Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 8., csütörtök 18:56

Victor írta:most amúgy átigazolási időszak van, nem? senkit nem tudunk hozni a középpályára, akár kölcsönbe? sürgős lenne szerintem. :roll:
Nem lepődnék meg, ha ez az Ødegaard gyerek végül több időt töltene a nagyoknál, mint a kicsiknél. Meglátjuk. Igazából Medrán és remélhetőleg ő is képes arra, hogy 20 perceket végigtoljanak a kisebb csapatok ellen. Addig is lehet pihentetni a nagyokat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 8., csütörtök 18:33

most amúgy átigazolási időszak van, nem? senkit nem tudunk hozni a középpályára, akár kölcsönbe? sürgős lenne szerintem. :roll:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2015. január 8., csütörtök 18:01

Hát sajnos ezt kell mondjam, hogy ezek a vereségek nagyon értek már a csapat számára. Amióta Modric kidőlt (szerencsétlenségünkre) és Bale visszatért azóta nem játszottunk jól. Decemberben is sok olyan meccs volt amelyet rossz játékkal nyertünk meg. Ami feltűnő számomra az az, hogy Kroos mennyi fáradt, emiatt dekoncentrált és olyan szituációkban adja el a labdát amiben eddig nem.
Kezd kiütközni nem is a kispad hossza (az is persze), hanem inkább annak minősége, Ancelotti nem tud lendíteni a csapat játékán, nem tud belenyúlni igazán a meccsbe.
Nem kezdem el szapulni Balet vagy Jamest kaptak már eleget, azonban egyik sem ide való szerintem.
Nyáron nagy változtatások kellenek, meg kell szabadulni a selejttől és minőséget kell hozni, főleg a középpálya közepére. Bale is mehet egy +100-as ajánlat esetén és simán hozni kell Reust. A pálya közepéről el kell adni Khedirát és Illarramendit, egyszerűen annyira nem tényezők hogy az már fáj, a helyükre én ezen játékosok közül választanék kettőt: Pogba/Vidal/Verratti/Nainggolan/Ramires/Gündogan/Guarín/Dembele
Lehet hülyén hangzik de én szívesen látnám Nainggolant a csapatban, szerintem nagyon hasznos játékosunk lehetne.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 8., csütörtök 8:57

mi a tosz ez a kezdő :lol: legalább 442 meg C is atomvadul fog beállni, mert padra vágták :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Carlo motivál :salute: :mrgreen:
sajnos nem így lett, borzalmasan gyengén játszott, gyakorlatilag semmit sem lendített a játékunkon :( .

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 7., szerda 23:54

Teljesen várható volt, hogy nem fog menni a játék. A vereség nem, mert bármi lehet. De sokan nem véletlenül féltünk Modric kiesésétől. Sajnos amíg nincs középen egy olyan ember, aki fordulékony, csinálja a váratlant, a testcselekkel megbolondítja az ellenfelet, addig cseszhetjük és bízhatunk egy Ramos fejesben, egy Ronaldo kiugrásban... Nem ilyen Lucas Silvákat kéne nézegetni, mert ő ebből semmit nem tud, még a skilles videók alapján sem, pedig azokban még Khedira is nagy császár.

Ronaldo.. Soha nem ment neki az, hogy oda van szegezve a balra és egész meccsen 3 figyelnek rá. De hát persze, hogy rá figyelnek, ki másra? Jamesre, aki meglát egy védőt és jön a hátrapassz? Hát ezt én is megcsinálom, ehhez nem kell 80 millió. Vagy Bale, akinek csak meg kell hagyni a területet kifelé, hadd fusson, aztán lesz ami lesz. Kb 8 beadásból talán 1 veszélyes, ez vállalható, persze, hogy engedik neki kifelé az egész oldalt. Ronaldot szabadon kell játszatni, mert ha balon nem megy, átmegy jobbra. Sokkal veszélyesebb volt így mindig, több lehetősége van a váratlanra. Bale-nek úgyis tökmindegy hol van, mert játékban mindenhol 0. Vagy CR 4-4-2-ben lehet Benzema párja, de amíg nincs Modric, addig biztos nem fogjuk azt játszani.

Szóval engem csak a tehetetlenség szomorít el, mert ha van játék, de kikapunk, akkor ez van, nem jött össze. De amit látunk meccsek óta az semmi. A bajnokságot még így is kötelezőnek érzem, a másik kettőben meg lesz ami lesz. Én örök optimista vagyok, ha kaptunk volna 5-öt, akkor is úgy ülnék le meccset nézni, hogy továbbmehetünk, szóval én nem írom le a csapatot, de nehéz lesz. Meg lehet, hogy ebben a helyzetben nem is nagyon akarják.

Pereznek nagyon el kell gondolkodnia, bár úgysem tanul a hibáiból. De jó lenne, ha leülne vele Ancelotti és megmondani, hogy vagy igazolhat, vagy viszlát, mert ez nem állapot, hogy King Kung Csangból hozunk játékosokat csak azért, mert van marketingértéke. Kár, hogy nekem nincs, lehet akkor engem is vinnének, még ha nem tudnék focizni, akkor is.
És remélem már gondolkodnak azon, hogy kikre kell költeni a Bale-ért kapott pénzt. Felőlem mehet James is, bár ennek sajnos semmi esélye. De legalább annyi előnye van mindennek, hogy talán Isco betonkezdő mostantól, ha egészséges mindenki, ha nem. :) :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 21:49

Arra alapból is szinte lehetetlen lenne rávenni,
De miért? Ezt soha sem értettem. :D mert ha ezt realos mondja,akkor oké....de egy barcás? :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 21:48

csabi* írta:#futuremadridista :shifty:
Arra lapból is szinte lehetetlen lenne rávenni, de ilyen meccsekkel meg aztán főleg nem győztök meg.. :D
R.M.C.F írta:Azért lassan nevezhet a liga legjobban túlsztárolt játékosa címre.......ha fele annyit tudna mint amire sokan tartják,akkor jó kis focista lenne.
Tudom, hogy nem egy klasszis, de én valamiért komálom. Mindenkinek vannak ilyen játékosai szerintem.. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 21:18

Az tényleg nagyon tud.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 7., szerda 21:16

R.M.C.F írta:

Kokeeee!! :'( Hát így meg se nézem,
Azért lassan nevezhet a liga legjobban túlsztárolt játékosa címre.......ha fele annyit tudna mint amire sokan tartják,akkor jó kis focista lenne.

jolvan, akkor nem vagyok egyedül... Nekem az atleticoból mindig is csak Turan tűnt ki egyedül, igaz h néha egy paraszt, de focizni nagyon tud
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 21:09


Kokeeee!! :'( Hát így meg se nézem,
Azért lassan nevezhet a liga legjobban túlsztárolt játékosa címre.......ha fele annyit tudna mint amire sokan tartják,akkor jó kis focista lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 7., szerda 21:01

palesz77 írta: Ja tényleg, Real kezdőt nem is néztem.. :fpalm: :lol: Ahogy nézem Kroos is kezdő, miattuk már alapból leülnék, de ahogy látom Khedira és Bale is kezd, szóval még szórakozni is fogok.. :shifty: Jó kis meccs lesz ez! :D
#futuremadridista :shifty:
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 20:56

csabi* írta:isco már nem is érdekel? :|
Ja tényleg, Real kezdőt nem is néztem.. :fpalm: :lol: Ahogy nézem Kroos is kezdő, miattuk már alapból leülnék, de ahogy látom Khedira és Bale is kezd, szóval még szórakozni is fogok.. :shifty: Jó kis meccs lesz ez! :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 7., szerda 20:51

palesz77 írta:
Remy írta:Atlético Madrid: Oblak – Gámez, Godín, Giménez, Lucas – Mario, Gabi – Saúl, Raúl García, Griezmann – F. Torres

Mondjuk ez se túl acélos. Verni kell őket. :vivo:
Kokeeee!! :'( Hát így meg se nézem, pedig gondoltam csörtet ma is egy nagyot. Na majd ellenünk a hétvégén.. :lol:
isco már nem is érdekel? :|
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 20:47

Remy írta:Atlético Madrid: Oblak – Gámez, Godín, Giménez, Lucas – Mario, Gabi – Saúl, Raúl García, Griezmann – F. Torres

Mondjuk ez se túl acélos. Verni kell őket. :vivo:
Kokeeee!! :'( Hát így meg se nézem, pedig gondoltam csörtet ma is egy nagyot. Na majd ellenünk a hétvégén.. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 20:41

adamzz írta:
Remy írta:Atlético Madrid: Oblak – Gámez, Godín, Giménez, Lucas – Mario, Gabi – Saúl, Raúl García, Griezmann – F. Torres

Mondjuk ez se túl acélos. Verni kell őket. :vivo:
Hát ezeknek annyira mindegy ki van fent a pályán. Rúgni, harapni mindegyik tud.
jogos :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 7., szerda 20:35

Kellene fogadni ra hogy Torres papa betalal... :mrgreen:

Nem latom se a mait, se a jovoheti visszavagot sajnos, de remelem seggbe rakjuk oket oda vissza. Eleg volt mar belole hogy elhiszik magukrol hogy lehet beloluk nagycsapat. Helyre kell tenni oket vegre. :box:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 7., szerda 20:25

Remy írta:Atlético Madrid: Oblak – Gámez, Godín, Giménez, Lucas – Mario, Gabi – Saúl, Raúl García, Griezmann – F. Torres

Mondjuk ez se túl acélos. Verni kell őket. :vivo:
Hát ezeknek annyira mindegy ki van fent a pályán. Rúgni, harapni mindegyik tud.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 7., szerda 20:22

Atlético Madrid: Oblak – Gámez, Godín, Giménez, Lucas – Mario, Gabi – Saúl, Raúl García, Griezmann – F. Torres

Mondjuk ez se túl acélos. Verni kell őket. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 7., szerda 20:21

sonic írta:Nem a Vale ellen gyujtotte be az otodik sargajat? Mintha valami ilyesmit mondott volna a kommentator.
A padon ott van. Meg ugye ez a kupa nem a bajnokság. Ezért nem értem. Bajnokságban úgyse játszik hétvégén. Most játszhatna..

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. január 7., szerda 20:20

Remy írta:Arbeloa, Khedira.... padon CR. Feladjuk a kupát? :mrgreen:
Inkább a kupát, mint a BL-t :D CR-nek is jár a pihenés, James legalább posztján játszhat, Bale villoghat, ha tud, Khedira meg... Khedira. Nekem tetszik ez így. Még Coentrao kellett volna, meg Chicharito, de a mexikói a padon sincs. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég