Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 6., vasárnap 12:40

Én még mindig megnézném a valakinemkhedira helyén DM-et, ha Bale felépül. Most jól játszik, tud védekezni, gyorsan zár stb.. Az argentin válogatottban is hasonló szerepkörben játszik, szóval érdemes lenne megpróbálni.
Lehet, hogy bejönne, de Di María egylábassága és szertelensége miatt kétlem, hogy tudna középpályán labdát tartani, ahogy kell. Oda kétlábas, gyors, jól passzoló, pályán jól látó emberek kellenek. AZt se bánnám ha Alonso visszatérne már és Illarrával ketten nyomnák.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 6., vasárnap 12:39

Kerlon írta:Én még mindig megnézném a valakinemkhedira helyén DM-et, ha Bale felépül. Most jól játszik, tud védekezni, gyorsan zár stb.. Az argentin válogatottban is hasonló szerepkörben játszik, szóval érdemes lenne megpróbálni.
Ezen már rengeteget gondolkoztam én is és nem lepne meg, ha egyszer meglesné az őreg :). Én bízok benne, mert jó edző. Pont olyan amilyenre szükség van. Csak be kell érnie...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 12:36

ateeemadrid írta:
Véleményem szerint az idei keretünk is elég jó mindkettő megnyeréséhez. Ami kellene az nem személyi változások, hanem szerkezeti módosítás, és egy olyan edző, akinek van elképzelése, aki tud cserélni, és aki taktikailag és mentálisan is eléggé felkészült egy Real szintű csapat elvezetéséhez.
És azt miből gondolod, hogy Ancelotti erre nem alkalmas? Ebből a 6-7 vagy tudom is én mennyi meccsből már megtudtad ezt állapítani?
Keresd vissza a hsz-eimet, leírtam kismilliószor az okokat. De nem 6-7 meccsből állapítom meg, hanem abból, amit Ancelotti egész pályafutása során produkált. Én már a kinevezése előtt sem akartam őt edzőnek, úgyhogy nem 6-7 meccs alapján ítélek.
A legnagyobb horror az, hogy bő 3 hónap után olyan posztapokaliptikus jövőképet festesz ide, amit még Nostradamus is megirigyelne.
Az én problémám elsősorban nem az, ahol a csapat jelenleg áll, vagy amit produkál. Nekem a bajom az, hogy ezeket a dolgokat én augusztus közepén leírtam, vissza lehet keresgélni. Akkor lehetett sejteni ezeket a dolgokat, amikor még volt lehetőség a változtatásra illetve a problémák megelőzésére. De nem történt semmi.

Az általam lefestett kép meg a szimpla valóság. De ettől még a csapatunk a keret alapján minimum top 4, még bajnokok is lehetünk, sőt BL-t is nyerhetünk, sőt akár a triplázás is meglehet. Mert a keret alkalmas rá. Csak ahhoz orbitális mák kell, és a döntő fontosságú meccseken ott kell lenni fejben, és persze az ellenfélnek hibáznia kell.
VALAKIAKINEMKHEDIRA
Oké Varga Józsi jó lesz oda. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 6., vasárnap 12:32

Én még mindig megnézném a valakinemkhedira helyén DM-et, ha Bale felépül. Most jól játszik, tud védekezni, gyorsan zár stb.. Az argentin válogatottban is hasonló szerepkörben játszik, szóval érdemes lenne megpróbálni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 6., vasárnap 12:29

Nem értem Ancelottit. Ott van Carvajal, erre Arbeloának biztosít több lehetőséget. Azért ez a Levante nem annyira acélos, hogy csak Arbeloával tudtuk volna őket megállítani. Ott van Marcelo, aki szemmel láthatólag sokkal motiváltabb és jobb formában van, mint Coentrao, erre mégis a portugált játszatja. A padon ott van Illarramendi, aki akárhányszor játszott, ő volt a csapat zongoracipelője. Mégis, vagy ő vagy Modric padon van, hogy Khedira játszhasson. Ronaldót csatárként játszatja, nem tudja érvényesíteni a gyorsaságát. Hatalmas csalódás az ember eddig.

López
Carvajal
Varane
Ramos/Pepe
Marcelo
Illarramendi
Modric
VALAKIAKINEMKHEDIRA

Isco
Di María/Bale

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. október 6., vasárnap 12:20

Matt009 írta: A legnagyobb horrorral ér fel beismerni,
A legnagyobb horror az, hogy bő 3 hónap után olyan posztapokaliptikus jövőképet festesz ide, amit még Nostradamus is megirigyelne.
Engem is nagyon zavar, hogy nem igazán látni az elképzelést a csapatjátékban, de ennél azért több türelmet kéne mutatni. Majd ha eltelik 2-3x ennyi idő, akkor már valóban komolyan foglalkozni kell a hibákkal.
Addig meg meg kell elégedni annyival, hogy elküldjük a tímwörköt a p*csába.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 6., vasárnap 12:18

Véleményem szerint az idei keretünk is elég jó mindkettő megnyeréséhez. Ami kellene az nem személyi változások, hanem szerkezeti módosítás, és egy olyan edző, akinek van elképzelése, aki tud cserélni, és aki taktikailag és mentálisan is eléggé felkészült egy Real szintű csapat elvezetéséhez.
És azt miből gondolod, hogy Ancelotti erre nem alkalmas? Ebből a 6-7 vagy tudom is én mennyi meccsből már megtudtad ezt állapítani?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 6., vasárnap 12:15

mocsok írta:ez a csapat nemrég már kész volt, de az csak arra volt elég hogy a barcát csapkodjuk oda-vissza. :-(
mást is csapkodhattunk volna simán, csak sajnos Josénak is voltak hülyeségei. De láthattuk h amikor úgy játszottunk ahogy kéne és ahogy tudtunk amugy, akkor a MU és a Dortmund se tudott mihez kezdeni. És igazából senki se.
José csapata és taktikája tökéletes lett volna pár változtatással. Gondolok itt az Arbeloa-Carvajal cserére, Xabi helyett Modric, és Khedira helyett...akárki. És kész is.

Mostmeg szenvedünk mindenki ellen. Egy komolyabb csapattal találkoztunk, és sehol sem voltunk ellenük.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 6., vasárnap 12:12

'shutterisland írta:elég sokat olvasgatok itt, egyetértek a legtöbb dologgal, de azért azt nem értem meg, hogy most egy arbeloa vagy khedira miért kell ekkora gondot jelentsen egy rayo, elche, vagy akármilyen csapat ellen.

elnézegetve a spanyol kis és középcsapatok keretét (például a levante komplett keret ér nagyjából 40 millió eurót) ez ramosokkal, ronaldokkal, iscokkal, modricokkal meg benzemákkal a csapatban nem kellene gondot jelentsen.
a meccseitek 90%-án legalább 9 poszton jobbak vagytok az aktuális ellenfélnél, vannak klasszisaitok, és a világ egyik legjobb edzője.

tudom, hogy mindenkinek gundogan, vidal, vagy suarez az álma, de szerintem ilyen "gyenge" játékosokkal is úgy kellene végigsüvíteni a ligán, mint 2011-12-ben, ahol 100 ponttal, 121 rúgott és 32 kapott góllal simáztatok.
Shutter: Ez annyira egyszerű, szép és logikus észrevétel, amit itt sokan a frusztráltság miatt nem akarnak észrevenni. 2011-12-ben is Arbeloa meg Khedira volt a standard kezdő és aláztunk sokszor. Ha akkor működött, akkor működnie kellene idén is. Ez csont egyértelmű.

Az meg egy nagy bullshit, hogy épülő csapat őket nem bírja el. Mikor Mou építette a csapatot az első évben, akkor is elbírtuk Khedirát, Ramost jobb szélen stb...

A probléma itt az, ha beismerjük, hogy bizony nem Arbeloa és Khedira a fő hátráltatója a csapatnak, akkor máshol kell a gyenge játék forrását keresni. És akkor előkerül először Ancelotti neve, akiről (ha minden így megy tovább) előbb-utóbb be kell ismerni, hogy nem megfelelő edző (következmények: idei szezon kuka, jövőre új edző, új projekt, új csapat építés, megint türelmes első szezon...). Aztán jönnek a további problémás dolgok: ha nem Arbeloa és Khedira a hibás, akkor bizony az elől lévők: CR-Isco-DM-Benzema-Bale. A legnagyobb horrorral ér fel beismerni, hogy bizony Isco nem hasznosabb, mint Özil, hogy nincs elit csatárunk, mert Benzema bizony nem az, hogy CR és Bale nem fog megférni egymás mellett, hogy CR már csak egy gólgép, de a rövidpasszos, sok mozgásos futballra alkalmatlan. Mert ha ezen dolgok közül 1 vagy akár több beigazolódik akkor a szezonunk kuka, és az egész nyáron elkezdődött projekt elvi hibákon alapszik, ami miatt nem lehet sikeres. A fórumozók többsége ettől a beismeréstől fél, és könnyebb a technikailag rosszul képzett játékosainkat kipécézni.
Mindezt tetőzi a tökéletes előszezon, amit produkáltunk, és sokan elhitték, hogy végre minőségi keretünk lett. Ami egyfelől igaz, csak azt felejti el mindenki, hogy az elmúlt években is minőségi keretünk volt, és nem sokat léptünk előre minőségben, mert nem igazán volt hova. Ha viszont kénytelenek vagyunk beismerni, hogy ez a keret sem elég, akkor már sokan nem tudják elképzelni, hogy milyen keret lenne az, ami elég lenne akár a bajnokság, akár a BL megnyeréséhez.

Véleményem szerint az idei keretünk is elég jó mindkettő megnyeréséhez. Ami kellene az nem személyi változások, hanem szerkezeti módosítás, és egy olyan edző, akinek van elképzelése, aki tud cserélni, és aki taktikailag és mentálisan is eléggé felkészült egy Real szintű csapat elvezetéséhez.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 6., vasárnap 12:09

shutterisland írta: persze, de nekem fura, hogy évekig épül.
lassan a négyes metró is készen lesz.
ahogy remy is mondta.
ez a csapat nemrég már kész volt, de az csak arra volt elég hogy a barcát csapkodjuk oda-vissza. :-(

szóval most újra kellett kezdeni. új edző, új játékosok.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 6., vasárnap 12:04

lucifer írta:Igen ahogy mondod 9 poszton is jobb játékosaink vannak. De ilyenkor szoktak előjönni a kis csapatoknál a "Real" szindróma azaz hogy úgy futnak ki a pályára mintha ez lenn életük legnagyobb megtiszteltetés a 38 meccsből és akkor is vér komolyan veszik ha belepusztulnak is.
hagyjuk már, folyamatosan ezzel jöttök. Hatalmas hülyeség az egész. A Barca ellen is úgy mennek ki, csak éppen a katalánok már az elején magukhoz veszik az irányítást, és tudatosítják bennük h ácsi. Meg lehet nézni az összes meccsünket h milyen ótvar szarul kezdünk. Persze h vérszemet kap minden jöttment ellenfél.

és amugy meg nem ez az alap? Hogy úgy mennek ki mintha ezen múlna az életük? Nehogy már ettől meg legyünk lőve. A Barca, Bayern, Arsenal, és sorolhatnám, mind ugyanígy fognak nekünk jönni. És ott a minőség is megvan. Mi lesz akkor velünk?
lucifer írta:Arról nem is beszélve hogy az élcsapatok kereteiből a legtöbb játékos nem csak klubszinten játszik hanem válogatottakban is,annyi előnye van a kis csapatoknak hogy nekik kevés vagy nincs is válogatott játékosuk.És azért egy 50 meccset lenyomni szezonként még egy világsztárt is megterhel.
szezon elején vagyunk, még 15 meccs sincs talán a lábukba, nem kell itt ezzel mentegetőzni
Remy írta:DE a csapat még épül
bárcsak látni lehetne ebből valamit
Az előszezonban télleg ilyen érzése volt az embernek, aztán vmi megakadt. Mint mikor elkezdik ásni az alapok helyét, aztán találnak ezt-azt, és jönnek a régészek kapirgálni. Az építkezés meg áll, hónapokig, évekig.
Jelenleg mi sem az épülés jeleit mutatjuk.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 6., vasárnap 11:52

'shutterisland írta:
DE a csapat még épül
persze, de nekem fura, hogy évekig épül.
lassan a négyes metró is készen lesz. :mrgreen:
Mourinhonál megépült, ott össze is jöhetett volna a BL, csak hát... ja...

Most új edző, új emberek. Úgyhogy lehet ezt kifogásnak tartani, csak éppen most helytálló az épül szó. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. október 6., vasárnap 11:51

'shutterisland írta:elég sokat olvasgatok itt, egyetértek a legtöbb dologgal, de azért azt nem értem meg, hogy most egy arbeloa vagy khedira miért kell ekkora gondot jelentsen egy rayo, elche, vagy akármilyen csapat ellen.

elnézegetve a spanyol kis és középcsapatok keretét (például a levante komplett keret ér nagyjából 40 millió eurót) ez ramosokkal, ronaldokkal, iscokkal, modricokkal meg benzemákkal a csapatban nem kellene gondot jelentsen.
a meccseitek 90%-án legalább 9 poszton jobbak vagytok az aktuális ellenfélnél, vannak klasszisaitok, és a világ egyik legjobb edzője.

tudom, hogy mindenkinek gundogan, vidal, vagy suarez az álma, de szerintem ilyen "gyenge" játékosokkal is úgy kellene végigsüvíteni a ligán, mint 2011-12-ben, ahol 100 ponttal, 121 rúgott és 32 kapott góllal simáztatok.
Igen ahogy mondod 9 poszton is jobb játékosaink vannak. De ilyenkor szoktak előjönni a kis csapatoknál a "Real" szindróma azaz hogy úgy futnak ki a pályára mintha ez lenn életük legnagyobb megtiszteltetés a 38 meccsből és akkor is vér komolyan veszik ha belepusztulnak is. Másrészt egy adott játékosról főleg csatárokról,szélsőkről egy meccsen az első 20-25 percben kiderül hogy milyen meccsre lehet számítani,de ettől függetlenül bármikor megvillanhatnak. Ezen kivül a "világleggjobainak" is becsúszhatnak rossz meccsek,hibák, adott emberről lemaradások illetve egy játékost főleg aki légiós és kapja a kemény milliókat teljesítménytől függetlenül(pl Conetrao) nem is fogja túlzottan érdekelni és nehéz is tűzbe hoznia magát az elche,rayo,levante elleni meccs,nem mert ő igyis meg úgyis megkapja a fizetését szóval lealibizi a meccset és kész.

Arról nem is beszélve hogy az élcsapatok kereteiből a legtöbb játékos nem csak klubszinten játszik hanem válogatottakban is,annyi előnye van a kis csapatoknak hogy nekik kevés vagy nincs is válogatott játékosuk.És azért egy 50 meccset lenyomni szezonként még egy világsztárt is megterhel.

Na meg arról se feledtkezünk hogy nem mindig jön be a papírforma mert milyen szép lenne ha 38 meccsből legalább 35-35-öt nyerne mindkét nagy meg az összes toppliga első 2-3 csapata akkor nem lennének új játékosok sem akik a kis csapatokban felhívják magukra a figyelmet mint pl Isco,Illaramendi,Carvajal.
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 6., vasárnap 11:49

DE a csapat még épül
persze, de nekem fura, hogy évekig épül.
lassan a négyes metró is készen lesz. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 6., vasárnap 11:39

'shutterisland írta:elég sokat olvasgatok itt, egyetértek a legtöbb dologgal, de azért azt nem értem meg, hogy most egy arbeloa vagy khedira miért kell ekkora gondot jelentsen egy rayo, elche, vagy akármilyen csapat ellen.

elnézegetve a spanyol kis és középcsapatok keretét (például a levante komplett keret ér nagyjából 40 millió eurót) ez ramosokkal, ronaldokkal, iscokkal, modricokkal meg benzemákkal a csapatban nem kellene gondot jelentsen.
a meccseitek 90%-án legalább 9 poszton jobbak vagytok az aktuális ellenfélnél, vannak klasszisaitok, és a világ egyik legjobb edzője.
Igen, nem kéne hogy ekkora gondot jelentsen, DE a csapat még épül, nem szokott össze, így egy lassú, körülményes, vagy éppen beadni nem tudó játékos óriási érvágás, pláne ha az ellenfél úgy jön ki a pályára, hogy vért iszik előtte. Nem lenne akkora gond, se Arbeloával, se Khedirával, ha a csapat már csapat lenne, és a padról beállva, vagy sérülés miatt kezdőként bent lennének, de mivel nincs csapat, így nagyobbak lesznek azok a hibák.

Ezért kéne nyomatni a kezdőbe Carvajalt és Illarrát, hogy ők legyenek az alapkezdők, az a csapat álljon össze, és amikor összeértek, akkor nem lesz ekkora érvágás, ha a két fék beáll a csapatba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 6., vasárnap 11:38

'shutterisland írta:elég sokat olvasgatok itt, egyetértek a legtöbb dologgal, de azért azt nem értem meg, hogy most egy arbeloa vagy khedira miért kell ekkora gondot jelentsen egy rayo, elche, vagy akármilyen csapat ellen.

elnézegetve a spanyol kis és középcsapatok keretét (például a levante komplett keret ér nagyjából 40 millió eurót) ez ramosokkal, ronaldokkal, iscokkal, modricokkal meg benzemákkal a csapatban nem kellene gondot jelentsen.
a meccseitek 90%-án legalább 9 poszton jobbak vagytok az aktuális ellenfélnél, vannak klasszisaitok, és a világ egyik legjobb edzője.

tudom, hogy mindenkinek gundogan, vidal, vagy suarez az álma, de szerintem ilyen "gyenge" játékosokkal is úgy kellene végigsüvíteni a ligán, mint 2011-12-ben, ahol 100 ponttal, 121 rúgott és 32 kapott góllal simáztatok.
Ne aggódj, most is annyi lesz, csak kicsit drámaivá tesszük a bajnokságot :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 6., vasárnap 11:33

Savant írta:és ha belemagyarázom Mariska is képes okosba,
ez jó, tetszik :lol:

ennyire kapkodó és figyelmetlen játékost nehéz találni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 6., vasárnap 11:25

elég sokat olvasgatok itt, egyetértek a legtöbb dologgal, de azért azt nem értem meg, hogy most egy arbeloa vagy khedira miért kell ekkora gondot jelentsen egy rayo, elche, vagy akármilyen csapat ellen.

elnézegetve a spanyol kis és középcsapatok keretét (például a levante komplett keret ér nagyjából 40 millió eurót) ez ramosokkal, ronaldokkal, iscokkal, modricokkal meg benzemákkal a csapatban nem kellene gondot jelentsen.
a meccseitek 90%-án legalább 9 poszton jobbak vagytok az aktuális ellenfélnél, vannak klasszisaitok, és a világ egyik legjobb edzője.

tudom, hogy mindenkinek gundogan, vidal, vagy suarez az álma, de szerintem ilyen "gyenge" játékosokkal is úgy kellene végigsüvíteni a ligán, mint 2011-12-ben, ahol 100 ponttal, 121 rúgott és 32 kapott góllal simáztatok.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 5., szombat 21:14

A csapat teljesen kész lenne arra, hogy kis területen kényszerítőzve kijátszuk az ellenfelet. Ehelyett Cé, Benzema krvamessze helyezkednek az "okosoktól" szerintem. Isco, Modric, Illarra és ha belemagyarázom Mariska is képes okosba, picibe játszani a zsugát, majd ebből kéne robbanni. Nem ezt látjuk.

Nóbika közbe' elcseppent. Ja és Coentrao önmaga paródiája, Marcelot a kezdőbe. MINDIG.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 5., szombat 20:56

hehe írta:
R.M.C.F írta:Jó ez a Koke? Már többször is nyomtátok.....érdekelne.

Mit tudtok róla?
spanyol.
férfi.
focista.
a neve 4 betű és hasonlít a kokira.

Egyszer fociztam egy olyan csapatban ahol a két szélső roma gyerek volt.......
Az edzőnk,minden meccs előtt igy nyomta be a kezdő ezen részét:
S van két fekete futónk........ :lol: :lol: :lol: szeretett sakkozni egyébként,na meg inni.Merőkanállal merte magába a fröccsöt meccsek után.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég