Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 1., szerda 19:28

Szavazás. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 1., szerda 13:18

Yazid írta:
Realista24 írta: Carlo most beszél.

Cama balbekk lesz.
Fran García maradt hogy tovább fejlődhessen.
Cebaban minden megvan hogy átvegye Modric helyet a jövőben.
A csapatot a nyáron megterveztek és nem szorult valtoztatasra, mert jó ahogy van.
Akik nem játszanak azokra annyit mondott hogy mások játszanak. Azért van itt hogy nyerjen, nem időt biztosítani mindenkinek.
Igen? konklúzió? :lol:

Remélem akkor már nyáron megtervezték a 23/24et is aztan kussolhatunk :lol:
Carlo sosem fog szembemenni Perezzel, szoval ebben igazabol nincs semmi meglepo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 1., szerda 13:15

Realista24 írta: Carlo most beszél.

Cama balbekk lesz.
Fran García maradt hogy tovább fejlődhessen.
Cebaban minden megvan hogy átvegye Modric helyet a jövőben.
A csapatot a nyáron megterveztek és nem szorult valtoztatasra, mert jó ahogy van.
Akik nem játszanak azokra annyit mondott hogy mások játszanak. Azért van itt hogy nyerjen, nem időt biztosítani mindenkinek.
Igen? konklúzió? :lol:

Remélem akkor már nyáron megtervezték a 23/24et is aztan kussolhatunk :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 1., szerda 12:57

Carlo most beszél.

Cama balbekk lesz.
Fran García maradt hogy tovább fejlődhessen.
Cebaban minden megvan hogy átvegye Modric helyet a jövőben.
A csapatot a nyáron megterveztek és nem szorult valtoztatasra, mert jó ahogy van.
Akik nem játszanak azokra annyit mondott hogy mások játszanak. Azért van itt hogy nyerjen, nem időt biztosítani mindenkinek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 20:15

kiserik írta:
Realista24 írta:

Értem én hogy menő nagyot mondani de 250-300 milliót költ bruttóban a Real fizetésre. :roll:
Ahh, a léhűtőket fejben lefelejtettem. Javítom: az a komplett keretünk fele.

Sikerült érdemben hozzászólni :roll:
Nem szégyen ha hibázol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 30., hétfő 20:02

Realista24 írta:
kiserik írta: Egyébként valaki lát reális esélyt az Mbappe bizniszre? Még ha ingyen is jönne, keres vagy 70 millió eurót. Nettóban, évente. Az több, mint a komplett keretünké.
Értem én hogy menő nagyot mondani de 250-300 milliót költ bruttóban a Real fizetésre. :roll:
Ahh, a léhűtőket fejben lefelejtettem. Javítom: az a komplett keretünk fele.

Sikerült érdemben hozzászólni :roll:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 30., hétfő 19:36

Realista24 írta: Mi a hirek szerint a padra keresunk egy oreg rokat. Ami vicces, mert pont ez kene, hogy a szerepe legyen Karimnak. Szoval jo esellyel igazolunk egy tapasztalt jatekost, aki fiatalabb lesz, mint Karim :mrgreen:
így van
ezzel elkéstünk 3-4 évet
pl amikor legutóbb komolyabban szóba került Aspas kb ennyi éve, akkor kellett volna hozni

most már felesleges lesz 32-35 éves hozni
fiatal kellene, akit be mer tenni az edző a kezdőbe is időnként :hmmm:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. január 30., hétfő 19:21

kiserik írta: Egyébként valaki lát reális esélyt az Mbappe bizniszre? Még ha ingyen is jönne, keres vagy 70 millió eurót. Nettóban, évente. Az több, mint a komplett keretünké.
Barmikor jöhet bármilyen nem várt tényező. Osszel voltak hirek,hogy azonnal elmenne onnan, nemtudom volt e valamilyen kis valosagalapja,hogy megbanta az egészet. Vbn azert az latszodott,hogy nem engedte el a top focit. Valszeg nyaron messi is lelep, dm mar nincs ott, neymar mar nem szint. Annyi jovokep se lesz psg nek bl re, mint 2-3 evvel ezelott. Foleg, hogy mostmar angliaban is egyre tobb lesz az olajos tulaj a jelek szerint. Psg projekt szerintem lassan a végéhez er.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 19:19

kiserik írta: Egyébként valaki lát reális esélyt az Mbappe bizniszre? Még ha ingyen is jönne, keres vagy 70 millió eurót. Nettóban, évente. Az több, mint a komplett keretünké.
Értem én hogy menő nagyot mondani de 250-300 milliót költ bruttóban a Real fizetésre. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 30., hétfő 19:18

R. Carlos írta:
Realista24 írta: De ezt úgy írod mintha 11 ilyen játékos kene.

Egy csatár, egy szelsovedo (ideálisabb esetben kettő, kérdés Tóbiás) és a keret máris majdnem fullos.
A baj csak az, hogy az egy top csatár ára (a legfelső polcról) 200 millió euró alaphangon. A szélsővédőé meg 70. Ezért is akarták a srácok az ingyenes upgradeket, akikkel amúgy szerintem se lennénk előrébb. Nem segítenének többet mint a Hazard, Mariano, Odriozola, Vallejo vonal, mivel ugyanúgy nem kapnának szinte lehetőséget. Ezért is kellene a top csatár és a top védők. Jó kis zsákutca ez.
Ázártól meg Marianotol, csak-csak lehetne...de kapjon lehetőséget.
Firminora simán rámennék :hmmm:

A védelem szélét azt passzolom, nem tudom mennyi van Fran Garciaban , de még jó is lehetne Mendyvel rotálva.
Jobbos az szerintem égetőbb kérdés, mert ez a Carvajal meg Odri vonal eléggé lefőtt, jó hogy Nacho hoz egy bizonyos szintet manapság.

Én várnék hosszabbítást Ase, Nacho és Cebat illetően. Akár visszahozni F.Garciat, és nyomatni sűrűbben Vini kettőt. Firminoval megtámogatva, míg jön a következő brazilunk.

Atom igazolásnak csak Bappe ugrik be, de nekem szimpatikus a Barella, Chiesa olasz vonal is, kedvelem mindkét játékost. esetleg a srác a Napopilból, ha menne Ase és ....tud egyáltalán jobboson alakítani? :hmmm:

Lehetne ezen a kereten javítani.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 30., hétfő 19:16

Egyébként valaki lát reális esélyt az Mbappe bizniszre? Még ha ingyen is jönne, keres vagy 70 millió eurót. Nettóban, évente. Az több, mint a komplett keretünké.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 19:11

Sztem nincs itt pénzügyi zsákutca pusztán a kínálat gyér.
Ezért vettük meg Endricket, kockázatos, de jó áras a mai keretek között.

Két évig meg ugyis Mbappet kergetjuk, talán addigra felbukkan valaki a térképen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 30., hétfő 19:07

Realista24 írta: De ezt úgy írod mintha 11 ilyen játékos kene.

Egy csatár, egy szelsovedo (ideálisabb esetben kettő, kérdés Tóbiás) és a keret máris majdnem fullos.
A baj csak az, hogy az egy top csatár ára (a legfelső polcról) 200 millió euró alaphangon. A szélsővédőé meg 70. Ezért is akarták a srácok az ingyenes upgradeket, akikkel amúgy szerintem se lennénk előrébb. Nem segítenének többet mint a Hazard, Mariano, Odriozola, Vallejo vonal, mivel ugyanúgy nem kapnának szinte lehetőséget. Ezért is kellene a top csatár és a top védők. Jó kis zsákutca ez.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 18:38

h3x0r írta:
Realista24 írta: Ez az upgrade inkább arra jó, hogy a kasszát uritse a magas fizetések miatt.
Minőségben sokat nem jelentene szerintem.
Ertem a logikat, hogy csak minoseget igazoljunk, viszont attol tartok, nincs annyi penzunk, hogy minden posztra leigazoljuk az epp aktualisan legfelkapottabb fiatal jatekost 80-100 millioert. Kelleni fognak az olcsobb, no name igazolasok is.
De ezt úgy írod mintha 11 ilyen játékos kene.

Egy csatár, egy szelsovedo (ideálisabb esetben kettő, kérdés Tóbiás) és a keret máris majdnem fullos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 30., hétfő 18:32

Realista24 írta: Ez az upgrade inkább arra jó, hogy a kasszát uritse a magas fizetések miatt.
Minőségben sokat nem jelentene szerintem.
Ertem a logikat, hogy csak minoseget igazoljunk, viszont attol tartok, nincs annyi penzunk, hogy minden posztra leigazoljuk az epp aktualisan legfelkapottabb fiatal jatekost 80-100 millioert. Kelleni fognak az olcsobb, no name igazolasok is.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 30., hétfő 18:30

nzooli93 írta: Az a baj ,hogy akiket mi keretforgatásra használnánk, azt elviszi egy angol felsőházas klub tripla fizuval, ahol lejátszhatnak évi 40 meccset kezdőként, ami nálunk biztos nem lenne meg.
Jo de nem mindegy hogy egy biszembaszom brentfordba jatszanak vagy a real madridba.
Realista24 írta: Thuram, nem rossz, de BM, Chelsea es PSG erdeklodik iranta. Mi a hirek szerint a padra keresunk egy oreg rokat. Ami vicces, mert pont ez kene, hogy a szerepe legyen Karimnak. Szoval jo esellyel igazolunk egy tapasztalt jatekost, aki fiatalabb lesz, mint Karim
Azt is irtak meg, hogy lehet telen valt, mert nem akarjak nyaron ingyen elvesziteni, mi pedig januarban nem igazolunk
Jo azt nem tudtam h kik erdeklodnek. olcso oreg, ingyen igazolhato az dzeko. Akkor mar inkabb firminot hoznam, az o visszalepesei meg h nem tipikus kilences a jateka hasonlit karimera. Jo kozel sem az a szint, meg csak nem is tescos benzema hanem egy s budget, serultncsomagolasu karim de o azert nem szar futballista.
Chiesa pedig ha visszanyeri a serulese elotti formajat, nyilvan ez lutri, akkor jobbszelen o is top. Es vegre olyan lenne jobbszelen aki oda valo, nem pedig olyan aki bele van eroltetve. Tielemans meg ezek az igazolasokat meg a tavozoktol tennem fuggove, egy modricot, ingyen inkabb vele potolnek mint valami felkapott arccal aki 100felett van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 18:23

Galacticos írta:
Realista24 írta: Ez az upgrade inkább arra jó, hogy a kasszát uritse a magas fizetések miatt.
Minőségben sokat nem jelentene szerintem.
Legalabb tobbet tudnank eltenni jovore mbappera. :D
De amugy en nem latom h oerez dragan igazolna, a hazard es covid szivas ota szazszor meggondolja h kiert adjon nagy penzt. Foleg h a piacon alig van igazi minoseg, igy ramennek ezekre a lepattanokra. Egy 25eves marcus thuram, marianoek utan nagy upgrade lenne a padrol foleg amig karim a fix 9esunk.
Plusz mar az h vegre jonne uj ember elore, es felkavarna az allo vizet, mar az pozitiv lenne szerintem. Jobban fent tartana a motivaciot es a versenyhelyzetet csapaton belul.
Vilagos, meg nem rossz a koncepcio, egy Juvenal, marmint, amit korabban irtal.

Thuram, nem rossz, de BM, Chelsea es PSG erdeklodik iranta. Mi a hirek szerint a padra keresunk egy oreg rokat. Ami vicces, mert pont ez kene, hogy a szerepe legyen Karimnak. Szoval jo esellyel igazolunk egy tapasztalt jatekost, aki fiatalabb lesz, mint Karim :mrgreen:
Azt is irtak meg, hogy lehet telen valt, mert nem akarjak nyaron ingyen elvesziteni, mi pedig januarban nem igazolunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. január 30., hétfő 18:22

Az a baj ,hogy akiket mi keretforgatásra használnánk, azt elviszi egy angol felsőházas klub tripla fizuval, ahol lejátszhatnak évi 40 meccset kezdőként, ami nálunk biztos nem lenne meg.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 30., hétfő 18:16

Realista24 írta: Ez az upgrade inkább arra jó, hogy a kasszát uritse a magas fizetések miatt.
Minőségben sokat nem jelentene szerintem.
Legalabb tobbet tudnank eltenni jovore mbappera. :D
De amugy en nem latom h oerez dragan igazolna, a hazard es covid szivas ota szazszor meggondolja h kiert adjon nagy penzt. Foleg h a piacon alig van igazi minoseg, igy ramennek ezekre a lepattanokra. Egy 25eves marcus thuram, marianoek utan nagy upgrade lenne a padrol foleg amig karim a fix 9esunk.
Plusz mar az h vegre jonne uj ember elore, es felkavarna az allo vizet, mar az pozitiv lenne szerintem. Jobban fent tartana a motivaciot es a versenyhelyzetet csapaton belul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 18:15

Kerlon írta:
Realista24 írta: Ez az upgrade inkább arra jó, hogy a kasszát uritse a magas fizetések miatt.
Minőségben sokat nem jelentene szerintem.
Friss motivált emberekkel is lehet előrelépni.

Nézd meg a Barcát is pl.
Nézem, két éve EL.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég