Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 22., kedd 20:38

Szerintem DM nem állja meg középen a helyét mert nincs meg hozzá a labdabiztos játéka és látszik rajta hogy sokszor inkább cselez egy sima egyszerű passz helyet.
Nem rossz ő középen,azon a kevés meccsen amikor ott volt,remekül játszott. Nem volt ennyire észnélküli és tuti mélységi/ütempasszai voltak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 22., kedd 16:16

elég érdekes lenne h eddig Jesé szinte semmit se játszott, mostmeg hirtelen kezdő lenne egy BL rangadón.
sander írta:Nekem is nagyon tetszik Illarra játéka, arra viszont kíváncsi leszek hogy ha egészséges lesz Xabi akkor ki fog játszani... :hmmm:
Khedira
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sander » 2013. október 22., kedd 15:43

attareal írta:Iscot pihentetni kell, mert ő nincs 100-on erőnlétileg.
Szerintem is most kell őt pihentetni mert látszik rajta hogy nincs nagy formában.
Dm középen is megállná a helyét.
Szerintem DM nem állja meg középen a helyét mert nincs meg hozzá a labdabiztos játéka és látszik rajta hogy sokszor inkább cselez egy sima egyszerű passz helyet.
A két szélsővédőnek is kell engedni helyet.
Úgy is el lehet érni azt hogy a két szélső védőnk támadjon ha van kimondott szélső középpályásunk.
Jesé és Mori majdnem minden meccsen játszana csereként.
Ez szerintem az öltözőben nem váltana ki túl sok jót ha mindig ugyanazok lennének becserélve. Néha másoknak is meg kell adni az esélyt.
Ütköző vkp inkább ne legyen mint, hogy khedira.
Az ötlet szerintem nagyszerű én is ezt támogatnám és kíváncsi lennék rá hogy mit hoznának így a fiúk.
Szép támadó futballt játszatnék, sokk passzal,......,de nem engedném, hogytúlbonyolítsák a játékot, ameddig kell, kicsivel se több passzal..
Minden edző ezt szeretné játszani az aktuális csapatával. :D
Kérdést lehet feltenni, ha vmi nem vili.
Nekem egy nagyon egyszerű kérdésem lenne :D . Hogyan szerveznéd meg ezt a támadó focit amit leírtál? (sokk passz... szép foci..(persze kinek mi a szép...) és hogy érnéd el hogy ne bonyolítsák túl a támadást?
Illara: Jól összeszedi a labdákat, minden rossz paszt lefülel, és remekül viszi át a labdát védekezésből támadásba.
Kicsi tapasztalat, és már jobb mint Xabi.
Nekem is nagyon tetszik Illarra játéka, arra viszont kíváncsi leszek hogy ha egészséges lesz Xabi akkor ki fog játszani... :hmmm:
Bale: Megpróbálnám középen őt, azzal, hogy nem bent a sűrűben játszana, hanem kicsit hátrébb, ezzel több passzt kapna, és akkor már nem kell bemutatni, mi van ha a kapu előtt van. Crel is váltakozhatnak meccs közben, azzal az ellenfelet is megzavarva.Jó lesz ő, csak idő kell.
Bale-nek az egyik legnagyobb "fegyvere" a gyorsaság kár lenne elvenni tőle a szabad területek még akkor sem ha így többet lenne játékban. Lehet hogy egész meccsen kevesebbet lenne játékban de sokkal hatásosabb lenne ha egy kicsit a gyorsaságára is alapoznánk. Ha rajtam múlna akkor a a Dm-CR-Bale támadó hármassal próbálkoznék.

Bocsi hogy sok mindenbe "belekötöttem" csak nekem egészen más a vélemény :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 22., kedd 14:51

Én szivesen megnézném azt amit most Ancelotti tesztelt... A CR--Bale--Jesé kombó elöl szerintem nagyon ütne... Mögötte a Modric--Casemiro--Illarra csak álom egyelőre... :( A védelem meg legyen Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo és baj nem érhet... ;)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. október 22., kedd 14:28

Isco-nak kell a pihenő most szerintem, csereként beállva nagy lökést adhat, pl egy Khedira helyett majd.
Tetszik amit próbálgatott Ancelotti, de szerintem Benzema, a BL rutin miatt kezdenie kéne


Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Illarra, Khedira, Modric - DM/Bale, Benzema, CR

én így küldeném fel, aztán jöhetne:

Jesé, Isco, DM/Bale
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 22., kedd 14:24

Remy írta: Ha van mögöttük megfelelő középpálya - Illarra, Modric, Isco
Nem értem... hol van Khedira?
:D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 22., kedd 14:19

elől pedig a Cristiano, Bale, Jesé trió rohamozott.
adná az ég. Szerintem működne. (és nem azért mert Jesé az egyik nagy kedvenc :mrgreen: ) Ha van mögöttük megfelelő középpálya - Illarra, Modric, Isco :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 21., hétfő 17:11

Sziasztok!
Egy kis összefoglalo, minden meccs elött és után beszámolót fogok nektek irni a véleményemről, ha lehet.

Az én felállásom:
----------lopez/iker----------
-----varane---ramos---------
carv.-------------------marci
------------Illara-------------
---modric-------isco--------
DM------Bale-------------CR7
Csere: Khedira(meccsenkén kb. 20 perc), Morata(meccsenként kb. 20-30 perc), Jese(meccsenként kb. 15-20 perc)

Lightos meccseken kezdö:
---------Lopez/Iker---------
-------Pepe---Ramos/N----
"17-es"-----------------Coe
------------Herceg---------
------DM--------Luka------
Bale------Benz--------CR7
Csere: Isco(20 perc), Jesé/Mori(20-25 perc), Illara/Marci(20 perc)
N-Nacho

Iscot pihentetni kell, mert ő nincs 100-on erőnlétileg.
Dm középen is megállná a helyét.
A két szélsővédőnek is kell engedni helyet.
Illarának tapasztalat kell, de nem is kell túlerőltetni.
Pepe és varane védekezési tudása között nincs nagy különbség, viszont varane fiatalabb, gyorsabb, és higgadtabb.
Benz másodikszámú csatár.Jesé és Mori majdnem minden meccsen játszana csereként. Ütköző vkp inkább ne legyen mint, hogy khedira. Szép támadó futballt játszatnék, sokk passzal,és a magasságbeli előnyöket próbálnám kihasználni(beadás),de nem engedném, hogytúlbonyolítsák a játékot, ameddig kell, kicsivel se több passzal.Crnek, balenak, meg akiknek vannak cselei, lövései, engedném, hogy szabadabban játszanak.
Naggyából ez lenne, ha én lennék Carlo.
Kérdést lehet feltenni, ha vmi nem vili.

Isco :salute:.Nagyon jól kezdte a szezont, most kicsit visszaesett, de még igy is látom benne a váratlant, egy passzt, egy cselt, egy lövést. Annyi passzt nem fog adni, mint özil, de jobban védekezik, és veszélyes a kapura is. Kell a csapatba. Viszont mellé kell egy olyan, aki rendszerint adja a passzt, viszont nem, játszik annyira a kapura, és öt is irányítja, ez jelenleg nálam modric. És kell az is aki felhozza neki a labdát a támadásból, ez Illara.

Illara: Jól összeszedi a labdákat, minden rossz paszt lefülel, és remekül viszi át a labdát védekezésből támadásba.
Kicsi tapasztalat, és már jobb mint Xabi.

Bale: Megpróbálnám középen őt, azzal, hogy nem bent a sűrűben játszana, hanem kicsit hátrébb, ezzel több passzt kapna, és akkor már nem kell bemutatni, mi van ha a kapu előtt van. Crel is váltakozhatnak meccs közben, azzal az ellenfelet is megzavarva.Jó lesz ő, csak idő kell.

A hibákért elnézést kérek. :D
Hala madrid!!!
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 19., szombat 18:47

Géci írta:Várható kezdő:
----------------------Lopez---------------------
Carvajal-----Pepe---------Ramos----Marcelo
----------------------Illarra----------------------
---Khedira-------------------------------Isco---
---DM-------------Morata---------------CR----
De éreztem a kezdőt :D ...
Olvasok Carlo gondolataiban :shifty: . Csak ne láttam volna, hogy mit csinált a takaritónőval a piszkos fantáziavilágába :shutup: :shutup:

:mrgreen:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sander » 2013. október 19., szombat 10:25

oroszisti írta:
Press írta:Ancelotti elárulta a kezdőt a Juve és a Barca ellen:

http://i.imgur.com/ObrOmma.jpg
Az aláírásomban szereplő gárdával szemben , semmi esélye nem lenne :D
De lenne. Ha Javier Balboa-t betennék XD :lol:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. október 19., szombat 10:08

Press írta:Ancelotti elárulta a kezdőt a Juve és a Barca ellen:

http://i.imgur.com/ObrOmma.jpg
Az aláírásomban szereplő gárdával szemben , semmi esélye nem lenne :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 18., péntek 21:51

Toky írta:
Press írta:Ancelotti elárulta a kezdőt a Juve és a Barca ellen:

http://i.imgur.com/ObrOmma.jpg
Nem jó, Woodgate sérült.

:mrgreen:
metzelder bármikor beugrik szívesen
Nem illik.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. október 18., péntek 21:48

Press írta:Ancelotti elárulta a kezdőt a Juve és a Barca ellen:

http://i.imgur.com/ObrOmma.jpg
Nem jó, Woodgate sérült.

:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 18., péntek 21:18

Press írta:Ancelotti elárulta a kezdőt a Juve és a Barca ellen:

http://i.imgur.com/ObrOmma.jpg
Isten bizony megnéznék egy ilyen kezdőt egy meccsen :D Persze szigorúan barátságost :mrgreen:

Ja, és persze Khedira lenne az edző :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Press » 2013. október 18., péntek 21:14

Ancelotti elárulta a kezdőt a Juve és a Barca ellen:

http://i.imgur.com/ObrOmma.jpg
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. október 18., péntek 15:04

Nekem mindegy ki jatszik, de ha ugy jatszunk mint a Levante vagy az Atletico ellen, akkor en agyhugykovet kapok, az biztos...

Egyebkent Modric jelenleg a legfontosabb lancszem a csapatban, errefel minden masodik meccsen nem kezdo. Khedira meg az! :hmmm: :cens:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 18., péntek 14:00

Géci írta: Várható kezdő:
----------------------Lopez---------------------
Carvajal-----Pepe---------Ramos----Marcelo
----------------------Illarra----------------------
---Khedira-------------------------------Isco---
---DM-------------Morata---------------CR----
én is Casemirót akarom már látni Khedira helyett, amúgy ez a kezdő tetszene is

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 18., péntek 13:16

"Carlo Ancelotti ezekben a percekben is sajtótájékoztatót tart, amely során többek között elmondta, hogy a holnapi mérkőzésen Illarramendi, Khedira és Isco is kezdő lesz. Továbbá Bale is bevethető, Varane azonban biztosan nem fog játszani, Karim Benzemával kapcsolatban pedig holnap lesz meg a végleges döntés."


-Most én értem, hogy rákészülünk a szerdára, de akkor miért nem Casemiro, és miért Khedira... Agylobot kapok, de legalább akkor mondanák meg, hogy mi van Casemiroval pontosan amiért nem játszik.
-Varane pihentetése teljesen érthető mert voltak gondjai Pepe-Ramos páros lehozza...
-Benyában meg, ha lappang valami akkor inkább had kapjon lehetőséget Jesé vagy Morata.

Várható kezdő:
----------------------Lopez---------------------
Carvajal-----Pepe---------Ramos----Marcelo
----------------------Illarra----------------------
---Khedira-------------------------------Isco---
---DM-------------Morata---------------CR----

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 7., hétfő 14:26

Shutter: Ez annyira egyszerű, szép és logikus észrevétel, amit itt sokan a frusztráltság miatt nem akarnak észrevenni. 2011-12-ben is Arbeloa meg Khedira volt a standard kezdő és aláztunk sokszor. Ha akkor működött, akkor működnie kellene idén is. Ez csont egyértelmű.

Az meg egy nagy bullshit, hogy épülő csapat őket nem bírja el. Mikor Mou építette a csapatot az első évben, akkor is elbírtuk Khedirát, Ramost jobb szélen stb...

A probléma itt az, ha beismerjük, hogy bizony nem Arbeloa és Khedira a fő hátráltatója a csapatnak, akkor máshol kell a gyenge játék forrását keresni. És akkor előkerül először Ancelotti neve, akiről (ha minden így megy tovább) előbb-utóbb be kell ismerni, hogy nem megfelelő edző (következmények: idei szezon kuka, jövőre új edző, új projekt, új csapat építés, megint türelmes első szezon...). Aztán jönnek a további problémás dolgok: ha nem Arbeloa és Khedira a hibás, akkor bizony az elől lévők: CR-Isco-DM-Benzema-Bale. A legnagyobb horrorral ér fel beismerni, hogy bizony Isco nem hasznosabb, mint Özil, hogy nincs elit csatárunk, mert Benzema bizony nem az, hogy CR és Bale nem fog megférni egymás mellett, hogy CR már csak egy gólgép, de a rövidpasszos, sok mozgásos futballra alkalmatlan. Mert ha ezen dolgok közül 1 vagy akár több beigazolódik akkor a szezonunk kuka, és az egész nyáron elkezdődött projekt elvi hibákon alapszik, ami miatt nem lehet sikeres. A fórumozók többsége ettől a beismeréstől fél, és könnyebb a technikailag rosszul képzett játékosainkat kipécézni.
Mindezt tetőzi a tökéletes előszezon, amit produkáltunk, és sokan elhitték, hogy végre minőségi keretünk lett. Ami egyfelől igaz, csak azt felejti el mindenki, hogy az elmúlt években is minőségi keretünk volt, és nem sokat léptünk előre minőségben, mert nem igazán volt hova. Ha viszont kénytelenek vagyunk beismerni, hogy ez a keret sem elég, akkor már sokan nem tudják elképzelni, hogy milyen keret lenne az, ami elég lenne akár a bajnokság, akár a BL megnyeréséhez.

Véleményem szerint az idei keretünk is elég jó mindkettő megnyeréséhez. Ami kellene az nem személyi változások, hanem szerkezeti módosítás
Az én problémám elsősorban nem az, ahol a csapat jelenleg áll, vagy amit produkál. Nekem a bajom az, hogy ezeket a dolgokat én augusztus közepén leírtam, vissza lehet keresgélni. Akkor lehetett sejteni ezeket a dolgokat, amikor még volt lehetőség a változtatásra illetve a problémák megelőzésére. De nem történt semmi.
Ismét csak egyet kell, hogy értsek Matt kollégával (egy az egyben adom /egyedül a Carlo részt érzem erősnek, még nem írnám le/)! :agree: B-)
Adom Csabi hsz-ét, nem tudom miért írja le mindenki a Xabi-Illarra kettőst, szerintem bitang középpályánk lenne velük.
Kiderül; egy fix, az EGYENSÚLYT Ancelotti egyelőre Di Maríaval (mezőnymunka, futás Sami helyett is) és Khediraval (a keret "legvédekezőbb" típusú középpályása) igyekszik megvalósítani, látjuk milyen eredménnyel ...... :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. október 6., vasárnap 13:14

Csabi írta:
Én még mindig megnézném a valakinemkhedira helyén DM-et, ha Bale felépül. Most jól játszik, tud védekezni, gyorsan zár stb.. Az argentin válogatottban is hasonló szerepkörben játszik, szóval érdemes lenne megpróbálni.
Lehet, hogy bejönne, de Di María egylábassága és szertelensége miatt kétlem, hogy tudna középpályán labdát tartani, ahogy kell. Oda kétlábas, gyors, jól passzoló, pályán jól látó emberek kellenek. AZt se bánnám ha Alonso visszatérne már és Illarrával ketten nyomnák.
Adom Csabi hsz-ét, nem tudom miért írja le mindenki a Xabi-Illarra kettőst, szerintem bitang középpályánk lenne velük. Azért mert Illarra nem néger, még lehet jó középső, mindenes középpályás. Az agilitása, a munkabírása, a technikai tudása ott van. Neki már csak idő kell az új rendszerhez, semmi több. Idő, idő, idő, és egyre jobb lesz.

Viszont DM középpályán való szerepeltetése szerintem működhet, sőt, sztem DM a mostani formájában az egyik legjobb jelöltünk oda. Oké, nem két lábas, de figyelitek hogy mit tud egy lábbal csinálni ha formában van? Olyan cseleket tud lenyomni és olyan passzai vannak, amik a mostani labdarúgásban kevés embernek adatik meg. Én kipróbálnám, a jelenlegi formájában biztos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég