Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 12., kedd 13:01

Kicsit gyengének érzem a James-Kroos-Isco kp-t, mondjuk tény, hogy egy múlt heti Ramos teljesítmény nem erősíti a középpályánkat.
Benzema meg ki tudja milyen állapotban van, lehet jobban jár a csapat, ha Chicha kezd. Azért jó lett volna, ha a Valencia ellen játszik valamennyit a francia.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 12., kedd 12:05

BBC ott lesz, és büntetni fog. Remélem nem a Real szurkolókat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 12., kedd 11:59

Varane lesz holnap?

Mert akkor egyértelmű, hogy ugyanazt kell felpakolni, mint a Valencia ellen csak Pepe helyett a francia. Bár Benzemát is be lehetne dobni, ha olyna állapotban van, aztán ha nem bírja meg már 3-0, akkor jöhet Chicha Chiellini nyakára
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 8., péntek 17:05

Carlo szavaiból ítélve a bajnoki döntőn, gondolom ez lesz:

----------------Iker--------
Carvajal-Ramos-Pepe-Marcelo
----James---Kroos---Isco----
--Bale----Chicharito---CR7

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 8., péntek 12:04

fernandoredondo írta:
morientes írta:Figyelj,tök mindegy hogy te vagy én pályán hagytad volna,de egyenlőre nem mi vagyunk az edző,meg nem is Isco,szal hova lenne a világ ha minden játékos duzzogna mint egy hülyegyerek mert lecserélik.Ez Carlo dlfelelőssége,ő issza a levét ha a végelszámolás nem üt ki jól,nem Isco.Ő végezze a dolgát,játszon,ha meg lehozzák akkor viselje.Most ezzel az erővel Csicsarito is problémázhatna,mert a statjai jók.Isco meg mostanában igen halvány,ami a kreativitást illeti.
Ez így van, a véleményemet írtam le! De Isco oldaláról megközelítve, játszhatsz jól és rosszul lecserélnek, de ezzel párhuzamosan ott van Bale akinek 1-2 értékelhető meccse volt a szezonban pluszba bele is szarik és nincs cserélve ezt nehéz lehet megemészteni! Az írásod második részével egyetértek, hogy ne hisztizzen..., ha ténylegesen történt ilyen.
A Bale résszel egyet értek,ahogy írtam is,én nem hogy nem kezdetném,de le sem igazoltam volna.Csak hogy,amint említettem,az üzlet ennél a klubnál előbbre való,mint a racionalitás.Vannak sajnos olyan emberek,akiknek ha törik,ha szakad,játszani kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2015. május 7., csütörtök 23:16

morientes írta:Figyelj,tök mindegy hogy te vagy én pályán hagytad volna,de egyenlőre nem mi vagyunk az edző,meg nem is Isco,szal hova lenne a világ ha minden játékos duzzogna mint egy hülyegyerek mert lecserélik.Ez Carlo dlfelelőssége,ő issza a levét ha a végelszámolás nem üt ki jól,nem Isco.Ő végezze a dolgát,játszon,ha meg lehozzák akkor viselje.Most ezzel az erővel Csicsarito is problémázhatna,mert a statjai jók.Isco meg mostanában igen halvány,ami a kreativitást illeti.
Ez így van, a véleményemet írtam le! De Isco oldaláról megközelítve, játszhatsz jól és rosszul lecserélnek, de ezzel párhuzamosan ott van Bale akinek 1-2 értékelhető meccse volt a szezonban pluszba bele is szarik és nincs cserélve ezt nehéz lehet megemészteni! Az írásod második részével egyetértek, hogy ne hisztizzen..., ha ténylegesen történt ilyen.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 7., csütörtök 19:21

CS0ki írta:
Nem is erre gondoltam.Hanem arra,hogy ha lecserélik kussol,ha meg játszik akkor kapar.Nem játsza meg az űberklasszist,mert attól Isco is még igen messze van.Nem is ez volt a mondanivalóm lényege,de én vagyok a hülye hogy idevettem a mexicant,tudhattam volna hogy ezt veszik ki szokás szerint,nem a lényeget.
Csak mondjuk a mexikói konkrétan lenyilatkozta, Iscoról meg volt egy kósza pletyka, ami simán lehet, hogy kamu, és semmilyen durcázás nem volt.
Amexikói lenyilatkozta még tavaly,de csoki az isten áldjon már meg,nem ez a lényeg.
Hanem egy futballista ne duzzogjon már ha lecserélik,legyen az Isco,vagy Casillas vagy Ronaldo...
Én nem vagyok oda Mouért,de fel ment a vérnyomásom,mikor neki is puffogtak a sajtón keresztül.Majd Perez eldönti,hogy mi legyen az aktuális edző sorsa,az edző meg eldönti hogy mikor cserél le valakit vagy nem,a játékos meg foglalkozzon a focival.
Nem tudom hogy Isco puffogott e vagy csak a média találta ki,de ha így volt,akkor a játékosnak nincs igaza.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 7., csütörtök 19:13

Nem is erre gondoltam.Hanem arra,hogy ha lecserélik kussol,ha meg játszik akkor kapar.Nem játsza meg az űberklasszist,mert attól Isco is még igen messze van.Nem is ez volt a mondanivalóm lényege,de én vagyok a hülye hogy idevettem a mexicant,tudhattam volna hogy ezt veszik ki szokás szerint,nem a lényeget.
Csak mondjuk a mexikói konkrétan lenyilatkozta, Iscoról meg volt egy kósza pletyka, ami simán lehet, hogy kamu, és semmilyen durcázás nem volt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 7., csütörtök 19:08

Problémázik is...Párszor már lenyilatkozta, mennyire nem tetszik neki a helyzet. Ezért is kár beszélni arról, hogy majd nyáron itt marad. Dehogy marad, szépen elmegy oda, ahol rendszeresen játszik, egy kisebb csapatba.
Nagyon jól tudom.Számtalanszor lenyilatkozta már,hogy nem akar csere ember lenni.
Nem is erre gondoltam.Hanem arra,hogy ha lecserélik kussol,ha meg játszik akkor kapar.Nem játsza meg az űberklasszist,mert attól Isco is még igen messze van.Nem is ez volt a mondanivalóm lényege,de én vagyok a hülye hogy idevettem a mexicant,tudhattam volna hogy ezt veszik ki szokás szerint,nem a lényeget.
Ami meg Iscot illeti,lehet hogy nem lógott kedden ki,de a játéka meccsek óta az ő szintjéhez képest merde.
Amúgy meg...neki is ott a lehetőség,ha nem tetszik a rendszer,az edző,akkor malagán tárt karokkal várják.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 7., csütörtök 18:55

Most ezzel az erővel Csicsarito is problémázhatna,mert a statjai jók
Problémázik is...Párszor már lenyilatkozta, mennyire nem tetszik neki a helyzet. Ezért is kár beszélni arról, hogy majd nyáron itt marad. Dehogy marad, szépen elmegy oda, ahol rendszeresen játszik, egy kisebb csapatba.

Isco meg szerintem se volt vészes, a csapat átlagát bőven meghaladta.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 7., csütörtök 17:09

Nem játszott jól, de Modric hiányában ő az egyetlen aki szembe fordulva az ellenféllel meg mer húzni egy-egy cselt. Én is pályán hagytam volna
Figyelj,tök mindegy hogy te vagy én pályán hagytad volna,de egyenlőre nem mi vagyunk az edző,meg nem is Isco,szal hova lenne a világ ha minden játékos duzzogna mint egy hülyegyerek mert lecserélik.Ez Carlo dlfelelőssége,ő issza a levét ha a végelszámolás nem üt ki jól,nem Isco.Ő végezze a dolgát,játszon,ha meg lehozzák akkor viselje.Most ezzel az erővel Csicsarito is problémázhatna,mert a statjai jók.Isco meg mostanában igen halvány,ami a kreativitást illeti.
Persze én is Balet hoztam volna le,(kezdjűk ott hogy le sem igazolom ha rajtam múlik),de a real madridnál sajnos az üzlet sokszor felül írja a teljesítményt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2015. május 7., csütörtök 16:54

morientes írta:
aha, focizhat ő akárhogy, ha teljes a csapat akkor csak csere, ha meg vki hiányzik játszik, úgyis ő lesz lecserélve nem bale akinek a real madrid mezét fel sem szabadna húznia magára.
Mondjuk én Isco lecserélésében semmi meglepőt nem látok,ezért kár is puffognia,egyenlőre még nem ő az edző.Végezze a dolgát,ne puffogjon.
Az meg hogy Bale játszik...tudjuk hogy nem csak Ancelottin múlik.Lehetne egy kicsivel több töke az olasznak,szó se róla...

Nem játszott jól, de Modric hiányában ő az egyetlen aki szembe fordulva az ellenféllel meg mer húzni egy-egy cselt. Én is pályán hagytam volna, Bale-t meg.. kedveltem tavaly, elviseltem és reménykedtem idén, de kész elég volt húzzon a picsába innen. Egész nyáron készülhetett, nagyon jó fizikumot hozott össze (legalábbis képen) és ennyi telt tőle?! :vivo:
Pirlotól pedig nem kell fejre esni, ő futotta a legtöbbet.. igen a maga tempójában. Gyerek koruk óta edzenek ez elvárható, hogy a pálya közepén le, s fel futkározzon. Ami figyelemre méltó szerintem az elszántság és hozzáállás, de ez valahogy mindig így van mindegyik ellenfelünk elszánt és megszállott. :/

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 7., csütörtök 16:41

Ja,hogy 10 bl? Igen,legyünk rá a legbüszkébb drukkerek....a többi csapat kanyarba sincsen,ne húzzuk be a farkunkat ha kivernek minket.....oké,megnyertük a várva várt 10.....et....de már kéne a 11.... :lol: nekem is. Ez a Real Madrid. De azért fogadjuk el,hogy a mi csapatunk nem nyer mindig.....CSAK A LEGTÖBBSZÖR.
Nehéz úgy, hogy már augusztusban vagy szeptemberben (nem emlékszem pontosan mikor) az elnökünk kijelenti, hogy tök jó a 10. meg minden, de mindig kellenek új célok, pl.: a 11. :mrgreen:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 7., csütörtök 16:29

Realista24 írta:Állítólag komoly balhé van/volt az öltözőben a védelem és Casillas között.
Meg Isco is puffog Carlóra a lecserélése miatt.
Az a baj, hogy egy esetleg BL-bajnokság bukta után szépen el fognak szabadulni még jobban az indulatok...Perez is szépen el fog majd akkor kattanni...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 7., csütörtök 14:23

aha, focizhat ő akárhogy, ha teljes a csapat akkor csak csere, ha meg vki hiányzik játszik, úgyis ő lesz lecserélve nem bale akinek a real madrid mezét fel sem szabadna húznia magára.
Mondjuk én Isco lecserélésében semmi meglepőt nem látok,ezért kár is puffognia,egyenlőre még nem ő az edző.Végezze a dolgát,ne puffogjon.
Az meg hogy Bale játszik...tudjuk hogy nem csak Ancelottin múlik.Lehetne egy kicsivel több töke az olasznak,szó se róla...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 7., csütörtök 13:33

Pipita írta:
Meg Isco is puffog Carlóra a lecserélése miatt.
Kezdjen el focizni megint aztán majd nem kell puffognia

amúgy meg kamu. ugye? :roll:
aha, focizhat ő akárhogy, ha teljes a csapat akkor csak csere, ha meg vki hiányzik játszik, úgyis ő lesz lecserélve nem bale akinek a real madrid mezét fel sem szabadna húznia magára.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 7., csütörtök 13:32

amúgy meg kamu. ugye? :roll:
Ha én azt tudnám, boldog ember lennék. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 7., csütörtök 13:30

Realista24 írta:Állítólag komoly balhé van/volt az öltözőben a védelem és Casillas között.
Meg Isco is puffog Carlóra a lecserélése miatt.
Mindkettő hibázott, csak Iker az helyett h a gol utan kussolva elgigadná h benne volt, kiabal es mutogat mintha ő mindent jol csinalt volna

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. május 7., csütörtök 13:22

Meg Isco is puffog Carlóra a lecserélése miatt.
Kezdjen el focizni megint aztán majd nem kell puffognia

amúgy meg kamu. ugye? :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 7., csütörtök 13:21

Állítólag komoly balhé van/volt az öltözőben a védelem és Casillas között.
Meg Isco is puffog Carlóra a lecserélése miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég