Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 24., szombat 21:14

Nekem elég egyértelmű, hogy így megyünk fel jövő héten: Bale, Karim duó elől, Isco, Kroos, Khedira, James négyes középen.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 24., szombat 21:06

sociedad ellen isco vissza a kezdőbe középre.
cé helyén pedig jesé kezdésbe.
itt az esély visszatérnie, felőlem bevonulhat félrebaszott yolosapkába is egy mikrofonnal a kezébe, miközben rappel, de térjen vissza rendesen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 13:09

Úgy értettem, hogy eddig ez azért nem volt jelen a csapat életében, mert nem bízott a cserékben. Ha a brazilt ő akarta, akkor talán bízik benne.. És talán többet játszatja majd.
Nos a brazilt egyébként lehet,de Medrant,vagy Illarrat,esetleg Khedirat nem hiszem.A norvég srácot meg pláne nem.Persze nem 10 percekre gondolok.
Amúgy emlékezzünk csak,Casemirot is nyomatta a felkészülési meccseken anno,aztán meg el is felejtette szépen.Habár,bár sokat vártam Casemirotol személy szerint,finoman szólva sem támasztotta ezt alá...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 24., szombat 12:36

morientes írta:
Ehhez az egészhez már csak az kell, hogy Carlo bátran nyúljon a cserékhez. Remélhetőleg így nem lesz kipurcanva a csapat a véghajrára.
Igen,ez az olasz egyik legfőbb tulajdonsága,amiért szeretjük :mrgreen:
Úgy értettem, hogy eddig ez azért nem volt jelen a csapat életében, mert nem bízott a cserékben. Ha a brazilt ő akarta, akkor talán bízik benne.. És talán többet játszatja majd.
De ha csak Perez pénzügyi alapokon nyugvó húzása volt csak, akkor lehet nem vagyunk előrébb...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 12:31

Ehhez az egészhez már csak az kell, hogy Carlo bátran nyúljon a cserékhez. Remélhetőleg így nem lesz kipurcanva a csapat a véghajrára.
Igen,ez az olasz egyik legfőbb tulajdonsága,amiért szeretjük :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 24., szombat 10:52

Szerintem egyébként az egész keret működése azon múlik, hogy Carlo mennyire bízik a cserékben, illetve hogy a cserék mennyire tudnak felnőni a feladathoz..
Nem tudom mi rejlett Illarra ilyetén mellőzése mögött, de az tény, hogy nem nagyon használta őt Carlo. Ezért nagyon-nagyon remélem, hogy a brazil Carlo kérésére jött, és bátran fogja őt játszatni. Mert amúgy sokat nem érne az egész.

Így jelen pillanatban a középpályától felfelé van egy Jesé, illetve Lucas Silva, akit remélhetőleg Carlo bátran fog használni, így talán már több lesz a rotálás is. Valamint jelen állás szerint van még egy Illarra, Khedira duó, akikkel nem tudom mi lesz. Valamint Odegraad is be tud ugrani a nagyokhoz, és az interjúk alapján fog is néha ott játszani.

Ehhez az egészhez már csak az kell, hogy Carlo bátran nyúljon a cserékhez. Remélhetőleg így nem lesz kipurcanva a csapat a véghajrára.

Ha hozzávesszük azt, hogy Modric visszatértével az Isco, Bale, James hármasból még valaki padra kényszerül (remélem az utóbbi kettő névből kerül ki, remélem Isco csak az ára miatt nem részesül hátrányban, mert teljesítménye jelenleg mindkettőnél jobb), így igazán ütőképes, és kellően mély keretünk lehet.

És azt nem hiszem el, hogy Jesét, Lucas Silvát, vagy akár Medránt, vagy Odegraadot nem bírná el a csapat egy lazább bajnokin, vagy egy meccs utolsó 30-40 percében, ahol már 2-3-mal megy a csapat. De Illarrát, sőt még Khedirát is elbírná, csak nem értem, vagyis nem tudjuk, hogy miért nem bízott a cserékben Carlo....

Mindezeket még meg kellene fűszereznie a csapatnak egy kisebb formajavulással, és pucsíthat Európa.

Persze ez itt minden a fotelből, szóval nem bizonyított az igazam...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 23., péntek 16:07

Akkor Illarramendi búcsú meccse következik? Vagy Rambó alkothat majd... 
Vagy Medrant bedobja a mély vìzbe :) (nem hiszem :) )
De az is lehet hogy majd feltolja Ramost :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 23., péntek 15:37

Akkor Illarramendi búcsú meccse következik? Vagy Rambó alkothat majd...

Más: transfermarkton átlépte a keret össze értéke a 700 (hétszáz) milliót, Isco +10m, Kroos, Benzema 5+5millával érnek szerintük többet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 23., péntek 15:10

Iscodisco nem lesz holnap, a héten egyébként is külön edzett. Ezt leszámítva a lehető legerősebbet küldi pályára a mester.

Azt is mondta, hogy nem kell rotálni, mert volt egy hét pihenő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 17., szombat 13:04

Géci írta: Csak az az igazság, hogy erre a bizonyíték nulla.
Pontosan ez az, amiért odabiggyesztettem néhány kérdőjelet.
Perez rakja össze a kezdőt.
Ennyire se sarkítanám le. Nem ezt mondtam, szerintem senki sem így gondolja. De van néhány dolog (marketing, ár stb), ami sokszor fontosabb, mint a forma. És nem lennék benne biztos, hogy Carlonak fontosabb, inkább Pereznek. Így van ez néha, de nem mindig (!!) Balenél, de említhetném James-t is.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 17., szombat 13:01

Pedig egy James/Benzema Illarramendi cserét én most meghúznék. Lehet mindegyiknek jót tenne egy kis pihenő. Amúgy C nagy Getafe killer, szóval nem lesz probléma.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 17., szombat 12:59

A holnapi kezdő: “A holnapi mérkőzésen ugyanezzel a kezdővel fogunk felállni, mert jelenleg nincs szükségünk rotálásra.” Forrás: Madridom.hu

Na, ennyit a váratlanról :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 17., szombat 12:09

Kerlon írta:Nála az bánt a legjobban, hogy a premier league fel-alá futkosó "VADLÓVA" volt itt meg nagy nehezen veszi rá magát a védekezésre. :/ Pont abban hittem, hogy mindig faszán fog jönni a ez a munkája, de szart nem látunk belőle. :kivagyhe:
Hát igen. Pont nem azt hozza, ami miatt el tudtam fogadni, hogy le igazoljuk. A mentalitása, a munkája, az ereje, a lövései mind oda vannak. Soha nem volt egy kreatív, technikás zseni, zseni, akkor már legalább amikben erős, azt hozhatná.
Norbii írta:viszont támadásban/támadás felépitésében még mindig 0. Illetve 67%Os passzpontosságot produkált. december közepe óta ez a 4. alkalom.
Ez annyira nem meglepő, főleg egy Atletico ellen, ahol 7-en védekeznek 16oson belül. Ettől még elszomorító, de annyira nem meglepő.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 17., szombat 12:02

viszont támadásban/támadás felépitésében még mindig 0. Illetve 67%Os passzpontosságot produkált. december közepe óta ez a 4. alkalom.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 17., szombat 12:00

Kell Marco Reus a jobb oldalra és mehet a meggyalázó 442. B-) De igazából, akkor lehetne tolni már mindent a 0010től kezdve a 235ig. :mrgreen:
ez az álmom

----------Pepe------------Ramos
-----------------Kroos
---------Modric----------Isco
Reus-------------------------------James
-------Bale----Benzema---CR :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy, hogy őt se csak savazzuk... Most csütörtökön egész korrekten tette a dolgát védekezésben.
Persze nem olyan intenzitással mint anno tette DM, de legalább már vissza zárt/járt. Aztán az utolsó fél órára eltűnt. :mrgreen:
Nála az bánt a legjobban, hogy a premier league fel-alá futkosó "VADLÓVA" volt itt meg nagy nehezen veszi rá magát a védekezésre. :/ Pont abban hittem, hogy mindig faszán fog jönni a ez a munkája, de szart nem látunk belőle. :kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 17., szombat 11:55

Kerlon írta:kérdés, hogy Gareth barátunk mennyire érzi magát tökösnek, hogy ő ne tegye mindezt.
Amúgy, hogy őt se csak savazzuk... Most csütörtökön egész korrekten tette a dolgát védekezésben.
Persze nem olyan intenzitással mint anno tette DM, de legalább már vissza zárt/járt. Aztán az utolsó fél órára eltűnt. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 17., szombat 11:52

Hát én meg pont eltudom képzelni a mostani Isco-Kroos-Modric középpályáról, hogy lemelózik bárkit. Benzema melójával szeirntem soha nem volt baj, CR is felszívja magát a nagy meccsekre... kérdés, hogy Gareth barátunk mennyire érzi magát tökösnek, hogy ő ne tegye mindezt.
Jólvan, én ezt elfogadom, de szerintem ez kevés lenne. Ennek ellenére nem értem, miért kéne erőltetni és próbálgatni a 433at ha már a szezonban egyszer maximálisan bevált a 442. Nem véletlen hoztunk egy ilyen győzelmi sorozatot, nem véletlen, hogy egy hét alatt 6-1es GK-val tudtunk le egy anfield-i túrát és egy clasicot.

De majd elválik a dolog, bízok Carloban, papa knows. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 17., szombat 11:49

ateeemadrid írta:
Nem tudom, akkor rosszul emlékszek. Nem a Modric-Xabi-di María; Bale-Benzema-CR hatossal álltunk fel oda-vissza? :hmmm:
de, viszont Bale-nek akkor még nem volt ennyire büdös a meló. tisztán látszott, hogy a kp jobb szélén játszik, Benz és CR voltak elől.

a 4-3-3ról pedig én továbbra is tartom, hogy egy értelmesebb csapat ellen kevés lesz/lenne védekezésben, főleg, hogy azért a BBC mezőnymunkája finom szólva sem túl komoly.
Hát én meg pont eltudom képzelni a mostani Isco-Kroos-Modric középpályáról, hogy lemelózik bárkit. Benzema melójával szeirntem soha nem volt baj, CR is felszívja magát a nagy meccsekre... kérdés, hogy Gareth barátunk mennyire érzi magát tökösnek, hogy ő ne tegye mindezt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 17., szombat 11:48

ateeemadrid írta:de, viszont Bale-nek akkor még nem volt ennyire büdös a meló.
Pont ezzel akartam Kerlon felállására reagálni. A mi 4-4-2 és 4-3-3-munk közt nem sok a különbség.
Csak James-szel meglehet játszani mindkettőt a jobb szélen, Bale-lel már nem igazán, így, hogy büdös neki a védekezés.
Modric-csal akármekkora cimborák, szerintem szemmel kinyírná, annyit kellene melóznia a jobboson. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 17., szombat 11:46

Nem tudom, akkor rosszul emlékszek. Nem a Modric-Xabi-di María; Bale-Benzema-CR hatossal álltunk fel oda-vissza? :hmmm:
de, viszont Bale-nek akkor még nem volt ennyire büdös a meló. tisztán látszott, hogy a kp jobb szélén játszik, Benz és CR voltak elől.

a 4-3-3ról pedig én továbbra is tartom, hogy egy értelmesebb csapat ellen kevés lesz/lenne védekezésben, főleg, hogy azért a BBC mezőnymunkája finom szólva sem túl komoly.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég