Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 10., szombat 21:44

numberone1 írta:Ja persze FM, miota elsz a forumon? Khedira es Coentrao mar regota azon van, h tovabb alljon csak mind ketten sokat kernek. Azert potolni csak kell oket.Nem veletlenul jottek a hirek a svajci Rodriguezrol vagy a sevillas Morenorol. Arbeola helyett mar itt van Nacho, ha menni akar mehet ha maradni akkor maradhat
Tobb mint 200 meccs a Real Madrid szineiben, de a neve meg mindig nem megy. :mrgreen:

Na de a Miro altal emlitett 5 emberbol 3 abszolut csere.
- Coentrao: minden nyaron szoba kerul az eladasa, altalaban erdeklodo is van boven. Talan a serulekenysege az egyetlen ok, hogy meg mindig nalunk jatszik, mert kepessegeket tekintve mashol a kezdoben lenne a helye.
- Khedira: lejar a szerzodese es nem is akarja meghosszabbitani. erre mit lehet irni? a jatekarol nem is beszelve. persze hogy midenki le akarja cserelni
- Arbeloa: 1 het mulva 32 eves, 2016-ig van szerzodese. Felolem nyaron tavozhat, de az se zavar ha kitolti a szerzodeset es innen vonul vissza.
A lenyeg, hogy akar Coentrao, akar Arbeloa tavozik, jojjon helyettuk valaki, nehogy 7 vedovel vagjunk neki a kovetkezo szezonnak.
tucsoki írta:
ziro4vr írta:A portugált sztem 15-20 körül el tudnánk adni, csak okosan kell csinálni.
Arra befizetek. Majd emlékeztess erre, ha mégis összejönne... :mrgreen:
Mendes az ugynoke, szoval minden lehetseges. :D

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 21:40

ziro4vr írta:A portugált sztem 15-20 körül el tudnánk adni, csak okosan kell csinálni.
Arra befizetek. Majd emlékeztess erre, ha mégis összejönne... :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 21:39

Arbeloa azért necces, a kicsik ellen tényleg mindegy, de ha valami baj van Danival, akkor kaksiban vagyunk. Egy Arbeloa, mostani Bale, esetleg Khedira jobb oldal...az a pusztulatos. :lol:

Viszont cserébe mint fazon bírom, a jelenléte sem hátrány, egyensúlyt hoz az erőbe, plusz a korrekt jobbhátvéd ritkább, mint Iván haja.

Nacho szerepét viszont növelném, nem könnyű, de megérdemli a faszi, elég jó.

A portugált sztem 15-20 körül el tudnánk adni, csak okosan kell csinálni.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 21:37

tucsoki írta:Moreno-t már leigazolta a Liverpool.
Igen, de akkor o volt az elso szamu opcio Coentrao tavazasa eseten. Mondjuk az a 30 millio nevetseges volt a portugalert... Mendes az igazi FM player :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 21:37

Ha ügyesek vagyunk, talán 8-10 millió euróért tudjuk értékesíteni, de szvsz ez a plafon. Egyébként 2019-ig van szerződése...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 21:35

miro írta:
Realista24 írta:Igazából ebből hármat zokszó nélkül postázni lehetne a világ bármelyik tájára, és helyettük minőségi erősítést hozhatnánk apróért, vagy már helyben vannak.
Khedira - Medrán vagy Lucas Silva
Bale - Reus
Arbeloa - ott van Nacho
Khedira helyett akkor inkább Lucas Silva,mint Medrán,Ő maradjon csak végső eset.
Arbeloat szerintem nincs értelme eladni,nem pofázik hogy el akar menni,bírja a padot,és ilyen közép-gyenge csapatok ellen a Bernabeuban tökéletesen megállja a helyét.
Játszhat Nacho,de ha eladnánk Arbeloat kevesebben lennénk megint csak..
Llorrente teljesen korrektnek tűnt, simán jöhetne Ramosék mellé 4. embernek. Legalább tanulna. Nacho meg véglegesen Carvajal cseréje. Amúgy Dani Alves szabadúszó. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 21:32

tucsoki írta:
ziro4vr írta:Coentraot passzolnám el, elátkozott a faszi, bár trash talkban meg alkalmazott parasztkodásban ott van, de sokat kapnánk érte, és balhátvédet tudnánk találni cserének viszonylag könnyen és olcsón.
Mi számít soknak?
Mondjuk azt mindig elfelejtem, hogy mennyiért vettük. Ahhoz képest tényleg nem lenne sok. :lol:
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 21:32

Moreno-t már leigazolta a Liverpool.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 21:30

miro írta:Utóbbi időkben azért páran elég szépen fröcsögnek,kicsit vissza olvastam a fórumon,tényleg csak 1-2 napot.
A következő játékosokat kéne eladni ezek szerint:
Bale,James,Arbeloa,Coentrao,Khedira
Ez 5 ember... :lol:
Kíváncsi lennék hogy ebből hányan szeretnek FM-ezni,és hányan gondolják komolyan hogy a jövő év legalább ennyire sikeres lenne.. :lol:
De tudom a választ,akkor abból is el kell küldeni 5 embert.. :lol:
Ja persze FM, miota elsz a forumon? Khedira es Coentrao mar regota azon van, h tovabb alljon csak mind ketten sokat kernek. Azert potolni csak kell oket.Nem veletlenul jottek a hirek a svajci Rodriguezrol vagy a sevillas Morenorol. Arbeola helyett mar itt van Nacho, ha menni akar mehet ha maradni akkor maradhat.Tudod mi az FM amit Perez csinal, amit kiadtunk Jamesert es Balert abban nem volt semmi koncepcio, csak kapkodas.
Ha jol emlekszem meg csoki mondta, h -amikor megjelentek az elso Jamesrol szolo pletykak-varjunk egy evet vele es meglatjuk milyen lesz mennyire megy le az ara. Ha jon jo ajanlat erte akkor el kell adni oket, kulonben rajtunk maradnak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 21:29

ziro4vr írta:Coentraot passzolnám el, elátkozott a faszi, bár trash talkban meg alkalmazott parasztkodásban ott van, de sokat kapnánk érte, és balhátvédet tudnánk találni cserének viszonylag könnyen és olcsón.
Mi számít soknak?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 21:28

Coentraot passzolnám el, elátkozott a faszi, bár trash talkban meg alkalmazott parasztkodásban ott van, de sokat kapnánk érte, és balhátvédet tudnánk találni cserének viszonylag könnyen és olcsón.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 21:23

Realista24 írta:Igazából ebből hármat zokszó nélkül postázni lehetne a világ bármelyik tájára, és helyettük minőségi erősítést hozhatnánk apróért, vagy már helyben vannak.
Khedira - Medrán vagy Lucas Silva
Bale - Reus
Arbeloa - ott van Nacho
Khedira helyett akkor inkább Lucas Silva,mint Medrán,Ő maradjon csak végső eset.
Arbeloat szerintem nincs értelme eladni,nem pofázik hogy el akar menni,bírja a padot,és ilyen közép-gyenge csapatok ellen a Bernabeuban tökéletesen megállja a helyét.
Játszhat Nacho,de ha eladnánk Arbeloat kevesebben lennénk megint csak..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 21:19

Realista24 írta:
miro írta:Utóbbi időkben azért páran elég szépen fröcsögnek,kicsit vissza olvastam a fórumon,tényleg csak 1-2 napot.
A következő játékosokat kéne eladni ezek szerint:
Bale,James,Arbeloa,Coentrao,Khedira
Ez 5 ember... :lol:
Kíváncsi lennék hogy ebből hányan szeretnek FM-ezni,és hányan gondolják komolyan hogy a jövő év legalább ennyire sikeres lenne.. :lol:
De tudom a választ,akkor abból is el kell küldeni 5 embert.. :lol:
Igazából ebből hármat zokszó nélkül postázni lehetne a világ bármelyik tájára, és helyettük minőségi erősítést hozhatnánk apróért, vagy már helyben vannak.
Khedira - Medrán vagy Lucas Silva
Bale - Reus
Arbeloa - ott van Nacho
És még Coentrao eligazolása is a levegőben lóg évről évre. De Sciglio szóba is esett már párszor. Bale leváltásán kívül egyik se lenne túl meglepő. Ja és :lol: :lol: :lol: azt elfelejtettem odaírni, hogy peace :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 10., szombat 21:16

miro írta:Utóbbi időkben azért páran elég szépen fröcsögnek,kicsit vissza olvastam a fórumon,tényleg csak 1-2 napot.
A következő játékosokat kéne eladni ezek szerint:
Bale,James,Arbeloa,Coentrao,Khedira
Ez 5 ember... :lol:
Kíváncsi lennék hogy ebből hányan szeretnek FM-ezni,és hányan gondolják komolyan hogy a jövő év legalább ennyire sikeres lenne.. :lol:
De tudom a választ,akkor abból is el kell küldeni 5 embert.. :lol:
Igazából ebből hármat zokszó nélkül postázni lehetne a világ bármelyik tájára, és helyettük minőségi erősítést hozhatnánk apróért, vagy már helyben vannak.
Khedira - Medrán vagy Lucas Silva
Bale - Reus
Arbeloa - ott van Nacho
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 21:10

Utóbbi időkben azért páran elég szépen fröcsögnek,kicsit vissza olvastam a fórumon,tényleg csak 1-2 napot.
A következő játékosokat kéne eladni ezek szerint:
Bale,James,Arbeloa,Coentrao,Khedira
Ez 5 ember... :lol:
Kíváncsi lennék hogy ebből hányan szeretnek FM-ezni,és hányan gondolják komolyan hogy a jövő év legalább ennyire sikeres lenne.. :lol:
De tudom a választ,akkor abból is el kell küldeni 5 embert.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 9., péntek 21:50

Sastre írta:szerk.: szerintem félnek tőle
Saminak egeszen biztosan a birtokaban van valami dokumentum amit ha nyilvanossagra hoz akkor romba dontheti az egesz szabad vilagot. :)

R.M.C.F írta:az sokat elárul arról,hogy egy illarra mennyire semmi itt és mennyire nincsen jövője nálunk.
Sajnos ez igaz. En mar akkor nem ertettem amikor leigazoltuk, hogy mi a tocsnek, aztan azota is azt bizonyitja hogy felesleges vetel volt. En nem akarom bantani, egyreszt nem tehet rola, masreszt a maga modjan biztos jo futballista, de mi semmivel nem vagyunk vele elorebb.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 9., péntek 21:23

Sastre írta:És az a durva, hogy nem csak Ancelotti bízik Khedirában, hanem az egész csapat. Néztem múltkor a meccset, Arbeolának kb csak akkor passzolták ki, amikor nem volt más lehetőség, Khedirát viszont bátran játékba hozzák támadásépítés közben... valami nagyon nem stimmel :mrgreen:

szerk.: szerintem félnek tőle :mrgreen:

Khedira alapvetően nem helyezkedik rosszul,sokszor megjátszható,de nála a továbbiak,főleg a támadás építésekhez szükséges plusz hiánya miatt lehet problémánk...vagy a kivitelezés technikai és sebességi hátránya lehet probléma.
Nem ide való.
Én kifejezetten szeretem,sőt nagyon fontosnak tartom egy keret kialakításánál,hogy legyen/legyenek olyanok,aki "mások" stílusra mint az alaptaktikai stílus egyének.....hiszen ezekből lehet olyan szitukban váratlan lépni,ami sikerre vihet.
Ezért is kedveltem DM-et és ezért Bale-t.....hiszen egy jó kézben,ezek egy séma tagjaként,erős egyénekkénk,akarotos jellemmel,bátor játékkal,váratlannokkal tudnak áttörni olyan gátakat,vagy olyan pillanatokat egy meccsen,mint pl a BL döntő volt,ahol DM betörése és lövése fenomenális volt....majd bale érkezése pl......ennek ellenére,khedira ezeknek nem felel meg,hiszen a két faltörő kos mellett,ő minden támpontban kevés. Csak létszámnak jó,másnak nem,és az hogy pár meccsen még igy is ők tudtuk csak bedobni,az sokat elárul arról,hogy egy illarra mennyire semmi itt és mennyire nincsen jövője nálunk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 9., péntek 15:52

És az a durva, hogy nem csak Ancelotti bízik Khedirában, hanem az egész csapat. Néztem múltkor a meccset, Arbeolának kb csak akkor passzolták ki, amikor nem volt más lehetőség, Khedirát viszont bátran játékba hozzák támadásépítés közben... valami nagyon nem stimmel :mrgreen:

szerk.: szerintem félnek tőle :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 9., péntek 15:48

Carlo Ancelotti: Sami Khedira rendben van,
Ja,ha rendben van,akkor megnyugodtam...jövőhétem mesterhármas az atleticonak...







. :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 9., péntek 14:27

Realista24 írta:Carlo Ancelotti: Sami Khedira rendben van, Modric felépülése jól halad. Nincs szükség, hogy játékost igazoljunk" - válaszolta a mester, amikor Lucas Silváról kérdezték.
Szerintem egy vagy két ember mindenképp kellene Modric és Kroos cseréjének, mert Illaraban nem bízik, Khedira meg hát Khedira...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég