Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 20., hétfő 9:51

Hawer írta:Minden évben 3-4 új játékost akar igazolni a fórum fele. Persze így kell csapatot építeni. De ha 2020-ban szeretnének hogy BL-t nyerjen a csapat akkor jól csinálnátok, még jó hogy sok beleszólása nincs senkinek tudomásom szerint.
Gündogan/Pogba/Vidal hármas közül kell egy azaz 1 ember. :ike:

De hozhatunk 4-et is és akkor Ronaldo végképp öreg lesz mire összeáll egy csapat köré... :argue:

Ezt nagyon adom. :)
Szerintem Gündogan lesz belőle, nem is baj, berakjuk DM helyére. :) Ha állítólag meg van az az előszerződés, akkor mindenképpen már az átigazolási időszak elején legyünk túl a hivatalos dolgokon, hogy ne egész nyáron kajtassunk utána és itt tudja tölteni az előszezont. :)
Még csak 23 éves, nagyon nagyon jólenne ide. Bevonjuk az üzletbe Sahint is gondolom. :)

Pogba játékát imádom, Varane mellett a legnagyobb francia tehetség, de a kérdés jogos: vajon képes-e fejben fejlődni vagy elszáll, mint egy lufI?

Vidal lenne a tökéletesség oda középre, sajnos most hosszabbított, így elképzelhetetlennek tartom a megszerzését.

Szóval szerintem, aki a következő szezontól erősít minket az: Gündogan
Igazolunk még ezen felül egy balhátvédet és egy csatárt(ejj de sajnálom Benzemát, nézegetem a rom7ooo-s videót és könnybe lábad a szemem. :'( )
Az alap együtt maradna és folyamatosan betöltenénk a lyukakat. :)
Di Maria out, ez szerintem egyértelmű, nagyon remélem, hogy Morata is, viszont azt kell mondjam, hogy Khedira inkább maradjon, ha a padra szánják, oda tökéletes lesz. Pont ezért:
Casemirot is padon tartaná, Khedirát viszont nem. Bármennyire nem csípem a "németet", olcsó volt, kevés a fizetése, nem sír (egyelőre), tudjuk mire képes, ügyesebb nem lesz, de a padon inkább ő legyen, mint Casemiro.

Nem kellenek radikális változások, kitakarítjuk az utolsó daganatokat(Di Maria, Morata, Coentrao-igen ő is az, amit leművelt a kupameccsen :shutup: ) és helyettük hozunk minőségi embereket, én személy szerint Morata helyett, egy vén rókát hoznék, akit bármikor beküldhetek és bennük lesz a veszély, egy jó befejező(pl.: Klose).
Benzemat megtartanám szívem szerint, de úgyis elfog menni, helyette egy Suáreznek örülnék leginkább, ha ő nem jönne, akkor hát nem tudom, talán Agüero, talán...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Hawer » 2014. január 20., hétfő 9:39

Minden évben 3-4 új játékost akar igazolni a fórum fele. Persze így kell csapatot építeni. De ha 2020-ban szeretnének hogy BL-t nyerjen a csapat akkor jól csinálnátok, még jó hogy sok beleszólása nincs senkinek tudomásom szerint.
Gündogan/Pogba/Vidal hármas közül kell egy azaz 1 ember. :ike:

De hozhatunk 4-et is és akkor Ronaldo végképp öreg lesz mire összeáll egy csapat köré... :argue:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 20., hétfő 9:28

Nekem nem azzal van a bajom, hogy kitenné Karimot. Én is többször eladnám, mint nem.

De leírja, hogy Bruma, aztán kiderül, hogy lövése nincs a jelenlegi helyzetéről, de azért hozná. :roll:
Agüeróért kiadna 70 milliót, holott a faszi nem jelentene előrelépést. Suarezt aláírom, ő megérheti.

Casemirot is padon tartaná, Khedirát viszont nem. Bármennyire nem csípem a "németet", olcsó volt, kevés a fizetése, nem sír (egyelőre), tudjuk mire képes, ügyesebb nem lesz, de a padon inkább ő legyen, mint Casemiro.

Suso? Moreno? Kik ezek? :x Ilyen játékosokra kiadni 10-20 milliókat? Ez komoly?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 20., hétfő 8:42

Realista24 írta: Azért nem kicsit vicces, hogy Karimot kukaztad, mellette meg a csapatban tartanal/csapathoz hoznal semmitmondó játékosokat...
Mert ő még nem itt játszik, így egyértelműen jobb... :mrgreen:

De amúgy tényleg, néha olyan érzésem van, hogy néhány játékosunk olyan szinten van, hogy tök mindegy ki jön helyette, mert ameddig pályára nem lép (azaz nem hoz le szar teljesítményt Real mezben) addig Isten, és előrelépés :D

Torghelle ingyen lett volna, Karim elmehetett volna most télen 30 milláért, és mindenki boldog... :roll:

Bruma amúgy lehetséges, hogy fasza játékos lesz, de ide rendkívül felesleges. Jesé se játszik mindig, hát még mi lenne, ha egy újabb fiatal támadót hoznánk mellé. Akkor mind a kettő mehetne a levesbe.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 20., hétfő 6:21

heccsat írta:
Csabi írta:Bruma most szenvedett egy komoly serulest, a vb-re se biztos h mehet.
kár érte, helyette akkor valaki mást, de még rossz esetben Benzema is maradhat, de szerintem nem éri meg itt tartani ha szerzünk egy Agüero/Suarezt
Azért nem kicsit vicces, hogy Karimot kukaztad, mellette meg a csapatban tartanal/csapathoz hoznal semmitmondó játékosokat...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. január 20., hétfő 0:40

cart írta:És mi lenne a felállás?
4231
Casemiro periférián maradhatna. Alonsot csak azért hagytam bent, mert hosszabbítottunk vele, egyébként én már nem számolnék vele hosszútávon, néha még jó lehet, alapból a modric-gündogan duót játszatnám. De erre a 2 helyre 5 játékos nem sok, főleg úgy, hogy abból 1 Casemiro 1 pedig egy öreg Alonso.
Most is 5 játékosunk van KP-ra, csak annyi változna, hogy Khedirát Gündoganra cserélném.
cart írta:Cserének meg maradna Jesé, Suso meg Bruma
Hát szerintem ezzel semmi baj nincs, most Di Maria, Jese, Morata van, ennél a felső 3 sztem magasabb szintet képvisel, még ha jelenleg Suso nincs is Di maria szintjén.

Isco helyén is tudna játszani Gündogan vagy Modric is.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 20., hétfő 0:32

Érdekesen működik a szerkesztés funkció, valaki összemerdzselhetné őket :D

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 20., hétfő 0:31

cart írta:
heccsat írta:így jövőre a következő keret lenne számomra az ahol, nincsenek rések, de még a realitások talaján maradva
És mi lenne a felállás?

4-3-3-ban Isconak nem lenne hely, 4-2-3-1-ben meg Modric, Illarramendi, Alonso, Gündogan közül nem játszhatna kettő, Casemiro meg tök fölösleges lenne.
Cserének maradna Jesé, Suso meg Bruma :kivagyhe:

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 20., hétfő 0:31

heccsat írta:így jövőre a következő keret lenne számomra az ahol, nincsenek rések, de még a realitások talaján maradva
És mi lenne a felállás?

4-3-3-ban Isconak nem lenne hely, 4-2-3-1-ben meg Modric, Illarramendi, Alonso, Gündogan közül nem játszhatna kettő, Casemiro meg tök fölösleges lenne.
Cserének meg maradna Jesé, Suso meg Bruma :kivagyhe:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 20., hétfő 0:02

Csabi írta:Bruma most szenvedett egy komoly serulest, a vb-re se biztos h mehet.
neeeeeee...nekem kell a vb-re :D :D amúgy meg Bruma szélső...Benzema helyére nem alkalmas

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. január 19., vasárnap 23:40

Csabi írta:Bruma most szenvedett egy komoly serulest, a vb-re se biztos h mehet.
kár érte, helyette akkor valaki mást, de még rossz esetben Benzema is maradhat, de szerintem nem éri meg itt tartani ha szerzünk egy Agüero/Suarezt
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 19., vasárnap 23:31

Bruma most szenvedett egy komoly serulest, a vb-re se biztos h mehet.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. január 19., vasárnap 23:06

tudom kicsit korai még ilyennel foglalkozni, de már várom az átigazolási szezont, számomra mindig óriási öröm, ha valamelyik csőcseléket sikerül rásózni valakire
így jövőre a következő keret lenne számomra az ahol, nincsenek rések, de még a realitások talaján maradva

lopez, casillas, jesus 3
arbeloa, carvajal, pepe, ramos, varane, nacho, marcelo, moreno 8
alonso, gündogan, modric, casemiro, illaramendi 5
isco, bale, ronaldo, jese, suso 5
agüero/suarez, bruma 2

ez 23 fős keret, minden posztra van minőségi pótlás, szinte így nem maradna ügyetlen játékos sem és agüero/suarezen kívül egyik játékos sem lenne egy nagy összeg
moreno-12; gündogan-20; suso-15; aguero/suarez-70; bruma-15
meg lehetne úszni 140-150 millióból a teljes repairt. aminek több mint 90% át fedeznék is az eladások
khedira-30; di maria-30; coentrao-20; benzema-35; morata-20;

Nem kicsit lenne ezzel előrébb a keret, minőségi átrendeződés lenne ez. Nem kéne aggódni azon sem ha valaki kiesik van -e minőségi utánpótlás. Pepenek még 1-2 évet adnék, utána Derik átvehetné a helyét, 1 év castilla még, aztán utána jöhet a nagyokhoz részidős szereplőnek.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 19., vasárnap 14:56

marhára elég már :ozil: -ből...nincs itt,
Ez igaz,de főként Di Maria-rol volt szó,Özil csak szőrmentén került a képbe... :) DM még azért itt van....vagy nincs? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 19., vasárnap 14:53

wZoLee7 írta:marhára elég már -ből...nincs itt, foglalkozzanak vele az Arsenal drukkerei.
Ha nem tetszik nem kell olvasni, ráadásul nem elsősorban Özilről van szó, hanem a játékáról, a stílusról...
Toky írta:De ettől még Özil alkalmatlan lett volna arra a szerepkörre, amit az argentin barátunk bejátszott tegnap is és a kupa meccsen is.
Szerintem meg mindenki elbeszél a másik mellett...

Mivel én arról beszélek, hogy adott a felállás:

--- Alonso - Modric
Bale -- xy -- Ronaldo
------Benzema

v.

Alonso - Modric - xy
Bale - Benzema - Ronaldo

Ti szerintem az utóbbiról beszéltek, ahogy tegnap is játszottunk, én viszont az előtte levőről, ahol xy helyén egy Özil STÍLUSÚ játékos hiányzik és véletlenül sem Di Maria.

Az tök egyértelmű, hogy utóbbi felállásnál Özil még csak labdába sem rúghatott volna azon a helyen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. január 19., vasárnap 14:57-kor.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 19., vasárnap 14:44

marhára elég már :ozil: -ből...nincs itt, foglalkozzanak vele az Arsenal drukkerei. úgy néz ki Carlonal DM már csak 2. számú szélső lesz, Jesé beelőzte, és az argentint a kp-re száműzte...amíg nincs oda új ember megteszi, mert védekezésben sokat segít, gyors, és ha összeszedi magát jól tud játszani...persze Modric és Isco nálam akkor is mindig előtte lesz, és amint jönne egy Gündogan pl DM-et el is adnám

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 19., vasárnap 14:38

Nem arról van szó, hogy kiskedvenc valaki.. szerinted miért kell annyit melóznia Di Marianak? Mert a megszerzett labdáinak nagy részét el is veszti.. kurva sok labdát szór el. Ahogy matt is írta, nekünk stabilitás kell, olyan ember, akin átfolyik a labda, aki nem akasztja meg a támadásokat. Sokra megyünk azzal, hogy megszerzi a labdát, aztán eszetlenül előrehozza és el is veszti...
Hát ha neked meg matt-nak az jött le az írásomból,hogy én most már Di Mariat akarom vkp-nek,akkor tényleg nagyon hülye lehetek...
De szerencsére Toky leírta a lényeget,megkimélve engem...ha valaki ebből se érti mi volt itt a lényeg,azt sajnálom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 19., vasárnap 14:04

zalkrisz írta:... szerinted miért kell annyit melóznia Di Marianak?
Mert a megszerzett labdáinak nagy részét el is veszti.. kurva sok labdát szór el. Ahogy matt is írta, nekünk stabilitás kell, olyan ember, akin átfolyik a labda, aki nem akasztja meg a támadásokat. Sokra megyünk azzal, hogy megszerzi a labdát, aztán eszetlenül előrehozza és el is veszti...
Mert mi nem a "végső stádiumú" Guardiolás Barcelona vagyunk, azaz mi támadunk is? Plusz nálunk Ronaldo nem igen szokott besegíteni a védekezésbe kisebb csapatok ellen? Vagy esetleg mert középpályásként ez a feladata?
Tegnap abszolút nem játszott szeleburdian és vezette bele az ellenfélbe. Igen párszor most is megakasztotta a támadást (például amíg megvárta, hogy Benzema lesre fut.) Magához (és különösen az előző meccshez) képest azonban meglepően kevés labdát adott el. Tök mindegy, hogy ki lett volna azon a poszton, másnak is kellett volna ennyit melóznia. A különbség az, hogy az általad említett Özilt pont annyiszor szerelték (aztán hisztizve csapkodott a földön), mint ahányszor di María adta el a labdát a kupa meccsen, csak di María hajlandó lehajtott fejjel robotolni, míg a sztár erre nem volt képes sosem. A védő munkában mutatkozó különbségről már ne is beszéljünk. (Meg mivel is cukkolták a fórumon? A világ legjobb "off the ball" irányítója?)
Lehet imádni Özilt, és utálni di Maríát, nincs ezzel gond, emberek vagyunk. De ettől még Özil alkalmatlan lett volna arra a szerepkörre, amit az argentin barátunk bejátszott tegnap is és a kupa meccsen is. (Csak a bajnokin lényegesen(!) higgadtabban és jobban.) Senki nem mondta, hogy akkor most di María lesz az új Khedira. Mindenki vár oda egy másik játékost, de ettől még az argentinunk hasznosan játszott tegnap. És Özil továbbra sem lett volna képes erre.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 19., vasárnap 13:31

morientes írta:
Én Özillel az voltam. Ő legalább az ilyen 2 v 1, 4 v 2, 3 v 2 helyzeteknél csukott szemmel is jól passzolt. És írtam, felőlem alibizhet bárki, csak ne azt kelljen látni, hogy ember mögé passzol, vagy átíveli a nézőknek a labdát minden alkalommal.
Az,csak tegnap épp megrohadt a kp-n,igaz voltak neki megint hülye húzásai,de sikerült levennie a terhet pl Modricról,s mivel a horvátnak kevésbé kellett hátrafeledolgoznia így aztán még jobb volt mint szokott.Még attól is.De észrevette ezt valaki?Nem igazán.Csak kapta az ívet hogy megint milyen hülye.Pedig még gólt is rúgott...
Hát nemtom hogy a kiskedvenc,akivel elnézőek vagyunk,megszakadt e valaha a pályán úgy,mint tegnap DM...
Nem arról van szó, hogy kiskedvenc valaki.. szerinted miért kell annyit melóznia Di Marianak? Mert a megszerzett labdáinak nagy részét el is veszti.. kurva sok labdát szór el. Ahogy matt is írta, nekünk stabilitás kell, olyan ember, akin átfolyik a labda, aki nem akasztja meg a támadásokat. Sokra megyünk azzal, hogy megszerzi a labdát, aztán eszetlenül előrehozza és el is veszti...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 19., vasárnap 13:15

morientes írta:
Én Özillel az voltam. Ő legalább az ilyen 2 v 1, 4 v 2, 3 v 2 helyzeteknél csukott szemmel is jól passzolt. És írtam, felőlem alibizhet bárki, csak ne azt kelljen látni, hogy ember mögé passzol, vagy átíveli a nézőknek a labdát minden alkalommal.
Az,csak tegnap épp megrohadt a kp-n,igaz voltak neki megint hülye húzásai,de sikerült levennie a terhet pl Modricról,s mivel a horvátnak kevésbé kellett hátrafeledolgoznia így aztán még jobb volt mint szokott.Még attól is.De észrevette ezt valaki?Nem igazán.Csak kapta az ívet hogy megint milyen hülye.Pedig még gólt is rúgott...
Hát nemtom hogy a kiskedvenc,akivel elnézőek vagyunk,megszakadt e valaha a pályán úgy,mint tegnap DM...
Én is észrevettem ezt, valóban sokat melózott Di Maria, nem egyszer Marcelo helyett is ő védekezett. Azonban azon a poszton a higgadtság és a passzpontosság kritikus elvárások. A belecselezem 5 emberbe pedig tiltott fogalom... Az a baj, hogy van 2 félmegoldásunk arra a posztra, ami még mindig nem optimális. Di Maria mentális beállítottsága miatt alkalmatlan beletanulni ebbe a posztba. Ő nem olyan, mint Schweinsteiger, hogy a középpályán bárhova pakolhatod ő ott fog klasszis teljesítményt nyújtani. Schweininál a mentális beállítottsága miatt és a képességei miatt jót tett a pozíció váltás, Di Maria nem tud beletanulni a posztba. Túl szeleburdi, túlságosan meggondolatlan, szellemileg éretlen ahhoz a poszthoz. 2-3 év alatt persze kikupálódhatna, ha folyamatosan ott játszana, de egyrészt akkor sem lenne ezen a poszton Real szint, meg nem is 1-2 hónap alatt fog megváltozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég