Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 29., vasárnap 20:42

Amúgy teljesen hangulat ember... de érthetetlen, hogy egy rangadón ennyire eltűnik... Mondjuk senki se volt jó, senkin se látszódott, hogy akar vagy valami, de nála fordul ez a legtöbbször elő. Pedig mindenki tudja, hogy mire képes és egy Galata elleni teljesítmény után 2 ilyen vállalhatatlan teljesítményt lehozni... Az Elches mondjuk jobban fáj... Moratat meg tényleg nyomatni kell hátha elkapja a fonalat és a lelkesedés pótolja a rutintalanságát. A másodban/harmadban még is csak jól termelt, szóval megkaphatná a lehetőséget. Mindegy, hogy kiszerencsétlenkedik össze magát, ő vagy a kedvetlen Benzema... Ő tuti hányásig hajtaná magát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 20:14

h3x0r írta: En is padoztatnam a kovetkezo meccsen, gondolkozzan csak el hogy ez igy nem mehet tovabb.
Hányszor volt ilyen te jézus. :lol: :lol: Tavaly is Morata kezdett, amikor Higu sérülét volt, az volt igazán nagy fricska Benzemának, de ez az ember soha nem tanul semmiből.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 29., vasárnap 20:11

miVida írta:ok... hát Ronaldo komolyan nem nagyon sokat ér a középpályán már, nyugodtan fel lehetne tolni csatárnak
A valogatottban es nalunk is tobbszor jatszott mar csatarkent, de mindig gyenge volt. O szelen erzo jol magat, ahonnan tud befele cselezni.
miVida írta:mert Benzemat meg (barmennyire az egyik kedvencem) oktatási célból padoztatni!
En is padoztatnam a kovetkezo meccsen, gondolkozzan csak el hogy ez igy nem mehet tovabb.
miVida írta:Én nem tudom mikor látja be Ancelotti, hogy Khedira nem szint, van nekünk ott egy jó Casemiro-nk, (legalábbis jó volt a nyáron)
Soha. Minden edzo teljes mertekben megbizik a nemetben, de hogy miert ???
miVida írta:Bale pedig szerintem jobban érzi magát a bal oldalon, de wow... milyen gyors volt tegnap is párszor, és ez még nem végsebesség :ozil: komolyan, mint egy brazileno :)
Bal szelen jatszott a legtobbet, persze hogy ott erzi magat otthonosan. De azert meg varjunk vele, meg nincs 100%-os allapotban.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 29., vasárnap 19:17

Bale pedig szerintem jobban érzi magát a bal oldalon, de wow... milyen gyors volt tegnap is párszor, és ez még nem végsebesség :ozil: komolyan, mint egy brazileno :) 
Mivel a spursbe is inkább arról az oldalról indult meg,ez nem csoda.De korai lenne még bármit mondani róla,hisz még sem fizikálisan,sem egészségügyileg nincs topon....meg persze szoknia is kell még a légkört...
ja igen:brasiliero :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 29., vasárnap 17:14

ok... hát Ronaldo komolyan nem nagyon sokat ér a középpályán már, nyugodtan fel lehetne tolni csatárnak, mert Benzemat meg (barmennyire az egyik kedvencem) oktatási célból padoztatni!
és akkor az aláírásomat is mindjárt megváltoztatom az új hadirendre:

---------------López---------------
Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo
--------Casemiro-Modric----------
--DiMaría-----Isco--------Bale----
--------------Ronaldo--------------

Én nem tudom mikor látja be Ancelotti, hogy Khedira nem szint, van nekünk ott egy jó Casemiro-nk, (legalábbis jó volt a nyáron) aztán várok arra is, hogy Varane beszámítható legyen Marceloval, valamint Modric már 28 éves, használjuk ki a tehetségét amíg lehet, Illara meg még ráér. Bale pedig szerintem jobban érzi magát a bal oldalon, de wow... milyen gyors volt tegnap is párszor, és ez még nem végsebesség :ozil: komolyan, mint egy brazileno :) DiMaría meg jobb a jobboldalon beívelgetőnek, meg befele cselezgetőnek, meg hát jó munkásh! :) Arbeloa pedig szerintem még teljesen jó, de TÖBB meccset kéne adni Carvajalnak Isco, Ramos az alap. López pedig jobb, mint Casillas... :kivagyhe: (pedig de)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 2:09

na akkor itt folytatom a "értékeld a legutóbbi meccset" dolgot...
Számomra felfoghatatlan az, hogy valakiknél nem ez a védelem áll össze
Carvajal-Pepe/Varane-Ramos-Marcelo
Arbeola max csere! Coentrao is csere. Pepében van akarás, és igyekszik. Inkább Ramosban érzem néha, hogy ott van de mégsem. Viszont ő olyan jelenség a pályán, amit nem lehet levenni, rossz napjain stabil pont, Pepe rossz napjain tényleg rossz. Varane 50%-osan is hozza azt a teljesítményt, nagyon kell egy jó forma tőle.
Középpályán húzom fel magam a legjobban. Khedirát valaki takarítsa el onnan. Illara-Modric és kész. Ha Xabi felépül akkor pihentetés céljából bevethető a Xabi-Casemiro duó. Előttük Isco szerepe nem lehet kérdés, ha ő éppen nem is kezd akkor arra posztra vagy DM-et vagy Bale-t kell bedobni. A szélek alap, Bale-CR...
A csatárposzt meg, tököm bele, nem megy Karimnak, akit én nagyon bírok, remekül kezdett, de ha nem megy ott van Morata és Jesé. Velem senki ne akarja elhitetni, hogy Morata ha megkapná azt a mennyiségű lehetőséget amit Benzema, nem tudna vele élni. Dm beadásait sorban váltaná gólra.
De persze, olyan védelmet kell pályára dobni, ami messze nem stabil, és lényegében, a kapus remekel, mégis tehetetlen, mert a védelem ami előtte áll csak szó szerint áll.
A középpályán olyan játszik, aki lehet hogy labdákat szerez, de el is adja a fenébe, passzai nagy része rossz helyre megy, támadásokban NULLA. A csatárunknak nem megy, de nem baj, hozzunk le mást...két meccsen egymás után rossz kezdő, rossz cserék, egy jó kerettel. Hajrá Carlo, remélem vissza talál a helyes útra...ugyanis a madridi kispad, sok jó edzőt megkajált már

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 28., szombat 16:01

Géci írta:Esti kezdő a nyilatkozatokból itélve.

-------------------------------Lopez-----------------------------
Carvajal--------Varane/Pepe----------Ramos------Arbeloa

-------------Khedira? :roll: /Illarra-----------Modric----------
--Bale----------------------------------------------------Isco--
------------------------------------------CR--------------------
------------------Benzema-------------------------------------
legyen ott Varane, Illara, és Arbeola helyett Coentrao, és akkor maximálisan elégedett leszek, agyam eldobom ha Khedira megint kezdeni fog :D mondjuk nagy az esély hogy Varane-ra még várni kell

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 28., szombat 15:21

Esti kezdő a nyilatkozatokból itélve.

-------------------------------Lopez-----------------------------
Carvajal--------Varane/Pepe----------Ramos------Arbeloa

-------------Khedira? :roll: /Illarra-----------Modric----------
--Bale----------------------------------------------------Isco--
------------------------------------------CR--------------------
------------------Benzema-------------------------------------

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 26., csütörtök 16:30

Anthony írta:Én megpróbálkoznék valamikor egy csatár nélküli 4-3-3-al, nem feltétlenül szombaton,de megnézném mindenképpen.
Elől Cr, Isco, Bale, mögöttük mondjuk Illara, Casemiro, Modric. Egy ilyen felállással lehetne uralni a középpályát, és támadásban is bőven erős lenne. Tömörülő védelem ellen is jó, mert a két felfutó szélsővédő által betett lasztira érkezhet CR meg Bale, középen az Isco-Modric párosban van tűzerőm neg ki is egészíthetik egymást azzal, hogy Modric közelebb kerül Iscohoz, Illara irányíthat mélységből. Egy támadóbb szellemű csapat ellen meg ugyancsak működhet, mert lenne 3 védekezésre alkalmas középpályás, akik közül egyik sem elveszett a labdával, tehát letámadás esetén képesek megtartani is azt.
szerintem hülyeség a csatárnélküli játék, de azért megnézném én is, ha már ennyien írják. a probléma viszont ott van, hogy Khedira Casemiro előtt van, a franc tudja miért

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:33

Én megpróbálkoznék valamikor egy csatár nélküli 4-3-3-al, nem feltétlenül szombaton,de megnézném mindenképpen.
Elől Cr, Isco, Bale, mögöttük mondjuk Illara, Casemiro, Modric. Egy ilyen felállással lehetne uralni a középpályát, és támadásban is bőven erős lenne. Tömörülő védelem ellen is jó, mert a két felfutó szélsővédő által betett lasztira érkezhet CR meg Bale, középen az Isco-Modric párosban van tűzerőm neg ki is egészíthetik egymást azzal, hogy Modric közelebb kerül Iscohoz, Illara irányíthat mélységből. Egy támadóbb szellemű csapat ellen meg ugyancsak működhet, mert lenne 3 védekezésre alkalmas középpályás, akik közül egyik sem elveszett a labdával, tehát letámadás esetén képesek megtartani is azt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 26., csütörtök 9:12

Pár gondolat.

Kapus: Diego jó helyen van, ahol van. Igaz, hogy megint gólt kapott, de megint nem tehetett róla, ellenben nem kétgólos hátránnyal fordultunk.

Védelem:
Itt kezdődnek a gondok. Ramos tegnap annyira dekoncentrált volt, hogy elmondani nem lehet, ez kiegészült egy megye kettes szintű Coentraóval, egy beadni nem tudó Arbeloával. Még szerencse, hogy Pepe a jobbik formáját hozta (a büntetőt most hagyjuk, azt mindenki látta, hogy kabaré volt).
Hétvégén Marcit és/vagy esetleg Varanet egyből bedobni a mélyvízbe talán meredeknek tűnik, de Ramos rendre rossz döntéseket választ, benne van a piros, ami az Atma ellen hatványozottan igaz lesz, Marcelo meg kell, mint egy falat kenyér. A sablon szöveg, hogy Coentrao lehet nem támad jól, de jobban védekezik, valahogy érvényét vesztette egy ideje.
Szóval egy Carvajal-Ramos/Varane-Pepe-Marcelo négyessel állnék ki.

Középpálya:
Amit írtam tegnap, azt tartom most is. A meccs Carlon ment majdnem el, amiért Khedirát kezdőbe szánta, olyan szerepkörrel, ami Illarrának "taknyosként" a zsebében van. Védekezésben és támadásban is kevés volt, megszakítva ezzel Modricot. El kell felejteni, eladni nem biztos hogy eladnám, mert olcsó volt, padra kell egy-két ilyen ember, de hogy a kezdőbe csak akkor küldeném, amikor a Castillával van edzőmeccs, az is biztos. Modricot nem kell magyarázni, bár, ahogy olvastam a cikk alatti kommenteket, pár embernek csak az focista, aki gólt rúg. Szóval lehet kéne, de azért itt a többség értelmes, és lát.

Isco is gyengébb volt, fejben lassabb, mint az elmúlt meccseken. Szerintem neki is hiányzott Illarra, a biztos pont mögötte/mellette/előtte, éppen ahol kellett volna lennie. Di María sem tudta megváltani a világot, az idén rá jellemző küzdés és akarás megvolt, sokszor rossz megoldást választott, mert nem volt középen megjátszható ember.
Összegezve: #missyouIllarramendi
Hétvégén Modric-Illarramendi-Isco hármas kell, nincs mese.


Támadók:
CR az CR, nem kell magyarázni. Szenved, hisztizik, aztán kefél két-három gólt. Persze most lehet írni, hogy rögzített szituációból, de az utolsó utáni pillanatban így rúgni egy büntetőt, erős idegekre vall. A szabadrúgásnál szerencséje volt, az is kell a győzelemhez.

És most jön mindenki kedvence, az ügyeletes falábú, Karim. Védem éjjel-nappal, szeretem a lusta fejét, ettől függetlenül elégedetlen vagyok vele, de nem azért, amiért a károgók nagy része. (Károgók alatt nem azt értem, aki normálisan megfogalmazza a véleményét, mint petimadridista). Eleve nem kellett volna kezdenie, nem tudom hogy ez Carlo és/vagy Zidane ötlete volt, de mivel egy csatárunk van, nem kéne 1 hónap alatt kifacsarni, pláne úgy, hogy komoly ellenfelekkel még nem találkoztunk. Ugyanez igaz Iscora is.

Sokan jól látják, hogy Karim csapatember, ha szenved a csapat, szenved ő is. Ilyen. Jobb, ha ezzel megbarátkoznak az örök elégedetlenek, mert jövő nyárig nem lesz változás, hacsak el nem törik a lábát. Ő nem az a játékos, aki megteremti a különbséget. Erre itt van nekünk Cé és most már Bale. Viszont, ha megy a csapatnak, akkor megy neki is, színezi, és olyan focit látunk, amiért érdemes leülni a tv elé.

Hétvégén akár mehetne egy CR-Bale-DM hármas is, nem lennék sem meglepve, sem pedig csalódott. Nyerni kell, mert olyan nincs, hogy kétszer egymás után megvernek minket otthon ezek. Egyszerűen lehetetlen.

Carlo: Nagyjából az egész tegnapi szenvedést a nyakába varrnám, mert már a meccs előtt 1 órával elrontotta, a cseréket meg nem minősítem, a taktikától meg hányni tudnék.

PS.: Érdekelne, hogy mi van Casemiróval. Az előszezonban áradoztak róla, hogy micsoda munkát végez, példamutató, stb., most meg olyan, mintha büntetésben lenne. Furcsa. Ugyanez igaz Jesére is.

Lehet egyetérteni, és egyet nem érteni a véleményemmel, de tiszteletben tartani mindenképpen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 25., szerda 12:46

de ehhez játék idő kellene
Hát az a helyzet,hogy a két szélen biztos nem nagyon lesz lehetőség...Ronaldot nem igazán szokták lecserélni,Balet meg megint csak nem,ha már kidobtak érte egy kisebb álamadósságot...
Bár most hogy a walesi sérült,DM cseréjeként esetleg...de én azt hiszem Carlo inkább középen számít rá...(ha számít rá egyáltalán...)
Realista:Én arra gondoltam magában agyal,nem eltüsszögi ország-világnak... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 25., szerda 12:38

nyáron az U21ben is inkább a szélen játszott főleg, hogyha Morata is a pályán volt.
amúgy, meg ez a hamis kilences poszt igaz...és láthattuk, hogy meglett Toril munkájának a gyümölcse.

(láthatjuk azt is, hogy idén mennyire siralmas a helyzet a Castillánál...de ez off)

Jesé 20 éves, Bale ennyi idősen még balbekk volt :)
szóval bőven van idő a pozíció váltásra és arra, hogy megtalálja az igazi helyét.

de ehhez játék idő kellene
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 25., szerda 12:38

mert lehet elkezdene agyalni hogy most megint minek padozik...
Ez elég rossz klubon belüli kommunikációra utalna. :)
inkabb egy nem tul acélos ellenfél ellen nyomatni lehetne,esetleg gólokkal visszajönne az ónbizalma...sztm.
Ilyen volt az elmúlt évben párszor. Pihentek a meghatározó játékosok, Karim a pályán, de labdát nem kapott, így gólt sem rúgott. Ha nincs kivel játszani, akkor szenved, ez egyértelmű. Bár most kevesebb gyengébb képességűt lehet pályára küldeni, de egy felforgatott kezdő, ahol a középpálya stabilitását nagy valószínűséggel Khedira fogja jelenteni, nem lenne jó neki szerintem.

Szerintem lehetőséget fog kapni Casemiro, aki nincs játékban, mellé a herceg...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 25., szerda 12:32

Aki látta az tudja, hogy nem szélső, hanem ahogy morientes is írta hamis 9-es. Szeret kimozogni a szélre, de ő akkor virgonckodott, ha széltében bejárhatta az egész támadó "harmadot" a pályán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 25., szerda 12:30

Jesé nem csatár.
szélső, akár Ronaldo vagy Bale.
Jesé elvileg az un. "hamis kilences" poszton játszott,de mivel Mou annak idején megmondta,hogy nála ilyen poszt nincs,Toril elkezdte kinn játszatni kicsit szélebbre.
De koránt sem annyira a vonal mellett érzi magát jól mint Ronaldo,vagy pláne Bale,hanem attól beljebb.
Így aztán centerbe is lehet foglalkoztatni,bár az igaz hogy nem az az erőcsatár... :)
Szerk:Realista,most nem értek veled egyet,a francia barátunk azt szereti ha foglalkoztatva van,mentálisan nem tenne jót ha ücsörögne,mert lehet elkezdene agyalni hogy most megint minek padozik...inkabb egy nem tul acélos ellenfél ellen nyomatni lehetne,esetleg gólokkal visszajönne az ónbizalma...sztm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. szeptember 25., szerda 12:34-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 25., szerda 12:23

Jesé nem csatár.
szélső, akár Ronaldo vagy Bale.

de remélem, hogy ma is kap pár percet.
igaz, Cé és DM helye biztos, így csak csere lehet.

na de lepjen meg Carlo :shifty:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 25., szerda 12:23

Pontosan, egy Elche ellen igazán kaphatna esélyt valamelyik fiatal. Érzésem szerint Morata lehet meg is kapja, bár lehet Ancelotti nem akar sajtóbalhét. Kiderül :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 25., szerda 12:20

Szerintem meg nem kéne játszani kezdőként. Folyamatosan kezdő, a szezon elején kár lenne kifacsarni, mikor az ősz neheze hamarosan itt van.
Hétvégén Atma, jön a válogatott szünet (ott mondjuk úgysem erőlteti meg magát :mrgreen: ), aztán jön a Barca, Juvedupla, talán még a Sevilla is.

Meg mikor kapjon lehetőséget kezdőként Morata vagy Jesé, ha nem most? A kupán kívül persze.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 25., szerda 12:13

realbeckham írta:Benzinek játszania kell kezdőként. A legutóbbi produkciójára góllal, gólokkal kell felelnie, és biztosra veszem, hogy az Elche ellen erre lesz lehetősége. Ki kell ebből másznia gyorsan.
Szerintem is mivel ő az elsőszámú csatár,mindenképp nyomni kell.Aztán ha ne aggy isten megint nem lenne túl acélos,akkor jöhet Jesé a félidőben,vagy a 60. környékén.Csak az a baj,hogy Morata jönne attól tartok...na mind1.
Remélem Zidane beszélt Benz fejével,és gólal bizonyít a meccsen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég