Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 26., szerda 15:29

Varane a jovo, ez ketsegtelen. Viszont Pepe jelenlete nagyon fontos a csapatnak, hihetetlen magabiztossagot sugaroz. Alig emlekszem komolyabb hibajara az utobbi idoszakban, nagyon kiegyensulyozott es higgadt. Lassan veteran lesz a futballban de en nagyon orulok annak hogy hosszabbitott , top kategoria igy is a posztjan nem igen talalnak helyette olyan embert aki ennyire lojalis es elhivatott a klub fele.
egyetértek...Varane-t még szakaszosan kell beépíteni,mehet egyre többet,de pepe még azért a legjobb védőnk,igaz lassan lefő a kávé nála is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 26., szerda 12:20

Varanennak iden mar at kell venni a stafetat a posztjan, de ne lepodjon meg senki ha az igazan eles meccseken akar egy Barca elleni rangadon Pepevel allunk fel. Varane meg mindig roppant fiatal a kovetkezo 10 eves vedonk Pepe es Ramos utan o lehet, ha nem lesz turelmetlen, nagyon hamar berobbant es magasra tette a lecet de a kepessegei alapjan siman korszakos vedo kell hogy legyen.
Csalódott lennék, ha nem Varane lenne a kezdő védőnk, plána a barca ellen, ahol nagyon kell a sebesség. Pont a Barca ellen kifejezetten Varane kell, az agresszív Atletico ellen már el lehet gondolkodni Pepén.

Amúgy alap a Ramos-Varane kettős, de Pepét akármikor be lehet dobni. Örülök a hosszabbításának, nála jobb embert a padra/kezdőbe nem találnánk. Ha régebben nem adtuk el, akkor most már felesleges lett volna.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. augusztus 26., szerda 11:14

Varane a jovo, ez ketsegtelen. Viszont Pepe jelenlete nagyon fontos a csapatnak, hihetetlen magabiztossagot sugaroz. Alig emlekszem komolyabb hibajara az utobbi idoszakban, nagyon kiegyensulyozott es higgadt. Lassan veteran lesz a futballban de en nagyon orulok annak hogy hosszabbitott , top kategoria igy is a posztjan nem igen talalnak helyette olyan embert aki ennyire lojalis es elhivatott a klub fele.

Varanennak iden mar at kell venni a stafetat a posztjan, de ne lepodjon meg senki ha az igazan eles meccseken akar egy Barca elleni rangadon Pepevel allunk fel. Varane meg mindig roppant fiatal a kovetkezo 10 eves vedonk Pepe es Ramos utan o lehet, ha nem lesz turelmetlen, nagyon hamar berobbant es magasra tette a lecet de a kepessegei alapjan siman korszakos vedo kell hogy legyen.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 26., szerda 10:43

numberone1 írta:Pepe fenykoraban sem volt jobb mint Varane most.
Más stilus a ketto.Varane az elegáns,laza,amolyan Nesta feeling,mig Pepe a harcos,megalkuvást nem turo,igazi gladiátor.
Helyzettol fuggoen,hol az egyik stilus hasznosabb,hol a másik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. augusztus 26., szerda 9:37

numberone1 írta:Pepe fenykoraban sem volt jobb mint Varane most.
Most éli a fénykorát. :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 26., szerda 4:40

Pepe fenykoraban sem volt jobb mint Varane most.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62839
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 26., szerda 0:09

pepe:
Padra való, Varane mögé.
Bale. A hozzáállása szar lett...
Nem a hozzáállása szar, ő kevés ide.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 25., kedd 23:03

R.M.C.F írta:Perez:
Ezt eddig is tudtuk. Sajnos úgy van ahogy leírtad.
R.M.C.F írta:Benitez:
Hát, szerintem ez a keret nem alkalmas a 4231-re, variálhat akárhogy. Még talán működne ha CR lenne a center, mögötte Benzema, a két szélen Isco és James. Viszont van egy Bale-ünk, akinél borul az egész. CA-val meg már kár foglalkozni, jó volt, de a hibáin elmentek a kupák.


A játékosok leírása korrekt. Engem érdekelne, hogy te milyen csapatot küldenél ki a pályára a következő fordulóban, felállás, keret, és szerinted Benitez milyent fog kiküldeni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 25., kedd 22:36

Pár gondolatot megosztanék a csapatról,tagokról és az idei keretről,szerkezetről......

Sok infónk még nincsen,mert vannak itt változások,tehát lesz miről bőven beszélnünk idén...de most még talán ez korai ,így nagy evezésbe nem lehet belemenni,persze előíteletek lehetnek mindenkinél,de azok nem igazán tiszta,korrekt meglátások általában.

Perez:
Nem látunk a függöny mögé,de vannak ügyek amikből le lehet vonni bizonyos konzekvenciákat,valószínűleg valamilyen szinten beleszól a szakmai munkába,valószínű van olyan is,hogy bizonyos embert,embereket a kezdőbe követel....ez persze káros,viszont nem tudhatjuk hogy a real madrid mint brand,mit követel meg,esetleg szükségszerű volt beckhamet anno mindenáron megvenni és a kezdőbe tenni lásd perez és VDB vitája és elválása.
Nem lenne ő rossz elnök,ha nem a saját kis játszóterének tekintené a világ legnagyobb és legnépszerűbb klubját. Neki és a szakmai tanácsadóinak meg pláne tisztában kellene lennie,hogy a real madrid mint klub,immáron 15 éve,azért lett a lehetőségeihez mérten sikertelen,mert nem tudott biztosítani szakmailag megfelelő vezetőséget,kiforrott és korszerű koncepcióval ellátott szakmai munkát, hosszú vagy félhosszútávra tervezett,egyensúlyos és kiszámítható keretet. Ezeket talán a gazdaságosság és a globális térnyerés elé kellett volna helyeznie....de ezt soha sem tette. Ő üzletember és nem sportember....és e szerint is gondolkodik,és nem idomul a sportszakmai tényezők irányába.

Benitez:
Szinte mindenkinél hendikeppel indul....alapvetően én sem értem miért ő? Na de majd elválik,én nem bántom.....még..... CA leváltása engem nagyon nem húzott fel,hiszen carlo bár szerettem,sok olyan dolgot elbacott,amit nem tehet meg egy edző sem. Kiesett a kezéből a győzelem......
Beni nem ennyire "haver" és nem ennyire közkedvelt,na de ez nem igazán érdekel engem,engem a szakmai munka érdekel.....most még csak a nyilatkozatai vannak elöttem,másból nem tudok "dolgozni"...azok meg nem igazán nyerték el a tetszésemet.
Többször kinyilvánított elégedettség a keret kapcsán(azt hiszi ha azt nyilatkozza hogy ez a keret tökéletes akkor kap majd még centert,vagy mást? Nem fog akkor),ez nekem nem tetszik.....
4-3-3 ról....4-2-3-1re állt át.....oké,értem hogy neki ez a preferált szerkezete,de ezt mennyire vizsgálta meg hogy itt működik majd? JM ezt használta,de az más móka,akkor egy teljesen más koncepciót követtünk....ott ez alkalmazható volt és működött,itt most az nem lesz elég. ott volt egy higuain itt nincsen(mondjuk ez nem feltetlen baj,csak a poszt miatt írtam),ott mélyebben helyezkedünk,itt már nem,ott egyénileg konkrétabb feladatok voltak,itt nem....
A két rendszer merőben más mozgásokat,felfogásokat kiván,először is a probléma benzema szerepe,aztán probléma ami már most látható hogy a két szélső védő nem mehet annyira(ez marcelo esetében nettó hátrány nekünk),aztán továbbra is(JM nál is) a csapat szerkezeti vonalai között nagy távolság van(ez nem a szerkezet hibája,abban ez jó,hanem mi bactuk el a gijon ellen),ez miatt a passzok és a konstruktív előre játék kockázatosabb,bizonytalanabb,jobban és könnyebben levédekezhetőbb,ez magával vonz több felesleges futást,helyezkedést,illetve a védekező-labdaszerző visszatámadás jelentősen kedvezőtelenebb hatékonysága is számottevő,hiszen az elhelyezkedés formája miatt nagyobb terek,távok vannak az egyének között. A 3 kpás rendszer kitűnő lenne nekünk,ha lenne minőségi cserénk,és kroos,modric,isco vagy james mellé lenne alternatíva,egy aki erősebb védekezésben,és egy aki erősebb támadásban.
Most lehet betanulni megint egy új szerkezetet,erre rá fog menni több hónap.
Hogy jó lehet e? Lehet.....de én már nem mennék a poziciós játék felé,és a centerjátékot ki is zárnám,max taktikai alternatívának hagynám meg,de csak cserejátékosról váltva mint lorrente mert a fejjátéka kitűnő,alaptaktikában nem használnám....ha ma még nem is,de a közel jövőben ez már korszerűtlen lesz....és 3-5-8 éven belül tömegesen fognak erről leváltani másra. Szűkülő taktika....nincsen jövője.
A kp-án két szűrős rendszert képzel el,két btb játszaná ezt be(nem btb feladatkörrel hanem konkrét területfedezéssel),ezzel nagy bajom nincsen,de a két ember nehezebben vált ki egy felfutó danilo vagy marcelo támogatására(vagy mögé zárás),igy ez a számunkra nagyon fontos taktikai elem(marcelo betörései) csökkenni fognak,hiszen a két szűrő behatároltabb területet fedez,kevesebbet tud tolódni szélső bekk mögé,hiszen akkor nagy lenne a lyuk a kp-n(kiváltani meg senki sem tud)......ez most a védelem feladata lesz 100%osan....pepe megoldhatja ha engedik neki,vele ez nem lenne probléma remekül mozog ki minden irányba,ramos sem rossz,de ő kicsit jobban felveszi a közepét,inkább előre mint oldalra mozog.....

Szerintem:
CA nem volt megfelelő,a második évben ezt igazolta....de ez most megint egy bizonytalanság ami van,vagy jó vagy nem jó...de az biztos,hogy az állandó variálás kedvezőtlen. Benitez taktikusabb gondolkodása lehet hogy számunkra inkább hátrány mint előny(nem biztos).....az erős taktika mindig valamilyen szinten kötöttség...és ez itt nehezen tolerálható.Lásd brazil foci.

Egyénenként:

Navas,Casilla:

Mindkettő remek tudású kapus,nekem megfelelőek,de nem én döntön el :))
Navas vonal és bravúrkapus,képes önmaga hozni bármilyen meccset,tényleg kiváló kapus,de nem eléggé homogén közeg a játékosok felé....kicsit olyan mint a tanyasi farmon a villanypásztor,fog mindent ami arra jár,de még sem azt érezzük ez a legjobb megoldás,mert eléggé egyszerűek a módszerek.Persze attól még hatékony.
Casilla képzett,jó felépítésű,biztos pont,azt nem tudjuk,hogy ha nem lesz kezdő,az hogy fogja a formáját módosítani.

Danilo és carvajal:
Carvajal tavaly illetve tavaszra visszaesett,talán ezért hozták a nyakára a brazilt aki engem eddig nem győzött meg,a mozgása fura,a kombinációi bizonytalanok,a védekező ereje engem eddig nem hatott meg...de ideje van,lehet ez más másképpen is.

Ramos és pepe:
Tisztább játék tavaly,biztos pont a két FGY.....bármilyen csapat elnöke lennék,ők lennének a belső védőim,nyilván előtte lenne kp-a is,hogy ne 5 percenként kapjanak egy vs egyet,hanem 130 percenként mint a sztár piké,mascerano duo.

Varane:
voltak visszaesései,megtört a fejlődése kicsit,de ez lehet hogy normális,hiszen bombaként robbant be....hibátlan teljesítménnyel....azt nehéz rendre űberelni,de még tartani is.
Sérülékeny és a brutál X lába sem túl előnyös a labdarúgásban ugye.....ott ez hátrány,ez is lehet ok egyfajta sérülékenységre,hiszen egy X láb,tartása,kitámasztása,érkezései mind mind más és más mechanika,a térdére is problémás....idén meg kell jobban terhelni meccs számmal,hogy "adja ki" magát a rakoncátlan testrész.
Fokozatosan most már be kell építeni a kezdőbe,de még ne játsszon többet idén mint pepe.

Marcelo:
védőmunka nekem annyira nem probléma,jól zár,és jók a párharcok is,a fejjáték nem megy,illetva a lyukra futásokat beeszi....de ez sem egyedülálló.....roby cé sem volt tökéletes.....előre szlalomok,betörések,szélek óriási fegyver nekünk...cr jól húzódik be,utat engedve.....ezért kp-odaért 4-3-3 nál....belső védők kihelyezkedése kellene.....ramos van balról,neki kellene odafigyelni.

Kroos:
intelligens,igy a mélyebb posztot is remekül megjátsza,higgadt,jól lát a pályán,a többieknek is nyugodságot sugall,most megváltozik a szerepe,de nem kell félteni,tavaly modric kiesése után kivérezette Carlo mint böllér a malacot,idén rotálva lesz,igy ezt ki lehet remélhetőleg pipálni,bár a rotálásnak is vannak kritériumai,azt se lehet ész nélkül.
Többet vállaljon kapura,nem kell mindent megjátszani.

Modric:
Ha 3 játékost meg kell neveznem akik a legfontosabbak,akkor marcelo(pepe),modric és benzema lenne a 3......ez mindent elmond róla. Lassítja,gyorsitja a játékot,döntő a támadók helyezkedései,kifutásai,beindulásai kapcsán,minden labda játékképes,nincsenek sztáralűrök,nincsenek felesleges cselek,mozdulatok....szimpla elemi hatékonyság.

Bale:
Nem megy neki,a teljesítménye a korábbi(Pl) tudása és teljesítményéhez képes alig 20 %)....az a Bale,itt egy igazi fegyver lenne,aki bármikor,bárhonnan képes odabacni egy gólt vagy gólpasszt. Ha hozná magát,akkor nálam meccs/gól vagy gólpassz amit tud valójában).
A hozzáállása szar lett...arc lett.....talán azt hitte,ha itt játszik akkor neki mindent lehet....egy fenét. Itt meg kell halni a sikerért,ő erre úgy néz ki,itt nem képes.......

Isco:
Szupertechnika,de sok felesleges tribli....kevés előremutató egy vs,több oldalmozgás és oldalirányú csel.....nem szabad a támadások sebességét lassitania,pedig megteszi.
A 4-2-3-1 ben jobb a helye mint a 4-3-3 ban,igy lehet tőle várni egy fejlődést.

James:
Harcos,bátor,akaratos,sokat melózik. A balosa top.Többet használja. Sokat fut,mostmár nem fut annyit feleslegesen mint az elején,jobban beosztja az erejét,nagyon jól tud 16oson belül helyezkedni.

Ronaldo:
Ebben a rendszerben kicsit hátrébb helyezkedne el,ez neki nem fog annyira feküdni,messinek sem fekszik sok pozició....4-3-3ban tökéletes távolságban és pozicióban volt a kaputól,jobban tudott behúzódni,és támadni a kaput,én nem szorítanám a kp-a játékába,neki az nem előnyös. Szeret beindulni,rávezetni,kibillenteni,majd értékesíteni,neki a szerepe tökéletesen eltalált volt....nem szabad megváltoztatni.


Benzema:
ő nem igazán poziciós játékos,neki az elmozgó(4-3-3)csodálatosan feküdt. Most mit fog játszani? Centert? halál.....ő szereti a kombinációt,az összjátékot,egy center a kaput és a gólt szereti,más nem is érdekli,benzema meg a játékot szereti....ez mást jelent nálam.
Ő nem center. Főleg nem poziciós játékos,kötött feladatokkal.

Konklózió:
A Real Madrid soha sem volt az a csapat aki mindig nyert......csak az aki a legtöbbször.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 23., vasárnap 18:29

Mondjuk Moratanal is veszélyes volt az az opció :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 23., vasárnap 17:36

wZoLee7 írta:Szerintem is gólra törőbb az orosz játéka, de egy CR, Bale, James, Benzema, Jesé mellett már lehet hogy nem ő az akire szükségünk van. Fizetnének is érte, visszavásárlásival elkell adni egy poolnak mondjuk.
Nem kell ot már visszavásárolni,jobb nem lesz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 23., vasárnap 14:52

Szerintem is gólra törőbb az orosz játéka, de egy CR, Bale, James, Benzema, Jesé mellett már lehet hogy nem ő az akire szükségünk van. Fizetnének is érte, visszavásárlásival elkell adni egy poolnak mondjuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:26

Géci írta:
realistahuni írta:Denis nincs a keretben pedig simán jobb mint Vazquez. Gondolom megy a biznisz a háttérben.
Szerintem meg nem jobb. A spanyolba több a finesz, mint az oroszba. Az orosz játéka nagyon le van butítva.
Dehogy. Csak a spanyol nem egyből a kaput támadja, hanem még csinál két hatástalan bicikli cselt, aztán tolja meg. Denis szerintem gyorsabb és veszélyesebb is a kapura, ezt a tavalyi statjaik is jól mutatják. Én is azt tudom elképzelni, hogy érte még lehet érdeklődnek az angolok, mert amúgy rá már annyira nincs szükségünk, elég bő lett a keret már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:23

realistahuni írta:Denis nincs a keretben pedig simán jobb mint Vazquez. Gondolom megy a biznisz a háttérben.
Szerintem meg nem jobb. A spanyolba több a finesz, mint az oroszba. Az orosz játéka nagyon le van butítva.

Tjacks
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:46

Nyögvenyelős meccsre számítok, remélem rám cáfolnak a srácok. Jöhet a 4-4-2, navas-carvajal-varane-ramos-marcelo-kroos-modric-isco-james-bale-cr. Egy valamiért imádkozom, hogy Benitez nem a 87 percben cserélős tréner lesz. Ha egyáltalán van beleszólása....

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 22., szombat 20:08

Denis nincs a keretben pedig simán jobb mint Vazquez. Gondolom megy a biznisz a háttérben.
Love football, hate antifa.

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. augusztus 22., szombat 14:50

Navas
Carvahal-Ramos-Varane-Marci
Kroos-Modric
James-Isco-Bale
Ronaldo
:hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 22., szombat 13:20

442 lesz, Bale-Jesé csatár sorral. Isco jobbon, CR balon, ez volt a sláger a felkészülés során.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 22., szombat 13:12

Szerintem James fog a padon kezdeni, első meccsén nem bízza majd a véletlenre, ha be kell küldeni valakit akkor James vagy Isco mennyen be felpörgetni a játékot.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 22., szombat 13:04

Ami lesz:
Navas - Danilo,Varane,Ramos,Marcelo - Kroos,Modric - Bale,James,Cé - Jesé
Iscot beteszi a pincér, Jesé szerintem kimarad.
Bale is tuti kezdő lesz, pedig a rapperünk/popénekesünk simán előtte van a felkészülés alapján.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég