Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 18:32

Ja hogy ma meccs
thereisonly1ronaldo

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. augusztus 25., péntek 17:54

Yazid írta: Estére nincs valami félig official kezdő?

Ezt írják:
Kepa; Carvajal, Rüdiger, Alaba, Fran García; Tchouameni, Modric/Valverde, Camavinga, Bellingham; Rodrygo és Vinicius.

Szóval nem nagyon lesz meglepetés.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 25., péntek 17:48

Estére nincs valami félig official kezdő?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 24., csütörtök 13:27

Ahogy azt várni lehetett, holnap Kepa kezd, Carlo megerősítette újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. augusztus 21., hétfő 21:09

Hivatalosan a Castillában marad, nem az A csapat tagja, így tartalékosként adni kell neki egy 26-50 közötti számot, ha a felnőtt csapat meccsére nevezni akarjuk.
Két kapus ugyanígy kapott már számot Fran Gonzalez 30-as, Canizares 31-es. Nincs benne semmi újdonság.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 21., hétfő 20:40

kodo írta:
Pad'em írta: Official: Nico Paz a felnőtt keretbe lett regisztrálva. 32-es számmal.
Ez igy visszas nekem is. Max a bl keretbe lehet igy regisztralni fiatalt.
Marad Castillás, csak mivel már az Almeria ellen is ott volt a padon gondolom be kellett regisztrálni? Passz, de tény, hogy ő meg Canizares is regelve lett a La Ligánál.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 21., hétfő 20:32

Vini is 28-ban kezdett, mert castillásként játszott az A csapatban. Rodry is valami 25-nél nagyobb számban mutatkozott be, mert nem eu-s hely már csak a kicsiknél volt?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. augusztus 21., hétfő 20:26

Pad'em írta: Official: Nico Paz a felnőtt keretbe lett regisztrálva. 32-es számmal.
ez érdekes, mert ő középpályás ha jól tudom :hmmm:
középhátvéd inkább várható volt a Castillából

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 21., hétfő 20:24

Pad'em írta: Official: Nico Paz a felnőtt keretbe lett regisztrálva. 32-es számmal.
Ez igy visszas nekem is. Max a bl keretbe lehet igy regisztralni fiatalt.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. augusztus 21., hétfő 19:54

Pad'em írta: Official: Nico Paz a felnőtt keretbe lett regisztrálva. 32-es számmal.
Ez most hogy van, nem csak 25-ig lehet?

Vagy Tebas ebben is "kisegít" minket? :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 21., hétfő 19:48

Official: Nico Paz a felnőtt keretbe lett regisztrálva. 32-es számmal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ekissm » 2023. augusztus 17., csütörtök 14:01

Pad'em írta: Almeria ellen is a fiatal deszant gyémant kp lesz megint, elvileg.
Almeria előző meccsen, (staitisztikát láttam csak) egész támadó 11-el ment ki, sokat lőtt kapura, nem játszott durván, mondjuk simán ki is kapott otthon a rayotól.

Remélem ellenünk se bsuszoznak, és tudnak a srácok focizni majd ellenük.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 17., csütörtök 13:19

Almeria ellen is a fiatal deszant gyémant kp lesz megint, elvileg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 13., vasárnap 22:03

node írta:
tubatibi írta: - A középpálya szinte tökéletes az, hogy a tegnapi négyes mellett van egy Modric, Kroos a padon és még visszatér Ceballos is, ide kár karaktert pazarolni. Reméljük kitart a forma.

- Ugye, ha azt vesszük, hogy két támadóval állunk fel akkor szerintem mind Vini, mind Rodrygo játéka halott ebben a formációban.
Talán úgy tudnám ezt elképzelni, hogy van előttük(valamelyikük előtt) egy igazi csatár. Semmiképpen nem kezdetném Őket így együtt.
Vini lehetne kicsit szabadabb, jobban kitolva a szélre és legelöl pedig egy Joselu.
Egyáltalán nem tűnik ez halva született próbálkozásnak a legutóbbi meccs alapján. Rodrygo valószínűleg hamarabb fog adaptálódni Vininél, egyszerűen ösztönösen is intelligensebb focista, jobban érti a játékot, viszont kevésbé van meg benne az extra faktor Viniciushoz képest. Vinicius-nak nagyon át kell alakítania a játékát (korábban szinte az oldalvonalról indult), ami több időbe telik. Kevesebb lesz a látványos dribbli és 2-3 védővel versenyfutás, viszont közelebb lesz a kapuhoz, tehát várhatóan több lesz a helyzete. A fordulékonysága, robbanékonysága és kombinációs képessége révén a legkomolyabb csapatok ellen is közvetlen gólhelyzetbe fog tud kerülni, és ha felnő a feladathoz (szerintem így lesz), akkor ezekből jónéhány gólt el is fog tenni.

Az is érdekes volt, hogy Modric-ot a gyémánt csúcsára tette Ancelotti, ami szerintem nagyon feküdt neki, mivel így kevesebbet kell robotolnia, és kreativitásban és kis területen való játékban még mindig nagyon jó. Kroos pedig a gyémánt utolsó embere lett, ami neki szintén fekszik az extrém labdabiztossága és játékintelligenciája miatt. Bellingham pedig mindenkivel kompatibilis, egyelőre tényleg brutálisan jó vételnek tűnik. Szóval a lényeg, hogy egyelőre érvényesülni látszanak a gyémánt alakzat előnyei (dominancia a játékban, kevés helyzet engedélyezése az ellenfélnek, középpálya uralása stb.), illeszkedik a keretünkhöz (külön-külön és együtt is játszathatók az ifjak és az öregek), a hátrányait pedig a Bilbao nem tudta tesztelni (ehhez masszív szélsőjáték és gyors kontrák kellettek volna a részükről).

Nekem Joselu tűnt elveszettnek ebben a felállásban, de szerintem őt nem is erre tartogatja Ancelotti.
Egyetértek, Rodrygo eleve többet kapott már false 9-ban meg 10-esben is szerepet tavaly, meg a válogatottban is, ez a felállás neki feküdni fog. Ráadásul ő azért gólerősebb, Vini reméljük tud adaptalódni, de idő kell ehhez. Mind tudjuk az erősségeit: szélen veri meg az emberét és alapvonal felől húz befele a 16-oson belülre. Ez a szabadabban mozgó szerepkör nem vagyok benne biztos, hogy tetszeni fog neki.

Illetve Arda is itt van, szerintem neki is ez illeni fog a játékához yt videók alapján. Kikever szélre, onnan mozog befele mehet a bugi Bellinghammel. Alapvetően Brahimnak is feküdnie kéne az elől lévő kettő egyik posztja, de annyira lassú, hogy kevés lesz, nem is lesz sok perce sanszosan.

Egy Hakimi - Mbappe párossal lenne ez a felállás tökéletes, egy szélen életveszélyes, gyors fullbackkel a jobbon, meg egy olyan csatárral aki nem center, hanem sűrün megy szélre, ő meg megoldja mindkét szélen meg kb mindenhonnan. Joselut ebben a felállásban szintén nem érzem életképesnek, se Vlahovicsot meg hasonszőrűeket. Julian Álvarez lenne fasza ebbe, de felesleges találgatni nem úgy tűnik, hogy akarunk igazolni bárkit is előre.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 13., vasárnap 22:00

node írta:
tubatibi írta: - A középpálya szinte tökéletes az, hogy a tegnapi négyes mellett van egy Modric, Kroos a padon és még visszatér Ceballos is, ide kár karaktert pazarolni. Reméljük kitart a forma.

- Ugye, ha azt vesszük, hogy két támadóval állunk fel akkor szerintem mind Vini, mind Rodrygo játéka halott ebben a formációban.
Talán úgy tudnám ezt elképzelni, hogy van előttük(valamelyikük előtt) egy igazi csatár. Semmiképpen nem kezdetném Őket így együtt.
Vini lehetne kicsit szabadabb, jobban kitolva a szélre és legelöl pedig egy Joselu.
Egyáltalán nem tűnik ez halva született próbálkozásnak a legutóbbi meccs alapján. Rodrygo valószínűleg hamarabb fog adaptálódni Vininél, egyszerűen ösztönösen is intelligensebb focista, jobban érti a játékot, viszont kevésbé van meg benne az extra faktor Viniciushoz képest. Vinicius-nak nagyon át kell alakítania a játékát (korábban szinte az oldalvonalról indult), ami több időbe telik. Kevesebb lesz a látványos dribbli és 2-3 védővel versenyfutás, viszont közelebb lesz a kapuhoz, tehát várhatóan több lesz a helyzete. A fordulékonysága, robbanékonysága és kombinációs képessége révén a legkomolyabb csapatok ellen is közvetlen gólhelyzetbe fog tud kerülni, és ha felnő a feladathoz (szerintem így lesz), akkor ezekből jónéhány gólt el is fog tenni.

Az is érdekes volt, hogy Modric-ot a gyémánt csúcsára tette Ancelotti, ami szerintem nagyon feküdt neki, mivel így kevesebbet kell robotolnia, és kreativitásban és kis területen való játékban még mindig nagyon jó. Kroos pedig a gyémánt utolsó embere lett, ami neki szintén fekszik az extrém labdabiztossága és játékintelligenciája miatt. Bellingham pedig mindenkivel kompatibilis, egyelőre tényleg brutálisan jó vételnek tűnik. Szóval a lényeg, hogy egyelőre érvényesülni látszanak a gyémánt alakzat előnyei (dominancia a játékban, kevés helyzet engedélyezése az ellenfélnek, középpálya uralása stb.), illeszkedik a keretünkhöz (külön-külön és együtt is játszathatók az ifjak és az öregek), a hátrányait pedig a Bilbao nem tudta tesztelni (ehhez masszív szélsőjáték és gyors kontrák kellettek volna a részükről).

Nekem Joselu tűnt elveszettnek ebben a felállásban, de szerintem őt nem is erre tartogatja Ancelotti.
Tovább tartott elolvasni a hsz-t, mint amennyit a meccs végén fent voltak Modricsék :kalapos:
De Belli igen, ő jó volt tegnap mindenben.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

node
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 21:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Ronaldo (R9), Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: node » 2023. augusztus 13., vasárnap 21:11

tubatibi írta: - A középpálya szinte tökéletes az, hogy a tegnapi négyes mellett van egy Modric, Kroos a padon és még visszatér Ceballos is, ide kár karaktert pazarolni. Reméljük kitart a forma.

- Ugye, ha azt vesszük, hogy két támadóval állunk fel akkor szerintem mind Vini, mind Rodrygo játéka halott ebben a formációban.
Talán úgy tudnám ezt elképzelni, hogy van előttük(valamelyikük előtt) egy igazi csatár. Semmiképpen nem kezdetném Őket így együtt.
Vini lehetne kicsit szabadabb, jobban kitolva a szélre és legelöl pedig egy Joselu.
Egyáltalán nem tűnik ez halva született próbálkozásnak a legutóbbi meccs alapján. Rodrygo valószínűleg hamarabb fog adaptálódni Vininél, egyszerűen ösztönösen is intelligensebb focista, jobban érti a játékot, viszont kevésbé van meg benne az extra faktor Viniciushoz képest. Vinicius-nak nagyon át kell alakítania a játékát (korábban szinte az oldalvonalról indult), ami több időbe telik. Kevesebb lesz a látványos dribbli és 2-3 védővel versenyfutás, viszont közelebb lesz a kapuhoz, tehát várhatóan több lesz a helyzete. A fordulékonysága, robbanékonysága és kombinációs képessége révén a legkomolyabb csapatok ellen is közvetlen gólhelyzetbe fog tud kerülni, és ha felnő a feladathoz (szerintem így lesz), akkor ezekből jónéhány gólt el is fog tenni.

Az is érdekes volt, hogy Modric-ot a gyémánt csúcsára tette Ancelotti, ami szerintem nagyon feküdt neki, mivel így kevesebbet kell robotolnia, és kreativitásban és kis területen való játékban még mindig nagyon jó. Kroos pedig a gyémánt utolsó embere lett, ami neki szintén fekszik az extrém labdabiztossága és játékintelligenciája miatt. Bellingham pedig mindenkivel kompatibilis, egyelőre tényleg brutálisan jó vételnek tűnik. Szóval a lényeg, hogy egyelőre érvényesülni látszanak a gyémánt alakzat előnyei (dominancia a játékban, kevés helyzet engedélyezése az ellenfélnek, középpálya uralása stb.), illeszkedik a keretünkhöz (külön-külön és együtt is játszathatók az ifjak és az öregek), a hátrányait pedig a Bilbao nem tudta tesztelni (ehhez masszív szélsőjáték és gyors kontrák kellettek volna a részükről).

Nekem Joselu tűnt elveszettnek ebben a felállásban, de szerintem őt nem is erre tartogatja Ancelotti.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 13., vasárnap 21:02

pofonegyszerű pótolni az összes kiesőnket

https://pbs.twimg.com/media/F3bs7PKWQAA ... me=900x900


:lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 13., vasárnap 12:09

ANDS írta: Nagyon rövid időn belül sok a sérülês:
Güler,
Courtois,
Militao.
Nem tudom, mi az oka, de nem jó jel.
Güler meg Militao maguk alá hajtották a térdüket, Körte meg állítólag egyszerűen csak lehajolt.

Szerintem csak pech. Gülernél volt valami "állítólag ebbe sérült bele" videó, Edert meg láttuk tegnap sajnos.

Nem hinném, hogy rossz edzésmódszerek, vagy ilyesmi.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 13., vasárnap 11:05

Amugy szvsz nem lesz ez a harmas kp gyengebb csapatok ellen.
Tegnap melozni kellett,meg sebessegbe felvenni a harcot a bilbaoval.
Szvsz Kroos fix,de talan Modric is kezdo lesz ott,ahol tamadolag kell dominalni a meccset es kreativabbnak lehet lenni.
Az egyik oreg ilyen meccseken fix csucsu helyett lesz,a masik meg Valverde helyett. Modric ugyis regebben is a jobbosra kihuzodva volt inkabb.
Kroos meg melysegibe eleg lesz.
Jude rengeteget segit hatra ugyis,plusz ott van meg mindig a neger predatorunk.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:24

Mindig nagy öröm nyerni Bilbaóban, úgyhogy gratulálok a csapatnak.

A gyémánt felállásunk ült 1-2 kivétellel.

A középpálya teljesen rendben van, Nekem tetszik, hogy mind a 4 fiatal titán játszik, főleg Jude élvezi ezt a felállást a legjobban, ez tegnap is látszott.

Egy kis személyes észrevétel a tegnapi formációhoz:

- Kapus poszton, ha érkezik Kepa úgygondolom nagyjából megleszünk.

- A középhátvédeink minőségiek, Militao kiesésétől függően hoznék valakit (Ramos), vagy pedig ha jól emlékszem a Castillaban van a Rafa Marin srác, őt is belehetne dobni, elvileg nem ügyetlen.

- Fran Garcia, ha pici tapasztalatot szerez akkor tökéletes ehhez a felálláshoz, dinamikus, gyors és mintha végtelen energiája lenne, Mendy nem lenne képes hozni ezt a fajta dinamikát.

- Carvajal, Lucas V., Odriozola, tegnap Carvajal ismét elő vette a jobbik énjét, viszont tartósan egész biztosan nem fogja ezt hozni, de ezt a posztot nem tudjuk idén megoldani(Talán, ha nem érkezik a teknős akkor Mi is bejelentkezünk Cancelo-ért, Ő hasonlóan jó lenne, mint a túloldalt Fran)

- A középpálya szinte tökéletes az, hogy a tegnapi négyes mellett van egy Modric, Kroos a padon és még visszatér Ceballos is, ide kár karaktert pazarolni. Reméljük kitart a forma.

- Ugye, ha azt vesszük, hogy két támadóval állunk fel akkor szerintem mind Vini, mind Rodrygo játéka halott ebben a formációban.
Talán úgy tudnám ezt elképzelni, hogy van előttük(valamelyikük előtt) egy igazi csatár. Semmiképpen nem kezdetném Őket így együtt.
Vini lehetne kicsit szabadabb, jobban kitolva a szélre és legelöl pedig egy Joselu.

Az a gond, hogy Mbappé-val pont ugyanez lenne a helyzet, ha felrakjuk előre a Mbappé-Vini kettőst nem lesz annyira hatékony, mintha 3 támadóval állnánk fel vagy valamelyikőjüket kicserélni egy vérbeli csatárra.
Ott is egy Mbappé-Joselu kettősnek kéne elől lennie.


Nyilván ez csak erre a formációra igaz és, ha váltunk 4-3-3ra(Amit bőven fogunk játszatni ebben a szezonban) akkor nyugodtan mehet a Rodrygo-Mbappé-Vini felállás/Ami valószínűleg a cél/, bár ott is megnéznék egy Arda(Rodrygo)-Joselu-Mbappé támadóhármast, ugyanis szerintem Mbappé is pont balszélről tud a legjobb lenni.
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég