Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 14., csütörtök 0:02

CS0ki írta:Veratti éppen nemrég nyilatkozta le, hogy milyen boldog párizsban és maradni akar a csapatnál. Persze az nem szentírás, de azért nem is jó jel...

Anno Kaká is lenyilatkozta meg T.Silva, hogy most hosszabbított és élvezi,imádja.

Na mind1, jó lenne, ha jönne.
Én eddig a pillanatig őt pártoltam Pogba helyett, de nagyon kéne egy olyan ember aki tényleg hátrébb érzi jól magát és előre is tud játszani. És nem fordítva.
Pogba meg jóval többet van elől, mint hátul. És szerintem Ő nem az az alkat, akit még annyira is be lehetne törni mint Kroost.

----------------------Verratti--------------------
------Modric--------------------Kroos------------


Számomra egyértelmű.
Iscot pedig elől játszatnám és csak vészként basznám hátra, ha para van.
ZIDANE

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 13., szerda 23:59

Veratti éppen nemrég nyilatkozta le, hogy milyen boldog párizsban és maradni akar a csapatnál. Persze az nem szentírás, de azért nem is jó jel...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 13., szerda 23:50

Berti írta:a vezetőség nem fogja engedni, hogy egy 80 milliós játékos, a VB sztárja, akinek egy jó első szezonja volt..padozzon.
Na ez a baj. Hogy ezek a szempontok. Véletlenül sem az, hogy miből profitálna igazán a csapat. Ezért (is) tartunk most ott ahol, mert ez a **** Bale végigjátszotta a szezont kezdőként, csak mert 91 millióba került. Jamesnél vannak sokkal jobb középső középpályások, nem is kérdés, hogy nálam sem lenne kezdő alapesetben, talán Bale helyén fent a támadó harmadban. De nyilván neki is játszania kell (hiába lennének jobb opciók nála), mert ő meg 80 millió volt.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. május 13., szerda 23:47

Galacticos írta: ----------------------degea-----------------
carvajal---varane-----ramos(c)---marcelo
----------modric----kroos---verratti----
---reus--------------benz-----------cr-----
Már az is necces, hogy Isco padra kerül. Én értem, hogy ebben a felállásban nincs helye, de már hallottuk, hogy úgy nem csipi a dolgokat, ha padozik. Aztán ott van James, a vezetőség nem fogja engedni, hogy egy 80 milliós játékos, a VB sztárja, akinek egy jó első szezonja volt..padozzon.

BTW nekem is tetszene, és elég komoly kis kezdőnek tűnik, viszont egy 23ast vagy 10est valahogy be kell szúrni a kezdőbe vagy így vagy úgy..

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 13., szerda 23:47

távozók: arbeloa, coentrao, illarra, khedira, lucas(kölcsön), bale, jesé, chicha(bár nem bánnám, és nem lepődnék meg, ha maradna)


degea, verratti mindenképp hoznám, bhv, szélsőkp, csatár, aki még kellene, de nem igazán tudnék nevet most mondani, nem igazán emlékszem, hogy kiről szólnak a hírek..

+1-2 ember még létszámnak.. castillából, vagy kölcsönből vissza. (cheryshev pl akiről szó volt)

442-ben, egy olyan koncepcióval, ami tavaly volt, meg most az ősz vége felé. labdatartós, irányítós, gyors, kispasszos, célra és gólra törő játék, egy sokkal jobb helyzetkihasználással. +újra kellene tanulni kontrázni, mert 90percig egész szezonban nem lehet ezt bírni (bár bő és minőségi keretben kellene gondolkodni), időszakonként, ha visszább állunk tartalékolni, gyilkolni kellene a kontrákkal.

Isco, vagy James feljebb lépésével 433-ra, 4312-re simán átalakítható.


kkp-ra, szélső kpra és csatárban 2 posztra 3 minőségibb emberben gondolkodnék (mint most a Varane, Ramos, Pepe, vagy az esetleges Kroos, Modric, Verratti hármasok), nem lenne egy segg sem kinyalva, hogy elkényelmesedjen, mint a bbc. ha valaki szar, és nem hajt, akkor mehet a padra, de van pótlása, ha valaki lesérül, van pótlása. és biztos vagyok benne, hogy egy ilyen keretet Carlo is jobban forgatna. Meg kell nézni a védelmet, azt forgatta rendesen, mert ott volt minőség és nem csak a kezdőben. Feljebb 6 posztra volt 7 használható ember, akikből jó ha egyáltalán 6 játékra alkalmas volt.

egy ilyet , vagy hasonlót várnék a nyáron. idén el lett rendesen cseszve a keret, olyan vékony volt, mint ribancok ruhái. már akkor sem értettem, hogy ez mire lesz jó, hát láthattuk. rendes nagytakarítás kell, és normális koncepcióval kell felépíteni, nem pedig az éppen aktuális selyemfiúkákat elhozni, mert marketingérték, meg piac, meg a tököm is.. nem szeretnék kiszórt eurotízmilliókat vaktában csak arra, mert valaki felkapott, aztán nagyot robbantunk.

kissé csalódott vagyok a szezont, és a ma estét illetően, de igyekszem a jövőbe tekinteni, és bizakodni, és nem picsogni mindenért, meg sírni minden miatt. a hideg kiráz egyes emberektől, akik csak a szart hányják a fórumon Carlóra, meg Perezre, meg akit épp érnek. egy ideig biztos, hogy ilyenekkel lesz tele minden, ideális táptalaj a károgóknak.
szomorú vagyok a mai miatt, de igazán elkeseredett egy újra elbaszott nyár miatt lennék, mert akkor sem a haladást, fejlődést, sem a tanulást a hibákból nem látnám. van ilyen szezon, mindig előfordul, és rengeteg lesz, de nem is ezt tartom bűnnek. nálam ott kezdődik a dolog, hogy ha hibázol is, akkor hibáztál, ez van, de ha nem tanulsz belőle, és nem próbálod kijavítani, és máshogy csinálni, jobbnak lenni, és beleadni mindent, akkor ásd el magad.

várom már az őszt. szeretném azt látni, hogy újra megbaszunk mindenkit, és hatalmas lendülettel, megállíthatatlanul gázolunk át az ellenfeleken. várom, hogy újra elmondhassam, hogy igenis mi vagyunk a bl és a bajnokság egyik nagy esélyese. várakozással tölt ez az egész, szeretném ezt átélni pár hónap múlva. győzelmi sorozatokat, barca verést, 3 pontokat, továbbjutásokat, úgy nézni újra meccset, hogy eszembe se jusson, hogy nem mi nyerünk. és inkább ebbe merülök most el, mint a negatív fosba, ami most a csapatot és a fórumot körüllengi. persze odáig még hosszú út vezet, meglátjuk mi lesz addig, és mi sül ki ebből..

és akkor is, ha most kiestünk, de

Hala Madrid!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 13., szerda 23:34

na hát akkor lássuk csak.
eddig jön ugye ez a danilo.
iker szerintem tuti fix hogy távozik, elég is volt. szép volt jó volt, de nem biztos pont. már pedig nekünk az kell. én személy szerint de geat hoznám, ha lehet. navas inkább bravúrkapus, mint az a tipikus biztos pont.
ezzel együtt ramosnak odaadnám a csk karszalagot, és mellé raknám a gálakezdőbe varanet. mert mostmár megérdemli hogy alap legyen és mivel úgyis sok meccset játsszunk pepének mint 3. számú kh-nak is sok lehetősége lesz, és mivel nagy madridistának tartom szerintem ő "beérné" ennyivel is. marcelo nem kérdés, maradnia kell és remélem coentrao is marad én csípem. ebben az esetben ugye arbeloa offos, felesleges bár én őt is bírom. :D
na a kp nagy kérdés, én elengedném khedirát, illarrat is mert nem tényezők. casemirot visszahoznám kölcsönből mert padra jónak tartom. ez a lucas silva se egy nagy eresztés de hát egy kis lehetőséget azért kaphatna, mondjuk jövőre többször a padról beszállva. említettem a múltkor hogy ez nem a fifa hogy minden posztra lehet tartani minőségi cserét mert ha mindenki egészséges alap esetbe akkor ezek a játékosok elkezdenek elégedetlenkedni, az pedig senkinek sem jó.
de hoznám verrattit mert, kroost nem játszathatjuk ennyit mégegyszer, és modric is egyre többet és többet sérült. isco viszont nekem bebizonyította hogy kell rá számítani, és nálam bale leigazolása után a második legnagyobb hiba lenne az elmúlt éveket nézve ha iscot elengednénk. nagyon nagy kincs a srác. de mivel kroosnak többet kéne pihenni, és modric tényleg egyre többet sérült és már 30éves lesz idén úgyhogy ő még beleférne. de isco tényleg azzal hogy ennyit védekezik, és küzd, ma is szerintem full levette pogbát a pályáról ezzel nálam bebizonyította hogy nála a csapat az első.
elöl lévő hármas. chicha nem rossz cserecsatárnak, de azért lehetne nála jobb is. lewa túl nagy luxus lenne szóval ő álom marad. de mivel totál ellentéte benzemának az ő játékstílusa ezért lehetne őket sűrűbben variálni. cr... imádom, és kurvára hamar felejtenek itt sokan. ő is már kifele megy, 31 lesz és egyre többet sérült ő is. mostmár el kell jönnie annak az időnek amikor a 3-0ás meccseknél nem arra kéne rámenni hogy ő lője a negyediket meg az ötödiket, hanem lehozni hogy pihenjen a következő meccsre. na és akkor gareth bale. TAKARODJ. nem tudom szebben mondani, nem hiszem el hogy így mellényúltunk, de szánalmas amit az emberünk lehoz. SZÁNALMAS. őt mindenképp elpasszolnám, és jesét is kölcsönbe ha csak nem vesz vissza az arcából, mert az jó lenne és akkor tökéletes lenne cserének. ha elmegy bale akkor azért hozni kéne valakit mert ha a bbc-ből vki kiesik akkor nem tudjuk pótolni megfelelően, csak ha james felmegy jobbszélre és isco be a kp-ra, egyébként szerintem idén akkor voltunk a legjobbak amikor így játszottunk de ez úgysem lesz. ha bale elmegy úgyis jön egy nagy név, mert perez nem fogja kibírni hogy ne hozzon helyette egy újabb "márkát" a csapathoz.

el:
iker(ingyen), arbeloa(ingyen), khedira(szerződése lejár), garethbale 80millió. kb ezt tartom reálisnak, amit kaphatunk érte.
jön:
verratti (50), degea (50), reus (50), casemiro vissza
ezek a számok csak hasraütés szerűek, de ennek csapatnak most van egy jó alapja, nem kéne az egészet szétrombolni. pogbát én kicsit butának tartom és túl forrúfejűnek, erre itt van nekünk ramos. és amit verratti,kroos,isco és modric letudna hozni a kp-n azzal hogy ésszel játszanak.. áá bele se gondolok inkább. én most olyan szélsőt nem tudnék akire azt mondom hogy hozzuk bármikor, bármennyiért. vagyis de, neymart de ő felejtős. a mostani felhozatalból reus a legjobb. :)

----------------------degea-----------------
carvajal---varane-----ramos(c)---marcelo
----------modric----kroos---verratti----
---reus--------------benz-----------cr-----
imádom iscot, de reálisan nézve ha mindenki egészséges, ő úgyse lesz kezdő...

ancelottit nem rúgnám ki. :)

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 13., szerda 15:09

kelemen.istvan írta:Ha véletlen Coentrao kezd, akkor Isco szabadabban játszhatna, nem menne el rengeteg energiája a védekezésre, illetve valamelyest közelebb játszhat a kapuhoz. Ha Marcelo kezd.. benne mindig benne van a váratlan, viszont akkor Isco gyakran csak a Marcelo mögötti terület zárásáért felelős védelemmegbontás helyett. Nehéz kérdés ez. :hmmm: Aranyközépút kellene, Marcelo kevesebbet kalandozik el, és Isco is játszhatna feljebb. Mint jobb oldalon, a James+Carvajal párosnál.
Marcelo rengeteget tesz hozzá támadásban...viszont szinte minden meccsen van egy komolyabb kihagyása, vagy hibája...egy BL ki-ki meccsen ilyenek múlnak a dolgok...de talán mégis a brazilt kezdetném...támadási kényszerben vagyunk, benne meg mindig megvan a váratlan...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 13., szerda 13:35

Ha véletlen Coentrao kezd, akkor Isco szabadabban játszhatna, nem menne el rengeteg energiája a védekezésre, illetve valamelyest közelebb játszhat a kapuhoz. Ha Marcelo kezd.. benne mindig benne van a váratlan, viszont akkor Isco gyakran csak a Marcelo mögötti terület zárásáért felelős védelemmegbontás helyett. Nehéz kérdés ez. :hmmm: Aranyközépút kellene, Marcelo kevesebbet kalandozik el, és Isco is játszhatna feljebb. Mint jobb oldalon, a James+Carvajal párosnál.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 13., szerda 12:50

Kicsit gyengének érzem a James-Kroos-Isco kp-t, mondjuk tény, hogy egy múlt heti Ramos teljesítmény nem erősíti a középpályánkat. 
Támadni kell,nincs mese.Ettől jobbat meg jelen pillanatban nem lehet felrakni.Remélem Béluska méltóztatik visszazárni néha,Benzema meg szokás szerint visszajön a kp-ra labdákért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 12., kedd 17:15

Varane nagyon-nagyon fontos lenne holnap...a Juve kontrái életveszélyesek...kellenek a gyors emberek oda hátra...elől meg kezdjen a BBC, ha ég a ház, akkor meg a 2. félidőben jöhet Chicharito űzni-hajtani a többieket...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 12., kedd 14:29

Ancelotti: “I have doubts about starting Benzema because he didn’t play for a month."
Attól függ mi miatt aggódnak. Ha attól félnek, hogy rásérülhet,. mert még nem jött teljesen rendbe, akkor vagy ne játszon, vagy kezdjen. Ha csak a a kondija miatt aggódnak, akkor lehet csere, mert a végén szükség lehet, hogy nem chica helyett, hanem mellé kell még csatár.
Kicsit gyengének érzem a James-Kroos-Isco kp-t,
Főleg két olyan fizikailag erős játékos, mint Pogba és Vidal ellen.

varane mindenképpen kezdjen, az a sebbesség egyszerűen kell az egész jól kontrázó olaszok ellen.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 12., kedd 14:00

pheco írta:Kicsit gyengének érzem a James-Kroos-Isco kp-t, mondjuk tény, hogy egy múlt heti Ramos teljesítmény nem erősíti a középpályánkat.
Benzema meg ki tudja milyen állapotban van, lehet jobban jár a csapat, ha Chicha kezd. Azért jó lett volna, ha a Valencia ellen játszik valamennyit a francia.
Lehet, h meg Kroos sem lesz az edzesen kulon vonult. Na akkor James-?-Isco kp-t meg gyengebbnek erzem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 12., kedd 13:31

én nyomatnám chichát ezerrel főleg ha benzema nem 100-as, és nyilván nem az.
chiellinibe benne van szerintem a hiba bármikor, chichat rá kell szabadítani..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 12., kedd 13:30

Ancelotti: “I have doubts about starting Benzema because he didn’t play for a month."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 12., kedd 13:01

Kicsit gyengének érzem a James-Kroos-Isco kp-t, mondjuk tény, hogy egy múlt heti Ramos teljesítmény nem erősíti a középpályánkat.
Benzema meg ki tudja milyen állapotban van, lehet jobban jár a csapat, ha Chicha kezd. Azért jó lett volna, ha a Valencia ellen játszik valamennyit a francia.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 12., kedd 12:05

BBC ott lesz, és büntetni fog. Remélem nem a Real szurkolókat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 12., kedd 11:59

Varane lesz holnap?

Mert akkor egyértelmű, hogy ugyanazt kell felpakolni, mint a Valencia ellen csak Pepe helyett a francia. Bár Benzemát is be lehetne dobni, ha olyna állapotban van, aztán ha nem bírja meg már 3-0, akkor jöhet Chicha Chiellini nyakára
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 8., péntek 17:05

Carlo szavaiból ítélve a bajnoki döntőn, gondolom ez lesz:

----------------Iker--------
Carvajal-Ramos-Pepe-Marcelo
----James---Kroos---Isco----
--Bale----Chicharito---CR7

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 8., péntek 12:04

fernandoredondo írta:
morientes írta:Figyelj,tök mindegy hogy te vagy én pályán hagytad volna,de egyenlőre nem mi vagyunk az edző,meg nem is Isco,szal hova lenne a világ ha minden játékos duzzogna mint egy hülyegyerek mert lecserélik.Ez Carlo dlfelelőssége,ő issza a levét ha a végelszámolás nem üt ki jól,nem Isco.Ő végezze a dolgát,játszon,ha meg lehozzák akkor viselje.Most ezzel az erővel Csicsarito is problémázhatna,mert a statjai jók.Isco meg mostanában igen halvány,ami a kreativitást illeti.
Ez így van, a véleményemet írtam le! De Isco oldaláról megközelítve, játszhatsz jól és rosszul lecserélnek, de ezzel párhuzamosan ott van Bale akinek 1-2 értékelhető meccse volt a szezonban pluszba bele is szarik és nincs cserélve ezt nehéz lehet megemészteni! Az írásod második részével egyetértek, hogy ne hisztizzen..., ha ténylegesen történt ilyen.
A Bale résszel egyet értek,ahogy írtam is,én nem hogy nem kezdetném,de le sem igazoltam volna.Csak hogy,amint említettem,az üzlet ennél a klubnál előbbre való,mint a racionalitás.Vannak sajnos olyan emberek,akiknek ha törik,ha szakad,játszani kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2015. május 7., csütörtök 23:16

morientes írta:Figyelj,tök mindegy hogy te vagy én pályán hagytad volna,de egyenlőre nem mi vagyunk az edző,meg nem is Isco,szal hova lenne a világ ha minden játékos duzzogna mint egy hülyegyerek mert lecserélik.Ez Carlo dlfelelőssége,ő issza a levét ha a végelszámolás nem üt ki jól,nem Isco.Ő végezze a dolgát,játszon,ha meg lehozzák akkor viselje.Most ezzel az erővel Csicsarito is problémázhatna,mert a statjai jók.Isco meg mostanában igen halvány,ami a kreativitást illeti.
Ez így van, a véleményemet írtam le! De Isco oldaláról megközelítve, játszhatsz jól és rosszul lecserélnek, de ezzel párhuzamosan ott van Bale akinek 1-2 értékelhető meccse volt a szezonban pluszba bele is szarik és nincs cserélve ezt nehéz lehet megemészteni! Az írásod második részével egyetértek, hogy ne hisztizzen..., ha ténylegesen történt ilyen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég