Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:57

A rohadék Suarez is, ha nem harap a vb-n, már rég nálunk lenne, egy címeres ökör, de jó pár pool meccset néztem és baromi nagy előrelépés lett volna a támadósorban. A vb után meg jönnek azzal, hogy nem illik a klub filozófiájába...,
Ha a Meszkeunklub filozófiájába belefér egy Suarez, akkor ide is elfért volna... Suarez szerintem azért nem jött, mert Carlo idióta és ragaszkodott Benzemához, erre meg feltűnt James, aki médiasztár, és betöltötte azt az marketingűrt, amit Perez papa hiányolt. Lehetne itt Falcao is, tök mindegy, a lényeg az lett volna, hogy Benzemát a kezdő környékéről eltávolítsuk, de hát Carlonak biztos tetszenek a FB selfiek.
Az Alonso esetben meg úgy jártam volna el, ahogy sokan írtátok, megmondani neki, hogy bocs pajti, későn szóltál, nem tudtunk pótolni, mivel szerződésed van, maradsz. Szerintem van annyira intelligens Alonso, hogy ezt simán megértette volna.
Ez nem lett volna hülyeség, de akár Carlo is lehetett volna elég tökös, és beismerhette volna, hogy James a kp-n nem opció, és közölni Xabival, hogy apukám hamarosan itt kezdő leszel, csak meg kell várni, míg eltűnik a Hamesz hájp.

De sajnos szerintem itt sem Carlo döntött. Perez még utoljára pénzt akart viszontlátni Xabiból, és mivel Xabi rábólintott a BM ajánlatára, ezért Carlo nem igen szólhatott bele.
Oh wait, az ára miatt kezdő?.
Mennyi idő kell, míg az ára ellenére kikerül a kezdőből? Vagy vesztett pontokban kellene számolni?
Illarra-ra csereként sem jut lehetőséghez, pedig ennek az évnek arról kellett volna szólnia, hogy még jobban beépül a csapatba.
Illara egyáltalán elkezdte a beépülést a csapatba? Ez nekem új. Tavaly bizonyította azt, hogy tökéletesen alkalmatlan ezen a szinten a futballra. Belőle kellett volna egy 10 millát kicsiholni, mert ennél többért soha nem fogjuk tudni eladni, jövőre meg még kevesebbért.

De ha már itt ragadt, oké kapja meg az esélyt. De most őszintén: van ő olyan szinten, hogy a játéka ellensúlyozza James 80 milláját?



Annyit meg pluszban tennék hozzá, hogy nézzük már meg az Atma tegnapi kezdőjét: Gabi, Tiago, Koke, Raul Garcia... Ezek nem top 10-es kp-sok, de talán még a top 20-on is kívül vannak. Kroos meg Modric top 10, de inkább top 5. Mégis ezzel a kp-val kikaptunk egy gyengébb erőkből álló csapattól. Miért? Mert elvi hibás a felállásunk. Az meg bullshit, hogy majd csapatvédekezéssel kompenzálunk. Van egy szint, amit már nem lehet kompenzálni. A miénk olyan. Akkor lehetne kompenzálni, ha össze lehetne rakni egy jól működő védekezést, a rendelkezésre álló elemekből. De nem lehet. Ráadásul elvi hibás a jelenlegi gálakezdőnk... Hogy várjuk így a csodát a két zseniális kp-sunktól?
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..
Xabi valóban kevés. Ahhoz kevés, hogy szarrá verjünk mindenkit. De jobb opció Jamesnél, Illaránál, Khediránál, Pepénél. Minden szóba jövő jelenlegi opciónknál jobb. Kroosnak kellett volna ismét beleszoknia abba a posztba, az beletelt volna egy kis időbe. Nem a legveretesebb opció lett volna, mert akkor már inkább DM Kroos helyett (holott a német a jobb játékos), de egy vállalható dolog.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:49

palesz77 írta:
reeed_ati írta:...
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..


Teljesen igazad van, nekem ezzel csak az a bajom, hogy mielőtt Ő elment volna (ugye Mariskáról tudtuk, hogy meg, s így is számoltunk) már mindenki azt mondta, hogy lyukas a kp, ha nem hozunk valaki (pogba/vidal) Di Maria helyére. Erre az utolsó utáni pillanatban Xabi is távozik ezáltal még egy pofont adva a szarnak. :vivo:

Annyira szívesen mögé néznék a dolgoknak. . . Xabi számomra a játékosok közül az egyik legintelligensebb ember. Nem tudom elképzelni, hogy, ha megkérjük, hogy legalább még fél-egy évet maradjon, akkor ne maradt volna. Hatalmas Madridista volt az ember.
Állítólag az öltözőben és a spanyol válogatottnál mondjuk nem örvendett ekkora népszerűségnek, s lehet, h az a bizonyos kutya is itt van elásva. Én igazából azon is csodálkozom, h Alvaro "A Spártai" Arbeloa még mindig itt van velünk.
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:47

palesz77 írta:
reeed_ati írta:...
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..
itt nem a konkrét ember kilétéről van szó, hanem a létszámról a kp-n és a védekezési képességgel.

felállunk 4-2-4-ben, lehetőleg olyan messze van a védelem és a támadósor egymástól, amilyen messze csak lehet, és ezek között, illetve az ellenfél 7-8 embere között ott van modric és krósz, akikkel ennél keményebben nem lehet kibaszni :lol:


ancelottitól tökös, kemény húzásokat várok, kapusposzton, hamesz, benzema és bale tekintetében, illetve 433-at kell játszanunk a stabilitás miatt. ja és varane-t tegyed már be a kezdőbe, mert szétbasz az ideg, sikítva röhögtem a 2. atma gólnál is tegnap, hát mi volt az.
Kép
Kép
Kép

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:46

Nem kell itt a vezetőséget szidni

Miro megmondta a lényeget. Di María betudta játszani magát a kezdőbe, Isco nem. Ráadásul ő sokkal rosszabb helyzetben volt Ancelotti érkezésekor

Marketinggel sem kell jönni. Isco jelenleg kb a legnagyobb kedvenc valamiért a fiatal játékosok között. Ha olyan jó lenne ő lenne DM utódja, nem James

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:46

palesz77 írta:
reeed_ati írta:...
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..
ez részben igaz..
amikor itt volt még dm és xabi,akkor arról ment a vita h melyik nem kell,hát megoldotta perez.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:42

reeed_ati írta:...
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:40

wxyz írta:
RealMiki írta:Azt nem értem, hogy nálunk miért nem tudnak szinte(ke)t lépni a fiatalok (Illarra, Isco). A rivális ebben sajnos sokkal jobb nálunk.
Talán, mert ennyi van bennük csak
?

Illarra-ra csereként sem jut lehetőséghez, pedig ennek az évnek arról kellett volna szólnia, hogy még jobban beépül a csapatba.

Isco-t lehet szeretni meg nem szeretni, de hogyan fejlődhet úgy valaki, ha rendre 20-30 perceket játszik a meccsek végén....? Az eddigi pályafutása alatt összesen 1 hónapra kapta meg a bizalmat, azt is azért mert Bale sérült volt.

Hihetetlen hogy aki nálunk van rossz játékos lett, aki máshol van meg istencsászár, de ellehetne gondolkozni azon is, hogy valószínűleg a klub, vezetőség csinál valamit rosszul (idén pláne!).

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:38

Az Alonso esetben meg úgy jártam volna el, ahogy sokan írtátok, megmondani neki, hogy bocs pajti, későn szóltál, nem tudtunk pótolni, mivel szerződésed van, maradsz. Szerintem van annyira intelligens Alonso, hogy ezt simán megértette volna.
El tudom képzelni, hogy amikor hosszabbított, beletettek egy záradékot a szerződésébe, hogy megfelelő ajánlat esetén távozhat. Nem volt már vele egyszerű a hosszabbítás sem, nem volt meglepő, hogy dobbant, csak az időzítés volt gyalázatos.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:29

Annyira parádés csapatunk lehetett volna, fel nem tudom fogni, hogy miért kellett így elcseszni.
Én úgy vagyok vele, hogy persze adjunk időt, a mostani keretnek is, amíg Carlo megtalálja az összhangot, a játékosok helyét, de könyörgöm, ez az összhang tavaly meg volt, csak picit finomítani kellett volna, hogy még jobbak legyünk, nem szétbarmolni, azt ami már fel lett építve.

A rohadék Suarez is, ha nem harap a vb-n, már rég nálunk lenne, egy címeres ökör, de jó pár pool meccset néztem és baromi nagy előrelépés lett volna a támadósorban. A vb után meg jönnek azzal, hogy nem illik a klub filozófiájába..., mert Pepe, Arbeloa, ők aztán baromira illettek annak idején. Ha ő jött volna, akkor nem jön Hámesz és talán DI MAriához is jobban ragaszkodunk, vagy esetleg egy jobban odaillő arcot hoztak volna Maris helyére és persze a borsóra sem lett volna szükség.

Hámesznek is értem, hogy idő kell, de nagy rejtély számomra, hogy mit keres jelenleg a kezdőben, amikor egy épkézláb megmozdulása sincs. Oh wait, az ára miatt kezdő?. :ike:

Az Alonso esetben meg úgy jártam volna el, ahogy sokan írtátok, megmondani neki, hogy bocs pajti, későn szóltál, nem tudtunk pótolni, mivel szerződésed van, maradsz. Szerintem van annyira intelligens Alonso, hogy ezt simán megértette volna.

Oké tegyük fel Di MAriát nem lehetett semmiképp megtartani én Kroost inkább az ő helyén képzelném el, nem Alonso posztján, épp ezért a spanyol mindenképpen kellett volna még erre az idényre.

Di MAria távozásával az én kezdőm, most ilyen lenne:

-----------------Navas
--Carvajal---Varane--Ramos--Marcelo
------------------Alonso
---------Modric---------Kroos
-----Bale-------Suarez------C.R.

A mostaninál sokkal stabilabb középpálya, Alonso védekezésben sokat segítene és persze az egész csapat irányításában.
Kroos meg bőven jobb lenne azon a poszton, mint jelenleg Hámesz, ez nem is kérdés számomra.
Szerintem Suarezt sem kell nagyon magyarázni Benzema helyén.
Isco a tökéletes beugró, Modric, vagy Kroos helyére, Benzema,Jesé az első 3-asba beugró.
Alonso meg pihenhetett volna a kisebbek ellen, oda Illarra, vagy Sami is elég lett volna.

Aztán majd jövő nyáron szépen elengedni Alonsót és lehetőleg nem egy támadóval pótolni. :|

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:23

saját magamat annyiban akarom ki egészíteni hogy odaért a juventus ellen is azt hiszem...

Isconak meg még mindig nincs meg a helye Carlo csapatában, pedig az elején emlékeim szerint eléggé bekezdett nálatok, csak aztán jött a változtatás.
ez igaz,tényleg jött a változtatás,amiben isco gyengébb lett.
csak azt hiszem nyertünk egy bl-t meg egy spanyol kupát,szóval nagyon is jól jött ez a változtatás.
és speciel engem nem érdekel hogy ennek isco lett az áldozata,egyenlőre ő van a real madridért,nem fordítva.

isco játékstílusa sokkal szebb,csak semmiben sem nyilvánul meg,gólt kell lőni,gólpasszokat kell adni és akkor be lehet kerülni.
di maria is melegbe volt tavaly ilyenkor,és még is beverekedte magát.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:18

VanillaSky írta:
Isconak meg még mindig nincs meg a helye Carlo csapatában, pedig az elején emlékeim szerint eléggé bekezdett nálatok, csak aztán jött a változtatás.
Jött a walesi csoda, aztán most új posztot kéne megtanulnia, amit nem fog. Következő nyáron menni fog és maradnak a futóbolondok.
Teljes ferdítés, csak Bale ellen szól az egész.
Isco jobb szélen játszott? Nem. Akkor miről is beszélünk?

Tetszik vagy sem tavaly a közönségkedvenc Iscót az a Di María szorította ki a kezdőből, aki után a legtöbb ember sír
Maradt volna DM akkor ennyit sem játszana

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:08

VanillaSky írta:
Jött a walesi csoda, aztán most új posztot kéne megtanulnia, amit nem fog. Következő nyáron menni fog és maradnak a futóbolondok.

hagyjuk már ezt a futóbolond dumát..
bale a tavalyi a kupadöntőn jó volt hogy tudott futni?1-1nél eldöntötte.
1-1nél oda ért a bl döntőben is. leszarom hogy milyen gólt fejelt,az se érdekel hogy mennyit hagyott ki,odaért? oda.
a BVB ellen otthon odaért,fcb ellen idegenben vastagon benne volt..
schalke?azt hiszem ott is.

a bl győzelemhez kellett,a kupa győzelemhez kellett.

50 meccsen lőtt 23 gólt,és adott 20+gólpasszt.
egy sikú?az. de ha megy neki akkor megállíthatatlan,és a nagy csapatok nem így fognak játszani ellenünk.
ő kell a támadó hármasban.. lehet itt hámeszezni meg iscozni,csak az a baj hogy semelyik nem veszélyes kapura,és semelyik nem tud egy deka +t sem hozzátenni a játékhoz.
bale az,aki ha gólt,gólokat lő akkor menni fog neki,ha nem akkor ez van.
de a másik kettő felsorolt a közelében nincs ahhoz hogy gólt lőjön.
isconak volt 5 jó meccse kb,aztán ott le is főtt a kávé.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:01

Szerintem az önbizalom, a motiváltság és a sikeréhség nem csak taktikai felállás kérdése.

Amit elmondtatok Iscónál és Illarránál, az csak az egyik fele a dolognak.

Ez életük lehetősége, többre lenne szükség. Az illetékeseknek pedig fejben is fel kellene tudni készíteni őket.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. szeptember 14., vasárnap 11:58

Csak hogy jobban érzékeltessem, ahogy én látom:

http://lineupbuilder.com/?sk=4ky1r ez volt az alap felállás, és támadásnál a mozgások, ahol CR7-nek teljesen kötetlen volt a pozíciója az első játékrészben. A matracosok helyzetig nem jutottak, mind középen, mind szélen megoldották a fiúk a középpályás védekezést.
Aztán jöttek a cserék, és megmutatkozott, hogy ebben a rendszerben Isco menyire kevés védekezésben...

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 14., vasárnap 11:31

Isconak meg még mindig nincs meg a helye Carlo csapatában, pedig az elején emlékeim szerint eléggé bekezdett nálatok, csak aztán jött a változtatás.
Jött a walesi csoda, aztán most új posztot kéne megtanulnia, amit nem fog. Következő nyáron menni fog és maradnak a futóbolondok.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 14., vasárnap 11:25

dannen írta:
wxyz írta: Talán, mert ennyi van bennük csak
hát persze :lol: nyugtasd csak ezzel magad.
Mi ebben a nyugtatás?
Isco eddigi pályája alatt mit mutatott? Jó technikai adottságok, mást nem. Az ne legyen már indok, hogy szépen veszi le a labdát. Ugyanolyan rossz megoldásai vannak, mint az ezekért lehordott Di Maríának, csak nála ez soha nem kerül elő valamiért

Illaraban meg semmi erősséget nem látok. Tudtommal a passzjáték lenne neki, de azt sem látni

Tetszik vagy sem mindkettő nagy hátrányban van a mai fociban. Az, hogy egy dologban jó vagy nagyon kevés már

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. szeptember 14., vasárnap 11:10

ha nem játszanak (illara, isco) vagy nem a posztjukon, hogy lépnének szintet?
Illarának 1-2 év kölcsön kellene, akkor meglátnánk, lehet e ilyen nagy csapatban használni

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:55

hehe írta:továbbra sem atomfizika, hogy a képeden lévő forma teljesen felesleges és nem fér be a csapatba sehova.
pontosan.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:34

Tegnap láttuk hogy nagy mezőnyfölényben játszottunk de nem voltunk veszélyesek a kapura és labdavesztésnél a kroos-modric páros nagyon messze volt a védelemtől.
A második hullámban érkezőket teljesen üresen hagyjuk
(sociedad ellen is kaptunk gólt ebből, arda is lőtt egyet).
Modric és Kroos erejét felőrli a védekezés, sokkal hatékonyabbak lennék ha lenne mögöttük egy vkp, így közelebb játszhatnának a kapuhoz és szerintem a kulcspasszok is jönnének.
Kár folyamatos védekezésre pazarolni kroost és modricot.
Illarrat is kipróbálnám ott, de úgy tűnik carlo nem bízik benne, én sem fűzök hozzá nagy reményeket.
Télen hoznék a egy embert kroos és modrix mögé.
Az én kiszemeltjeim: Lucas Leiva, Schneiderlin, Strootman (ő attól függ milyen teljesítményt fog nyújtani sérülése után. Ha ezek közül jönne valamelyik szerintem meglenne az egyensúly ès kijönnének a modric kroos páros erősségei.
Vélemény? :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:24

RealMiki írta:Azt nem értem, hogy nálunk miért nem tudnak szinte(ke)t lépni a fiatalok (Illarra, Isco). A rivális ebben sajnos sokkal jobb nálunk.
Mert mindketten kaptak annyi lehetőséget a POSZTJUKON, hogy szintet tudjanak lépni? Ahogy itt olvastam Illara folyton Xabival játszott együtt, akivel nem tudott, és kioltották egymást a pályán, Isconak meg még mindig nincs meg a helye Carlo csapatában, pedig az elején emlékeim szerint eléggé bekezdett nálatok, csak aztán jött a változtatás.

Ha olyan elbánásban részesültek volna, mint Carvajal, akkor még az is lehet, hogy tudtak volna szintet lépni, de így azért nehéz - mondom ezt laikus külső szemlélőként, ha nem így van akkor javítsatok.
Nálunk is ott van Montoya és Bartra pl, akik LEHET, hogy képesek lennének szintet lépni, de nem kapják meg rá a lehetőséget úgy tűnik, így meg sanszos, hogy megmaradnak örök ígéretnek - pedig Montoya tegnap is jól tolta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég