Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 17:44

dannen írta:
Kerlon írta:ennyiből minden tehetségesebb emberre ki adhatnánk 80 millió eurót, akiről valaki összevág egy youtube videót, amiben kb 4,5 perc ami érdemleges
ezt csak azért mutatom, mert azt mondják páran, hogy mennyire gyenge volt ellenünk, ami nem igaz. a 80 millió meg azért szól ami lehet majd a gyerekből, nyilván.

és amúgy, jamesért gyakorlatilag úgy adtunk 80 milliót, hogy egy tehetségesebb ember volt, rúgott pár gólt a vb-n, előtte szinte senki sem tudta ki ő, csak pár youtube videót láttak az emberek róla is max.. ő ért 80 milliót? nagyon nem. azt hittem azután már nem lepődünk meg az árakon. pogba sokkal több ennél.
kibeszélt itt Jamesről? ? ? de akkor igen, adjunk érte rögtön 140 milliót, amúgy ott kezdődött az egész, hogy bemásoltam egy JUVE szurkoló véleményét, aki leírta, hogy bármekkora potenciál van benne 80 millióért simán el kell adni, mert egy komolyabb meccsen nem nyújtott még jó teljesítményt

szerinted nem volt gyenge az 5 perces videód alapján, én meg a meccs alapján azt mondom, hogy gyenge volt, látszott rajta, hogy miben tehetséges, de a szervezett védekezésen kívül nem játszott jól
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 17:43

Anthony írta:Én Matuidit hoznám el a PSG-ből :lol:
Veratti törpe (bár ha Modric kikopik utána jó lenne), Pogba nemkell, túl van értékelve, nem éri meg duplán megfizetni.

:coffee:
Verratti törpe, Gündogan pocakos, James lassú babahájas. Tudjuk-tudjuk. :lol:

Pogba>Isco vonatkozásban pedig egyetértek. Legalábbis ami a kihozható maximumot illeti. De ha már van egy Isconk, az már más kérdés. Ellennének ők egyszerre is a pályán, bár akkor lemondhatnánk Jamesről és főleg a bal lábáról. :mrgreen:
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 17:37

dannen írta:
ziro4vr írta:Pogbában nagyobb maximum van mint Verrattiban, de utóbbi gyakrabban hozza a klasszis teljesítményt.

Engem most a döntőben megint megfogott a francia, voltak eszetlen megmozdulásai, de azok a dinamikus megindulások, labdakezelések, labdatartások...meg póklábakkal labdaszerzések. Fincsi. Mai fociban aki betöri fullra ezt a fazont és a csapat szolgálatába állítja, azé az ász.
végre valaki lát is :mrgreen:
Szerintem ugyan arról beszél mindenki, és ugyan úgy látja a dolgokat, csak van aki Verratti felé hajlik inkább, van aki meg Pogba felé. Senki nem vonja kétségbe a tehetségüket.
Realista24 írta:
Az egyiket mindenképp hozni kell, vagy Gündogant, aki ezt nem látja az menjen el disznót vágni. :lol:
Akkor már indulok is. :mrgreen:

Na, komolyra fordítva, ha én is csak egyet választhatok, akkor Pogba. Nálam jobb, mint Isco, és sokkal jobb lehet, mint Isco.
Bumm a fejbe :Đ
Azért valljuk be, hogy Pogba azért van sokszor dicsérve, hogy milyen jól támad és hogy valójában ő inkább támadó/támadó középpályás, mintsem középső középpályás. Ezzel egyet is értek.

Szerencsétlen Isco meg nem is a helyén játszik és így is elég jó szezont futott. Igen tudom hogy volt hogy eltűnt pár meccsen, de szerintem akkor örült, hogy van energiája levegőt venni, nem hogy aktívan kivenni a részét a feladatokból.

Volt tavaly pár meccs mikor az eredeti helyén játszott... hát elég brutál módban nyomta.

Ha Isco kárára hoznánk Pogbát, akkor nekem biztos, hogy nem kéne. Ezt már korábban b_szták el...

Itt szívjuk egymás vérét, aztán lehet Pogba meg Messi videókra rejszol, majd katalán (majd ha odaigazol kiderül hogy nem francia, hanem katalán!) mintás "Pogba" Barcás mezbe törli.... :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 8., hétfő 17:33

A videót akartam én is berakni, hát ez nem volt rendkívül gyenge. Voltak hibák nyilván, de sokszor kérte a labdát, mutatta magát, meg is tartotta, letette őket. És ez nyilván nem 100%-os forma.

Mindegy, nem akarok győzködni senkit, én úgy látom, hogy nem volt rossz, és félelmetes potenciál van benne, nem csak kimondottan támadóként.


Ha meg Benítez 4-2-3-1-ben gondolkodik egy Modric - Kroos páros előtt James-szel, akkor a kolumbiai helyén sokkal inkább nézném Pogbát, aki védekezésben szerintem bőven többet tudna segíteni (persze Jamesnek nem büdös a meló, és itt már lehet is jönni, hogy Pogba nem hajtana ennyire - szerintem ha arra kéri az edzője, akkor azt teszi), és előre sem elveszett...

ennyiből minden tehetségesebb emberre ki adhatnánk 80 millió eurót, akiről valaki összevág egy youtube videót, amiben kb 4,5 perc ami érdemleges
Itt azért nem egy best-of videóról beszélünk, amit kis túlzással bárkiről lehet csinálni, hogy leessen az állunk. Nem szeretem ezeket én sem, de ha már youtube, akkor ilyen minden megmozdulást tartalmazó videók érnek valamit. És ebben sincs benne természetesen a legtöbb labda nélküli mozgás, ami nagyon megváltoztathatja a megítélést.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 8., hétfő 17:30

Én Matuidit hoznám el a PSG-ből :lol:
Veratti törpe (bár ha Modric kikopik utána jó lenne), Pogba nemkell, túl van értékelve, nem éri meg duplán megfizetni.

:coffee:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 17:29

dannen írta:
Kerlon írta:Ellenünk értelmes előre passz nem volt, nagyon gyenge volt szerintem. Egyedül annyi, hogy fegyelmezett volt, de jól semmiképpen nem játszott. FGY meg hosszútávon dől el, mert ekkora arc mögött önbizalomnak is kell lennie.
akkor ide is, itt az ellenünk nyújtott teljesítménye:

https://www.youtube.com/watch?v=O6FSl19MYIk

ha ez nála a nagyon gyenge, akkor azonnal hozni kell 80ért , mert hatalmas player :mrgreen:
ennyiből minden tehetségesebb emberre ki adhatnánk 80 millió eurót, akiről valaki összevág egy youtube videót, amiben kb 4,5 perc ami érdemleges
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 8., hétfő 17:29

dannen írta:
akkor ide is, itt az ellenünk nyújtott teljesítménye:

https://www.youtube.com/watch?v=O6FSl19MYIk

ha ez nála a nagyon gyenge, akkor azonnal hozni kell 80ért , mert hatalmas player :mrgreen:
Oké, hogy kétszer is leírod, de ebben a videóban összesen 1, max 2 olyan megmozdulás volt, amire azt mondanám, hogy kiemelkedő, de az is csak látványos volt, haszna nem sok.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 17:27

Az egyiket mindenképp hozni kell, vagy Gündogant, aki ezt nem látja az menjen el disznót vágni. :lol:
Akkor már indulok is. :mrgreen:

Na, komolyra fordítva, ha én is csak egyet választhatok, akkor Pogba. Nálam jobb, mint Isco, és sokkal jobb lehet, mint Isco.
Bumm a fejbe :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 17:23

Pogbában nagyobb maximum van mint Verrattiban, de utóbbi gyakrabban hozza a klasszis teljesítményt.

Engem most a döntőben megint megfogott a francia, voltak eszetlen megmozdulásai, de azok a dinamikus megindulások, labdakezelések, labdatartások...meg póklábakkal labdaszerzések. Fincsi. Mai fociban aki betöri fullra ezt a fazont és a csapat szolgálatába állítja, azé az ász.

Az egyiket mindenképp hozni kell, vagy Gündogant, aki ezt nem látja az menjen el disznót vágni. :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 17:20

Verrattit, egyértelmű

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 17:17

sentry írta:
Kerlon írta:Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
Ez is ritka, de Kerlonnnal értek egyet! :mrgreen: :)
a többi esetben minden bizonnyal rosszul látod a dolgokat
RealMadridFanatic írta:
szerintem ellenünk rendkívül gyenge volt és a BL döntőben sem brillírozott. sokkal inkább Verratti 40-ért, mint Pogba 80-ért. Forrófejű, nem idevaló, nekem nem kellenek már ilyen játékosok, sokkal inkább Modrichoz hasonló fineszesek (Verratti)

Ez még Real vs. Barca topikból, Pogba téma.


Ellenünk szerintem nem volt gyenge, egyszerűen hosszú sérülés után nem vállalta túl magát, beállt a sorba és ennyi. Nem hozott extrát, de nem is volt gyenge.

Forrófejűnek sem mondanám, inkább nagy az arca. De nem FGY szerintem, sőt.


A finesz meg bőven megvan a franciában is, látványosan játszik, de nem haszontalan trükközéssel többnyire.

Az igaz, hogy a Juvéban feljebb került, de néhány éve még mélyebben játszott, és már akkor is kiemelkedő volt, képességekre mindenképpen, de volt ott teljesítmény is. És még fiatal, bőven lehetne belőle nevelni egy nagyszerű b2b középpályást.


Persze a Veratti 40 vs Pogba 80 nálam is az olasz felé billentené a mérleget, meg egyébként is csípem Verrattit, örülnék, ha érkezne.
Ellenünk értelmes előre passz nem volt, nagyon gyenge volt szerintem. Egyedül annyi, hogy fegyelmezett volt, de jól semmiképpen nem játszott. FGY meg hosszútávon dől el, mert ekkora arc mögött önbizalomnak is kell lennie.
Realista24 írta:Valamiért úgy gondolom, hogy előbb van esély Khedira hosszabbítására, mint Verratti 40 millióért való leigazolására.
Arra lennék kíváncsi, hogy ha mind a kettő ugyanannyiba kerülne, ki kit igazolna le. Az a válasz, hogy mind a kettőt csak nekem ér :mrgreen:
Verrattit, lásd első érvelés. Egyikre égető szükség van, másikra nem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 17:05

Valamiért úgy gondolom, hogy előbb van esély Khedira hosszabbítására, mint Verratti 40 millióért való leigazolására.
Arra lennék kíváncsi, hogy ha mind a kettő ugyanannyiba kerülne, ki kit igazolna le. Az a válasz, hogy mind a kettőt csak nekem ér :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 8., hétfő 17:01

szerintem ellenünk rendkívül gyenge volt és a BL döntőben sem brillírozott. sokkal inkább Verratti 40-ért, mint Pogba 80-ért. Forrófejű, nem idevaló, nekem nem kellenek már ilyen játékosok, sokkal inkább Modrichoz hasonló fineszesek (Verratti)

Ez még Real vs. Barca topikból, Pogba téma.


Ellenünk szerintem nem volt gyenge, egyszerűen hosszú sérülés után nem vállalta túl magát, beállt a sorba és ennyi. Nem hozott extrát, de nem is volt gyenge.

Forrófejűnek sem mondanám, inkább nagy az arca. De nem FGY szerintem, sőt.

A finesz meg bőven megvan a franciában is, látványosan játszik, de nem haszontalan trükközéssel többnyire.

Az igaz, hogy a Juvéban feljebb került, de néhány éve még mélyebben játszott, és már akkor is kiemelkedő volt, képességekre mindenképpen, de volt ott teljesítmény is. És még fiatal, bőven lehetne belőle nevelni egy nagyszerű b2b középpályást.


Persze a Veratti 40 vs Pogba 80 nálam is az olasz felé billentené a mérleget, meg egyébként is csípem Verrattit, örülnék, ha érkezne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 8., hétfő 17:00

Kerlon írta:Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
Hasonlóan vagyok én is.

Amíg itt van Bale, én úgy érzem, hogy rengeteg variációs lehetőség elől elveszi a lehetőséget. + fennáll a veszély, hogy nem őt, hanem inkább Benzemát küldik el elölről, hogy helyet csináljanak. Pogbát akkor tartom reálisnak, ha a walesi nem lenne már itt, vagy ha helyette James/Isco egyike távozna, az meg nálam agyfasz kategória, főleg, hogy az a valaki Isco lenne akkor... Természetesen nem mondom, hogy nem örülnék, ha jönne, de nehéz a jelen állapotok szerint beilleszteni a csapatba. De a walesi távoztával lenne helye több felállásban is (442,433,4231 is akár, s ezek allotróp módosulataiban).
Sajnos, nem sajnos, unalmas, nem az, de amíg Bale itt van, nem nagyon tudok tervezgetni, álmodozni, elvárni bármit is..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 16:51

Kerlon írta:Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
Ez is ritka, de Kerlonnnal értek egyet! :mrgreen: :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 16:49

Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 16:20

Ide irom a Real vs Barca topicbol,a Pogbas tema ott mar tul offos.

Beniteznel nem tudom, mert fogalmam sincs, h milye hadrendben akar jatszani...a 4-2-3-1-s fellasban amit eddig rendre alkalmazott nem igen lenne helye Pogbanak....hatha mas is van a tartogat.

Akkor hoztam volna Pogbat mielott megtudtuk, h Carlot elkuldik. Az altala hasznalt gyemantban tokeletes lenne a francia.
----------Kroos---------
--Modric-------Pogba--
----------Isco----------
----Benzi----CR-------

Hasonloan mint Carlo korabbi csapatanal a Milannal. Kroos olyan Pirlosan, Pogba hasonlo szerpben mint Seedorf, Modric mint Gattuso(o a motorja a csapatnak), Isco hasonloan mint Kaka szabadon, nem lekorlatozva.
Elol CR es Benzema....de ez mar nem lesz.
Benitez fele csapatban nem tudom elkepzelni, de ha arra gondolok, h Zizou is lehet edzo az elso csapatnal 2-3 even belul, akar elokiszithetik neki, mert o nagyon partolja Pogba igazolasat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 15:14

MorataMartin írta:Éppen néztem a kölcsönben focizó játékosainkat és azt kell mondanom, hogy bár valószínűleg egyik sem fog hosszabb távon megmaradni itt, de sokan szép szezont futottak. Marco Asensio 19 évesen majdnem végig nyomta a Mallorcába, rúgott 6 gólt és adott 8 gólpasszt. Casemiro bár nem nyert semmit a Portóval mégis jó sokat játszott. Cheryshev a sérüléséig talán a Villarreal legjobbja volt és összehozott 7 gólt és 11 gólpasszt. José Rodriguez 19 évesen 25 meccsen játszott idén az élvonalban. Lucas pedig az Espanyolnak volt alapembere 4 góllal és 7 gólpasszal.
Casemiro és Cheryshev ebben a szezonban príma kiegészítő ember lehetne. Jesét bedobnám Cheryshev helyére, mindenki jól járna. A többieknek meg csak így tovább, hát ha lesz belőlük valami.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 15:06

A hírek szerint, amint megvan DDG, Benítez leül Ikerrel és Navasszal átbeszélni a jövőt, és utána lehet dönteni, hogy ki-ki hogy vállalná a dolgokat DDG mögött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. június 8., hétfő 14:04

Éppen néztem a kölcsönben focizó játékosainkat és azt kell mondanom, hogy bár valószínűleg egyik sem fog hosszabb távon megmaradni itt, de sokan szép szezont futottak. Marco Asensio 19 évesen majdnem végig nyomta a Mallorcába, rúgott 6 gólt és adott 8 gólpasszt. Casemiro bár nem nyert semmit a Portóval mégis jó sokat játszott. Cheryshev a sérüléséig talán a Villarreal legjobbja volt és összehozott 7 gólt és 11 gólpasszt. José Rodriguez 19 évesen 25 meccsen játszott idén az élvonalban. Lucas pedig az Espanyolnak volt alapembere 4 góllal és 7 gólpasszal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég