Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. november 29., kedd 13:18

Belemehetnénk egy kis taktikai előrejelzésbe a hétvégi El Classico kapcsán,ha ezen a téren képzett fórumtársaimnak(én nem vagyok az) van hozzá ingerenciája.Van egy olyan érzésem,hogy a meccs a középpályán fog eldőlni,nagyon érdekes lesz szerintem,hogy a várható Kovacic-Modric-Iscot milyen taktikai utasításokkal küldi fel Zidane,illetve vajon mit talál ki az ellen,szerintem nekik nagyon nem működött valami a Sociedad ellen taktikailag sem,valamit muszáj lesz változtatni.Izgalmas lesz mindenesetre és nem mellesleg sorsdöntő,nagyon nem mindegy,hogy 3-6vagy 9,illetve óriási pluszt ad majd bármelyik csapatnak,a Barca kijöhet a gödörből, mi tovább ,,szárnyalhatunk",illetve beledöngölhetjuk őket a földbe,vagy behúzhatják nekünk a kéziféket.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. november 29., kedd 13:11

BBeno írta: COPE: Casemiro, Mariano, Nacho, Danilo, ASENSIO & Tejero to play vs Leonesa in the Copa Del Rey while Kovacic & Cristiano to be rested.[/color]
Mert nem értik. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 12:51

nem tudom miért írjátok kezdőbe kovát.

ezt találtam:

COPE: Casemiro, Mariano, Nacho, Danilo, ASENSIO & Tejero to play vs Leonesa in the Copa Del Rey while Kovacic & Cristiano to be rested.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 29., kedd 12:45

wZoLee7 írta:Olyanoknak kell holnap játszani akik a szezon hátralevő részében is oda kerülhetnek sérülések esetén. Jamesnek, Marianonak, Casemironak. Akik nincsenek mostanában játékban, de akármikor kellhetnek. Minden poszton se lehet egyből cserélni, épp ezért ha a kp-sok közül 3-ból 2 éppen nincs azon a szinten, akkor 1 legyen.
Navas pihenhet. A védelemben hirtelen azt se tudom ki milyen állapotban van, de Carvajal-t, Marcelot és legalább egy belső védőt nem nagyon erőltetnék kezdőként. A kp adott, Kova, Case, James. Előre meg mehet Mariano, Asensio és CR. CR-nek se kell végig tolnia. Egy jó edző meccset kell tartani a hétvége előtt
Én Cr-t nem erőltetném. Talán R24 írta, hogy izomtúlterhelése van állítólag.

Casilla, Danilo, Nacho, Pepe, valaki, Kova, Case, James, Asensio, Mariano, valaki. A valakik helyére felőlem mehet castillas is. Kova meg a 60. perc környékén jöhetne le cserébe. Ez sztem bőven elég.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 29., kedd 12:36

kova és ronci miért játsszon holnap? egyrészt roncinak valami izombaja van legalábbis tegnap erről volt szó. igaz ma ott láttam kuncogni edzésen szóval valami urban legend lehetett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 29., kedd 12:31

Olyanoknak kell holnap játszani akik a szezon hátralevő részében is oda kerülhetnek sérülések esetén. Jamesnek, Marianonak, Casemironak. Akik nincsenek mostanában játékban, de akármikor kellhetnek. Minden poszton se lehet egyből cserélni, épp ezért ha a kp-sok közül 3-ból 2 éppen nincs azon a szinten, akkor 1 legyen.
Navas pihenhet. A védelemben hirtelen azt se tudom ki milyen állapotban van, de Carvajal-t, Marcelot és legalább egy belső védőt nem nagyon erőltetnék kezdőként. A kp adott, Kova, Case, James. Előre meg mehet Mariano, Asensio és CR. CR-nek se kell végig tolnia. Egy jó edző meccset kell tartani a hétvége előtt

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. november 29., kedd 12:00

Én is örülnék, ha Enzo és Odegaard játszana holnap, de tökre érthető hogyha nem.
Kemény szezon lesz a mostani és versenyben kell maradjanak a felnőtt csapat tagjai. Ha 10 gólós előnnyel vágnánk a meccsnek, akkor is azt mondanám, hogy azok kapjanak lehetőséget, akik eddig a padon ücsörögtek, mivel épp volt jobb alternatíva náluk. Ha ilyen játékosokkal nem lehet felküldeni egy kezdő csapatot, ami egy alap elképzeléssel megy fel a pályára, NA akkor jöhetnek az ifik.
Abban az esetben ha minden klappol a 60-70 percben, akkor akik alternativák lehetnek a hétvégén, azok helyett jöhetnek a kölykök.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. november 29., kedd 11:53

Realista24 írta:Itt csak ti vagytok meglepődve es kiakadva hogy esetleg nem kap ma lehetőséget. Vagyis holnap.
En nem.
Majd kerethirdetéskor még jöjjünk vissza. :) Én kiváncsi leszek, kinek fontosabb most a játékperc.
Lehet van nála igazságosabb döntés, de egyelőre nem látom, pl. enzo miért érdemelné meg jobban. Nem tudom ki lesz a keretben.
De az első ödegaard vs franciacsapat videóval jövök januárban :lol: viccelek...de tényleg sokat várok egy 1,5 évnyi kölcsönjátéktól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 11:44

Itt csak ti vagytok meglepődve es kiakadva hogy esetleg nem kap ma lehetőséget. Vagyis holnap.
En nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 29., kedd 11:42

Nezzetek mar meg hogy Cr vagy Karim hol járt 18 évesen.
A támadók hamarabb érnek általában. Az ő posztjára azért be kell érni, játékintelligencia terén pl. Nincs garancia, hogy befut, de 18 éves, még bármi lehet belőle. Az, hogy kiből lesz (pláne azon a poszton) világklasszis nem 18 évesen dől el.

Melyik mai top középpályás volt olyan sokkal jobb a mostani Ödegardnál ebben a korban?
Nem kapott lehetőséget. Ez a lényeg. Valamiert nem kapja meg. Erről írok reggel óta. Lassan elengedem.
Ez csak annyit jelent, hogy egy Isco vagy James előtte van. Ebben mi a meglepetés?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 11:37

Nem kapott lehetőséget. Ez a lényeg. Valamiert nem kapja meg. Erről írok reggel óta. Lassan elengedem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. november 29., kedd 11:37

Realista24 írta:Olyanokkal hasonlítod össze akiktől olyan messze van, hogy leírni sem lehet.
Még jó hogy messze van 17 évesen...de a mondani valóm lényege nem a példák alanyai voltak.
Az meg, hogy hol játszatjuk nem az ő hibája vagy kritikája. Lehetett volna a bundásba adni már egy éve. De nem hiszem, hogy el lennénk késve. Neki 3 év múlva kell villantani valamicskét. Sztárnak lenni meg 6-8 év múlva.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 29., kedd 11:35

Realista24 írta: Ügyes, nagy ígéret, de eddig semmi olyat nem tett amitől össze kene csinálnom magam.
Mondjuk nem is kapott lehetőséget a nagyoknál, hogy észrevedd.

Felnőtt válogatott már most, játszott is többször. Aki látta egy felnőtt meccsen, az észrevehette, hogy brutál potenciál van benne. Csak kapna már pár meccset, legalább ilyenkor, amikor tényleg kb semmi tétje nincs az egésznek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 11:33

Nezzetek mar meg hogy Cr vagy Karim hol járt 18 évesen. Továbbra sem értem mitől olyan nagy durranás a srác.
Ügyes, nagy ígéret, de eddig semmi olyat nem tett amitől össze kene csinálnom magam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. november 29., kedd 11:31

Az valoban elvitathatatlan hogy a 17 evesek kozt abszolut kiemelkedik. Csak nezni kell a mozgasat, a labdaatveteleit, a zsugakat amiket ad. O meg abban a korban van, hogy tanul, fejlodik, jo helyen van most, naprol napra magara szed egy kicsit. A nagyokkal is sok idot tolt el, igazan ott lehetne a keretben es jatszhatna, akar az egesz meccset is letolhatna, tenyleg jot tenne neki.
Egy ilyen jatekosnak bizalom kell es tamogatas, aztan majd elvalik mi lesz belole.
:goat:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 29., kedd 11:28

Ez a marketinges dolog mondjuk igaz, ami azon a fronton megy az engem is teljesen hidegen hagy. CR ez alapján valami apucikedvence ficsúrnak tűnhet, nem sportolónak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 11:26

Olyanokkal hasonlítod össze akiktől olyan messze van, hogy leírni sem lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. november 29., kedd 11:19

A face meg instagram lófasz. Engem a foci érdekel. Abban teljesít, aztán pont nem érdekel, hogy zenél, pózerkedik vagy ki mit csinál. Ronci jobb? világ legjobbja azt olyan selfieket lő sír a világháló. benzi mit csinál szabadidejében? része a mai topfocinak. marketing. van. lehet ezt nem elfogadni meg ez alapján ítélni, meg hogy ki mennyi fizut követel...de ez engem pl nem érdekel.
Az, hogy egy játékost, hogy ront el a menedzsmentje, ezer példa van rá.....itt is előfordulhat. De mondjuk ez nem igazán fordul elő annál akinél családtag a menedzsment. Neymar rosszabb játékos mert az apja egy láma, meg a gyerek szűz arccal borotvát reklámoz? le se szarom, azt se, hogy messi milyen imidzset tol magára mostanában, meg hogy milyen gyakran nyitogatja a gazdaságis ajtaját. Ezek nem befolyásolhatják a szakmai munkát. Foci van, a többi lófsz :mrgreen:

Szerk.: Nem mondtam igét most, csak egy véleményt a 40-90 perc alatt igen.... :) Szerintem játszani kellene holnap. Nem mondtam, hogy jobban tudom bárkinél, de a saját véleményem határozott. Nem rendít meg ha nem fog játszani, azt sem ha valaki több vagy kevesebb alapján ítél. Örülök, ha valaki olyat közöl itt amiről én nem tudtam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 29., kedd 11:09

Nem sztár akar lenni? :lol:
Na meg a korábbi követelései sem azt támasztják alá, hogy annyira a csapat érdekeit tartana szem elott.
De persze hiszek neked hogy heti 40-90 perc alatt jobban meg tudod ítélni, mint akik ott vannak vele nap, mint nap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. november 29., kedd 11:06

Realista24 írta:
Mivel érdemelte ki, hogy a Real meg ezer másik klub versenyzett érte?
A jó marketinggel a tudása mellett. 1,5 év alatt nem lépett előre semmit, verseny volt érte vagy sem...
Sztem nem igaz. Én láttam akkor is játszani és most is. Nekem érettebbnek tűnnek a megoldásai, a mezőnyjátéka, a védekezés, a mélységi passzok, és igazából az a motor funkció amit a kp-n betölt. Érzékeli mikor kell lassítani, gyorsítani a játékot, keresztlabdák...
Mit vártunk tőle ennyi idő alatt? Olyan teljesítményt ami kiforrott world class? több gól? Azért hoztuk hogy feljutassa a system hibás castillát, vagy hogy megtalálja a játékát, ismerje meg a közeget, tanuljon? Mit nem teljesített 1,5 év alatt? :) Nem cikkez róla a marca, hogy az új messiás? Ez csapatsport és ezt ő norvég focisuli alapján tudja jól. És e szerint alakítja a fociját. Én örülök, hogy nem egyénieskedik és nem sztár akar lenni, hanem focista


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég