Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2015. május 6., szerda 14:19

A visszavágóra
Dani, Ramos, Varane, Coentrao, James, Kroos, Isco, BBC.
Én a Casillas - Marcelo, Pepe, Ramos, Arbeloa - Isco, Kroos, Illarramendi - C. Ronaldo, Chicharito, James kezdővel támadnék, aztán jöhet a megfáradt Juve ellen csodaKarim meg csodaBale az 55.-60. perc körül, ha nagyon kell. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 14:09

Chicha teljesítménye - a tegnapi - is csak azért volt feltűnő, mert a többiek hurkák voltak.
Egyébként csupa rossz megoldás jellemezte, rossz átvételek és megoldások és fizikailag is kevés volt szerintem köszönhetően annak is részben, hogy az elmúlt hetekben keményen igénybe lett véve. A hozzáállása példamutató volt, de ennyi.

A visszavágóra
Dani, Ramos, Varane, Coentrao, James, Kroos, Isco, BBC.

A védelembe ha hentelni kell, akkor jöhet Arbeloa és Nacho, ha a játék képén kell változtatni, akkor jöhet Marci.
Középpálya adott, ott nincs variációs lehetőség, elől meg csak azért is ezt a hármast tolnám ki. Évente egyszer ki kell jönni a lépésnek, még a legnagyobb lúzereknek is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 6., szerda 13:28

Valamiért megint úgy érzem, hogy Chicharito lesz a megmentő emberünk...neki fekszenek a betömörülős csapatok...Benzemának és Bale-nek nem annyira...
Akik viszont nagyon gyengék az utóbbi hetekben az Marcelo és Pepe...helyettük kéne a visszavágón Varane és Coentrao...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 6., szerda 11:22

Galacticos írta:szerintem nem csak ramos volt rossz, pepe is nagyon pontatlan volt és varane se tolta god modeba.
visszavágón ramos-pepét akarok, aztán mivel bale basszus úgyis játszani fog:
------------------iker-----------
carva---varane---ramos--marcelo
---------james--kroos--isco---
--bale---------borsó----cr------
marcelot már nem venném ki, támadnunk kell abba meg jobb mint coentrao. ugyanez carvajal-spártainál.
szerintem továbbjutunk. :)
+1

Juve nem fog így fölénk nőni, nem fognak így nyomni, nem fogják szétfutni a pályát, mint odahaza, be fognak állni 0-0-ra, aztán megpróbálnak egy gól összehozni kontrából, erre nagyon kell figyelni. Összeszedjük magunkat és jobbak leszünk. Mivel nekünk kell nyerni maradjon Marcelo, de a két kh-nek nagyon kell figyelni a kontrákra.
Elől Bale helyett jó lenne, ha felépülne Benz, Chichaval meg Cével, de ha felépül, akkor BBC lesz.....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 6., szerda 11:18

Én meg egy olyat húznék meg, hogy

----------------------Iker----------------------
Carvajal-------Ramos-----Varane---Coentrao
--------------------Kroos------------------------
-------James----------------------Marcelo------
---------------------Isco-------------------------
---------Karim/Chicha---------Cé-------------

Karimot abban az esetben, ha bevethető, de Chicha minden képen jobban kéne előre mint Bale, mert a kis borsócska ezerszer többet tett a pályán mostanság mint a walsei. Marcelot inkább nézném kp-n mint Ramost, mert Marci legalább hozzá van szokva ahhoz, hogy elől pörgetni kell a játékot, és hogy hogyan kell megbontani a védelmet. A baj az, hogy Bale úgy is játszani fog, pedig egy kalap kaka volt. Pont ezen agyaltam tegnap, hogy amikor legutóbb Torinóba 2-2-őt játszottunk különbül játszott mint most, pedig akkor még alig játszott nálunk pár percet... Nem tudom hova tenni az embert.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 6., szerda 11:17

Pluszegy Gala.
Ramos (az Atma ellenit leszámítva) középpályán öngyilkosság, mondtam én ezt már. Védőnek klasszis, Pepe helyett nagyon is elférne. Ezzel a középpályával birtokolni tudnánk eleget a labdát, a Juve úgyis átadja a területet. Viszont Kroosnak mélységit kell játszani most, a kontrák miatt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 6., szerda 11:02

szerintem nem csak ramos volt rossz, pepe is nagyon pontatlan volt és varane se tolta god modeba.
visszavágón ramos-pepét akarok, aztán mivel bale basszus úgyis játszani fog:
------------------iker-----------
carva---varane---ramos--marcelo
---------james--kroos--isco---
--bale---------borsó----cr------
marcelot már nem venném ki, támadnunk kell abba meg jobb mint coentrao. ugyanez carvajal-spártainál.
szerintem továbbjutunk. :)

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. május 6., szerda 8:17

Látva ezt a tegnapi meccset, nagyon remélem, hogy Carlo papa többször nem játszatja Ramos-t középpályán. Egyrészt, mert nulla volt a teljesítménye, másrészt meg Pepe egyre sutább és lassabb.


Én ezt a csapatot küldeném fel a hétvégén:

Casillas
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
Illara-Kroos-Isco
James-Chicharito-CR

A Juve ellen meg Coentrao-t kezdetném Marcelo helyett, a többi ugyanaz. Ha másban nem is, de a labdabirtoklásban segíthet Illara játéka, mert legalább labdabiztos és nem ívelget potyára. Igaz pluszt sem ad, de inkább hozzon le egy átlag meccset, mint, hogy 10 megmozdulásából 7 ellenfélhez menjen, mint Ramos esetében.

Bale meg ezzel a teljesítménnyel a Castillába sem férne be. Szomorú lenne, ha ismét kezdő lenne, de attól félek az lesz :(

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 2., szombat 15:36

hehe írta:
gólvonal írta:Sztem nekünk olyan játékos kell, akit le lehet tenni a padra...ez pedig nem Pogba.
Nálam egyértelműen Verratti.
hamesz.
Ő mondjuk a pályán jobban teljesít szerintem








:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 2., szombat 15:04

Őt már padra tette R24, két hétre. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 2., szombat 14:57

gólvonal írta:Sztem nekünk olyan játékos kell, akit le lehet tenni a padra...ez pedig nem Pogba.
Nálam egyértelműen Verratti.
hamesz.
Kép
Kép
Kép

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 2., szombat 14:55

Sztem nekünk olyan játékos kell, akit le lehet tenni a padra...ez pedig nem Pogba.
Nálam egyértelműen Verratti.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 2., szombat 11:25

nmate írta:
morientes írta:De gondolom egy Hamesz-Kroos-Iscoval számolsz Máté...
Igazából jobban belegondolva...édesmindegy. Ez a középpálya is átjáróház lehet könnyen.
Csak az a bajom Ramosszal, hogy nem az Atleti jön most szembe, ahol elég a szélre kiosztani a labdákat, hanem a Sevilla. Ők a középpályán megnövelt létszámmal, kőkemény letámadást fognak nyomni, kis területen kell majd gyorsnak lenni. Erre egy Isco alkalmasabb, de még lehet Hámesz is. Aztán nálam ebbe a meccsbe Pepe sem fér bele, pont a letámadások miatt, ő ilyenkor rendre a felső karéjokra helyezi a labdát.
De meglátjuk. Illarraval, Pepével is jobbak vagyunk, csak be kell lőni a ziccereket.
Mondjuk ha Bale visszajárna,akkor akár még jó is lehetne az a Hamesz-Kroos-Isco,de elnézve Illarra hétközi teljesítményét (is),őt az andalúzok belefőznék a paellas tepsibe,oszt felzabálnák.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 2., szombat 11:23

R. Carlos írta:Nem tudom melyik topicba írjam, hogy ne legyen off... de tudna valaki egy olyan teljes listát küldeni, amin az szerepel, hogy idén hány percet játszottak összesen a játékosaink (minden sorozatot figyelembe véve)?
http://www.transfermarkt.de/real-madrid ... data/&2014

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. május 2., szombat 11:20

Nem tudom melyik topicba írjam, hogy ne legyen off... de tudna valaki egy olyan teljes listát küldeni, amin az szerepel, hogy idén hány percet játszottak összesen a játékosaink (minden sorozatot figyelembe véve)?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 2., szombat 11:14

Ramos középpályán játszatása azért volt "sikeres", mert az ATMA - ahogyan az várható is volt -, teljesen átadta a területet, így nem volt extra nyomás alatt, plusz Kroos sokkal nagyobb veszélyt jelentett. Olyan csapatok ellen akik lemondanak a labdatartásról, átadják a területet (pl. Chelsea), Ramos feltolt szerepkörben lévő játéka életképes lehet, viszont ez csak a szükség-szülte megoldás, egy vérbeli középpályással jobban járnánk.

Lucas Silva selejt, volt pár biztató perce, de összességében epic-fail, az amúgy semennyire kiemelkedő Casemiro-szintnél se jár (kérdés, mit is látott benne Ancelotti?). Illarra-ról kár beszélni, 1 klasszikusra (legalábbis asszem...) emlékszem ahol jól játszott, a nagy spanyolosítási projekt közepette túl lett értékelve. A véleményem többször kifejtettem, ritkán kapott bizalmat, nem lett megfelelően használva, de ha lenne benne bármilyen extra ami sokat segíthetne rajtunk, az már rég kiderült volna. Nyáron kalap-kabát mindkettő.

Visszatérve a meccshez, a Sevilla közel sem fog annyira visszaállni mint az ATMA, alapvetően nem olyan stílusban játszanak ami ezt megengedhetné 90 percen keresztül, így Ramos szerepkörét is át kell értékelni. Isco, és/vagy Illarra Kroos mögötti szerepeltetése a biztosabb kp érdekében jobban hangzik. Nem beszélve arról, hogy egy kiállítás/sérülés nem hiányozna szezon végére senkinek a trióból.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 2., szombat 11:05

morientes írta:De gondolom egy Hamesz-Kroos-Iscoval számolsz Máté...
Igazából jobban belegondolva...édesmindegy. Ez a középpálya is átjáróház lehet könnyen.
Csak az a bajom Ramosszal, hogy nem az Atleti jön most szembe, ahol elég a szélre kiosztani a labdákat, hanem a Sevilla. Ők a középpályán megnövelt létszámmal, kőkemény letámadást fognak nyomni, kis területen kell majd gyorsnak lenni. Erre egy Isco alkalmasabb, de még lehet Hámesz is. Aztán nálam ebbe a meccsbe Pepe sem fér bele, pont a letámadások miatt, ő ilyenkor rendre a felső karéjokra helyezi a labdát.
De meglátjuk. Illarraval, Pepével is jobbak vagyunk, csak be kell lőni a ziccereket.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 2., szombat 10:53

nmate írta:Ramos eltiltott.

szerk:
Ja nem az most volt. :mrgreen: MIndegy remélem nem lesz a középpályán.
Hát nem tudom,de én nyugodtabb lennék mint ha Illarra vagy Lucas Silva játszana ott...
De gondolom egy Hamesz-Kroos-Iscoval számolsz Máté... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 2., szombat 9:27

Norbii írta:viszont verratiról nagyon nincs valós érdeklődés ha jól tudom, míg pogba esetében van és még a managere is nyilatkozik ebben az ügyben. Juve háza táján is cikkeznek távozásról.
Neked az a valós érdeklődés, ha egy nagypofájú ügynök telekiáltja a sajtót azzal, hogy az ügyfele eladó?
Persze, hogy cikkeznek a Juve háza táján, mert most van Pogba ára a plafonon, ennél többért, mint amennyiért most el fog menni, sosem tudják eladni. A Juvénál meg bevett szokás, hogy a legtöbbet érő játékost kimaxolt áron eladják. Vidal sem focizna már ott szerintem, ha tavaly nem lettek volna a balhéi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 2., szombat 9:19

viszont verratiról nagyon nincs valós érdeklődés ha jól tudom, míg pogba esetében van és még a managere is nyilatkozik ebben az ügyben. Juve háza táján is cikkeznek távozásról.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 220 regisztrált és 0 vendég