Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 21:58

sentry írta:
Köszönöm, hogy legalább helyettem leírod a gondolataim. Már megint 1-1ben egyet kell értsek!
Dannen csak felfogja egyszer miről hadoválunk! :mrgreen:

Én már feladtam, de tarts ki! :mrgreen:


szerk: bocs a dupláért! :Đ
Pogba sem az a beállítottságú játékos, aki Kroost és vagy Modricot pótolná kellően, ha kidőlnének...
Akkor segitek sentry neked en is. Nem abban van a lenyeg, h Pogba v Veratti jojjon... mert egyik sem azert jonne, h Kroost v Modricot vele potoljuk, ha az egyik kidolne(ezt irta Kerlon), barmelyik is jon az veluk egyutt fog jatszani es nem padra jonne.
A kerdes az, h akar a Pogba-Modric-Kroos v a Veratti-Modric-Kroos harmasokbol barmelyik is kidolne hosszutavra tudnank e potolni oket a padrol? Mert ezek a harmasok nagyban meghataroznak a csapat jatekat. Kis csapatok ellen 2 is eleg kell lennie.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 21:34

Kerlon írta:az a baj, hogy te nem érted :mrgreen: ténynek azt közölted, hogy Pogba itt is király lenne

James meg csak úgy érkezett volna feleslegesen, ha Di Mariaért nem akasztottunk volna, amúgy meg kellett az ember, hogy létszámban legyünk... az már más kérdés, hogy ezt Perez alakította így...
Pogba meg pont, hogy azon a poszton játszik, amit tavaly Isco és James elfoglalt 433-ban, pont oda nem kell ember, de ezt már leírtam párszor, hogy Pogba sem az a beállítottságú játékos, aki Kroost és vagy Modricot pótolná kellően, ha kidőlnének...
Köszönöm, hogy legalább helyettem leírod a gondolataim. Már megint 1-1ben egyet kell értsek!
Dannen csak felfogja egyszer miről hadoválunk! :mrgreen:

Én már feladtam, de tarts ki! :mrgreen:


szerk: bocs a dupláért! :Đ

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 21:31

Berti írta:
Anthony írta:Csak annyit mondok Diaby szabadon igazolható!...
Hozzuk még el Patot mellé, aztán lesz egész évbe mit dolgozzanak a sanitasnál :lol: :mrgreen:
Most mé'? Doktori disszertációt is meg kell írni valamiből! :lol: :lol: :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. június 8., hétfő 21:14

Anthony írta:Csak annyit mondok Diaby szabadon igazolható!...
Hozzuk még el Patot mellé, aztán lesz egész évbe mit dolgozzanak a sanitasnál :lol: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 8., hétfő 20:59

Csak annyit mondok Diaby szabadon igazolható! Ja meg De Jong is! Megint csak tiszta ingyér van Pazzini csatárba, egy fillért sem kell költeni! :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 20:42

Kerlon írta:Hát igen, numberone jól írta, hogy Ancelotti féle 4312 lenne itt a királyság, főleg, hogy tele leszünk jól támadó szélső hátvéddel, de Perez papa elérte, hogy új koncepciónk legyen Benítezzel, totál fejfogós a helyzet a számomra... na mindegy Gareth koccoljon.
Márpedig a kövi szezonban Gareth unchained lesz úgy néz ki.

Bale, Ronaldo, James, Modric, Kroos alapnak tűnik, marad egy hely, Benzema, Isco, Verratti, Pogba, ki tudja...Morata. :lol:

Na mindegy, én annyit akarok most már, hogy DDG legyen végleges, jöjjön egy top kps és egy fazon előre cserének.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 20:36

Hát igen, numberone jól írta, hogy Ancelotti féle 4312 lenne itt a királyság, főleg, hogy tele leszünk jól támadó szélső hátvéddel, de Perez papa elérte, hogy új koncepciónk legyen Benítezzel, totál fejfogós a helyzet a számomra... na mindegy Gareth koccoljon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27345
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 8., hétfő 20:29

Igazából megint oda lyukadunk ki, hogy Bale el, majd James fel szélre, aztán vagy Pogba vagy Verratti a Modric - Kroos kettős mellé. A csapat kész is lenne. Csak, hát Perez nem így gondolkodik.

James statjai nagyon jók, játékban is jó. Ha közelebb lenne a kapuhoz, szerintem 30 körül tudna lőni egy szezonban (ha nem sérül meg)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 20:24

az a baj, hogy te nem érted :mrgreen: ténynek azt közölted, hogy Pogba itt is király lenne

James meg csak úgy érkezett volna feleslegesen, ha Di Mariaért nem akasztottunk volna, amúgy meg kellett az ember, hogy létszámban legyünk... az már más kérdés, hogy ezt Perez alakította így...
Pogba meg pont, hogy azon a poszton játszik, amit tavaly Isco és James elfoglalt 433-ban, pont oda nem kell ember, de ezt már leírtam párszor, hogy Pogba sem az a beállítottságú játékos, aki Kroost és vagy Modricot pótolná kellően, ha kidőlnének...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 20:04

dannen írta:de sokat írtok :mrgreen:
kerlon írta:kibeszélt itt Jamesről? ? ?
én, mivel azt írtad, hogy ennyi erővel adjunk ki minden tehetségesebb játékosért 80 milliót. erre hoztam fel jamest példának, hogy igen, ezt csináltuk tavaly is. pogba pedig sokkal többet adna nekünk most, mint amit james igazolása ígért tavaly. szóval ja, 80 milla "reális".
honnét veszed ezeket? jós vagy? úgy közölsz dolgokat, mintha tények lennének és Jamesért is hülyeség volt 80 milliót adni, most se adnék érte annyit, ha rajtam múlna
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 18:49

Kezdjük azzal, hogy ilyen kérdést még csak fel sem szabadna tenni. Már az is elég baj, hogy a vezetőség fejében megfordul Isco eladása. Az egyik, ha nem a legnagyobb spanyol tehetség, nagyon sok van benne. Több poszton is bevethető. Ha nem itt lenne holt biztos, hogy havonta jönnének a cikkek róla, hogy mindenki akarja, köztük Perez is. Tökön szúrom magam ha eladják :lol: Gondolni sem szabad erre többé :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 18:47

MesQueUnClub írta: Rosszul kérdezted, ha már másoknak szólsz be, hogy nem tudnak értelmezni. :D A kérdés helyesen: Ha rajtad múlna, beáldoznád Isco-t Pogbáért? :mrgreen:
A kerdest en tettem fel, az en helyesirasi hibam volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 8., hétfő 18:43

tucsoki írta: Ez --->
Ha rajtad mulna, akkor Iscot aldoznad be Pogbaert?..itt a te velemenyedre vagyok kivancsi nem a pletykakon alapulo hirekre...
Rosszul kérdezted, ha már másoknak szólsz be, hogy nem tudnak értelmezni. :D A kérdés helyesen: Ha rajtad múlna, beáldoznád Isco-t Pogbáért? :mrgreen:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 18:34

Nem ez volt a kerdes. Olvasd el mégegyszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 8., hétfő 18:26

Feltettek egy kérdést Realistának, ami úgy szólt, hogy beáldozná-e Isco-t Pogbáért. Erre az volt a válasz, hogy ha ő lenne Perez, akkor Bale-t áldozná be. Szerettem volna tudni az álláspontjáról arról, hogy ha csak Isco-t lehetne (mert ugye a kérdés erre irányult) "beáldozni" érte, akkor is ez e a szitu, ezért kérdeztem rá újra.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. június 8., hétfő 18:21

tucsoki, nem azért, de mit nem értesz? megkérdezted szó szerint ezt:
Ha rajtad mulna, akkor Iscot aldoznad be Pogbaert?..itt a te velemenyedre vagyok kivancsi nem a pletykakon alapulo hirekre...
ő pedig válaszolta ezt:
Ha én lennék Pérez, akkor persze, hogy Bale-t áldoznám be.
vagy neked az szúrja a szemed, hogy ő úgy válaszolt, hogyha ő lenne Pérez, és nem a saját nevében? :roll:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 8., hétfő 18:19

Zsombor írta:Na, ez már azért nem kiskutya. Leírta, hogy Bale-t áldozná be. Azt hittem abból kiderül, hogy akkor Iscot nem. De hát úgy tűnik nem mindenki agya dolgozza ezt fel.
Attól hogy te nem tudod értelmezni az olvasottakat, van aki él ezzel. Ezt írta, ami kicsit sem volt egyértelmű.

"Ha én lennék Pérez, akkor persze, hogy Bale-t áldoznám be"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 18:19

Hulye kerdes volt.... :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 18:15

Ha rajtad mulna, akkor Iscot aldoznad be Pogbaert?..itt a te velemenyedre vagyok kivancsi nem a pletykakon alapulo hirekre...
Erre válaszoltam, ha rajtam múlna, akkor Bale-t áldoznám be Pogbáért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 8., hétfő 18:14

Na, ez már azért nem kiskutya. Leírta, hogy Bale-t áldozná be. Azt hittem abból kiderül, hogy akkor Iscot nem. De hát úgy tűnik nem mindenki agya dolgozza ezt fel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég