Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 17:27

Az egyiket mindenképp hozni kell, vagy Gündogant, aki ezt nem látja az menjen el disznót vágni. :lol:
Akkor már indulok is. :mrgreen:

Na, komolyra fordítva, ha én is csak egyet választhatok, akkor Pogba. Nálam jobb, mint Isco, és sokkal jobb lehet, mint Isco.
Bumm a fejbe :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 8., hétfő 17:23

Pogbában nagyobb maximum van mint Verrattiban, de utóbbi gyakrabban hozza a klasszis teljesítményt.

Engem most a döntőben megint megfogott a francia, voltak eszetlen megmozdulásai, de azok a dinamikus megindulások, labdakezelések, labdatartások...meg póklábakkal labdaszerzések. Fincsi. Mai fociban aki betöri fullra ezt a fazont és a csapat szolgálatába állítja, azé az ász.

Az egyiket mindenképp hozni kell, vagy Gündogant, aki ezt nem látja az menjen el disznót vágni. :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 17:20

Verrattit, egyértelmű

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 17:17

sentry írta:
Kerlon írta:Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
Ez is ritka, de Kerlonnnal értek egyet! :mrgreen: :)
a többi esetben minden bizonnyal rosszul látod a dolgokat
RealMadridFanatic írta:
szerintem ellenünk rendkívül gyenge volt és a BL döntőben sem brillírozott. sokkal inkább Verratti 40-ért, mint Pogba 80-ért. Forrófejű, nem idevaló, nekem nem kellenek már ilyen játékosok, sokkal inkább Modrichoz hasonló fineszesek (Verratti)

Ez még Real vs. Barca topikból, Pogba téma.


Ellenünk szerintem nem volt gyenge, egyszerűen hosszú sérülés után nem vállalta túl magát, beállt a sorba és ennyi. Nem hozott extrát, de nem is volt gyenge.

Forrófejűnek sem mondanám, inkább nagy az arca. De nem FGY szerintem, sőt.


A finesz meg bőven megvan a franciában is, látványosan játszik, de nem haszontalan trükközéssel többnyire.

Az igaz, hogy a Juvéban feljebb került, de néhány éve még mélyebben játszott, és már akkor is kiemelkedő volt, képességekre mindenképpen, de volt ott teljesítmény is. És még fiatal, bőven lehetne belőle nevelni egy nagyszerű b2b középpályást.


Persze a Veratti 40 vs Pogba 80 nálam is az olasz felé billentené a mérleget, meg egyébként is csípem Verrattit, örülnék, ha érkezne.
Ellenünk értelmes előre passz nem volt, nagyon gyenge volt szerintem. Egyedül annyi, hogy fegyelmezett volt, de jól semmiképpen nem játszott. FGY meg hosszútávon dől el, mert ekkora arc mögött önbizalomnak is kell lennie.
Realista24 írta:Valamiért úgy gondolom, hogy előbb van esély Khedira hosszabbítására, mint Verratti 40 millióért való leigazolására.
Arra lennék kíváncsi, hogy ha mind a kettő ugyanannyiba kerülne, ki kit igazolna le. Az a válasz, hogy mind a kettőt csak nekem ér :mrgreen:
Verrattit, lásd első érvelés. Egyikre égető szükség van, másikra nem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 17:05

Valamiért úgy gondolom, hogy előbb van esély Khedira hosszabbítására, mint Verratti 40 millióért való leigazolására.
Arra lennék kíváncsi, hogy ha mind a kettő ugyanannyiba kerülne, ki kit igazolna le. Az a válasz, hogy mind a kettőt csak nekem ér :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 8., hétfő 17:01

szerintem ellenünk rendkívül gyenge volt és a BL döntőben sem brillírozott. sokkal inkább Verratti 40-ért, mint Pogba 80-ért. Forrófejű, nem idevaló, nekem nem kellenek már ilyen játékosok, sokkal inkább Modrichoz hasonló fineszesek (Verratti)

Ez még Real vs. Barca topikból, Pogba téma.


Ellenünk szerintem nem volt gyenge, egyszerűen hosszú sérülés után nem vállalta túl magát, beállt a sorba és ennyi. Nem hozott extrát, de nem is volt gyenge.

Forrófejűnek sem mondanám, inkább nagy az arca. De nem FGY szerintem, sőt.

A finesz meg bőven megvan a franciában is, látványosan játszik, de nem haszontalan trükközéssel többnyire.

Az igaz, hogy a Juvéban feljebb került, de néhány éve még mélyebben játszott, és már akkor is kiemelkedő volt, képességekre mindenképpen, de volt ott teljesítmény is. És még fiatal, bőven lehetne belőle nevelni egy nagyszerű b2b középpályást.


Persze a Veratti 40 vs Pogba 80 nálam is az olasz felé billentené a mérleget, meg egyébként is csípem Verrattit, örülnék, ha érkezne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 8., hétfő 17:00

Kerlon írta:Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
Hasonlóan vagyok én is.

Amíg itt van Bale, én úgy érzem, hogy rengeteg variációs lehetőség elől elveszi a lehetőséget. + fennáll a veszély, hogy nem őt, hanem inkább Benzemát küldik el elölről, hogy helyet csináljanak. Pogbát akkor tartom reálisnak, ha a walesi nem lenne már itt, vagy ha helyette James/Isco egyike távozna, az meg nálam agyfasz kategória, főleg, hogy az a valaki Isco lenne akkor... Természetesen nem mondom, hogy nem örülnék, ha jönne, de nehéz a jelen állapotok szerint beilleszteni a csapatba. De a walesi távoztával lenne helye több felállásban is (442,433,4231 is akár, s ezek allotróp módosulataiban).
Sajnos, nem sajnos, unalmas, nem az, de amíg Bale itt van, nem nagyon tudok tervezgetni, álmodozni, elvárni bármit is..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 8., hétfő 16:51

Kerlon írta:Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
Ez is ritka, de Kerlonnnal értek egyet! :mrgreen: :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 8., hétfő 16:49

Igen, ez az egyetlen Pogba kompatibilis kezdő, amiben van ráció vagy kicsit 442-sítve, de semmi értelme Pogbát idehozni. Továbbra is az lebeg az én szemem előtt, hogy Modric vagy Kroos kiesésével ő nem tudná őket megfelelően pótolni, ezért kell Verratti. Pogba támadó, nekünk meg ízig vérig középpályás kell. Kár, hogy nem ő, hanem James tündökölt a VB-n.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 8., hétfő 16:20

Ide irom a Real vs Barca topicbol,a Pogbas tema ott mar tul offos.

Beniteznel nem tudom, mert fogalmam sincs, h milye hadrendben akar jatszani...a 4-2-3-1-s fellasban amit eddig rendre alkalmazott nem igen lenne helye Pogbanak....hatha mas is van a tartogat.

Akkor hoztam volna Pogbat mielott megtudtuk, h Carlot elkuldik. Az altala hasznalt gyemantban tokeletes lenne a francia.
----------Kroos---------
--Modric-------Pogba--
----------Isco----------
----Benzi----CR-------

Hasonloan mint Carlo korabbi csapatanal a Milannal. Kroos olyan Pirlosan, Pogba hasonlo szerpben mint Seedorf, Modric mint Gattuso(o a motorja a csapatnak), Isco hasonloan mint Kaka szabadon, nem lekorlatozva.
Elol CR es Benzema....de ez mar nem lesz.
Benitez fele csapatban nem tudom elkepzelni, de ha arra gondolok, h Zizou is lehet edzo az elso csapatnal 2-3 even belul, akar elokiszithetik neki, mert o nagyon partolja Pogba igazolasat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 8., hétfő 15:14

MorataMartin írta:Éppen néztem a kölcsönben focizó játékosainkat és azt kell mondanom, hogy bár valószínűleg egyik sem fog hosszabb távon megmaradni itt, de sokan szép szezont futottak. Marco Asensio 19 évesen majdnem végig nyomta a Mallorcába, rúgott 6 gólt és adott 8 gólpasszt. Casemiro bár nem nyert semmit a Portóval mégis jó sokat játszott. Cheryshev a sérüléséig talán a Villarreal legjobbja volt és összehozott 7 gólt és 11 gólpasszt. José Rodriguez 19 évesen 25 meccsen játszott idén az élvonalban. Lucas pedig az Espanyolnak volt alapembere 4 góllal és 7 gólpasszal.
Casemiro és Cheryshev ebben a szezonban príma kiegészítő ember lehetne. Jesét bedobnám Cheryshev helyére, mindenki jól járna. A többieknek meg csak így tovább, hát ha lesz belőlük valami.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 15:06

A hírek szerint, amint megvan DDG, Benítez leül Ikerrel és Navasszal átbeszélni a jövőt, és utána lehet dönteni, hogy ki-ki hogy vállalná a dolgokat DDG mögött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. június 8., hétfő 14:04

Éppen néztem a kölcsönben focizó játékosainkat és azt kell mondanom, hogy bár valószínűleg egyik sem fog hosszabb távon megmaradni itt, de sokan szép szezont futottak. Marco Asensio 19 évesen majdnem végig nyomta a Mallorcába, rúgott 6 gólt és adott 8 gólpasszt. Casemiro bár nem nyert semmit a Portóval mégis jó sokat játszott. Cheryshev a sérüléséig talán a Villarreal legjobbja volt és összehozott 7 gólt és 11 gólpasszt. José Rodriguez 19 évesen 25 meccsen játszott idén az élvonalban. Lucas pedig az Espanyolnak volt alapembere 4 góllal és 7 gólpasszal.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 8., hétfő 11:11

kiváncsi leszek, vajon Benítez tud-e, akar-e többet kezdeni Iscóval.
Érdekes, hogy róla egy szem hír nincs. Semmi. Mindenki másról volt már valami, eladjuk, ilyen szerepet szán neki benitez, visszahozzuk, kölcsönbe megy, ráépülünk, stb. Iscoról meg abszolút semmi. :hmmm:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. június 8., hétfő 8:47

Egyet kérek csak Beníteztől. Rotáljon. Ha azt jól csinálja akkor tripla közelbe fogunk érni még akkor is, ha az égvilágon senki se érkezik.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2015. június 7., vasárnap 23:00

Leírtam, hogy szerintem rákerült az eladó cetli és hogy nem olyan rossz játékos. Ezen kívül leírtam a negatívumokat és hogy nem hiszem, hogy nekünk kellene. Szóval azt hiszem egyetértünk.
értem én, nem téged kritizáltalak, csak Götze gondolatán borzonkodtam. kiváncsi leszek, vajon Benítez tud-e, akar-e többet kezdeni Iscóval.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. június 7., vasárnap 20:40

Látom EtoSámuel csak egy szánalmas beteg lelkü új katalán, aki ide köpött egyet és mint Barca néven ki is lett téve.

:salute: :coffee:


Van valami statisztikátok, hogy egy nagyobb Barca gyözelem után, hány ilyen beteg lelkü nagy katalán jelenik meg újként, regisztrál ide szarik, majd távozik..

Iszonyat áradat van most, remélem pár hét és megnyugszanak kicsit, elmennek a nyári melegben kergetni a kislányokat a ríllájfban és kilépnek a számítógép vad és csúnya világából.

Mindegy a moderátoroknak is dolgozni kell egy kicsit, ne unatkozzanak. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. június 7., vasárnap 20:23

VanillaSky írta:
Plusz Danilo mellett még jó lenne egy extra szélsö védö.
Ha megy Arbeloa és jön Danilo miért kell még egy védő? Nacho bőven kielégítő szerintem a védelem bármely posztjára. Pepe-Varane-Ramos középen alap (rotálás lehet), Carvajal-Danilo-Marci meg szélre. Hova több?

Bocs a dupláért.

Félreérthetö voltam a Danilo mellett úgy értettem, hogy a másik oldalra is.

Amúgy normál esetben a Marcelo-Coentrao, plusz ugye Arbeloa végszükségben dolog papíron jó lehetne.

Viszont sajnos Coentrao off. Marcelo rengeteget sérült egy egész szezont nem bír ki, szezon végére elfárad folyamatosan és csökken a teljesítménye. Kellene egy Marcelo+ egy jó szélsö. Ès pihentetni, beosztani Marcelo erejét.

Carvajal-Danilo szuper lesz szerintem.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. június 7., vasárnap 20:18

VanillaSky írta:
Plusz Danilo mellett még jó lenne egy extra szélsö védö.
Ha megy Arbeloa és jön Danilo miért kell még egy védő? Nacho bőven kielégítő szerintem a védelem bármely posztjára. Pepe-Varane-Ramos középen alap (rotálás lehet), Carvajal-Danilo-Marci meg szélre. Hova több?
A túloldalra.
Èn már nem nagyon számolok Coentraoval.

Marcelo rengeteget sérült! Ezt mindenképpen figyelembe kell venni.

Gascoigne írta:
Steve írta:Amúgy aki megszerezhetö, jó játékos most a piacon(nem= azzal, hogy nekünk kellene feltétlen) az Götze. Àllítólag lusta és öntelt, és a djcsoknak elegük van belöle...Nem tudom, mondjuk focizni tud.
Leírtam, hogy szerintem rákerült az eladó cetli és hogy nem olyan rossz játékos. Ezen kívül leírtam a negatívumokat és hogy nem hiszem, hogy nekünk kellene. Szóval azt hiszem egyetértünk.
ziro4vr írta:
SamuelEtoo írta: Igazi divatdrukker. Grat.
Ez eddig a csúcs. :lol: :lol: Mondod te.
Az vagyok 'Etoo'. Sajnálom, menthetetlen a helyzet. Küldj nekem te is vmi BennyHill videot, mint ahogy más fiúcskák csinálják, vagy baxx ide valami 'ügyes vagy itt egy cukorka' szöveget és akkor lapozzunk tovább rajtad is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2015. június 7., vasárnap 20:23-kor.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 7., vasárnap 20:00

SamuelEtoo írta:
Steve írta:Èn egy ilyesmi történetet szeretnék:

De Gea, Agüero, Verratti/Pogba.
Plusz Danilo mellett még jó lenne egy extra szélsö védö.
Igazi divatdrukker. Grat.
Ez eddig a csúcs. :lol: :lol: Mondod te.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég