Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 18:06

Ha rajtad mulna, akkor Iscot aldoznad be Pogbaert?..itt a te velemenyedre vagyok kivancsi nem a pletykakon alapulo hirekre...
A véleményem nem mérvadó, próbálok a realitások talaján maradni. Ha én lennék Pérez, akkor persze, hogy Bale-t áldoznám be.
Jamest amennyire nem szerettem volna, hogy jöjjön, nagyon kellemeset csalódtam benne. Ha ilyen alázattal folytatja, mint ahogy elkezdte, akkor ő lesz a legkisebb problémánk.
Simán beáldozná
Baaaannnggggg, mellé, majd legközelebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 8., hétfő 18:05

numberone1 írta:
Realista24 írta: Pogbához valakit be kell áldozni és nekem kellene Pogba, mert többet látok benne.
CR és Bale tudjuk, James szintén ebbe a kategóriába tartozik. Modric és Kroos szintén zenész, marad Isco, aki elégedetlen is meg nem is, akar is maradni meg nem is. (bár utóbbi csak az én véleményem, de ő játszani akar)
Ha rajtad mulna, akkor Iscot aldoznad be Pogbaert?
Simán beáldozná

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 8., hétfő 18:05

ja semmi ilyesmi. csak kölcsönszerződés. nem szarakodunk ilyen opciókkal.
Aham. Sok szerződést láthattál már. Szóval rendelkezésre bocsájtanál egy 15-16 éves gyereket egy spanyol első osztályú klubba, úgy, hogy a meccseik 50-75%-án játszania kell, kapjon időt, csináljanak belőle játékost, grátiszért. Azért nem mindenhol hülyék ülnek döntési pozícióban. Ilyen szerződést egy nb1-es klubbal nem tudnál kötni, nemhogy egy profi focicsapattal.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 18:04

Realista24 írta: Pogbához valakit be kell áldozni és nekem kellene Pogba, mert többet látok benne.
CR és Bale tudjuk, James szintén ebbe a kategóriába tartozik. Modric és Kroos szintén zenész, marad Isco, aki elégedetlen is meg nem is, akar is maradni meg nem is. (bár utóbbi csak az én véleményem, de ő játszani akar)
Ha rajtad mulna, akkor Iscot aldoznad be Pogbaert?..itt a te velemenyedre vagyok kivancsi nem a pletykakon alapulo hirekre...mert csak meg mindig felteteles modban beszelhetunk addig amig nincs semmi konkretum. Ebbol a szempontbol James es Bale nem kellene, h erinthetetlen legyen. Balet eleve nem kellene szamitasba venni egy ilyen szezon utan, Iscoban meg tobb van mint Jamesben(legalabbis tobb skill,spiritusz)...ha arrol is beszelhetunk kiben mennyi van.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 8., hétfő 17:59

numberone1 írta:Ki beszel itt Balerol?
Bale itt lesz, ha tetszik ha nem :lol: CR itt lesz, amíg azt mondja nem. Karim kiskedvenc, ő is marad, de ha valaki távozik ő lesz az első.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 8., hétfő 17:57

ja semmi ilyesmi. csak kölcsönszerződés. nem szarakodunk ilyen opciókkal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. június 8., hétfő 17:56

Én egyre inkább azt érzem, hogy Verratti egy hangyányival, de fontosabb jatekos lenne szamunkra, mint Pogba. Évek óta, de lehet mar egy evtizede ezt a fajta jatekost keressuk a csapatba. Egy hátrébb vont KP-s, aki nagyon sokat melozik, harcos, védekezeik, ez mellett pedig rohadt technikás. Pogba nemhinném, hogy bevállalná a vedekezobb szerepet. Verratti meg eleve vedekezobb stilusu kozeppalyas. Én azt mondom, a tamadással kapcsolatos dolgokhoz nincs szuksegunk Pogbara, hagyjuk meg Isconak, és Jamesnek. Adjunk nekik teret es nagyobb szabadságot, legyen mogottuk egy biztos, stabil háttér, hogy ne kelljen annyit melozniuk, es szabadabban jatszhassanak. Nemhiszem, hogy csalodast okoznának, hiszen eredetileg is az a posztjuk.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 8., hétfő 17:55

BBeno írta:Odegaard kölcsönadásáról csak annyit, hogy csakis úgy adnám kölcsön,ha szerződésben le van írva hogy a hivatalos meccsek legalább felén kezdőnek kell lennie valamint a meccsek 75%-án pályára kell lépnie. vagy enél még erősebb szerződést. a lényeg hogy játszania kell és szokni a spanyol nyelvet, focit, közeget.
És mekkora visszavásárlási záradékot ajánlasz? 30 milla jó lesz? :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 17:53

Bale jobb ha ott szerepel mindenki vázolt kezdőjében, ha nem, akkor mehettek át a fifa topikba... :lol: :lol:

Sajnos.
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 8., hétfő 17:52

numberone1 írta:
nmate írta:
...és akkor hova rakod Kroost meg Modricot? 4 középpályás nem jó amíg itt van a BBC.
Ki beszel itt Balerol? :hmmm:

Egyebkent lentebb mar vazoltam. :kacsint:
Ja, jó is lenne, csak sajnos Bale-ről egyelőre beszélni kell.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 8., hétfő 17:52

Olyan szintű erősítést jelentene mind Pogba mind verratti,hogy nekem teljesen mind1 melyik jön.

A lényeg,hogy valamelyik Jöjjön.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 17:51

nmate írta:
...és akkor hova rakod Kroost meg Modricot? 4 középpályás nem jó amíg itt van a BBC.
Ki beszel itt Balerol? :hmmm:

Egyebkent lentebb mar vazoltam. :kacsint:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 8., hétfő 17:50

BBeno írta:Odegaard kölcsönadásáról csak annyit, hogy csakis úgy adnám kölcsön,ha szerződésben le van írva hogy a hivatalos meccsek legalább felén kezdőnek kell lennie valamint a meccsek 75%-án pályára kell lépnie. vagy enél még erősebb szerződést. a lényeg hogy játszania kell és szokni a spanyol nyelvet, focit, közeget.
Az említett hármasból a Villarreal lenne a legjobb, ők legalább szép focit tolnak. Betis emlékeim szerint elég nagy favágó csapat. Malaga meg olyan semmilyen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 8., hétfő 17:48

Odegaard kölcsönadásáról csak annyit, hogy csakis úgy adnám kölcsön,ha szerződésben le van írva hogy a hivatalos meccsek legalább felén kezdőnek kell lennie valamint a meccsek 75%-án pályára kell lépnie. vagy enél még erősebb szerződést. a lényeg hogy játszania kell és szokni a spanyol nyelvet, focit, közeget.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 17:48

Ezt az Iscos helyettis dolgot nem ertem R24, Pogba b-t-b, Isco tkp....szerintem boven lehetne helye mind kettonek.
Pogbához valakit be kell áldozni és nekem kellene Pogba, mert többet látok benne.
CR és Bale tudjuk, James szintén ebbe a kategóriába tartozik. Modric és Kroos szintén zenész, marad Isco, aki elégedetlen is meg nem is, akar is maradni meg nem is. (bár utóbbi csak az én véleményem, de ő játszani akar)
4 középpályás nem jó amíg itt van a BBC.
A BBC-nek vége te kis csacsi
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 8., hétfő 17:48

Iscoval nálam ott a baj, hogy egy egész szezont ő valószínű sosem fog végigbírni. Pogbában tényleg több van, de egyelőre még Isco jobb focista.

Verratti jó gyerek, de teljesen más mint a másik kettő. Neki sincsenek jó fizikai paraméterei, de nála el lehet siklani afelett, hogy 100-on én is lefutom, mert mélyebben játszik, ott nem kell hosszú sprinteket levágni.

Hogy melyiket igazoljuk... jelenlegi körülményeket figyelembe véve, valóban az olasz az aki jobban passzolna a csapatba. Viszont azért nem csöppenek el tőle, nincs akkora potenciál benne.
numberone1 írta:Ezt az Iscos helyettis dolgot nem ertem R24, Pogba b-t-b, Isco tkp....szerintem boven lehetne helye mind kettonek.
...és akkor hova rakod Kroost meg Modricot? 4 középpályás nem jó amíg itt van a BBC.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. június 8., hétfő 17:48-kor.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 17:45

Nekem a kedvencem az volt amikor, Alves megindult es siman elvalasztotta a labdatol, a csavo csodalkozott is. :salute:
Aztan ott volt ket olyan szitu amibol a Juve siman golt szerezhetett volna, egyik amikor lerantottak

Ezt az Iscos helyettis dolgot nem ertem R24, Pogba b-t-b, Isco tkp....szerintem boven lehetne helye mind kettonek.

Veratti is csucs jatekos, jojjon mind ketto.
lemondhatnánk Jamesről és főleg a bal lábáról
...hat meg a jobbrol...thx god. :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2015. június 8., hétfő 17:50-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 17:44

dannen írta:
Kerlon írta:ennyiből minden tehetségesebb emberre ki adhatnánk 80 millió eurót, akiről valaki összevág egy youtube videót, amiben kb 4,5 perc ami érdemleges
ezt csak azért mutatom, mert azt mondják páran, hogy mennyire gyenge volt ellenünk, ami nem igaz. a 80 millió meg azért szól ami lehet majd a gyerekből, nyilván.

és amúgy, jamesért gyakorlatilag úgy adtunk 80 milliót, hogy egy tehetségesebb ember volt, rúgott pár gólt a vb-n, előtte szinte senki sem tudta ki ő, csak pár youtube videót láttak az emberek róla is max.. ő ért 80 milliót? nagyon nem. azt hittem azután már nem lepődünk meg az árakon. pogba sokkal több ennél.
kibeszélt itt Jamesről? ? ? de akkor igen, adjunk érte rögtön 140 milliót, amúgy ott kezdődött az egész, hogy bemásoltam egy JUVE szurkoló véleményét, aki leírta, hogy bármekkora potenciál van benne 80 millióért simán el kell adni, mert egy komolyabb meccsen nem nyújtott még jó teljesítményt

szerinted nem volt gyenge az 5 perces videód alapján, én meg a meccs alapján azt mondom, hogy gyenge volt, látszott rajta, hogy miben tehetséges, de a szervezett védekezésen kívül nem játszott jól
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 17:43

Anthony írta:Én Matuidit hoznám el a PSG-ből :lol:
Veratti törpe (bár ha Modric kikopik utána jó lenne), Pogba nemkell, túl van értékelve, nem éri meg duplán megfizetni.

:coffee:
Verratti törpe, Gündogan pocakos, James lassú babahájas. Tudjuk-tudjuk. :lol:

Pogba>Isco vonatkozásban pedig egyetértek. Legalábbis ami a kihozható maximumot illeti. De ha már van egy Isconk, az már más kérdés. Ellennének ők egyszerre is a pályán, bár akkor lemondhatnánk Jamesről és főleg a bal lábáról. :mrgreen:
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 17:37

dannen írta:
ziro4vr írta:Pogbában nagyobb maximum van mint Verrattiban, de utóbbi gyakrabban hozza a klasszis teljesítményt.

Engem most a döntőben megint megfogott a francia, voltak eszetlen megmozdulásai, de azok a dinamikus megindulások, labdakezelések, labdatartások...meg póklábakkal labdaszerzések. Fincsi. Mai fociban aki betöri fullra ezt a fazont és a csapat szolgálatába állítja, azé az ász.
végre valaki lát is :mrgreen:
Szerintem ugyan arról beszél mindenki, és ugyan úgy látja a dolgokat, csak van aki Verratti felé hajlik inkább, van aki meg Pogba felé. Senki nem vonja kétségbe a tehetségüket.
Realista24 írta:
Az egyiket mindenképp hozni kell, vagy Gündogant, aki ezt nem látja az menjen el disznót vágni. :lol:
Akkor már indulok is. :mrgreen:

Na, komolyra fordítva, ha én is csak egyet választhatok, akkor Pogba. Nálam jobb, mint Isco, és sokkal jobb lehet, mint Isco.
Bumm a fejbe :Đ
Azért valljuk be, hogy Pogba azért van sokszor dicsérve, hogy milyen jól támad és hogy valójában ő inkább támadó/támadó középpályás, mintsem középső középpályás. Ezzel egyet is értek.

Szerencsétlen Isco meg nem is a helyén játszik és így is elég jó szezont futott. Igen tudom hogy volt hogy eltűnt pár meccsen, de szerintem akkor örült, hogy van energiája levegőt venni, nem hogy aktívan kivenni a részét a feladatokból.

Volt tavaly pár meccs mikor az eredeti helyén játszott... hát elég brutál módban nyomta.

Ha Isco kárára hoznánk Pogbát, akkor nekem biztos, hogy nem kéne. Ezt már korábban b_szták el...

Itt szívjuk egymás vérét, aztán lehet Pogba meg Messi videókra rejszol, majd katalán (majd ha odaigazol kiderül hogy nem francia, hanem katalán!) mintás "Pogba" Barcás mezbe törli.... :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég