nem a legnagyobb tehetsége és már csak két hónap van a szezonból de mi még mindig nem tudjuk hogy hol a helye a csapatban ez elég gáz. És igen ez ancelotti hibája. A mai meccs miatt meg betalálni nevetséges. Szar volt, és? Kihagyott egy helyetet? Aztaaa olyan még senkivel nem fordult elő. Sima 1v1 volt ezen a szinten bekéne lőni persze de hány játékos hagyott már ki ilyeneket csak a mostani keretből? Te jó ég inkább hagyjuk is. Persze nem vitatom hogy flop volt és engem is zavar hogy ilyen gyengén játszik főleg hogy már megmutatta hogy mire képes, de én inkább ancelottit látom hibásnak. Először egyébként azt nem tartottam jó ötletnek hogy dimariat rakja középre, mostanra úgy néz ki kezd beválni. (vagy csak lehet hogy az évek során már túlságosan megszoktam khedirát és hozzá képest egy árbóc is javulást jelentene)
De egyébként nagyon tetszik ancelotti eddigi munkája, pedig a java csak most jön de nagyon magabiztos a csapat és a védelem isten tudja mikor állt ennyire biztos lábakon. Állítóm jobban védekezik a csapat mint mourinhoval bármikor is tette. Az is tetszik ahogy jesének és carvajalnak megadja a lehetőséget, előbbi ha így folytatja akkor lehet előbb utóbb nem csak remynek lesz jesé meze a világon. Illarrát is simán lerakta a padra carlo, jól is tette. Xabi még mindig jobb, meghát illarra akkora alibi (eddig!!) hogy az hihetetlen, nem mondom a vedekező feladatait szerintem ellátja de a támadoskhoz semmivel nem tesz hozzá többet mint lopez a kapuból. Ha már kapus téma, azt is kurva szar ötletnek tartottam hogy a bl-ben majd védjen iker a bajnokságban meg lopez. De eddig lekopogom bejött neki ez is. Bár mint már mondtam a neheze csak most jön.
Szóval én nagyon elégedett vagyok a csapattal, most úgy vagyok vele hogy jöhet akárki a bl-ben márha tovább megyünk a schalkén.. A BM sem verhetetlen, közel sem az. Nagyon megnézném hogy mire megyünk ellenük mondjuk a döntőben. :D A chelseatől picit tartanék, na nem azért mert olyan baromi erősek, hanem mert mourinho mind a 11 emberét beállítaná a gólvonalra és amilyen makkosak egy szöglet után valahogy bekotornának egy gólt. Én tőlük tartanék a leginkább, nem azért mert ők a legerősebbek hanem mert bármiben lefogadom hogy ők totál bekkelésbe lennének ellenünk. A barca szar formában van, a bl-re összekapták magukat meg 2meccsen bármi történhet de szerintem rajtuk most túllépnénk. És ez lehet nagyképűen hangzik, de leszarom, a többi csapatról meg nem is érdemes írni. PSG? Hagyjuk már. Ibra rendszerint besült amikor a bl-ben a tűz közelébe került valamelyik csapatával, cavani se egy akkora eresztés láthattuk ellenünk is, nem mondom hogy simán kettősgyőzelemmel de magabiztosan vernénk őket otthon mindenképp. A dortmund is tiszta szégyen amit idén művel és nyáron még elmegy lewa is, én ezek után reus helyében is tuti hogy tipliznék. Ez szerintem köztünk és a bm közt fog eldőlni idén. És a támadótriónk miatt meg amiatt hogy a mourinho távozásával látszik hogy kicsit felszabadult a csapat ezért én inkább ránk fogadnék.
Amire még kiakartam térni az a bbc. Ha valakit akkor ronaldot tényleg nem kell kommentálni. Nincsenek rá szavak, nem is próbálok jelzőket keresni rá. Balenek én annyira nem örültem. Féltettem iscot mert azt hittem hogy így özilnek bérelt helye lesz a spanyol meg majd padozhat. (hát hálistennek másképp lett és özilt nem kell többet madrid mezben nézni. De azért drukkolok neki hogy a vb-re felépüljön, szeretném látni az arcát amikor megint besülnek) Szóval én annyira nem örültem balenek az ára miatt sem, azt azért nem mondom hogy nagyon megszerettem, kezdem megkedvelni de a játéka (nem a számai!!) a játéka számomra még mindig hagy némi kívánni valót maga után. A schalke ellen és ma azt mondom komoly volt, tudom hogy nem lehet mindig így játszani de néha úgy eltud tűnni hogy az hihetetlen. Benzema pedig végre valahára talán kezdi összeszedni magát de úgy igazán. Nem egy-két hétre. Hanem kajakra. A számai azok viszont tényleg ott vannak a toppon. Aki miatt még aggódom az marcelo. Neki visszaesett a játéka, már nem akkora faktor támadásban, nem jönnek úgy a cselek ahogy régen, nem jönnek úgy a kulcspasszok ahogy régen... Most sem rossz. De láttunk már ennél ezerszer jobb marcelot is. Ja igen és akire már szintén nincsenek jelzők az modric. Hát az az ember valami hihetetlen mit művel idén. Le a kalappal előtte.
Kicsit kitérnék még a bacára is. Elképesztő hogy hogy visszaestek. És ezt nem rossz indulatból mondom de azzal hogy puyol a nyáron elmegy azzal még nagyobb szarban lesznek. Persze ott lesz messi, xavi, iniesta meg neymar. De ő volt az aki összeartottaa őket. Szerintem ő volt az akinek még messi sem mondhatta meg azt hogy mi legyen. Ő volt az aki amikor piqué elkezdett hisztizni a bernabeuban hogy egy öngyújtót dobtak a pályára (ami tényleg csicskaság volt, ronaldot is szépen telibetalálták) de puyol leszarta. Úgyse talált el senkit akkor meg kit érdekel, kikapta piqué kezéből és mutatta hogy fogja az emberét mert jön a szöglet. És xavi nem ilyen. Nem lesz ilyen emberük. Elmegy tőlük iniestán kívül számomra az egyetlen szimpatikus játékosuk. Szerintem ha puyol megy, azzal messinek még nagyobb hatalma lesz és abból nem fog jól kijönni a barca. Most abba felesleges bele menni hogy nem védekeznek jól, hogy nincs elég minőségi védőjük mert ezt a mamám is látja. De ezzel hogy puyol elmegy nem csak egy játékost veszítenek el.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 15., szombat 15:52

ja. én a mai meccsre értettem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 15., szombat 15:51

Full csere pad lenne jó? Miért? kikapnánk. az marha jó lenne. nem 3. osztályú csapat ez azért.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 15., szombat 15:49

realistahuni írta:
de pihentségi szempontból neki mindegy.
Hát egy 60 perc talán, azért én 90-et nem játszatnám, mert van még a szezonból. Igazából a fontos játékosok közül senkit, mint pl. Modric, Bale, Benzema, Xabi, Pepe, Marcelo. Inkább edzésen kéne többet foglalkozni velük és mindenféle szempontból hangolni a barca elleni meccsre, mert ott jó eséllyel elhúzhatnánk tőlük elég messzire. Helyzetkihasználásokat nyomatnám orrba-szájba mert ha az jó, akkor nincs az isten, hogy kikapjunk a barcától.
Modric, Xabi, Marcelo, Benzema pihenjen, Isco, Jesé, Nacho, Varane, Illarra játsszon. Bale-CR kettőst lekapnám 60 perc után. De igazából lötyögős meccs lesz, a németek próbálkozgatnak majd, de semmi komoly, csak sérülés ne legyen.
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. március 15., szombat 15:43

Szóval szerintem presztizsből, meg CR full érdektelen gólkirályi címe miatt nem érdemes kizsigerelni a csapatot.
De igen,kis változtatásokkal ugyan,de erős kezdőt kell feltenni minden meccsre,CR-rel az élen. Igen is lője csak a gólokat,legyen gólkirály. Ez nem kizsigerelés. Neki lételeme a játék,ameddig bírja erővel,addig nyomja csak. Nem számít neki,hogy menyit pihen,ő az az ember,aki lenyomna 3x90 percet is egy héten...
:goat:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 15., szombat 15:26

de pihentségi szempontból neki mindegy.
Hát egy 60 perc talán, azért én 90-et nem játszatnám, mert van még a szezonból. Igazából a fontos játékosok közül senkit, mint pl. Modric, Bale, Benzema, Xabi, Pepe, Marcelo. Inkább edzésen kéne többet foglalkozni velük és mindenféle szempontból hangolni a barca elleni meccsre, mert ott jó eséllyel elhúzhatnánk tőlük elég messzire. Helyzetkihasználásokat nyomatnám orrba-szájba mert ha az jó, akkor nincs az isten, hogy kikapjunk a barcától.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 15., szombat 15:01

Matt009 írta: Ibra a fejére állhat, akkor sem nyer aranylabdát. Cr meg igen. És nem igazán kell ehhez BL gólkirályi cím. Nyerje meg a BL-t, és akkor egy nagy lépést tesz az aranylabda felé. VB évében nem igazán hiszem, hogy számít valamit is, hogy ki a BL gólkirály. Görcsölni meg fog komoly meccsen is. Hidd el, többet ér, ha pihent lesz hétvégére.
Számít neki minden gól. Én is örülnék ha nem játszana, de pihentségi szempontból neki mindegy.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 15., szombat 14:51

ziro4vr írta:
Matt009 írta: Én is nagyon örülnék a full cserepadnak. CR gólkirályi címe meg hidegen hagy. Engem az érdekel, hogy majd a ki-ki BL meccsen tudjon még lépni. Nem raknám a kezdőbe.
Téged hidegen hagy, de őt meg nagyon nem, pláne hogy Ibra a rivális. Inkább egy tét nélküli meccsen görcsöljön rá és húzzon el. Fáradságtól meg nem nagyon kell tartani az esetében..
Ibra a fejére állhat, akkor sem nyer aranylabdát. Cr meg igen. És nem igazán kell ehhez BL gólkirályi cím. Nyerje meg a BL-t, és akkor egy nagy lépést tesz az aranylabda felé. VB évében nem igazán hiszem, hogy számít valamit is, hogy ki a BL gólkirály. Görcsölni meg fog komoly meccsen is. Hidd el, többet ér, ha pihent lesz hétvégére.
elég sokan elfelejtik, hogy az atletico is még bőven lövőtávon belül van. jó dolog lesz ha elverjük a barcát, de azzal csak a katalánokat ráztuk le. majd ha az atletico is bukik akkor el lehet őket felejteni, de addig semmiképp sem, mert egy vereség nekünk és pontegyenlőség esetén máris ők vezetik a bajnokságot. (ha jól tudom)
Nem hiszem, hogy az Atma bele tudna szólni, ha megőrizzük a Barca után a 3 pont előnyt velük szemben. Akkor van gáz, ha a Barca megver minket, mert akkor egyenlő pontszám az Atmával, és 1 pontra van csak a Barca. Na ezt kéne elkerülni. Amúgy meg kíváncsi vagyok mennyire fogja bírni a következő szakaszt erővel az Atma. Az utóbbi szakaszát se bírta jól a szezonnak, és egy keményebb BL ellenfél erre csak rá fog tenni. Ráadásul ahogy Géci írta, övék a legnehezebb sorsolás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 334 regisztrált és 0 vendég