Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. augusztus 7., péntek 20:53

besteve7 írta:Valahogy nem értem ezt a hirtelen Navas ellenességet, vagyis igen, csak fura, hogy tavaly sokan a kezdőbe követelték, mert hogy a La Liga legjobb kapusa, gyorsabb, ügyesebb, megbízhatóbb, mint a Iker. Erre most már pár edző meccs után bizonytalan a beívelt labdáknál, össze-vissza ugrál, rossz helyre üti a labdákat, mintha nem is ugyanarról a játékosról lenne szó. Csak nekem fura ez? :hmmm:
Sokan voltak tavaly is már akik nem akarták a kezdőbe mivel ezeket a hibákat látták már.Véleményem szerint nem rossz kapus de egyáltalán nem egy Real Madrid kezdőjébe való mivel ahhoz nem elég jó.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. augusztus 7., péntek 20:49

Valahogy nem értem ezt a hirtelen Navas ellenességet, vagyis igen, csak fura, hogy tavaly sokan a kezdőbe követelték, mert hogy a La Liga legjobb kapusa, gyorsabb, ügyesebb, megbízhatóbb, mint a Iker. Erre most már pár edző meccs után bizonytalan a beívelt labdáknál, össze-vissza ugrál, rossz helyre üti a labdákat, mintha nem is ugyanarról a játékosról lenne szó. Csak nekem fura ez? :hmmm:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 7., péntek 19:14

Keylor meglepoen sokat uti kozepre a labdat. Az eloszezonban is volt vagy harom alkalom, mikor a vedonek kellett egy ilyen utan takaritania. Viszont Casillat meg nem lattam vedeni. Szal nem tudom.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 7., péntek 17:51

Bale :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 7., péntek 17:49

Mondjuk a Bayern ellen nekem tetszett Navas is, de valamiért én is Casillaval a kezdőben vagyok nyugodtabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 7., péntek 17:46

Casilla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. augusztus 7., péntek 17:41

Biztos sokszor ki lett targyalva, de nálatok ki lenne a kezdő Casilla vagy Navas?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 30., csütörtök 11:54

442-ben nálam James a jobb szélen játszana. CR-Benzema csatár duó menne...de még a Jesé-Benzema kettőst is hamarabb nevezném a kezdőbe mint Bale-t. Teljesen megvan lőve Benitez azzal, hogy két játékosa nem védekezik, mindkettő csatárban szerepeltetése B megoldás. Várom a mai kezdőt, ami szerintem így fog kinézni:
Casilla-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Modric,Illarra-James,Bale,CR-Jesé

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 10:46

revolver írta:
James is eltenne szerintem 15+ körül
Már tavaly is meg volt neki, simán 20 fölé is menne, nagyon gólponterős játékos
Én csak a bajnokságra gondoltam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. július 30., csütörtök 10:40

James is eltenne szerintem 15+ körül
Már tavaly is meg volt neki, simán 20 fölé is menne, nagyon gólponterős játékos

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 10:37

Szerintem most James is kap majd 30-45 percet. Zseniális lehetne ez a csapat, ha nem kéne betuszkolni a walesit a kezdőbe. 442-ben James-Benzema elől meg CR kicsit szabadabban... James is eltenne szerintem 15+ körül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 30., csütörtök 10:27

Sajnos megtettem, aztán oda is ugattam gyorsan ha már ott jártam :D
Nem irigylem amúgy Benitezt, de nagyot nőne a szememben ha a felkészülésen a James, Isco, Bale hármasból Bale lenne a legrosszabb és már az első meccset a padon kezdené. Tudom, ez csak álom, de valahogy egyből jobban állnék az egész szezonhoz...Jamesből még semmit sem láttam eddig, de az biztos hogy Isco jobb formában van mint Bale.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 30., csütörtök 10:25

Na a facebook komment az, amit nem szabad elolvasni, ha nem akarsz agyrákot kapni. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 30., csütörtök 10:24

Az igen...meghalni nem kell, rúgni kell megint egy hármast és jó.
Tegnap kikerült egy két fészbúk oldalatokra ahol a szezonbeli várható kezdőt és a "B" csapatot jelöltétek meg. Az egyetlen érdekes pont Carvajal. Igazából teljesen mind1 kit hová és ki gondol úgy is mindenki fog eleget játszani, de amiket ott írtak páran...A legjobb aki szerint az eddigi meccsek alapján Danilo sokkal jobb. Hát most vagy én nézte rossz meccset, vagy az ott kommentelők 80%-a.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 30., csütörtök 8:23

40 fokban fognak ma játszani a fiúk...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 21., kedd 16:44

verőember (Bale) játszik, akinak quurva jó lövései vannak, gyors, képes megverni 2-3 ember lendületből, 
Kár hogy ebből az előző szezonban nem láttunk semmit.
Szép és jó ez így leírva,csak az a baj hogy rezignáltnak tűnik az egész,ki tudja mi lesz Ramosal,Navas nekem nem egy életbiztosítás,Benzemaval akkor hogy lesz,Benitez tudja e majd kezelni az öltözőt,Perez mennyit dumál bele,stb stb stb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. július 21., kedd 16:07

Realista24 írta: Iker Casillas pedig lájkolta egy fotóját LS-nak, újságírói következtetés > Lucas - Porto :smile:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 21., kedd 16:03

A legfrissebb beszámolók szerint a középpályásokkal dolgozott Rafa, és Lucas Silva nem volt ennek nagyon részese. Külön is beszélgetett az összessel, kivéve a brazillal.
Iker Casillas pedig lájkolta egy fotóját LS-nak, újságírói következtetés > Lucas - Porto :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 20., hétfő 16:31

Nah, lassan belecsöppenünk egy új szezonba. Új edzővel, jó kerettel, szar elnökkel és egy kiskedvenccel (Bale).

Érdekes szezon lesz, a Barca nagyon jó, Atleti a Vietto-Griezmann-Jackson trióval szintén veszélyes, Valencia csatlakozhat a nagyokhoz, Sevilla szintén erős, és még a Celta-Bilbao-Sociedad csapatok is rabolhatnak pontokat. Sok jó csapat van, de idén csak a bajnoki cím az elfogadható. Nagyon nagy csalódás lenne, ha nem Mi nyernénk.
A BL más tészta. Ott elfogadom, ha az elődöntőben kiesünk, de illene bejutni, gyengébb a mezőny. Mi és a lányok vagyunk a legerősebbek, a Bayern, Atleti, Juve gyengébb, mint tavaly, vagy tavaly előtt. Angolok már rég okoztak kellemes meglepetést.

Benítezről egyenlőre nem sokat tudtunk meg. Nagyon profi a hozzáállása és Pérez bábja. Első hónapokban várhatóan 4231-et fogunk játszani Bale-l középen, de erről majd később. Aztán mejd meglátjuk. Támadó focira számítok, magas labdabirtoklással, és direkt helyzetkialakítással. Gondolok itt egyszerű 1 vs 1, 2 vs 1-ekkel való védelmi vonal áttörésre, vagy amit Carlónál hiányoltam, az a védelem mögé bepasszolt labdák. Egyenlőre erre gondolok, de lehet még kitalál vmi jellegzeteset. Fontos, hogy kihasználjuk a játékosaink képességeit.
A védekezéshez nincs mit hozzáfűzni, marad 442, remélem hatékonyabb lesz. Jah, és magas letámadás várható.

Kapusposzt a legérdekesebb. Igazából nem tudom, mi lenne jobb, a Gea-Casilla 40-ért, vagy a Navas- Casilla. Mindkettőnek tudnék örülni.

A védelem oké.

A kp szintén, azzal a feltétellel, hogy jövőre, max 2 év múlva elhozzuk Verretti-t. Illarra jobb lesz, Casemiro jó, Luka Toni the best, és sztem Danilo is fog kp-n játszani, de Isco is bevethető itt.

A támadósor lesz a legvitatottabb kérdés. Nekem egyenlőre jónak tűnik az az elképzelés, hogy az árnyékéknek egy verőember (Bale) játszik, akinak quurva jó lövései vannak, gyors, képes megverni 2-3 ember lendületből, és sokat fut. Jamesnek jó a jobb oldal is, érzik egymást Danival. CR remélem hozza a formáját, bár most vannak olyan hírek, hogy háttérbe szorul, ez nem tetszik. Isco simán beugorhat bármelyikük helyett, Cheryshev jó lesz cserének, remélem nem megy, Vaskéz meg nem tom mit keres itt. És ha jól teljesít, Ödegór is maradhat.
Ez a CR-Bale-James jó lehet, csak egy jobb van, CR-Isco-James, de ez már túlságosan elképzelhetetlen, ugye Pérez.

És csatárnak természetesen Benzema, cseréje Jese, aki mehet szélsőnek is.

Jó csapat ez, nagyon nagyon jó, remélem októberre már összeforrnak, hogy a Barcának tele legyen a gatyája novemberre. Remélem legalább Copát hozzuk + a bajnokságot minden áron.

Remélem Pérez nem barmolja szét az öltözőt, ő az egyetlen akadálya annak, hogy egy jó csapatot építsünk, amelyik sorra termeli a kupákat, amelyiknek van koncepciója, ahol nyugodt a hangulat, és amelyikre nincs rászállva a média.

Sok sikert fiúk, Hala Madrid!!!

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. július 17., péntek 13:28

wZoLee7 írta:Csak két észrevétel.
-Nacho.
-Isco és főleg James középső kp-snek nagyon pót megoldás. Casemiroban is jobban bízom ott. Előbbi kettő inkább a kaput támadja.

Igen, Nacho-t kifelejtettem, ő a védelem jolly jokere. Isco és James TKP a 4-2-3-1-ben csak végszükség esetén kerülnének ki szélre vagy egyel hátrébb. Csak azért írtam, hogy ha muszáj, akár ők is játszhatnak ott.


Amúgy tetszik ez a kezdő. Casemiro-ra van esély, hogy van fog játszani? Gondolom nincs, ha csak ma csatlakozott, de azért kíváncsi lennék rá.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 193 regisztrált és 0 vendég