Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 10., kedd 13:16

adamzz írta:Engem innentől kezdve az lepne meg ha nyernénk valamit év végén. Egyértelmű,hogy Ancelotti a bajnokságra fog összpontosítani,de én amióta az eszemet tudom mindig a BL-t rakam az első rublikába, lehetett akármilyen a helyzet.
A BL-t ezzel a fáradt,motiválatlan,sérült brigáddal nem lehet megnyerni, csak az a baj hogy a bajnokságnak még a fele hátravan, 1pont előnnyel,ahol két motivált és jó formában lévő csapat az ellenfél. Hát ha van nehéz helyzet..
Nem értem. Az elején ment a szekér, nekik nem, mint gondoltatok, hogy 20 ponttal nyerjük a bajnokságot?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. február 10., kedd 12:51

Engem innentől kezdve az lepne meg ha nyernénk valamit év végén. Egyértelmű,hogy Ancelotti a bajnokságra fog összpontosítani,de én amióta az eszemet tudom mindig a BL-t rakam az első rublikába, lehetett akármilyen a helyzet.
A BL-t ezzel a fáradt,motiválatlan,sérült brigáddal nem lehet megnyerni, csak az a baj hogy a bajnokságnak még a fele hátravan, 1pont előnnyel,ahol két motivált és jó formában lévő csapat az ellenfél. Hát ha van nehéz helyzet..

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 10., kedd 12:51

pátkán írta:
miro írta:Isco,Kroos,Illara,Lucas Silva+Modric 1 hónap múlva.

Ennyien vagyunk 3 posztra.Ez gyönyörű lesz.. :hmmm:
visszaállni 4-4-2-re. Bale pucolkodhat szélen akkor.
meg a fiatal norvégot is meglehetne nézni csereként.
Ha 4-3-3,ha 4-4-2,attól még ebből 3-nak játszania kell.
Ebből nem lesz így rotálás.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. február 10., kedd 12:47

miro írta:Isco,Kroos,Illara,Lucas Silva+Modric 1 hónap múlva.

Ennyien vagyunk 3 posztra.Ez gyönyörű lesz.. :hmmm:
visszaállni 4-4-2-re. Bale pucolkodhat szélen akkor.
meg a fiatal norvégot is meglehetne nézni csereként.
joabulicsak

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 10., kedd 12:45

Isco,Kroos,Illara,Lucas Silva+Modric 1 hónap múlva.

Ennyien vagyunk 3 posztra.Ez gyönyörű lesz.. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 10., kedd 12:16

mindig ő szerel legkevesebbet, kb annyit szokott átlagban mint egy támadó.
Na jah,előfordul hogy véletlenül beleakad valaki,mint edzésen a bójába :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 10., kedd 10:31

tucsoki írta:Bogárasztam kicsit a meccs statjait, a középpályásaink közül Khedira mutatta be a legkevesebb sikeres szerelést, szám szerint nullát.

Ehhez nem kell bogarásznod sem.... :lol:

mindig ő szerel legkevesebbet, kb annyit szokott átlagban mint egy támadó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 10., kedd 9:44

Ő az egyensúly a középpályán, nehogy túl gyorsan vezessük a támadásainkat, és nehogy túl gyorsan zárjunk vissza védekezni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 10., kedd 9:43

A dinamikusságért felel. :ike:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 10., kedd 9:42

tucsoki írta:Bogárasztam kicsit a meccs statjait, a középpályásaink közül Khedira mutatta be a legkevesebb sikeres szerelést, szám szerint nullát.
:lol: :lol:
Nem az a dolga :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 10., kedd 9:40

Norbii írta:
tucsoki írta:Bogárasztam kicsit a meccs statjait, a középpályásaink közül Khedira mutatta be a legkevesebb sikeres szerelést, szám szerint nullát.
Belinkelnéd nekem is? Whoscoredet szoktam nézni, csak ott fogalmam sincs melyik lehet a szerelés.
Statzone

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 10., kedd 9:30

tucsoki írta:Bogárasztam kicsit a meccs statjait, a középpályásaink közül Khedira mutatta be a legkevesebb sikeres szerelést, szám szerint nullát.
Belinkelnéd nekem is? Whoscoredet szoktam nézni, csak ott fogalmam sincs melyik lehet a szerelés.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 10., kedd 8:28

Hétvégén egy ilyennel kezdenék.

------------------------------------Iker--------------------------------
Carvajal--------Varane---------------------Nacho--------Coentrao
-------------------------------Kroos-----------------------------------
-------------Illarra-------------------------------Marcelo------------
------------------------------Isco-------------------------------------
-----------------Benzema-------------Cé----------------------------

Az más kérdés, hogy nem ez lesz, mert BBC kezd, és Illarra,Kroos,Isco kp-val fogunk nyomulni. Viszont én jelenleg ezt nyomnám. :hmmm:
Amúgy mostanság a Depor egész jól hozza a meccseket.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 10., kedd 8:00

Bogárasztam kicsit a meccs statjait, a középpályásaink közül Khedira mutatta be a legkevesebb sikeres szerelést, szám szerint nullát.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 14:16

morientes írta:
Szó sincs arról hogy pl. én lecserélném, vagy visszasírok mást, mert nem, de szép lassan kijönnek Ancelotti hiányosságai is, és attól hogy BL-t nyertünk vele, még nem tudok ezek felett szemet hunyni. Ha valakit zavar az hogy meg van említve, akkor lapozzon át felette. 
1;Szóval sem mondtam hogy lecserélnéd,csak azt hogy van olyan aki igen.
2;Ha olvastad amit oda pötyögtem,írtam én is a hiányosságairól,nem is visszafogottan.
3;Azt a BL akkor sem Mou nyerte meg,akár tetszik akár nem.
És elment,mert nem úgy táncolt mindenki ahogy ő fütyült,elment mert az ő hazája london,(nem én mondom ő mondta.)
És én ezeken nem tudom túl tenni magam,és ha ez valakit zavar,akkor az lapozzon át felette.
Ezért írtam, hogy pl. én...., de látom más stílusban kívánod folytatni a vitát, én nem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 14:06

Szó sincs arról hogy pl. én lecserélném, vagy visszasírok mást, mert nem, de szép lassan kijönnek Ancelotti hiányosságai is, és attól hogy BL-t nyertünk vele, még nem tudok ezek felett szemet hunyni. Ha valakit zavar az hogy meg van említve, akkor lapozzon át felette. 
1;Szóval sem mondtam hogy lecserélnéd,csak azt hogy van olyan aki igen.
2;Ha olvastad amit oda pötyögtem,írtam én is a hiányosságairól,nem is visszafogottan.
3;Azt a BL akkor sem Mou nyerte meg,akár tetszik akár nem.
És elment,mert nem úgy táncolt mindenki ahogy ő fütyült,elment mert az ő hazája london,(nem én mondom ő mondta.)
És én ezeken nem tudom túl tenni magam,és ha ez valakit zavar,akkor az lapozzon át felette.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 13:46

Szó sincs arról hogy pl. én lecserélném, vagy visszasírok mást, mert nem, de szép lassan kijönnek Ancelotti hiányosságai is, és attól hogy BL-t nyertünk vele, még nem tudok ezek felett szemet hunyni. Ha valakit zavar az hogy meg van említve, akkor lapozzon át felette. Azt hogy miért nem igaz már párszor részleteztem, nincs kedvem ismét nagyon hosszan belekezdeni. Csak röviden: Ancelotti egy fegyelmezett, BL-ben folyamatosan elődöntőző, minden tekintetben elismert és életveszélyes csapatot vett át, ami hozzájárult a Barca egyeduralmának megtöréséhez, és az ATMA-s srácoktól sem tojták össze magukat. Az hogy az utolsó év mindenről szólt nem a futballról, rengeteg dolognak köszönhető, csak az előtte való 2 évet, ahol ismét felkerültük európa futball térképén a legjobbak közé, valahogy mindig elfelejtjük megemlíteni. Mou egy olyan csapatot vett át aki évek óta nem nyert kupát, bajnokságot, bl-ben a legjobb 16-ig jutott 7 éven keresztül, a Barca ellen remegő lábakkal léptünk pályára, szóval önbizalom sehol nem volt, taktikáról, egységről, stb-ről beszélni meg kár is lenne. Ő sem volt tökéletes, mennie kellett, és nem az ő babérjait alatta most le Ancelotti, de mindenképpen bizonyítania kell hogy meg tudja oldani a jelenlegi problémákat. Jelenleg kénytelen vagyok azt hinni, hogy a tavalyi motiváltságunk annak szólt, hogy a játékosokban dúlt a bizonyítási vágy egy olyan pocsék, egyéni érdekekről szóló év után.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 9., hétfő 13:15

Ancelotti egyből az első évében - egy "szarkupacból" - simán hozta a BL győzelmet. Ennyi a lényeg... :ozil:
Nps ez igaz.Amúgy meg Mounak is megvolt a lehetőség,(játékos akit akart,koncepcio/taktika amilyet akart ,pénz amennyit akart,és még Perez sem szólt bele),de nem tudott élni vele.Szal ne vegyűk el Ancelottitól ezt,hogy "csak" a babérokat aratta le.
Neki mindig is volt egy koncepcioja,hogy mit akart játszani/játszatni adott játékosok függvényében,ettől nem tér el,ezt látjuk most is,ha megy a szekér jó...
DE....
Válságot kezelni nem tud,az a milan esetében is látszott,meg motivátornak sem valami nagy szám.Valamint úgy látszik befolyásolható,vagy csak egyszerűen szarik bele hogy Perez mit óbetkodik a csapat körül,értem itt a szakmai részét...amihez semmi köze.Magyarán a krumpli leves legyen krumpli leves,a suszter meg maradjon a kaptafánál :D
Szinte látom magam előtt ahogy Carlo felbaktat EL Presidente irodájába,majd Flo papa közli vele,hogy na Karcsikám,itt van xy ezeknek játszani kell ha törik ha szakad,hogy fasza legyen hó végén az a kibaszott mérleg... Mire a Mester néz maga elé,darálja az orbitot,aztán arra gondol..."mennyit is teszek zsebre b+?"Jaaa...hát akkor nem fogok itt okoskodni,legyen a főmuftinak igaza... :) Vagy,egyszerűen csak nem mer szólni...se ez,se az nem jó,mert nem szolgálja a klub érdekeit.
Ámde viszont,ha már sokan ennyire lecserélné Ancelottit,sőt,már-már lassan nèhányan visszasírják Mout,(Jézus as istenbe :'( ),ki kit hozna helyette?
Azt a Kloppot akinek a csapata,sérültek ide vagy oda,szégyen szemre lassan kiesik a bundesligából?Vagy Löw mestert,aki alig dolgozott klubcsapatnál?Vagy Mout,aki kèptelen konszenzusokra,meg aki amúgy sem jönne ide vissza?
Az van,hogy egyszerűen nincs jobb opcio mint az olasz.Ne feledjük,megnyerte nekünk a BL -t,produkált egy szuper őszt,szóval nem hülye ahhoz amit csinál,bízom benne hogy kitalál valamit,és ha rendelkezésére állnak a kulcsemberek,ismét oda visz minket ahová való a klub...a csúcsra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 12:10

Géci írta:Mindjárt kiderül, hogy egy 3x-os BL győztes (klubszinten) edzőnk van aki mindig annak köszönhette a győzelmeit, hogy előtte olyan valakik edzették a csapatokat akik jól csináltak mindent ő meg csak azért volt, hogy learassa a babérokat. Ja nem (Milan)... Hát komolyan befosok rajtatok :lol: :lol: :lol:
Ancelotti egyből az első évében - egy "szarkupacból" - simán hozta a BL győzelmet. Ennyi a lényeg... :ozil:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 9., hétfő 11:58

Cé nagyon ritkán jár hátra. Bélus még azért csak-csak, de vele se sokkal vagyunk bentebb. Az inkább az érdekes, hogy tavaly ezt nem vettük észre. Szerintem idén sem vennénk észre, hogy ismét lenne egy Modricunk, és egy pihentebb Kroosunk oldalán Iscoval aki azért mostanság igen sokat, és jól védekezik. Ez szerintem elég lenne. A fő baj az, hogy nincs Modric, és még cserénk sincs olyan aki megközelítőleg lenne olyan. Jelenleg azért szerintem a 4 kps rendszer lenne a legjobb, mert egyszerűen nem bírjuk el Modric hiányát. Egy Illarra-Lucas-Kroos-Isco kp már csak-csak jelentene némi egyensúlyt a baj az, hogy kummára nincs semmi cserénk. Esetleg majd jönnek az olyan dolgok, hogy akkor jobboson Arbeloa a bekk, Carvajal pedig mehet a kp-ra. Ugyan ez Coentrao, és Marcelo esetében is akár. Középen pedig lenne egy Isco-Kroos. Akkor biztos jó lenne a védekezés is és a támadás is... Abból kell főzni amink van. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég